rowerek i stepper - jak to połączyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-23, 23:59   #1
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867

rowerek i stepper - jak to połączyć?


mam rower stacjonarny i stepper. od miesiąca ćwiczę godzinę dziennie naprzemiennie, jednego dnia rower, drugiego stepper.
Teraz jednak przyszło mi do głowy czy może jednak nie byłoby lepiej ćwiczyć codziennie oba po pół godz? czy jednak pozostać przy obecnym sposobie ćwiczenia?
najbardziej zależy mi na spaleniu tłuszczu/odchudzeniu ud plus złapanie trochę kondycji - przyda się na wakacyjne plany marszu po tatrach

i codznienie obracam się na twisterze, 15 min ciągiem, ale zwiększe do pół godz jesli czasu mi starczy na wszystko

Edytowane przez bemolka
Czas edycji: 2009-12-24 o 12:45 Powód: mały błąd ;)
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 12:50   #2
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: rowerek i stepper - jak to połączyć?

Też mam rower i stepper i również ćwiczę naprzemiennie, niestety u mnie efektów nie widzę. A Ty masz jakieś efekty? Schudłaś coś?
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-24, 16:21   #3
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: rowerek i stepper - jak to połączyć?

Cytat:
Napisane przez bemolka Pokaż wiadomość
mam rower stacjonarny i stepper. od miesiąca ćwiczę godzinę dziennie naprzemiennie, jednego dnia rower, drugiego stepper.
Teraz jednak przyszło mi do głowy czy może jednak nie byłoby lepiej ćwiczyć codziennie oba po pół godz? czy jednak pozostać przy obecnym sposobie ćwiczenia?
najbardziej zależy mi na spaleniu tłuszczu/odchudzeniu ud plus złapanie trochę kondycji - przyda się na wakacyjne plany marszu po tatrach

i codznienie obracam się na twisterze, 15 min ciągiem, ale zwiększe do pół godz jesli czasu mi starczy na wszystko
Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
Też mam rower i stepper i również ćwiczę naprzemiennie, niestety u mnie efektów nie widzę. A Ty masz jakieś efekty? Schudłaś coś?
Jedno i drugie to aeroby, bylby sens wprowadzic do tego inne cwiczenia - konkretnie to silowe.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 16:46   #4
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: rowerek i stepper - jak to połączyć?

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
Też mam rower i stepper i również ćwiczę naprzemiennie, niestety u mnie efektów nie widzę. A Ty masz jakieś efekty? Schudłaś coś?
raczej nic nie schudłam, jedyna zmiana jaką widzę to to że coraz mniej się męczę ćwicząc

bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.