Doświadczenie to podstawa? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-22, 15:27   #91
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Cytat:
Napisane przez kika86 Pokaż wiadomość
normalny facet...wydaje mi się mało doświadczonym facetem
Ależ ja nie piszę o własnej autopsji więc bez takich

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Jakbym miała dokonać takiego wyboru, to bym singlem została

Podejście na dzień dobry, że dziewczyna MUSI, bo on ją inaczej zostawi, że czas najwyższy bo ile można się ociągać, jest według mnie po prostu do bani. Tyle.
Nie pisałem, że na 1 czy 10 spotkaniu to "oznajmi", Elve już nie przesadzaj... czasami po prostu ludzie normalnie o tym gadają, z czasem pojawiają się intymne tematy po prostu. Opacznie rozumiesz co chce Ci przekazać. Nie wkładaj mi słów do ust, których nie wypowiedziałem. To, że np. dla mnie seks jest ważny to nie oznacza, że na dzień dobry mówię "ej maleńka wskakuj do łóżka bo inaczej z Tobą nie będę". Mi chodzi jak już jest super pod względem uczuciowym, a nie ma jeszcze TEJ bliskości i z czasem pojawiają się te rozmowy. Ja osobiście jak poruszam te tematy (z czasem, bądź nawet dziewczyna zacznie) to mówię OGÓLNIE "wiesz no seks jest ważny dla mnie, lubię go" I TYLE... a Ty mi zaraz dokładasz "albo seks albo koniec" a czegoś takiego nie napisałem. Chodzi mi o świadomość, a to JAK BĘDZIE potem to już "zobaczymy", nie ma co uprzedzać faktów a Ty to robisz

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Nie wiem co wy z tym podniecaniem. Oczywiste że to dla faceta może nie jest w 100% komfortowe ale nie wyobrażam sobie że pierwszy jakikolwiek kontakt seksualny dziewicy to od razu pójście na całość i zaspokojenie chłopaka żeby go cytuję jajka nie bolały. Przecież musi się z tym oswoić, musi najpierw odczuwać jedną przyjemność żeby później odczuwać drugą, musi się nauczyć pewnych rzeczy. Zresztą inaczej to moim zdaniem w większości przypadków po prostu nie wyjdzie bo dziewczyna się zestresuje zbyt nagłym i szybkim przebiegiem sytuacji i po prostu ze strachu może zacisnąć wszystkie mięśnie tak że będzie po zabawie.
To właśnie próbuje przekazać dziewczynom ale niestety bezskutecznie.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 15:33   #92
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Nie pisałem, że na 1 czy 10 spotkaniu to "oznajmi", Elve już nie przesadzaj... czasami po prostu ludzie normalnie o tym gadają, z czasem pojawiają się intymne tematy po prostu. Opacznie rozumiesz co chce Ci przekazać. Nie wkładaj mi słów do ust, których nie wypowiedziałem. To, że np. dla mnie seks jest ważny to nie oznacza, że na dzień dobry mówię "ej maleńka wskakuj do łóżka bo inaczej z Tobą nie będę". Mi chodzi jak już jest super pod względem uczuciowym, a nie ma jeszcze TEJ bliskości i z czasem pojawiają się te rozmowy. Ja osobiście jak poruszam te tematy (z czasem, bądź nawet dziewczyna zacznie) to mówię OGÓLNIE "wiesz no seks jest ważny dla mnie, lubię go" I TYLE... a Ty mi zaraz dokładasz "albo seks albo koniec" a czegoś takiego nie napisałem. Chodzi mi o świadomość, a to JAK BĘDZIE potem to już "zobaczymy", nie ma co uprzedzać faktów a Ty to robisz
I teraz piszesz ok, tylko dlaczego nie napisałeś tego od razu? Dlaczego wyjaśnienia pojawiły się później, a najpierw padło "a co do reszty dziewic to cóż.. chcą mieć faceta na dłużej to powinno się zrobić TEN krok" ?
Do tego się uczepiłam, zwłaszcza że to nie pierwszy wątek, w którym najpierw rzucasz takie hasło, a potem wyjaśniasz, rozszerzasz, tłumaczysz, bo się dziewczyny czują urażone przedmiotowym traktowaniem
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 15:45   #93
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
I teraz piszesz ok, tylko dlaczego nie napisałeś tego od razu? Dlaczego wyjaśnienia pojawiły się później, a najpierw padło "a co do reszty dziewic to cóż.. chcą mieć faceta na dłużej to powinno się zrobić TEN krok" ?
Do tego się uczepiłam, zwłaszcza że to nie pierwszy wątek, w którym najpierw rzucasz takie hasło, a potem wyjaśniasz, rozszerzasz, tłumaczysz, bo się dziewczyny czują urażone przedmiotowym traktowaniem
Ale Elve w tym zdaniu co przed chwilą zacytowałaś jak ktoś ma uprzedzenia co do seksu to OPACZNIE ZROZUMIE.. choćbym tłumaczył 4467 razy..

