Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-11, 10:20   #61
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Rzepa ma taką ostrość w sobie. Chyba bym lekko czymś rozrzedziła, wodą albo jakąs gotową mgiełką. Przynajmniej za pierwszym razem
a sok z aloesu moze byc? bede dzis kombinowac o ile mnie z domu nie wyrzuca
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 10:49   #62
Majka84
Raczkowanie
 
Avatar Majka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zamiast się czaić, trzeba się udzielać i wpuścić trochę świeżości na wątek
Majka, a jakich masz kosmetycznych ulubieńców, które tak zadziałały
Jeżeli chodzi o moja pielęgnację to nie ma w niej nic odkrywczego - po prostu zakupilam najczęściej polecane tutaj kosmetyki zaczęłam od kosmetyków ruskich - bo najtaniej jak sie chce wymienić kosmetyczne i tak miałam : szamponu z pomarańczy i chili - dla mnie klapa - miałam jeden wielki koltun na głowie. To samo maska drozdzowa " babuszki A" - nie nawilzala nic. Co natomiast mi podpasowalo to: szampon syberyjski na propolisie numer 3 i balsam syberyjski z Planety Organaica - po tym zestawie zaczęłam naprawdę zachwycać sie swoimi włosami oprócz tego stosuje lotion przeciw wypadaniu i olej odżywczych Babuszki i wcierke, która robię z miodu i cebuli ( podalabym przepis, ale nie zapisałam sobie od kogo go skopiowalam). I jeszcze jeden kosmetyk, który polubilam to odżywka Logony w sprayu z betaina - moze nie ulatwa rozczesywania, ale włosy są po niej mega lśniące.
Natomiast jeżeli chodzi o twarz: polubilam sie z biała glinka Logony ( choć przesusza trochę), mydlem alepepo i mydlem dziegciowym ( i to chyba lubię najbardziej). Uwielbiam tez maske z sanflore - biala glinka z trawa cytrynowa - ta glinka dla odmiany nawilza. No i oczywiście hit nad hity, któremu tak naprawdę przypisuje zasługe poprawy mojej cery - spray Alvy
Niestety nie mam jeszcze ulubieńca jeżeli chodzi o krem, albo nawilzacz - serum Amb średnie - krzywdy nie robi, ale zachwytow tez brak. Kremy dr schelera średnie - oddałam mamie - ale jak znowu trafe na promocje, ze bedą za 3 franki to sie skusze.

I to tyle póki co - za 3 tygodnie będę w Polsce i już kolejna porcja kosmetyków jest zamówione szczególnie wiąże nadzieje z NoaLab ... Zobaczymy.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a sok z aloesu moze byc? bede dzis kombinowac o ile mnie z domu nie wyrzuca
Ja bym rozcienczyla - kiedyś wtarlam sobie świeżo wyciągnięty sok z rzepy i palilo żywym ogniem - niezapomniane doświadczenie
Majka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:02   #63
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Hejaaaa

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny polećcie coś na przebarwienia na kieszeń studentki

Mam koło nosa z obu stron takie czerwone plamy i koszmarnie to wygląda jak jestem bez makijażu
Ale masz je tylko na skrzydelkach nosa, czy ponizej? Bo jesli to 2gie, to ja tez takie mam, tylko moje sa pomaranczowe bardziej.. walcze z nimi juz pol roku jak nie dluzej, i nic ich nie chce ruszyc Teraz zaczelam stosowac tonik azelo z Noalab.



Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
I ja się melduję




Mam włosy farbowane, długie za łopatki, ale w bardzo dobrej kondycji. Mimo, że używam prostownicy, nie mam rozdwojonych końcówek. Problemem w nich jest to, że są (były) kręcone. Od wielu lat robię wszystko, żeby były gładkie i się nie puszyły. Jednak nawet jak są wyprostowane, to ich struktura nie jest taka "lejąca" jak włosów naturalnie prostych. Nie są takie sprężyste (a bardzo bym chciała żeby były) tylko raczej puszyste. Wbrew pozorom są bardzo miękkie, cienkie i nie jest ich za dużo. Myślę, że właśnie ta ich taka naturalna miękkość powoduje, że są koszmarne w stylizowaniu. Są obcięte na równo, gdyż w moim przypadku jakiekolwiek cieniowanie skończyłoby się puchem i szopą, a ja tego nie znoszę. Nawilżam je maskami, odżywkami po każdym myciu (myję codziennie - odżywka codziennie, maski w weekendy). 1-2 razy w tygodniu nakładam Oilmedicę na całą noc. Zauważyłam, że np po szamponach i odżywkach JMO nawet upięte w kucyk, po kilku godzinach plątały się tak jakby były natapirowane. Ciężko to było rozczesać, a z racji tego że są jednak bardzo cienkie i delikatne, zwyczajnie było mi ich szkoda Wklejam Wam fotki. Te rude to za nastolatki, te ciemne to z teraz.
Kurde, takie fajne krecioly, po co z nimi walczysz ;O I nie wierze, naprawde przestaly sie krecic? Nawet jak nie wyprostujesz i pozwolisz samym wyschnac?

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku
kocham tonik z azeloglicyną z witaminą B z NoaLab. Jeszcze nie ruszył przebarwień ale mam wrażenie, że pory czyściejsze
A mialas po nim jakis wysyp? Bo ja mam, i mnie to meczy strasznieee Nikt inny nie mial po nim takiego oczyszczania sie skory >.<
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:09   #64
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

wpisuję się

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dobry pomysł z tym wylaniem Poszukam czegoś
na przyszłość polecam suplementować witaminę D w kroplach dla dzieci Juvit. Fajnej buteleczki 10ml z pompką można się dorobić
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:17   #65
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Dziewczęta, bardzo liczę na Waszą pomoc
Skończył mi się krem arganowy pod oczy Safea
Nigdzie w Polsce go już nie ma
Natomiast w niemieckich sklepach jest dostępny
http://www.safeas.de/en/argan-regene...creme-264.html
Czemu w polskich sklepach piszą, że jest wycofany? Czy zmieniono mu skład?


Dobra,już doczytałam - zmieniono skład

Czy ten, który Anula chwali to jest ten:
http://greenline-sklep.pl/p/69/115/a...produktow.html
?

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2013-02-11 o 11:23
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:30   #66
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku
kocham tonik z azeloglicyną z witaminą B z NoaLab. Jeszcze nie ruszył przebarwień ale mam wrażenie, że pory czyściejsze
pisz mi tak dalej
nie moge sie doczekać aż dostanę go w swoje łapki

naszło mnie na rozrobienie proszkowej wit c i nagle cały świat jest przeciwko mnie...byłam w 3 aptekach żeby kupić wode do injekcji i w każdej powatrzaja, że jest na recepte...paranoja jakaś !!!!

Anula jaka konsystencję ma Twój olej laurowy... jest płynny czy przypomina coś takiego
http://www.bliskonatury.pl/pl/p/Olej...nobilis-L./102
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:30   #67
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Dziewczęta, bardzo liczę na Waszą pomoc
Skończył mi się krem arganowy pod oczy Safea
Nigdzie w Polsce go już nie ma
Natomiast w niemieckich sklepach jest dostępny
http://www.safeas.de/en/argan-regene...creme-264.html
Czemu w polskich sklepach piszą, że jest wycofany? Czy zmieniono mu skład?


Dobra,już doczytałam - zmieniono skład

Czy ten, który Anula chwali to jest ten:
http://greenline-sklep.pl/p/69/115/a...produktow.html
?
ten arganowy, który anula chwali to była własnie stara safea - teraz dodali jedną literką na końcu nazwy i zepsuli składy
ten krem i+m polecali mi w sklepie jako podobny do starego safea - ale uprzedzam, że go nie używałam, więc nie wiem jak jest naprawdę.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 11:33   #68
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hejaaaa

Ale masz je tylko na skrzydelkach nosa, czy ponizej? Bo jesli to 2gie, to ja tez takie mam, tylko moje sa pomaranczowe bardziej.. walcze z nimi juz pol roku jak nie dluzej, i nic ich nie chce ruszyc Teraz zaczelam stosowac tonik azelo z Noalab.
Zobrazowałam Ci to w załączniku w paincie One nie są na nosie, tylko bardziej na policzkach wzdłuż nosa Strasznie to paskudzi mi twarz jak nie mam makijażu

