Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-02, 13:21   #1
PrywatnyKotek
Rozeznanie
 
Avatar PrywatnyKotek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 562
GG do PrywatnyKotek Send a message via Skype™ to PrywatnyKotek
Unhappy

Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż


Witam wszystkie Wizażanki

Od dłuższego czasu czuję się źle ze swoim wyglądem, nie potrafię określić swojego typu kolorystycznego, nie mam pojęcia w jakich kolorach jest mi dobrze, w tonacji ciepłej czy chłodnej? Jeżeli chodzi o makijaż to potrafię to i owo, maluję koleżanki, mamę, niestety nie potrafię dobrać kolorów do siebie i nic mi na mnie nie pasuje, najczęściej stawiam na zwykłą czarną kreskę na oku, podkład, róż, co przejadło mi się już dawno i nie wygląda dla mnie nawet atrakcyjnie. Przeglądałam wątki innych "metamorfozujących", niestety nie jestem w stanie odnieść tego do siebie Bardzo cierpi na tym poczucie mojej własnej wartości, bardzo prosiłabym Was o pomoc w określeniu typu kolorystycznego, koloru włosów (aktualnie są dłuższe, prawie do zapięcia od stanika, niestety cienkie i wypadające ) makijażu, co Waszym zdaniem pasowałoby mi i co mogłabym zmienić.



Umieszczam tutaj pytania, które ułatwią nam określić Twój typ kolorystyczny:

1. Jak się opalasz - ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy

2. Kolor oczu - jasne... szaro- niebieskie, z ciemniejszą obwódką, oprawa oczu taka jak na zdjęciach, raczej jasna

3. Piegi - brak

4. Cera - cięzko mi powiedzieć właśnie czy to jest chłodny czy ciepły ocień raczej chłodny, rumienię się na różowo

5. Naturalny kolor włosów - Jasny blond, jak na zdjęciach

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy()

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Dobrze czuję się w beżach, szarościach, czarnym, białym, są najbezpieczniejsze, chciałabym trochę poszaleć



Promyczki ślę i bardzo będę wdzięczna jeżeli mogę liczyć na Waszą pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (14,8 KB, 830 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (14,4 KB, 561 załadowań)
PrywatnyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 13:57   #2
zapalniczka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Też uważam, że masz chłodny odcień skóry. Poza tym jak Cię zobaczyłam to stwierdziłam, że jesteś śliczna. Te oczy i kolor oczy- marzenie. Dziewczyny z pewnością coś poradzą.
zapalniczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 14:26   #3
PrywatnyKotek
Rozeznanie
 
Avatar PrywatnyKotek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 562
GG do PrywatnyKotek Send a message via Skype™ to PrywatnyKotek
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Cytat:
Napisane przez zapalniczka89 Pokaż wiadomość
Też uważam, że masz chłodny odcień skóry. Poza tym jak Cię zobaczyłam to stwierdziłam, że jesteś śliczna. Te oczy i kolor oczy- marzenie. Dziewczyny z pewnością coś poradzą.
Dziękuję kochana za tak miłe słowa

Mam nadzieję na porady, w końcu wizażanki nikogo nie zawiodły jeszcze
PrywatnyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 16:02   #4
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Jeśli chodzi o wypadające włosy, to baaardzo gorąco polecam Ci wcierkę Seboradin z czarnej rzodkwi i wcierkę Joanna Rzepa. Jakiś czas temu mocno wypadały mi włosy, ale po ok. dwumiesięcznej kuracji tymi środkami, widzę ogromną poprawę. Włosy przestały wypadać i widzę mnóstwo nowych.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 16:54   #5
PrywatnyKotek
Rozeznanie
 
Avatar PrywatnyKotek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 562
GG do PrywatnyKotek Send a message via Skype™ to PrywatnyKotek
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Właśnie naczytałam się o niej i spróbuję, oprócz tego będę piła pokrzywę, znalazłam taki wątek, jest bardzo zachwalana, na efekty trzeba czekać, ale podobno warto, nic nie szkodzi spróbować Orientujesz się może ile ten seboradin kosztuje i jak długo czekałaś na efekty?

