Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-04, 23:21   #2401
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

http://www.polstore.com/html/slimextremeserum.html To jest cos takiego. Chociaz na rozstepy wydaje mi sie, ze lepszy jest taki bialo-rozowy. No, ale oba ujedrniaja, wiec cos tam chyba i na celulit pomoga. Ja bylam na jakiejs ich stronce i tych produktow wogole nie ma.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 09:58   #2402
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

O, faktycznie ! Znalazlam ten preparat na stronie Eveline. Likwiduje pomaranczowa skorke, zapobiega i goi powstale juz rozstepy i do tego nawilza Strzal w dziesiatke Mam nawet peeling z tej samej serii o podobnym skladzie Jak tylko wykoncze swoj dotychczasowy preparat to biegne po ten

ChaosGirl, genialna jestes
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 13:25   #2403
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)


Milo, ze sie na cos przydalam
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 14:37   #2404
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
co to za zapalenie? moze masz takie kropki rozne na ramionach i przedramionach?
w ogole, powiedzcie mi, jak zaczac stosowac te kwasy? u kosmetyczek? i ona tam dobierze odpowiednio?

a co myslicie o zabawie w hormony?
Hej,sorry że tak późno,dopiero doczytałam pytanie.Tak,mam takie krostki małe na ramionach,na przedramionach raczej małe kropeczki niż krostki.
Ale nie chce filtrować latem rąk,więc postanowiłam,że poczekam z tą maścią do września.Na razie spróbuję domowymi sposobami.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 17:52   #2405
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

SKARBIATKO


JAK tam Twój brzuszek????JEst poprawa?????
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 11:07   #2406
paulina3553
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 489
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

hej dziewczyny mam problem. w okresie dojrzewania nabawilam sie roztepow, sa male moze dlatego wczesniej ich nie widzialam. ostatnio jak depilowalam nogi zauwazylam juz biale roztepy po zewnetrzenej stronie ud, smaruje sie zelem z perfekty i tu jest problem: smaruje sie juz 4 dzien i wydaje mi sie ze roztepy robia sie bardiej widoczne czy to narmalne?? moze potem to przejdzie?? moze dlatego ze te kremy maja rozjasniac roztepy a moje juz byly biale?? prosze pomozcie
paulina3553 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 17:20   #2407
Truskaweczkaxx
Rozeznanie
 
Avatar Truskaweczkaxx
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: G-Town
Wiadomości: 573
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Przyłączam się! Mam 15 lat i mam dość sporo rozstępów a nie jestem jakaś gruba czy coś ... mam je na udach po dwóch stronach pod kolanami na pośladkach i juz mam ich totalnie DOŚĆ !!! nie wiem co mam z nimi zrobic zadne kremy na mnie n ie działaja moze wy mi cos poradzicie hmmm ?
__________________
life is a risk... but i like it

-dam o paznokcie
-zapuszczam wlosy ( jeszcze jakies 15 cm, dam rade !)
-dbam o cere

04.05.2011 Zdałam Theory Test i 22.12.2011 bede juz mogla jezdzic
Patrycja
Truskaweczkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 11:23   #2408
pydzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Palmers na rozstępy. - Wasze opinie.

dzieki Sephinrot za sprawdzenie i odpwlasnie zamowilam na allegro bo na razie nie mam innego zrodla Mam nadzieje ze bedzie dzialac Buzka
pydzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 16:00   #2409
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Hej,sorry że tak późno,dopiero doczytałam pytanie.Tak,mam takie krostki małe na ramionach,na przedramionach raczej małe kropeczki niż krostki.
Ale nie chce filtrować latem rąk,więc postanowiłam,że poczekam z tą maścią do września.Na razie spróbuję domowymi sposobami.
kropki jak gesia skorka wygladaja? bo wlasnie ja takie cos mam .. , jakby mi caly czas zimno bylo .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 17:21   #2410
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
kropki jak gesia skorka wygladaja? bo wlasnie ja takie cos mam .. , jakby mi caly czas zimno bylo .
ja zastanawiam sie co to
w sumie robie peelingi,smaruje balsamem i nic...
az czasem sie mnie pytaja czy mi zimno
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 21:41   #2411
Pola Lola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Witam Was!