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
na przyszłość polecam suplementować witaminę D w kroplach dla dzieci Juvit. Fajnej buteleczki 10ml z pompką można się dorobić
Nie mam dzieci A Wy w czym trzymacie swoje serum z witaminą C? Bo może wcale buteleczka z pipetą nie jest mi potrzebna?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (13,3 KB, 19 załadowań)
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:33   #69
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Anula - Wielkie dzięki za odpowiedź
Wychodzi na to, że ja osioł jestem
Porównałam moje opakowanie z tym, które jest na stronie Safeas i wyszło na to, że ja mam już tą nową wersję
Cieszę się, że nie poznałam starej hahaha, bo ta jest dla mnie super
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:44   #70
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
pisz mi tak dalej
nie moge sie doczekać aż dostanę go w swoje łapki

naszło mnie na rozrobienie proszkowej wit c i nagle cały świat jest przeciwko mnie...byłam w 3 aptekach żeby kupić wode do injekcji i w każdej powatrzaja, że jest na recepte...paranoja jakaś !!!!

Anula jaka konsystencję ma Twój olej laurowy... jest płynny czy przypomina coś takiego
http://www.bliskonatury.pl/pl/p/Olej...nobilis-L./102
mi tż kupił bez problemów wode do injekcji.....

mój laurowy jest płynny, w butelce z atomizerem - taki http://www.helfy.pl/olejek-laurowy-oryginalny-bio
ale ten co podlinkowałas fajnie wygląda ciekawe czy capi tak samo

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Anula - Wielkie dzięki za odpowiedź
Wychodzi na to, że ja osioł jestem
Porównałam moje opakowanie z tym, które jest na stronie Safeas i wyszło na to, że ja mam już tą nową wersję
Cieszę się, że nie poznałam starej hahaha, bo ta jest dla mnie super

w sumie ja nie znam nowej
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:53   #71
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Witam Was Kochane w nowym wątku
Ale pędzicie. Nie jestem w stanie nadążyć z czytaniem, co dopiero z pisaniem.

Widziałyście lekko odmieniony sklep internetowy Phenome? Mają nawet promocje. Wreszcie. Szkoda tylko, że nie ma większości produktów, które mnie interesują Jest jednak nadzieja, że może się rozkręcą i od czasu do czasu rzucą jakąś promocją.

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - przychodzę do Was po radę Wiem, że sporo z Was używa masek algowych. Ja akurat próbowałam kilku różnych rodzajów (z Bielendy czy Organique) i o ile działanie jest bardzo fajne, to niestety mam olbrzymi problem z przysychającymi bokami po nałożeniu maski i potem po jej zdjęciu mam piękne czerwone ślady w tych miejscach. One co prawda znikają po kilkunastu minutach, ale nie jest to przyjemne Próbowałam nakładać więcej maski w tych miejscach, dawałam serum pod maskę, zwilżałam te boki, ale nie przynosiło to zadowalających rezultatów. Wy też macie z czymś takim problemy? Może to ja coś źle robię??
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Kiedyś też stosowałam tą metodę. Poleciłam ją także na blogu. Jednak Ania z NOALab odradziła mi stosowanie gazy. Przeczytajcie same:
Gaza jest wykonana z bawełny, która ma duże zdolności sorpcyjne, skutecznie pochłania to co powinna otrzymać Pani skóra. To co najważniejsze podczas stosowania maseczki peel-off rozgrywa się na granicy skóra-zastygająca maska i w momencie, gdy jest tam jeszcze gaza skóra absolutnie nic na tym nie skorzysta. Być może sposób z gazą zapewnia bardziej estetyczne ściągnięcie maseczki...ale na to też są inne sposoby. Maska powinna być kładziona dosyć grubą warstwą, wtedy nie wysycha tak szybko i nie rozrywa się podczas ściągania. Należy też popracować nad jej konsystencją, proszek powinien być rozmieszany z wodą na jednolitą masę bez grudek, należy też użyć odpowiedniej ilości wody.

Nie stosuję więc już gazy, a na boki nakładam jakieś tłuścidełko np. krem Essential Care, Gaia lub olej.

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku
kocham tonik z azeloglicyną z witaminą B z NoaLab. Jeszcze nie ruszył przebarwień ale mam wrażenie, że pory czyściejsze
Ale się cieszę!