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Ach napisałaś mi kochana o efektach zakrecona jestem dzisiaj, przepraszam. Chciałabym jeszcze dopytać jakim systemem te wcierki stosowałaś?
PrywatnyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 17:13   #6
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Zajrzyj tu:
http://personalitycafe.com/general-c...inter-fun.html
Jak dla mnie jesteś soft summer ale jeszcze sobie poczytaj.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 18:10   #7
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Wydaje mi sie, ze jestes zimnym typem kolorystycznym - latem. Duzo ze soba robic nie musisz ani raczej nie powinnas - ciezszy makijaz Cie przytloczy. Moim zdaniem moglabys zrobic kariere (foto)modelki - sliczna twarz!
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-02, 20:03   #8
PrywatnyKotek
Rozeznanie
 
Avatar PrywatnyKotek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 562
GG do PrywatnyKotek Send a message via Skype™ to PrywatnyKotek
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

MissChievousTess dziękuję, stronka pomocna, aczkowiek mam pewne wątpliwości. Ostatnio "wyprodukowałam" sobie bardziej popielate włosy, bo jednak lśniły na złoto w słońcu (zdjęcie w pokoju z zielonymi ścianami nie oddaje tego koloru dokładnie) i niestety nie wyglądałam w nich dobrze dlatego mam problem z tonacją tego blondu, wielki.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze jestes zimnym typem kolorystycznym - latem. Duzo ze soba robic nie musisz ani raczej nie powinnas - ciezszy makijaz Cie przytloczy. Moim zdaniem moglabys zrobic kariere (foto)modelki - sliczna twarz!
Pracowałam swojego czasu w znanej Warszawskiej agencji, zrezygnowałam z głupoty trochę, dziękuję za miłe słowa aczkolwiek ja nie czuję się jakoś rewelacyjnie ze swoją twarzą, z cerą są też kłopoty
Nawet gdybym teraz chciała wrócić to jestem za stara - 21 lat, babcia, co za świat i figura już nie ta trochę, poza tym słabo proporcjonalnie zawsze wypadałam - biodra
W innej dużej agencji nie byli mną zainteresowani z kolei, więc dałam spokój.
PrywatnyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 20:21   #9
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

wyglądasz jak żywcem wyjęta ze str jakiejś agencji modelek, więc jeśli jesteś wysoka i masz tyle lat ile agencje wymagają to uderzaj śmiało. twoja twarz nadaje się do high fashion.

jesteś chłodnym typem kolorystycznym (jasny blond, bardzo wyraziste, niebieskie oczy)
absolutnie nic nie kombinuj, nie farbuj włosów, a już broń Boże na jakiś rudy albo "cieplutki brązik"co jest ostatnio tak strasznie modne.

stawiam, że jesteś Light summer.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 22:16   #10
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Jesteś niesamowicie piękna, masz cudowną twarz
wg mnie z taką urodą nie potrzebujesz wiele dodatków, bo ona sama lśni - mocno wytuszuj rzęsy i podkreśl usta błyszczykiem, pomadką i ochronną lub może poeksperymentuj z makijażem jak u Cate Blanchett.
Włosy odżywiłabym, zafunodwała jakiś regenerujący zabieg u dobrego fryzjera i nosiła rozpuszczone z przedziałkiem pośrodku lub ewentulanie poszalała i obcięła na krótko, ale niekoniecznie z farbowaniem
Także polecam Ci minimalny makijaż, ewentulanie jeszcze lepsze zadbanie o cerę, skoro mówisz, że trochę problemów czasem dostarcza - zawsze to będzie odmiana od czarnej kredki i różu

http://data.whicdn.com/images/120570...jpg?1310844770

http://www.thinkstockphotos.com/imag...pixie/97666051
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blankcan-vas-sassy-hair.jpg (140,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rby-celeb-hair-blancett-charlotte-2002-de-medium_new.jpg (18,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_llxnobCmZy1qkei8do1_500.jpg (152,7 KB, 13 załadowań)
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 08:26   #11
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Cytat:
Napisane przez PrywatnyKotek Pokaż wiadomość
Właśnie naczytałam się o niej i spróbuję, oprócz tego będę piła pokrzywę, znalazłam taki wątek, jest bardzo zachwalana, na efekty trzeba czekać, ale podobno warto, nic nie szkodzi spróbować Orientujesz się może ile ten seboradin kosztuje i jak długo czekałaś na efekty?