Dobry zwyczaj się przywitać, tak więc Ewa z tej strony, mam rozstępy za długo i za dużo Bardzo fajnie ten wątek prowadzicie dziewczyny! Konkretne porady i bezcenne wsparcie Ja jak na razie cudownym odkryciem nie mogę się pochwalić. Zaliczyłam mnóstwo kremów (Eveline the best biorąc pod uwagę stosunek efektów do ceny), całą serię zabiegów falami RF łączonymi z mezo (z czystym sumieniem bym nie poleciła) oraz domowe peelingi kwasami i też średnio ale pewnie brak systematyczności ma tu znaczenie. Teraz się mobilizuję na mikro, aczkolwiek wiem, że i tak pewnie będę musiała zmierzć się w końcu z fraxelem. Jak na razie zaliczyłam konsultacje u Dr. Ambroziaka i wydaje mi się, że szczerze powiedział, że to jedyne po czym widział jakieś efekty. No cóż może grajmy w totka, szóstka wystarczy dla nas wszystkich na laserek

Pozdrawiam!
Pola Lola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 14:16   #2412
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
SKARBIATKO


JAK tam Twój brzuszek????JEst poprawa?????
a jak tam u ciebie lee, ja narazie jestem po 5 mikro + kwasy, ale musiałam przerwać bo wyjezdzam na wczasy za miesiąc , więc wszystko musi się ładnie zagoic.
Rozstępy jakby sie wypłyciły i tak złagodniały
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 16:27   #2413
countrysia
Raczkowanie
 
Avatar countrysia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Lubartów k/Lublina
Wiadomości: 267
GG do countrysia
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Witajcie drogie Panienki. Kupiłam dzisiaj Syrenkę i będę nią katować uda i rozstępy. Mam nadzieję, że po kilku miesiącach takiego "ostrego" traktowania będzie widać jakiekolwiek efekty.
countrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 16:07   #2414
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
ja zastanawiam sie co to
w sumie robie peelingi,smaruje balsamem i nic...
az czasem sie mnie pytaja czy mi zimno
haha mnie rowniez.. w dodatku czasem, czy nie jestem na cos chora , nie wiem jak sobie z tym poradzic, bo az glupio tak sie pokazywac.
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 16:31   #2415
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
haha mnie rowniez.. w dodatku czasem, czy nie jestem na cos chora , nie wiem jak sobie z tym poradzic, bo az glupio tak sie pokazywac.
nie no ja w sumie przestałam na to zwracac uwage,pomyślałam ze tak musi byc i tyle czasem jest mniej widoczne ,ja tak w sumie mam miejscowo to coś...
a to sie leczy jakoś?nie jest chyba nic groźnego?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 12:39   #2416
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

oj nie wiem czy da sie pozbyc kompletnie rozstepów..chyba jakimis operacjami tylko:/
ale da sie je spłycic to jest wielki plus. czesty peeling i nawilżanie ciala to podstawa a co najwaznijesze: pokochajmy swoje ciałko i wszyskie mankamenty
jp91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 11:00   #2417
anitt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 14
GG do anitt
Dot.: Maść Cepan kontra rozstepy

Jej! Dziewczyny polecam CEPAN. Czytałam już ten temat i wiele innych o tej maści i bardzo mnie to zaciekawiło. A mianowicie od ok. 10 miesięcy mam rozstępy na górze ud i przez całą szerokość pupy. Nie są to zwykłe rozstępy tylko wielkie szerokie poziome (nie pionowe jak większość) "szramy". Po 4 dniach stosowania Cepanu rano i wieczorem na udach muszę się nieźle napocić żeby znaleźć rozstępy. Niestety na pupie jeszcze są aczkolwiek widocznie robią się one mniej widoczne. Przypomnę iż stosuję go tylko 4 dni. Zobacze co będzie po 2 tygodniach.
Polecam maść CEPAN zapłaciłam za nią tylko 18 zł.
anitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 10:30   #2418
kropeczka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

..czy to moga byc rozstepy?..czytalam ze najpierw sa czerwone a ja nic takiego nie mialam..od niedawna zauwazylam biale paski...jestem przerazona..
kropeczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 11:16   #2419
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
nie no ja w sumie przestałam na to zwracac uwage,pomyślałam ze tak musi byc i tyle czasem jest mniej widoczne ,ja tak w sumie mam miejscowo to coś...
a to sie leczy jakoś?nie jest chyba nic groźnego?
nie, nie lecze sie. ale, u swoich znajomych nie zauwazylam takich kropek, wiec chyba ze mna jest cos nie tak .

bylam dzisiaj I raz u dermatologa.. iiii, dowiedzialam sie wlasnie, ze np.:
(taki OT)
- te kropki co mam, to taka uroda mojej skory () i jest to zapalenie meszkow wlosowych czy jakos tak.. a ze ja to rozdrapywalam, to doigralam sie blizn .
- mam cienka skore i tendencje do rozstepow. zobaczyla moje i az z takim zaskoczeniem lekkim.. chyba zszokowala ja, ze moge miec takie rozstepy, ze wzgledu na wzrost (mam sredni wzrost: 170cm.. a jednak takie cos).

