Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-18, 18:01   #4081
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Zrób jakąś niepochlebną recenzję tej kredki rozświetlającej do brwi, to mi żal nie będzie, jak nie dopadnę


kreeeeeeeeeeeeeeeeeeeedka !!!!!!!


Haha zobaczymy jak się spisze póki co to mogę stwierdzić że kolorem jest identyczna jak mój higliter brow z P2. No chyba że wszystkie kredki pod łuk brwiowy tak wyglądają Ale po za tym wygląda całkiem przyzwoicie (zwłaszcza opakowanie), jutro jej użyję jak będę się malowała z rańca i zobaczę jakie cuda zdziała Przy okazji rano wrzucę swatche i może zrobię jakiś makijaż tym wszystkim. Bo jak na razie to już światła dobrego brak, a baterie w aparacie mi się ładują :c

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2012-09-18 o 18:07
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 18:21   #4082
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Haha zobaczymy jak się spisze póki co to mogę stwierdzić że kolorem jest identyczna jak mój higliter brow z P2. No chyba że wszystkie kredki pod łuk brwiowy tak wyglądają Ale po za tym wygląda całkiem przyzwoicie (zwłaszcza opakowanie), jutro jej użyję jak będę się malowała z rańca i zobaczę jakie cuda zdziała Przy okazji rano wrzucę swatche i może zrobię jakiś makijaż tym wszystkim. Bo jak na razie to już światła dobrego brak, a baterie w aparacie mi się ładują :c
Szczęściaro, masz p2 i to na dodatek kredkę - jedyną kosmetyczną rzecz, jakiej obecnie pragnę i potrzebuję :P
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 19:43   #4083
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez nimueg Pokaż wiadomość
Kupiłam Sherlockowy eyeliner i jestem umiarkowanie zadowolona. Trudno się rozprowadza - trudno go równomiernie rozprowadzić - o zrobieniu cieniutkiej kreski mogę zapomnieć. Zdecydowanie wolę mój szary eyeliner z essence. Ech, a mogłam kupić brązowy z essence...
Ja go na początku lubiłam, ale jak kupiłam liner z essence, który bije go na głowę to zmieniłam o nim całkowicie zdanie ;-) Kupiłam go w marcu, a teraz po otwarciu masakrycznie śmierdzi. Essence kupiłam w kwietniu i do dziś jest jak nowy, tym sherlokiem już się boję malować
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 20:12   #4084
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Ja go na początku lubiłam, ale jak kupiłam liner z essence, który bije go na głowę to zmieniłam o nim całkowicie zdanie ;-) Kupiłam go w marcu, a teraz po otwarciu masakrycznie śmierdzi. Essence kupiłam w kwietniu i do dziś jest jak nowy, tym sherlokiem już się boję malować
Nie powinnaś się bać do momentu, aż Ci zacznie uciekać
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 21:27   #4085
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Przyszłam, żeby popiać z zachwytu nad pomadką z Cucuby. Odkąd ją kupiłam, cały czas gości na moich ustach, a to już nie lada wyczyn. I nieważne czy pasuje do reszty makijażu czy nie, po prostu muszę ja mieć na sobie i tyle
Genialne opakowanie- klasycznie eleganckie, konsystencja szminki (bardzo fajnie utrzymuje usta w dobrym stanie bez niepotrzebnego przesuszu) i delikatny zapach jak najbardziej in plus. Do tego, jak na taką maślaną konsystencję myślałam, że będzie szybko znikać z ust, ale też się mocno zdziwiłam, bo utrzymuje się przyzwoicie do kilku godzin bez chamskiego zjadania. No i na koniec kolor- ciul tam, że lato na wykończeniu i pasuje brać się za jesienne kolory Ten koral jest po prostu obłędny- pigmentu jak na taką konsystencję jest w sam raz- niby masełko, ale zaskakuje nasyceniem. Bardzo mi się spodobała
czuprynko kusisz, ja sobie wmówiłam, że mi jej nie trzeba, a teraz już pewnie ani jednej nie ma u nas. Nie wiesz jak tam stan cucuby w naturze naszej, czy coś się ostało?
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:15   #4086
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

No, dołożyłam do pieca Wstawiłam na bloga swtache tego co kupiłam wczoraj z hollywood 40ties Tylko wybaczcie że zdjęcia w większości z fleszem, okropna pogoda, szaro buro i ponuro nie pozwala mi na zdjęcia bez lampy bo prawie nic nie widać ale kolorki są dobrze oddane
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:03   #4087
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
No, dołożyłam do pieca Wstawiłam na bloga swtache tego co kupiłam wczoraj z hollywood 40ties Tylko wybaczcie że zdjęcia w większości z fleszem, okropna pogoda, szaro buro i ponuro nie pozwala mi na zdjęcia bez lampy bo prawie nic nie widać ale kolorki są dobrze oddane
Nie lubię Cię