I w tym zdaniu nie ma absolutnie nic szowinistycznego, świńskiego. Zależy kto jak seks postrzega oraz to z kim miało się do czynienia w sferze intymnej. Ja rozumiem oburzenie ale te oburzenie nie wynika bezpośrednio z TEGO ZDANIA lecz z tego, że kiedyś w przeszłości ktoś kogoś skrzywdził, wych.. itp...

Widzisz ja mam dystans do seksu, dla mnie to nic złego (ten w związku preferuje osobiście) i pisze za siebie... a Ty droga Elve nie pisz w imieniu wszystkich kobiet.. Bo każdy po swojemu odbierze ten tekst.. poza tym wytłumaczyłem o co mi chodzi Jak seks traktują jako przedmiot a swoje ciała jako narzędzia to już nie moja działka..

Edytowane przez normalnyFacet
Czas edycji: 2011-12-22 o 15:47
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 18:56   #94
kika86
Raczkowanie
 
Avatar kika86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 181
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Ależ ja nie piszę o własnej autopsji więc bez takich
wiec jesteś chyba jedynym facetem na tym globie, który lubi ładować napięcie, które potem nie ma ujścia, i nic Cię wtedy nie boli, nie przeszkadza i czujesz sie dobrze z pełnymi jajkami
__________________
znalazła tego jedynego, najlepszego, najwspanialszego Księcia


175cm
70kg-66,5kg-65kg-63kg
kika86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 19:07   #95
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Cytat:
Napisane przez kika86 Pokaż wiadomość
wiec jesteś chyba jedynym facetem na tym globie, który lubi ładować napięcie, które potem nie ma ujścia, i nic Cię wtedy nie boli, nie przeszkadza i czujesz sie dobrze z pełnymi jajkami
Nadal nie zrozumiałaś a ja 2x nie powtórzę
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 19:13   #96
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
I teraz piszesz ok, tylko dlaczego nie napisałeś tego od razu? Dlaczego wyjaśnienia pojawiły się później, a najpierw padło "a co do reszty dziewic to cóż.. chcą mieć faceta na dłużej to powinno się zrobić TEN krok" ?
Do tego się uczepiłam, zwłaszcza że to nie pierwszy wątek, w którym najpierw rzucasz takie hasło, a potem wyjaśniasz, rozszerzasz, tłumaczysz, bo się dziewczyny czują urażone przedmiotowym traktowaniem
jeśli chcesz mieć faceta / chłopaka na dlugo,na poważnie to prędzej ,czy później sex musi się zdarzyć.czy to jest jakies absurdalne?
czy to jest uprzedmiotowieniem kobiety?
czy sex jest czynnością ,którą należy dać mężczyźnie,czy jest OBOWIĄZKIEM?