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Ach napisałaś mi kochana o efektach zakrecona jestem dzisiaj, przepraszam. Chciałabym jeszcze dopytać jakim systemem te wcierki stosowałaś?
Seboradin kosztował około 25 zł, a Joanna Rzepa ok. 7 zł. Stosowałam trzy tygodnie Seboradin, dwa tygodnie Joannę Rzepę, potem tydzień przerwy i od nowa trzy tygodnie Seboradin i dwa tygodnie Rzepę. Efekty widać! Mam mnóstwo nowych włosków, a stare przestały wypadać. W zimę zamierzam powtórzyć kurację, tak na wszelki wypadek.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 10:45   #12
PrywatnyKotek
Rozeznanie
 
Avatar PrywatnyKotek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 562
GG do PrywatnyKotek Send a message via Skype™ to PrywatnyKotek
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
wyglądasz jak żywcem wyjęta ze str jakiejś agencji modelek, więc jeśli jesteś wysoka i masz tyle lat ile agencje wymagają to uderzaj śmiało. twoja twarz nadaje się do high fashion.

jesteś chłodnym typem kolorystycznym (jasny blond, bardzo wyraziste, niebieskie oczy)
absolutnie nic nie kombinuj, nie farbuj włosów, a już broń Boże na jakiś rudy albo "cieplutki brązik"co jest ostatnio tak strasznie modne.

stawiam, że jesteś Light summer.
Rudy absolutnie nie, raz już miałam przejście bo posłuchałam chłopaka ( który do tej pory niezmiennie katuje mnie z tymi rudościami, kasztanami i brązami :/ ) i była trauma Jak odgrzebię fotki to mogę wstawić tak dla śmiechu

Mam 1,75
Dziękuję

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

malamenda2009 Dziękuję Marzą mi się włosy do łokci <3 więc obcinanie nie wchodzi w rachubę, aczkolwiek miałam takie myśli
Włosy odżywiam, jestem maniaczką na tym punkcie, kallos latte, olejek rycynowy, pokrzywa, różnego rodzaju domowe specyfiki
Z cerą dałam sobie trochę spokój tak naprawdę, bo jest gruba, nie reaguje na żadne maseczki, kremy, nic. Myślę o myciu olejami, teraz, kiedy mam wakacje znajdę na to czas, później może być gorzej kiedy się studia zaczną
Gin przepisał mi tez diane35 ze względu na cysty na jajnikach, mam nadzieję że coś ruszy...

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Seboradin kosztował około 25 zł, a Joanna Rzepa ok. 7 zł. Stosowałam trzy tygodnie Seboradin, dwa tygodnie Joannę Rzepę, potem tydzień przerwy i od nowa trzy tygodnie Seboradin i dwa tygodnie Rzepę. Efekty widać! Mam mnóstwo nowych włosków, a stare przestały wypadać. W zimę zamierzam powtórzyć kurację, tak na wszelki wypadek.
Zastosuję, będę musiała sobie rozpisać schemat pielęgnacji włosów bo pogubie się niedługo
Ja wychodzę z założenia że jak coś pomaga to trzeba to stosować ciągle, bo efekt zanika po jakimś czasie
PrywatnyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 11:37   #13
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Ja stosowałam tą kurację około pół roku temu, a włosy wciąż są w super stanie. Nic nie wypada ponad normę.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 11:40   #14
PrywatnyKotek
Rozeznanie
 
Avatar PrywatnyKotek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 562
GG do PrywatnyKotek Send a message via Skype™ to PrywatnyKotek
Aha dziewczyny i jeszcze w kwestii ubierania - jakie kolory, kroje? Mam 1,75 wzrostu, jak pisałam wcześniej, wrzucam też zdjęcie figury.

Jak widać problemem są biodra, uda, nogi ogólnie.

Ostatnie zdjęcie z przedziałkiem na środku, chyba niezbyt mi pasuje

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Pokaż wiadomość
Ja stosowałam tą kurację około pół roku temu, a włosy wciąż są w super stanie. Nic nie wypada ponad normę.
Kusisz kochana

Ja zrobiłam miks z olejku rycynowego, jajka, oleju z pestek brzoskwini i poleciała mi masa włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P011011_18.38.jpg (93,7 KB, 343 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P011011_18.39.jpg (89,4 KB, 311 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BASIC_88714_4.jpg (40,2 KB, 192 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-09-03 o 17:41 Powód: post pod postem
PrywatnyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 12:19   #15
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

może jak przedziałek na środku, to rozpuść włosy?
według mnie to własnie długie nogi są Twoim atutem
ta diana to dość duża dawka hormonów i chyba stosunkowo stary lek, choć nie będę wchodzić w kompetencje lekarza, na cerę powinna pomóc, ale ma dużo skutków ubocznych i po odstawieniu problem może wrócić...

