jak wyglądają obozy wiekowe 12-18 lat? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 19:55   #1
relaxjohanna345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 58

jak wyglądają obozy wiekowe 12-18 lat?


a więc wiekszosc obozów ma przedziały wiekowe uczestnikow 12-18 lat. chcialam sie zapytac jak to wyglada? czy wiecej jest osob z tej gornej granicy czy dolnej? i czy jestesmy podzieleni na jakies mniejsze grupki wiekowo czy nie? bo mając 17 lat nikt nie chcialby być z samymi 12, 13-latkami. oczywiście nie urażając nikogo
relaxjohanna345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 21:31   #2
kati2102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 41
Dot.: jak wyglądają obozy wiekowe 12-18 lat?

To wygląda bardzo różnie, zależy na jaką ekipę trafisz. W tamtym roku byłam we Włoszech i na moim turnusie było więcej osób w wieku 15-18 natomiast na następnym turnusie były prawie same dwunastolatki. Nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Ja robiłam tak, że czekałam aż się zapisze sporo osób i pytałam gdzie są jeszcze miejsca i gdzie jest zapisane więcej starszych osób. Tyle, że w niektórych biurach nie udzielają takich informacji. Co do podziału na grupy to zazwyczaj robią wiekowo.
__________________
Aparatka od 4.12.2007r.




kati2102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 13:50   #3
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: jak wyglądają obozy wiekowe 12-18 lat?

W takim przedziale moga się znaleźć i dwunadtolatki, i siedemnastolatki. Wtedy kwateruje się młodsze dzieciaki razem, starsze razem, ale czytałam już o takich historiach, kiedy ze względu na płeć dwunastolatka zakwaterowano razem z siedemnastoletnimi "bykami". Umęczył sie i młodszy, i starsi (którzy wcale nie byli zachwyceni mając w pokoju młodsze dziecko).

Jesli biuro jest organizatorem, to nie powinno robić problemów i sprawdzic wiekowo listę osób zapisanych do tej pory. To żadna tajemnica, nie podaje się przecież danych osobowych.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 16:08   #4
relaxjohanna345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 58
Dot.: jak wyglądają obozy wiekowe 12-18 lat?

tylko, że jak będe zwlekała jak inne osoby się zapiszą by sprawdzic mniej wiecej w jakim wieku są, to potem już może nie być miejsc ;P
relaxjohanna345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 10:35   #5
pulpinia
Zadomowienie
 
Avatar pulpinia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 541
Dot.: jak wyglądają obozy wiekowe 12-18 lat?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
W takim przedziale moga się znaleźć i dwunadtolatki, i siedemnastolatki. Wtedy kwateruje się młodsze dzieciaki razem, starsze razem, ale czytałam już o takich historiach, kiedy ze względu na płeć dwunastolatka zakwaterowano razem z siedemnastoletnimi "bykami". Umęczył sie i młodszy, i starsi (którzy wcale nie byli zachwyceni mając w pokoju młodsze dziecko).

Jesli biuro jest organizatorem, to nie powinno robić problemów i sprawdzic wiekowo listę osób zapisanych do tej pory. To żadna tajemnica, nie podaje się przecież danych osobowych.

Jak miałam 7 lat i pojechałam na kolonię, pierwszą w swoim życiu, dali mnie do pokoju z dziewczynami po 1,70 wzrostu, po 16 lat, bodajże.
Byłam tak przerażona, że się poryczałam i błagałam o przeniesienie
Na szczęście mnie przenieśli, ale swoją ulubioną piżamę zostawiłam w pokoju metrsiedziemdziesiątych i już jej nie odzyskałam
__________________
♥You be my secret love and set my dreams,
I hope you think that the same ♥
pulpinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 11:23   #6
Lola_1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: jak wyglądają obozy wiekowe 12-18 lat?

ja aby uniknąć młodszych współlokatorów zawsze jadę z kimś z przyjaciół i prosimy, a jak to nie pomaga to walczymy, aby być razem w pokoju - i tyle ;D
a jeśli chodzi o podział na grupki wiekowe itp., to zazwyczaj taki istnieje,ale tylko teoretycznie i ja ogólnie mam zawsze szczęście do takich obozów, kiedy opiekunowie bardziej interesują się sobą wzajemnie niż uczestnikami obozu
Lola_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 12:16   #7
relaxjohanna345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 58
Dot.: jak wyglądają obozy wiekowe 12-18 lat?

Cytat:
Napisane przez Lola_1991 Pokaż wiadomość
ja aby uniknąć młodszych współlokatorów zawsze jadę z kimś z przyjaciół i prosimy, a jak to nie pomaga to walczymy, aby być razem w pokoju - i tyle ;D
a jeśli chodzi o podział na grupki wiekowe itp., to zazwyczaj taki istnieje,ale tylko teoretycznie i ja ogólnie mam zawsze szczęście do takich obozów, kiedy opiekunowie bardziej interesują się sobą wzajemnie niż uczestnikami obozu
no wiem, że zawsze lepiej jechac z kimś znajomym, wtedy masz gwarancje.
ale moi znajomi albo byli juz we Włoszech i planują wybrac sie gdzie indziej, albo nie mogą jechać ( powody raczej wiadome ) a ja w te wakacje chce pojechac do Włoch i się troche obawiam sama. zebym nie trafila z takimi mlodszymi do pokoju ;/
relaxjohanna345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 17:41   #8
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: jak wyglądają obozy wiekowe 12-18 lat?

Cytat:
Napisane przez relaxjohanna345 Pokaż wiadomość
tylko, że jak będe zwlekała jak inne osoby się zapiszą by sprawdzic mniej wiecej w jakim wieku są, to potem już może nie być miejsc ;P
Niekoniecznie, raczej sie nie zdarza, aby w dwa dni sprzedac wszystkie miejsca.

A próbowałaś się póki co dopytać, czy wiadomo już w jakim wieku są zapisane na ten oboz osoby?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 21:20   #9
relaxjohanna345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 58
Dot.: jak wyglądają obozy wiekowe 12-18 lat?

W poniedziałek mam zamiar zapytać się albo przynajmniej spróbować. Mam nadzieje ze udzielą mi takiej informacji.
relaxjohanna345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.