Wakacje z husky - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-08, 14:00   #1
pollyy16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2

Wakacje z husky


Witam
Od paru miesięcy jestem szczęśliwą właścicielką suni rasy Siberian Husky.
Wiem, że utarło się, że skoro husky to najlepiej, żeby na Syberii mieszkał , bo tam mu będzie najlepiej i najbardziej komfortowo etc.
Ale skoro już wylądował w innych częściach świata, to już mówi się trudno
Przechodząc do tematu właściwego:
Od jakiegoś czasu lato w Polsce sięga czasami do 40 stopni C, a my od kilku lat wyjeżdżamy w kraje o tej samej temperaturze. No ale skoro pojawił się piesek to co z nim teraz zrobić? Doszliśmy do wniosku, że jeśli i w Polsce i w kraju, w który się wybieramy, będzie podobna temperatura to co za różnica w sumie gdzie będzie pies, z nami czy nie? Tym bardziej, że za granicą planujemy wybrać się nad morze , czyli pies będzie miał cały czas dostęp do wody, żeby móc się schładzać kiedy będzie miał na to ochotę. + spacery wczesnym rankiem i późnym wieczorem, wręcz nocą oraz pełne michy lodowatej wody do picia. W sumie pies będzie się męczył bez względu na to , gdzie wyląduje, no chyba że faktycznie wywiozę go w lato na wspomnianą Syberię ;P
Co o tym myślicie? Miał ktoś może podobny dylemat , a w końcu i zabrał psiaka ze sobą?
Wiem , że do wakacji jeszcze dużo czasu, ale mimo wszystko chciałabym to sobie już zacząć jako tako planować, więc mam nadzieję, że jakoś mi pomożecie
pollyy16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-08 15:00:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.