zawsze wydawało i się,że sex jest dopełnieniem związku.
dawaniem i odbieraniem przyjemności,nauką miłości,czułości i bliskości.jeśli nie jestem pewna ,czy chce uprawiac sex z tym człowiekiem to poprostu z nim zrywam
w życiu ie przyszło mi do głowy,że może być odbierany jako "dowód milości" na siłę, na mus,jako obowiązek

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-12-22 o 19:14
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 19:19   #97
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
w życiu ie przyszło mi do głowy,że może być odbierany jako "dowód milości" na siłę, na mus,jako obowiązek
To się ciesz, że nie masz za sobą takich doświadczeń. Serio. Że nie zdobyłaś takiego właśnie przekonania jako dziewica, czy też świeżo dziewictwa pozbawiona.


nF - ja nie uważam że piszę w imieniu wszystkich kobiet, piszę po prostu jak tamto sformułowanie mogło zostać odebrane. Jasne, piszę przez pryzmat własnych doświadczeń, jak byłeś uprzejmy zasugerować, ale zauważ że nie ja jedna jedyna tak zareagowałam
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 19:38   #98
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Wink Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
To się ciesz, że nie masz za sobą takich doświadczeń. Serio. Że nie zdobyłaś takiego właśnie przekonania jako dziewica, czy też świeżo dziewictwa pozbawiona.


nF - ja nie uważam że piszę w imieniu wszystkich kobiet, piszę po prostu jak tamto sformułowanie mogło zostać odebrane. Jasne, piszę przez pryzmat własnych doświadczeń, jak byłeś uprzejmy zasugerować, ale zauważ że nie ja jedna jedyna tak zareagowałam
nie musze się cieszyć.ja poprostu nie celebruje dziewictwa jako coś świętego i daje temu komu chcę.
jeśli okazuje się burakiem to z nim z zrywam i nie martwię się tym,czy on sprowadza mnie do kategorii mięsa.
być może jest to zwiazane tym,że nie jestem romantyczką czekająca na księcia ,który zabierze mi dziewictwo w hotelu SHERATON


EDIT-dodam,że gdybym spotkała męzczyne,a po czasie poinformowałby mnie,że czeka z sexem do ślubu to sory,ale pogonilabym dziada

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-12-22 o 19:41
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 19:42   #99
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
nF - ja nie uważam że piszę w imieniu wszystkich kobiet, piszę po prostu jak tamto sformułowanie mogło zostać odebrane. Jasne, piszę przez pryzmat własnych doświadczeń, jak byłeś uprzejmy zasugerować, ale zauważ że nie ja jedna jedyna tak zareagowałam
Oj Elve dochodząc już do końca owocnej dyskusji (bez ironii jakby co ) chciałem tylko przekazać, że owszem nie należy się z tym spieszyć lecz kij ma dwa końce i nie należy też zbytnio z tym zwlekać. To chciałem tylko przekazać. A no i sorki, że może nie pisze opowiadań i tylko w 1 zdaniu ale nie miałem nic złego na myśli mnie też patologia nie kręci dlatego to wszystko pisałem odnośnie tych normalnych związków, którym brakuje już tego "scementowania" jakim jest właśnie seks że jak go w związku zaczyna brakować (zarówno facetowi jak i też dziewczynie, bo są takie przypadki) to jak komuś cierpliwość się skończy (po dłuższym czasie) to nie wypada odrazu psów wieszać na tej osobie..

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jeśli chcesz mieć faceta / chłopaka na dlugo,na poważnie to prędzej ,czy później sex musi się zdarzyć.czy to jest jakies absurdalne?
czy to jest uprzedmiotowieniem kobiety?
czy sex jest czynnością ,którą należy dać mężczyźnie,czy jest OBOWIĄZKIEM?
Zgadzam się
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 19:46   #100
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie musze się cieszyć.ja poprostu nie celebruje dziewictwa jako coś świętego i daje temu komu chcę.
jeśli okazuje się burakiem to z nim z zrywam i nie martwię się tym,czy on sprowadza mnie do kategorii mięsa.
być może jest to zwiazane tym,że nie jestem romantyczką czekająca na księcia ,który zabierze mi dziewictwo w hotelu SHERATON
No ja też nie celebruję go, bo go nie mam Niemniej fajnie jest mieć lepsze niż gorsze doświadczenia związane z fizycznością
Czy jest się romantyczką, czy też nie, potraktowanie jak ów kawał mięsa może zostawić piętno. Nie trzeba marzyć o sheratonie, żeby zabolało...



Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
(...)to wszystko pisałem odnośnie tych normalnych związków, którym brakuje już tego "scementowania" jakim jest właśnie seks że jak go w związku zaczyna brakować (zarówno facetowi jak i też dziewczynie, bo są takie przypadki) to jak komuś cierpliwość się skończy (po dłuższym czasie) to nie wypada odrazu psów wieszać na tej osobie..
A to fakt.

Ja się generalnie zgadzam z tym co piszesz, po prostu mam manię czepiania się Twojego stylu Ale Ty to wiesz i wykazujesz anielską cierpliwość
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 19:48   #101
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja się generalnie zgadzam z tym co piszesz, po prostu mam manię czepiania się Twojego stylu Ale Ty to wiesz i wykazujesz anielską cierpliwość
Ja wiem, że się zgadasz ale W KOŃCU to przeczytałem od Ciebie nareszcie!
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-22, 19:50   #102
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

hahaha
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 20:33   #103
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No ja też nie celebruję go, bo go nie mam Niemniej fajnie jest mieć lepsze niż gorsze doświadczenia związane z fizycznością
Czy jest się romantyczką, czy też nie, potraktowanie jak ów kawał mięsa może zostawić piętno. Nie trzeba marzyć o sheratonie, żeby zabolało...
no właśnie,chyba od charakteru zalezy,czy słowa długo bolą i czy zostawiają piętno.
pewnie każdy z nas spotkał się z niemiłym traktowanie.uważam ,że jest to wpisane w kontakty miedzyludzkie.można mniej cierpieć otaczając się tylko zwierzetami,lub spotykac się z grubiaństwem żyjąc wsród ludzi.problem zaczyna się wtedy,kiedy robimy coś wbrew sobie,a chyba każdy nas ma swój rozum.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 13:03   #104
Edward_C
Raczkowanie
 
Avatar Edward_C
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 48
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