załączam parę inspiracji co do ubierania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg candiceswanepoelstreetstyle.jpg (400,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d4c1_Candice+Swanepoel+2.jpg (185,3 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0926-candice-0006.jpg (119,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg candice-best-dressed.jpg (157,2 KB, 37 załadowań)
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 12:26   #16
androia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

ja widze w Tobie bardzo ladne kosci policzkowe ja moze troszke o kolorze w jakim bedzie Tobie do twarzy jesli wybierzesz bluzke w kolorze swojej teczowki oka to bedzie juz twarzowe i gustowne ,sama mam niebieskie oczy i od dzieciaka slysze ze slicznie mi w niebieskim .troszke usmiechu jakis nowy ciuszek i chlopcy beda na Twoj widok ,ale prawde powiedziawszy jestes tak ladna ze nie musisz nic w sobie zmieniac
androia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 12:56   #17
PrywatnyKotek
Rozeznanie
 
Avatar PrywatnyKotek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 562
GG do PrywatnyKotek Send a message via Skype™ to PrywatnyKotek
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Cytat:
Napisane przez androia Pokaż wiadomość
ja widze w Tobie bardzo ladne kosci policzkowe ja moze troszke o kolorze w jakim bedzie Tobie do twarzy jesli wybierzesz bluzke w kolorze swojej teczowki oka to bedzie juz twarzowe i gustowne ,sama mam niebieskie oczy i od dzieciaka slysze ze slicznie mi w niebieskim .troszke usmiechu jakis nowy ciuszek i chlopcy beda na Twoj widok ,ale prawde powiedziawszy jestes tak ladna ze nie musisz nic w sobie zmieniac
Tak wiem ze diane to ciężki temat... zmieni mi przy następnej wizycie na coś innego, jeżeli tylko cysta się wchłonie choć trochę.

Inspiracje bardzo <3 szczególnie spódniczka na 2 zdjęciu, będę musiała wyszperać coś w second-handzie i przerobić

Btw - Malamenda2009, co ćwiczysz, jeżeli mogę zapytać? Dziękuję

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Ojej pomieszało mi się zacytowałam nie ten post, przepraszam

androia - to bardzo pomocna porada, i taka że łatwo zapamiętać chciałabym żeby mój chłopak się bardziej ślinił na mój widok, bo on jakoś nie zauważa żadnych rewelacji w moim wyglądzie, jedynie zęby
PrywatnyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 13:04   #18
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

tamilee na brzuch
co do insp, polecam jeszcze tę stronkę http://www.polyvore.com/
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 19:30   #19
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

O Boże jaka śliczna twarz! wykapana modelka

zamiast na Wizażu siedzieć to zmykaj robić karierę do Mediolanu!
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 20:14   #20
PrywatnyKotek
Rozeznanie
 
Avatar PrywatnyKotek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 562
GG do PrywatnyKotek Send a message via Skype™ to PrywatnyKotek
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Nie chcą mnie :P
PrywatnyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 03:57   #21
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Mnie sie wydaje ze jestes jasnym latem (jasna blondynka z jasnymi oczami), zalaczam palete kolorystyczna dla tego typu. Nogi masz boskie, nie powinnas ich ukrywac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 211880357438467299_8ZEVwq4X_c.jpg (95,7 KB, 47 załadowań)
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 04:14   #22
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Nie da sie edytowac to zrobie dopisek. Masz taki typ urody jak January Jones i powinnas uzywac w ubiorze i makijazu takich dosc zywych kolorow jak na zdjeciu 1, z kolei kolory bardzo stonowane i przykurzone ci nie beda pasowac (fot2).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3822_41163.jpg (37,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg january_jones--300x300.jpg (14,7 KB, 20 załadowań)
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 09:01   #23
PrywatnyKotek
Rozeznanie
 