__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 10:22   #4088
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Bardzo podoba mi się ta kredka rozświetlająca.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:49   #4089
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Mi również, tak czułam, że to na nią zapoluję. Póki co rekonesans w podobnych kolorach zrobiłam, ale ta jest typowo do pod-brwi, więc cierpliwie poczekam
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:52   #4090
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Mi również, tak czułam, że to na nią zapoluję. Póki co rekonesans w podobnych kolorach zrobiłam, ale ta jest typowo do pod-brwi, więc cierpliwie poczekam
I kto tu podkręcił temperaturę, jeśli chodzi o kredkę, hę?
Tak bardzo chcę ją dostać, tak strasznie
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:06   #4091
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
I kto tu podkręcił temperaturę, jeśli chodzi o kredkę, hę?
Tak bardzo chcę ją dostać, tak strasznie
To, że jej zapragnie prawie każda z nas, to była tylko kwestia czasu
znajdziemy ją, zobaczysz

*edit* Co mogę kupić z Catrice, jako ewidentne "cacko" na poprawę humoru? kameleon jest pierwszy w kolejce, lecz humor mam taki, że pragnę więcej ohoho...jaki rym.
__________________
DONE
is better
THAN
perfect



Edytowane przez anibiaa
Czas edycji: 2012-09-19 o 12:42
anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 15:12   #4092
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Nie powinnaś się bać do momentu, aż Ci zacznie uciekać


Dziś wygrzebałam w koszyczku błyszczyk Catrice za 9,99 błyszczyk-> Lip Appeal Welcome to Pink Tropez- jakoś go wcześniej nie kojarzyłam, mam nadzieję, że to nie jakiś mega staroć? Na szczęście nie macany, więc wzięłam bez wahania ;-) Ale i tak muszę wrócić po 1 z color show, bo mi nie daje spokoju teraz
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 15:50   #4093
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Smutno mi dzolls teraz

Ale kredka jest naprawdę ekstra, ta co mam z P2 chowa się przy niej po 7 się malowałam i efekt rozświetlenia pod łukiem brwiowym nadal na swoim miejscu Róż także się pięknie trzyma, ale trzeba z nim uważać bo z przyzwyczajenia do innych trochę bardziej twardych róży rano przez chwilę wyglądałam jakbym buraczka przyłożyła do twarzy Łatwo z nim o krzywdę. Cieni z paletki dzisiaj nie użyłam, miałam ochotę na kameleonka ale eh, wiem że jak go wykończę to więcej go nie kupię mimo że kolorystycznie bardzo mi odpowiada

@anibiaa na poprawę humoru to kupuję z Catrice pomadki :P uwielbiam je i to chyba jedyna firma z której mam najwięcej ich albo i cienie zwykłe lub w kremie są też świetne

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2012-09-19 o 15:52
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 16:01   #4094
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Smutno mi dzolls teraz

Ale kredka jest naprawdę ekstra, ta co mam z P2 chowa się przy niej po 7 się malowałam i efekt rozświetlenia pod łukiem brwiowym nadal na swoim miejscu Róż także się pięknie trzyma, ale trzeba z nim uważać bo z przyzwyczajenia do innych trochę bardziej twardych róży rano przez chwilę wyglądałam jakbym buraczka przyłożyła do twarzy Łatwo z nim o krzywdę. Cieni z paletki dzisiaj nie użyłam, miałam ochotę na kameleonka ale eh, wiem że jak go wykończę to więcej go nie kupię mimo że kolorystycznie bardzo mi odpowiada

@anibiaa na poprawę humoru to kupuję z Catrice pomadki :P uwielbiam je i to chyba jedyna firma z której mam najwięcej ich albo i cienie zwykłe lub w kremie są też świetne
Pogrążasz się
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 16:06   #4095
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
To, że jej zapragnie prawie każda z nas, to była tylko kwestia czasu
znajdziemy ją, zobaczysz
kurde.... i ja się przyłączam
a naprawdę nie myślałam nawet przez chwilkę o jej kupnie
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 16:27   #4096
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Pogrążasz się

To ja już się zamykam i idę ładnie wkuwać słówka
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 16:33   #4097
Lungo
Rozeznanie
 
Avatar Lungo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Paradiso Perduto
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
To ja już się zamykam i idę ładnie wkuwać słówka
Tak, idź być ładną ze swoją kredką gdzie indziej
__________________
Brak podpisu.
Za to jest
Blog
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 16:43   #4098
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