nie moge tyc, musze jesc surowe warzywa (duuuzo, duzo), oczywiscie masowac sie, cwiczyc.. i pelno zalecen - nie zlikwiduje juz tego, ale moge lekko widocznosc zmniejszyc . i jak sobie pomyslalam, nad tym co mi powiedziala, az mnie scisnelo. juz sobie wyobrazam, jak zajde w ciaze w przyszlosci, to bede jednym wielkim rozstepem.
dala recepte na cos, podobno cos podobnego do cepanu, ale nie smierdzi tak .

a jeszcze pare dni temu, chcialam tu napisac na watku, ze kupilam sukienke do polowy uda i mam zamiar w niej paradowac, chociaz wiem, ze mam rozstepy, ale ukrywac ich nie bede . no, jednak szara rzeczywistosc i mnie dotknela.
za miesiac na kontrole, mam nadzieje, ze nie zapomne zapytac sie o scieranie naskorka (mikrodermabrazje) itp.
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 20:10   #2420
blackcat1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 140
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

mam 20 lat o kilku lat juz mam rozstepy, na posladkach, troche na wewnetrznej stronie ud, na biodrach, piersiach jedynie brzuch mam idealny bez rozstepów, chociaz nie zdziwilam bym sie gdyby sie pojawily. mam ochote sie pociac jak widze sie nago w lustrze,To okropne uczucie, gdy dotykam posladków , takie pofałdowania ,brzydze sie sobą (( chcialabym spróbowac laserem usunąc, tzn. wiem ze do konca ich nie zlikwiduje ale zeby chociaz były mniej widoczne to juz cos, ehhh co ja bym dała zeby ich nie miec i wyjsc w bikini na plaży... marzenia....Wam tez tak obrzydziły zycie jak mi? ja ich ni epotrfaie zaakceptowac, jeszcze w takim wieku... koszmar

zapewne ten temat byl juz tu poruszany ale ciezko sie doszukac w tej ilosc wiadomosci. chodzi mi o zabiegi mikrodermabrazji- czy treba je powtarzac co jakis czas, czy jezeli bede dbac o skóre tzn. dobrze nawilzac, stosowac kremy przeciw rozstepom, cwiczyc to juz sie nie pojawią?

Edytowane przez blackcat1988
Czas edycji: 2009-06-29 o 20:24
blackcat1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 09:36   #2421
AnitaX
Przyczajenie
 
Avatar AnitaX
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Wolę się nie wypowiadać....
ROZSTĘPY MAM WSZĘDZIE!! tzn : KOLANA, UDA z wew i zez ud, POŚLADKI, NA BRZUCHU PO BOKACH, PIERSI, a nawet RAMIONA ;//
i........ mam 17 lat.... wagę prawidłową tzn 55kg przy wzroście 165...
a rozstępy.... od zbyt szybkiego rośnięcia......

po prostu tragedia ;(( ;(( tego jest mnóstwo!!! najgorzej według mnie wyglądają moje piersi i pośladki..... ;//

;((
AnitaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 15:00   #2422
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Ja mam takich starych rozstpeow mnogo na pupie, udach i piersiach, ale one wyblakly z czasem i jak sie opale nie sa widoczne, chyba, zeby sie przyjrzec. U Ciebie tez pewnie tak bedzie. Pociazowe za to sa szersze, niz te z okresu dojrzewania, ale czesc juz zaczyna tamte przypominac.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 18:15   #2423
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Witam obiecalam zdac relacje z uzywania atre i squmaxu a wiec atre skonczylam narazie (wakacje) i efekt fajny rozstepy pod kolanami i na kolanach naprawde widoczne tylko w bardzo ostrym swietle, a te na boczkach troche bardziej sa widoczne niestety powtorze kuracje we wrzesniu
Natomiast squmax uzywalam na pupe i pozytywne zaskoczenia bo skora ladniejsza rozstepy mniej wyczuwalne i w swietle dziennym bardzo malo widoczne tylko okropnie sie tym smaruje(butla w stosunku do konsystencji bardzo nieporaczna)
Z racji wakacji narazie wracam do pilarixu.Pozdrawiam
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 18:59   #2424
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Witam obiecalam zdac relacje z uzywania atre i squmaxu a wiec atre skonczylam narazie (wakacje) i efekt fajny rozstepy pod kolanami i na kolanach naprawde widoczne tylko w bardzo ostrym swietle, a te na boczkach troche bardziej sa widoczne niestety powtorze kuracje we wrzesniu
Natomiast squmax uzywalam na pupe i pozytywne zaskoczenia bo skora ladniejsza rozstepy mniej wyczuwalne i w swietle dziennym bardzo malo widoczne tylko okropnie sie tym smaruje(butla w stosunku do konsystencji bardzo nieporaczna)
Z racji wakacji narazie wracam do pilarixu.Pozdrawiam
no to fajnie
a te kremy atre i aqumax to gdzie do kupienia i za ile?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 20:24   #2425
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
no to fajnie
a te kremy atre i aqumax to gdzie do kupienia i za ile?
squmax to masc z mocznikiem i kwasem salicynowym do kupienia w aptece ja za swoja dalam 22 zl jakos