W całym świecie ożywionym tylko Kobiety posiadają coś co się nazywa hymenem (błoną dziewiczą), z punktu widzenia ewolucji jest to element całkowicie zbędny który Natura w ciągu tysięcy lat ewolucji gatunku człowieka powinna wyeliminować ponieważ niczemu nie służy, a jednak nie wyeliminowała, dlaczego ? Czy jest coś, czy jest powód dlaczego hymen został zachowany w ciele Kobiety, pewnie jest. Spotkałem się z teorią o kodowaniu ciała kobiety i myślę, że ma jakieś sensowne podstawy i może być prawdziwa, wtedy błona dziewicza ma jakieś podstawy ewolucyjnego istnienia, staje się informacją - dokumentem, że mężczyzna który "bierze" dziewicę będzie wychowywał własne potomstwo, że przeniesie w przyszłość tylko własny materiał genetyczny, że żadna (żaden) kukułka nie podrzuci ci jajka.
Dlatego tzw. "doświadczenie" niesie wyjątkowo negatywny obraz kobiety z doświadczeniami, pewnie zaraz odezwą się głosy, że mężczyzna też powinien być prawiczkiem ale w świetle kodowania genetycznego to on jest informatykiem - dawcą kodu nawet jeżeli oprogramowanie instaluje na wielu komputerach.
Edward_C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 14:36   #105
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Cytat:
Napisane przez Edward_C Pokaż wiadomość
W całym świecie ożywionym tylko Kobiety posiadają coś co się nazywa hymenem (błoną dziewiczą), z punktu widzenia ewolucji jest to element całkowicie zbędny który Natura w ciągu tysięcy lat ewolucji gatunku człowieka powinna wyeliminować ponieważ niczemu nie służy, a jednak nie wyeliminowała, dlaczego ? Czy jest coś, czy jest powód dlaczego hymen został zachowany w ciele Kobiety, pewnie jest. Spotkałem się z teorią o kodowaniu ciała kobiety i myślę, że ma jakieś sensowne podstawy i może być prawdziwa, wtedy błona dziewicza ma jakieś podstawy ewolucyjnego istnienia, staje się informacją - dokumentem, że mężczyzna który "bierze" dziewicę będzie wychowywał własne potomstwo, że przeniesie w przyszłość tylko własny materiał genetyczny, że żadna (żaden) kukułka nie podrzuci ci jajka.
Dlatego tzw. "doświadczenie" niesie wyjątkowo negatywny obraz kobiety z doświadczeniami, pewnie zaraz odezwą się głosy, że mężczyzna też powinien być prawiczkiem ale w świetle kodowania genetycznego to on jest informatykiem - dawcą kodu nawet jeżeli oprogramowanie instaluje na wielu komputerach.
W ile portów USB włożyłeś swój pendrive?
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 15:09   #106
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Cytat:
Napisane przez Edward_C Pokaż wiadomość
W całym świecie ożywionym tylko Kobiety posiadają coś co się nazywa hymenem (błoną dziewiczą), z punktu widzenia ewolucji jest to element całkowicie zbędny który Natura w ciągu tysięcy lat ewolucji gatunku człowieka powinna wyeliminować ponieważ niczemu nie służy, a jednak nie wyeliminowała, dlaczego ? Czy jest coś, czy jest powód dlaczego hymen został zachowany w ciele Kobiety, pewnie jest. Spotkałem się z teorią o kodowaniu ciała kobiety i myślę, że ma jakieś sensowne podstawy i może być prawdziwa, wtedy błona dziewicza ma jakieś podstawy ewolucyjnego istnienia, staje się informacją - dokumentem, że mężczyzna który "bierze" dziewicę będzie wychowywał własne potomstwo, że przeniesie w przyszłość tylko własny materiał genetyczny, że żadna (żaden) kukułka nie podrzuci ci jajka.
Dlatego tzw. "doświadczenie" niesie wyjątkowo negatywny obraz kobiety z doświadczeniami, pewnie zaraz odezwą się głosy, że mężczyzna też powinien być prawiczkiem ale w świetle kodowania genetycznego to on jest informatykiem - dawcą kodu nawet jeżeli oprogramowanie instaluje na wielu komputerach.
WAZONIK


zanim zaczniesz produkowac kolejne bzdury radze poczytac o budowie błony.nie kazda kobieta ma ją w kształcie płachty,która przykrywa cały środek.wiele kobiet ma szczątkową błonę i w wielu przypadkach nie ma mowy o laniu kwrii przy pierwszym razie.
a ból?
ból jest przy rozciąganiu,a nie przerywaniu kawałka skóry.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-01-01 o 15:11
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 23:48   #107
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Ów Edward produkuje te bzdury w kilku wątkach. Ciekawy okaz trolla.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 11:25   #108
Edward_C
Raczkowanie
 
Avatar Edward_C
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 48
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Zobacz temat Kodowanie Genetyczne, zastanów się jakie masz marzenia, czy masz marzenia, pamietaj, że kiedyś będziesz musiała stanąć przed swoimi dziećmi i odpowiedzieć Im na wiele pytań, dzieci kiedyś staną się dorosłe i bedziesz podlegała ich ocenie, a odpowiedź pt. To moja sprawa nie zawsze satsfakcjonuje.