Avatar PrywatnyKotek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 562
GG do PrywatnyKotek Send a message via Skype™ to PrywatnyKotek
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Dziękuję
Ja bardzo lubię te przykurzone kolory, chyba z braku pewności siebie... Ale postaram się to zmienić
Jeszcze edno głupie może pytanie - tą paletą mogę się sugerować dobierając zarówno makijaż jak i ubiór, prawda?
PrywatnyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 18:42   #24
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Cytat:
Napisane przez PrywatnyKotek Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ja bardzo lubię te przykurzone kolory, chyba z braku pewności siebie... Ale postaram się to zmienić
Jeszcze edno głupie może pytanie - tą paletą mogę się sugerować dobierając zarówno makijaż jak i ubiór, prawda?
Tak, wlasnie po to jest ta paletka. Jak chcesz to moge dodac tez pozostale 2 paletki dla innych podtypow lata. Ale osobiscie wydaje mi sie ze jestes wlasnie light summer bo pasujesz idealnie do opisu. Najlepiej jakbys sama zrobila probe przed lustrem w swietle dziennym, przykladajac do twarzy jakies materialy w danych kolorach i obserwujac czy ten kolor dodaje ci uroku czy wrecz przeciwnie. Mnie sie wydaje wlasnie ze te przykurzone kolory sa zle, bo jasne blondynki czesto sie w nich "rozmywaja".
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 20:22   #25
PrywatnyKotek
Rozeznanie
 
Avatar PrywatnyKotek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 562
GG do PrywatnyKotek Send a message via Skype™ to PrywatnyKotek
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Tak, wlasnie po to jest ta paletka. Jak chcesz to moge dodac tez pozostale 2 paletki dla innych podtypow lata. Ale osobiscie wydaje mi sie ze jestes wlasnie light summer bo pasujesz idealnie do opisu. Najlepiej jakbys sama zrobila probe przed lustrem w swietle dziennym, przykladajac do twarzy jakies materialy w danych kolorach i obserwujac czy ten kolor dodaje ci uroku czy wrecz przeciwnie. Mnie sie wydaje wlasnie ze te przykurzone kolory sa zle, bo jasne blondynki czesto sie w nich "rozmywaja".
Bardzo poproszę o pozostałe pomyślałam że wydrukuję je sobie i poszukam w domu rzeczy w takich kolorach, i spróbuję jak będą grały ze mną
PrywatnyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 00:05   #26
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Prosze .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 141370875772490059_irM9uZWF_c.jpg (34,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg color-seasons-complexion-cool-summer.jpg (103,4 KB, 49 załadowań)
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 13:37   #27
PrywatnyKotek
Rozeznanie
 
Avatar PrywatnyKotek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 562
GG do PrywatnyKotek Send a message via Skype™ to PrywatnyKotek
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Jeszcze mam wątpliwości - jeżeli mam chłodny odcień oczu, skóry, to moje włosy również powinny być w chłodnej tonacji?
A makijaż chłodna czy ciepła nie wiem już sama.
PrywatnyKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 20:21   #28
LadyJagoda
Zakorzenienie
 
Avatar LadyJagoda
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 490
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Zdecydowanie chłodna tonacja.
W sumie to nie pomogę ale chciałam napisać, że jesteś bardzo ładna i uwielbiam ten typ urody )
LadyJagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 19:54   #29
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

Cytat:
Napisane przez PrywatnyKotek Pokaż wiadomość
Jeszcze mam wątpliwości - jeżeli mam chłodny odcień oczu, skóry, to moje włosy również powinny być w chłodnej tonacji?
A makijaż chłodna czy ciepła nie wiem już sama.
Chlodny typ i wszystko powinno byc raczej chlodne. Jak piszesz masz wlosy jasny blond wiec sa one chlodne, pewnie nie wygladalabys dobrze w cieplym kolorze wlosow np. w rudym. Makijaz tez w raczej chlodnych kolorach, chociaz jest taki trick w makijazu ust ze jezeli chcesz zeby cala uwage skupialy twoje usta mozesz uzyc szminki w cieplym kolorze np. pomaranczowym - wtedy beda bardzo przyciagaly wzrok (dla porownania osoba o cieplym typie powinna uzyc szminki w kolorze fuksji). Nie musisz sztywno trzymac sie jakiejs okreslonej palety, ale dobrze wiedziec jakie kolory naturalnie podkreslaja nasza urode, jakich unikac i w jakich bedzie potrzeba wsparacia w postaci np. wiekszej ilosci makijazu.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:08   #30
Tamt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 627
Dot.: Metamorfoza - typ kolorystyczny, włosy, makijaż

nie moge znależć Twojego wątku wymiankowego.
Tamt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.