CO do pomadek z Cucuby- to mnie nie powaliły. Lepsza moim zdaniem jest brązowa.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 16:50   #4099
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
To ja już się zamykam i idę ładnie wkuwać słówka

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Tak, idź być ładną ze swoją kredką gdzie indziej

piąteczka Siostro!
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 19:41   #4100
After eight
Raczkowanie
 
Avatar After eight
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 235
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Pokaż wiadomość
Podbijam
Nie mam porównania do Stay Matte Rimmela, ale po wykończeniu niedawno kupionego pudru transparentnego Catrice pójdę po następny Przestało mi zależeć na całkowitym, płaskim macie, wykończenie daje bardziej satynowe. Baaardzo poprawił mi trwałość makijażu. Byłam w szoku kiedy po pierwszym użyciu przemywałam twarz micelem i na waciku została gruba warstwa podkładu
After eight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 20:04   #4101
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość




piąteczka Siostro!

Mendziołki jedna z drugą
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 20:53   #4102
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
To, że jej zapragnie prawie każda z nas, to była tylko kwestia czasu
znajdziemy ją, zobaczysz

*edit* Co mogę kupić z Catrice, jako ewidentne "cacko" na poprawę humoru? kameleon jest pierwszy w kolejce, lecz humor mam taki, że pragnę więcej ohoho...jaki rym.
Dziś kupiłam sobie w Hebe tusz "Fake it" ze szczoteczką w kształcie konika morskiego Nie używałam wcześniej szczoteczki w takim kształcie i mocno mnie kusił ten tusz - pierwsze wrażenia są takie, ze trochę trudno się tym operuje ale sam tusz na razie ma plus, bo nie posklejał mi rzęs w patyki A tego nie znoszę! Pięknie rozdziela i rozczesuję rzęsy Już mi się podoba, zobaczymy jak z trwałością itp.
Aha, tusz kupiłam w Hebe i tu - miłe zaskoczenie - wszystkie tusze były POZAKLEJANE! Nie wiem jak reszta produktów typu kredki do ust i oczu, ale jeśli to również jest zaklejone to - wielkie brawa dla Hebe

Tylko, ze mimo wszystko mam wątpliwości, czy egzemplarz, który kupiłam (mimo zaklejenia) naprawdę nie był wcześniej nie otwierany? W domu, gdy go otworzyłam to przy nasadzie szczoteczki (od str skuwki) była ta charakterystyczna obrączka... Poza tym miejsce, gdzie się zakręca - te rowki jak w słoiku typu twist - było posmarowane jakąś dziwna substancją Ni to wazelina (ale nie tłuste) ni to jakiś żel do demakijażu Tak jakby ktoś wczesniej wyczyścił miejsca pobrudzone tuszem i potem zakleił taki tusz... :/ Wiadomo, ze w naturze takie praktyki były stosowane, ale w Hebe szafa Catrice stoi od niedawna, więc miałam nadzieję, ze asortyment jest jeszcze świeży i nie wymacany do cna... A tu... o!

Anibiaa, na pociechę to myślę, że secik do brwi :ehem; (jeśli jeszcze nie masz). No i pomadki To mi zawsze poprawia humor
Ewentualnie róż podwójny - ostatni dzwonek na niego, bo go teraz wycofują
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 21:46   #4103
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cześć rzadko teraz zaglądam do Was i jestem nie na bieżąco, ale jak się dowiedziałam, że jest Cucuba popędziłam wczoraj do Natury i zgarnęłam pół standu :P
w moim posiadaniu znalazły się
-brązer,
-oba linery,
-lakiery miętowy i ciemny brąz,
-3 cienie (oprócz żółtego i błękitnego)

pomadki mnie nie interesowały

Powiem tak.
porównałam (na razie powierzchownie) brązer z brązerem Sun Club Bondi Beach i są chyba podobne, z tym że BB jest ciemniejszy. Stąd wnioskuję że cucubowy będzie fajny na zimę kiedy to ciemne brązery wyglądają śmiesznie
Ale obiecałam sobie, że nie zacznę go używać, aż nie skończę dwóch innych denkujących

Co do linerów to mam dziś brązowy na oczach, miętowy próbowałam na ręce. Kolorki fajne, lekkie prześwity robią ale da się wytrzymać.
Jedyne, co mnie wkurzyło niemiłosiernie to pędzelki koszmarnie się rozczapierzają! Też tak macie? Masakra