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Ów Edward produkuje te bzdury w kilku wątkach. Ciekawy okaz trolla.
LamaBanana masz pewnie coś "mocno" za uszami skoro niektóre tematy budzą Twoje tak wielkie emocje i zapewne nie jest to tylko flustracja.
Edward_C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 11:27   #109
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Cytat:
Napisane przez Edward_C Pokaż wiadomość
Zobacz temat Kodowanie Genetyczne, zastanów się jakie masz marzenia, czy masz marzenia, pamietaj, że kiedyś będziesz musiała stanąć przed swoimi dziećmi i odpowiedzieć Im na wiele pytań, dzieci kiedyś staną się dorosłe i bedziesz podlegała ich ocenie, a odpowiedź pt. To moja sprawa nie zawsze satsfakcjonuje.

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------



LamaBanana masz pewnie coś "mocno" za uszami skoro niektóre tematy budzą Twoje tak wielkie emocje i zapewne nie jest to tylko flustracja.
Ja tam nie widzę żeby ona była przesadnie rozemocjonowana raczej bardziej Ty się tutaj emocjonujesz
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 13:13   #110
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Cytat:
Napisane przez Edward_C Pokaż wiadomość
Zobacz temat Kodowanie Genetyczne, zastanów się jakie masz marzenia, czy masz marzenia, pamietaj, że kiedyś będziesz musiała stanąć przed swoimi dziećmi i odpowiedzieć Im na wiele pytań, dzieci kiedyś staną się dorosłe i bedziesz podlegała ich ocenie, a odpowiedź pt. To moja sprawa nie zawsze satsfakcjonuje.

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------



LamaBanana masz pewnie coś "mocno" za uszami skoro niektóre tematy budzą Twoje tak wielkie emocje i zapewne nie jest to tylko flustracja.
Wiesz, dzieci można wychować na wyrozumiałych ludzi, którzy nie zaglądają innym do łóżka. Ot taka informacja dla Ciebie.

Frustracja, na litość... Za uszy to sobie włosy zakładam. Ty za to musisz się mocno bać porównań, skoro takim kultem otaczasz dziewice. I jak, miło się poddać ocenie kogoś, kto Cię nie zna?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 14:07   #111
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Cytat:
Napisane przez Edward_C Pokaż wiadomość
Zobacz temat Kodowanie Genetyczne, zastanów się jakie masz marzenia, czy masz marzenia, pamietaj, że kiedyś będziesz musiała stanąć przed swoimi dziećmi i odpowiedzieć Im na wiele pytań, dzieci kiedyś staną się dorosłe i bedziesz podlegała ich ocenie, a odpowiedź pt. To moja sprawa nie zawsze satsfakcjonuje.

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------



LamaBanana masz pewnie coś "mocno" za uszami skoro niektóre tematy budzą Twoje tak wielkie emocje i zapewne nie jest to tylko flustracja.
moje marzenia?
hmmm,niech pomyślę
sex z orgazmem poproszę i to wielokrotnym ''

co powiem dzieciom?
żeby nigdy nie zapominały o antykoncepcji,bo nie chce być młodą babcią
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 14:18   #112
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
moje marzenia?
hmmm,niech pomyślę
sex z orgazmem poproszę i to wielokrotnym ''

co powiem dzieciom?
żeby nigdy nie zapominały o antykoncepcji,bo nie chce być młodą babcią
Ja bym chciała łyżworolki .

Jesteś super mamą!
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 20:02   #113
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
co powiem dzieciom?
żeby nigdy nie zapominały o antykoncepcji,bo nie chce być młodą babcią
Moja mama powiedziała mi kiedyś to samo I dziś uważam ją za genialną matkę i chciałabym wychować swoje dziecko w tej kwestii tak samo jak ona mnie
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 20:18   #114
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Doświadczenie to podstawa?

Cytat:
Napisane przez Weronikapr Pokaż wiadomość
Moja mama powiedziała mi kiedyś to samo I dziś uważam ją za genialną matkę i chciałabym wychować swoje dziecko w tej kwestii tak samo jak ona mnie
moja ciągle truła i powtarzała-UWAŻAJ DZIECKO,żebyś czegoś nie przyniosła

ja powiedziałam tylko raz,a gumki będą u nas na wyciągnięcie ręki jak cukierki
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.