atre derm to juz wyzsza jazda trzeba miec recepte i uzytkowanie przyjemne niejest NIESTETY SKORA SCHODZI ALE EFEKTY SA KOSZTUJE OK.20-25 ZL ZALEZY KTORE STERZENIE
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 21:05   #2426
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
squmax to masc z mocznikiem i kwasem salicynowym do kupienia w aptece ja za swoja dalam 22 zl jakos

atre derm to juz wyzsza jazda trzeba miec recepte i uzytkowanie przyjemne niejest NIESTETY SKORA SCHODZI ALE EFEKTY SA KOSZTUJE OK.20-25 ZL ZALEZY KTORE STERZENIE
brzmi groźbnie
ja na posladkach mam a na udach boje sie ze sie pojawia wiec az nie wiem czy na słonce nogi wystawic
czyli mowisz ze sa efekty spore?no po wakacjach moze sprobuje
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 21:14   #2427
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
brzmi groźbnie
ja na posladkach mam a na udach boje sie ze sie pojawia wiec az nie wiem czy na słonce nogi wystawic
czyli mowisz ze sa efekty spore?no po wakacjach moze sprobuje
Polecam Ci masowac nogi i pupe,dobra dieta i mozesz uzywac kremu z mocznikiem (z tego co mowil mi dermatyolog mocznik niejestfotouczulajacy)
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 07:49   #2428
redddevil666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez blackcat1988 Pokaż wiadomość
mam 20 lat o kilku lat juz mam rozstepy, na posladkach, troche na wewnetrznej stronie ud, na biodrach, piersiach jedynie brzuch mam idealny bez rozstepów, chociaz nie zdziwilam bym sie gdyby sie pojawily. mam ochote sie pociac jak widze sie nago w lustrze,To okropne uczucie, gdy dotykam posladków , takie pofałdowania ,brzydze sie sobą (( chcialabym spróbowac laserem usunąc, tzn. wiem ze do konca ich nie zlikwiduje ale zeby chociaz były mniej widoczne to juz cos, ehhh co ja bym dała zeby ich nie miec i wyjsc w bikini na plaży... marzenia....Wam tez tak obrzydziły zycie jak mi? ja ich ni epotrfaie zaakceptowac, jeszcze w takim wieku... koszmar

zapewne ten temat byl juz tu poruszany ale ciezko sie doszukac w tej ilosc wiadomosci. chodzi mi o zabiegi mikrodermabrazji- czy treba je powtarzac co jakis czas, czy jezeli bede dbac o skóre tzn. dobrze nawilzac, stosowac kremy przeciw rozstepom, cwiczyc to juz sie nie pojawią?
Tak troche ale o wiele bardziej brzydzą mnie kobiety z zawaansowanym cellulitem, brudnymi paznokciami, żółtymi zębami i nieogolonymi pachami..... więc jeżeli chodzi o mikro to raz na dwa lub trzy tydodnie trzeba chodzić ( zależy jakie są rozstępy seria chyba tak do 10, 8 zabiegów ale trudno mi powiedzieć bo nie wiem jakie ty masz) nawilżaj ,nawilżaj to jet bardzo ważne żeby płaszcz lipidowy skóry był w jak najlepszym stanie chroni przed szkodliwymi czynnikami środ zewnętrznego, po peelingu stosuj krem na rozstępy i ćwicz skóra będzie podatna na rozciągania i napewno uwydatnisz mięśnie ( wiem po sobie) cóż jeżeli będziesz dbać to napewno będą mało widoczne ale myśle raz na jakiś czas idź na zabieg tak na wszelki wypadek oprócz mikro podobno dobry jest peeling azjatycki, kwasy i polski peeling ziołowy poczytaj o tym
redddevil666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 10:18   #2429
YesYouCan
Przyczajenie
 
Avatar YesYouCan
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Polecam peeig zmieloną kawą...następnie wmasowanie kremu na roztepu czy antycellulitowego..i zawinięcie ud czy brzuszka folią sporzywczą.. na 10- 15min. wtedy skuteczność stosowania takich preparatów wzrasta przynajmniej o połowe!!!
YesYouCan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 13:16   #2430
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
SKARBIATKO


JAK tam Twój brzuszek????JEst poprawa?????
Lee
na czas letni przerwałam mikro,podczas upałów to kłucie jest uciążliwe,rozstępy są o wiele płytsze niż były,jeszcze daleka droga przede mną ,jak tylko zrobi się chłodniej to ruszam znowu na mikro
a jak u Ciebie?
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.