Co do lakieru Reggaeton (ta nazwa no musiałam ) to mam go właśnie na palcach i popadam w zachwyt brąz idealny! Ciekawe jak będzie się prezentował w świetle dziennym ale pędzelek ma specyficzny jak te nowe lakiery Catrice i odniosłam wrażenie że również jest jakiś lekko zwichrzony

Hmm co jeszcze... cienie w sumie nie wiem czemu wzięłam ot tak, testery mi się spodobały i już i nazwy oczywiście jeżeli coś nazywa się salsa cubana i reggaeton to ja to muszę mieć
Ale czy będę używać czy oddam, to się zobaczy

Przy okazji zupełnie dopadłam szminkę Kobo Celebrity Lips w kolorze 304, Catwalk Red. Idealna czerwień, chyba nawet przebiła lipstain z Catricowego Las Vegas nie wiem czemu jej wczesniej nie kupiłam... mam prawie wszystkie kolorki z tej serii
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 06:38   #4104
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Inkarnatka, coś mi umknęło, w którym Hebe jest już szafa?
Secik do brwi będzie mój, ale w najbliższej DN nie dokładają i leży ten jeden biedak pęknięty wymacany, co go ze 2tyg. temu miałam kupić, a kameleon już jest jaki fajny...choć trochę ciepły ten brąz jednak
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 11:19   #4105
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Inkarnatka, coś mi umknęło, w którym Hebe jest już szafa?
Secik do brwi będzie mój, ale w najbliższej DN nie dokładają i leży ten jeden biedak pęknięty wymacany, co go ze 2tyg. temu miałam kupić, a kameleon już jest jaki fajny...choć trochę ciepły ten brąz jednak
W tym przy rondzie ONZ. Są nowości, a z limitek Revoltaire
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 13:27   #4106
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Widzę, że Lungo wstawiła link do świetnych zdjęć, więc ja już chyba nie będę się ośmieszać jakością moich, pożal się Boże zdjęć Lungo odwaliła kawał dobrej roboty, bo zdjęcia bardzo wiernie oddają wygląd pomadki na ustach
Poza tym, trudno mi się jakoś pozbierać po wczorajszym koncercie Coldplay-ów


Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
czuprynko kusisz, ja sobie wmówiłam, że mi jej nie trzeba, a teraz już pewnie ani jednej nie ma u nas. Nie wiesz jak tam stan cucuby w naturze naszej, czy coś się ostało?

Oj Skarbie, nie wiem bo w N na grunwaldzkiej mnie nie było odkąd zanabyłam produkty z C. (boję się, że mogłabym się jeszcze na brązer skusić). Szminkę zaś niezmiennie polecam
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 14:45   #4107
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Poleciałam dzisiaj do DN w Kato złapać żółty lakier z Cucuby w promocji...o mało nie padłam, gdy na Starowiślnej stanęłam przez standem z Cruise Couturew dodatku niemal pustym nie licząc samotnego lakieru i kosmetyczek...szafa też wciąż stara, wyszłam z pustymi rękoma...
W Ślązaku jeszcze sporo Cucuby zostało, ale jak złapałam lakier to poszłam do czytnika a tam jak byk cena 10,49 zł!! nie wzięłam, bo lakier i tak nie miał być dużo przeceniony, a nie chciałam kłócić się z paniami przy kasie...żółtasek na mnie poczeka, ale swoja drogą, ciekawe że po 12.00 w południe nie mieli jeszcze zmienionych cen...
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 14:49   #4108
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Smutno mi dzolls teraz

Ale kredka jest naprawdę ekstra, ta co mam z P2 chowa się przy niej po 7 się malowałam i efekt rozświetlenia pod łukiem brwiowym nadal na swoim miejscu Róż także się pięknie trzyma, ale trzeba z nim uważać bo z przyzwyczajenia do innych trochę bardziej twardych róży rano przez chwilę wyglądałam jakbym buraczka przyłożyła do twarzy Łatwo z nim o krzywdę. Cieni z paletki dzisiaj nie użyłam, miałam ochotę na kameleonka ale eh, wiem że jak go wykończę to więcej go nie kupię mimo że kolorystycznie bardzo mi odpowiada

@anibiaa na poprawę humoru to kupuję z Catrice pomadki :P uwielbiam je i to chyba jedyna firma z której mam najwięcej ich albo i cienie zwykłe lub w kremie są też świetne
Czy roz ma jakies drobinki ?
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 15:48   #4109
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
Czy roz ma jakies drobinki ?
Nie zauważyłam żeby takowe miał, jest całkiem matowy i tak też wygląda u mnie na polikach
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 17:39   #4110
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Kredka HF40 http://mischsbeautyblog.blogspot.com...-fabulous.html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.