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
...
naszło mnie na rozrobienie proszkowej wit c i nagle cały świat jest przeciwko mnie...byłam w 3 aptekach żeby kupić wode do injekcji i w każdej powatrzaja, że jest na recepte...paranoja jakaś !!!!
...
U mnie praktycznie nigdzie już nie sprzedają. Wcześniej nie było z wodą problemów, teraz na receptę. Dziwne. Przecież to nie lek - krzywdy nie zrobi.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 11:58   #72
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
U mnie praktycznie nigdzie już nie sprzedają. Wcześniej nie było z wodą problemów, teraz na receptę. Dziwne. Przecież to nie lek - krzywdy nie zrobi.
mi bez problemu sprzedają ale...czytałam,że woda do iniekcji jest właśnie na receptę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:59   #73
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
mi bez problemu sprzedają ale...czytałam,że woda do iniekcji jest właśnie na receptę
To widzę, że porobiłam serum
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 12:01   #74
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
To widzę, że porobiłam serum
próbuj ją złapać w innych aptekach,bo jak wyżej napisałam u mnie sprzedają bez recepty

albo zamów na dozie i przypal głupa w aptece jak poproszą o receptę na nią i pewno dadzą bez
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 12:11   #75
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
próbuj ją złapać w innych aptekach,bo jak wyżej napisałam u mnie sprzedają bez recepty

albo zamów na dozie i przypal głupa w aptece jak poproszą o receptę na nią i pewno dadzą bez
A na DOZ-ie jest? Szukałam, ale znalazło mi jakieś krople do oczu itp
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 12:13   #76
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

własnie wróciłam z osiedlowej apteki i wodę dostałam bez problemu
nie wiem o so chosi...może wyglądam na narkomankę, które będzie coś rozrabiać z tą wodą
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 12:18   #77
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
własnie wróciłam z osiedlowej apteki i wodę dostałam bez problemu
nie wiem o so chosi...może wyglądam na narkomankę, które będzie coś rozrabiać z tą wodą
A ile ona w ogóle kosztuje?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 12:29   #78
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a sok z aloesu moze byc? bede dzis kombinowac o ile mnie z domu nie wyrzuca
Może być, ale i tak dodaj wody, bo aloes może skleić włosy

Cytat:
Napisane przez Majka84 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o moja pielęgnację to nie ma w niej nic odkrywczego - po prostu zakupilam najczęściej polecane tutaj kosmetyki zaczęłam od kosmetyków ruskich - bo najtaniej jak sie chce wymienić kosmetyczne i tak miałam : szamponu z pomarańczy i chili - dla mnie klapa - miałam jeden wielki koltun na głowie. To samo maska drozdzowa " babuszki A" - nie nawilzala nic. Co natomiast mi podpasowalo to: szampon syberyjski na propolisie numer 3 i balsam syberyjski z Planety Organaica - po tym zestawie zaczęłam naprawdę zachwycać sie swoimi włosami oprócz tego stosuje lotion przeciw wypadaniu i olej odżywczych Babuszki i wcierke, która robię z miodu i cebuli ( podalabym przepis, ale nie zapisałam sobie od kogo go skopiowalam). I jeszcze jeden kosmetyk, który polubilam to odżywka Logony w sprayu z betaina - moze nie ulatwa rozczesywania, ale włosy są po niej mega lśniące.
Natomiast jeżeli chodzi o twarz: polubilam sie z biała glinka Logony ( choć przesusza trochę), mydlem alepepo i mydlem dziegciowym ( i to chyba lubię najbardziej). Uwielbiam tez maske z sanflore - biala glinka z trawa cytrynowa - ta glinka dla odmiany nawilza. No i oczywiście hit nad hity, któremu tak naprawdę przypisuje zasługe poprawy mojej cery - spray Alvy
Niestety nie mam jeszcze ulubieńca jeżeli chodzi o krem, albo nawilzacz - serum Amb średnie - krzywdy nie robi, ale zachwytow tez brak. Kremy dr schelera średnie - oddałam mamie - ale jak znowu trafe na promocje, ze bedą za 3 franki to sie skusze.

I to tyle póki co - za 3 tygodnie będę w Polsce i już kolejna porcja kosmetyków jest zamówione szczególnie wiąże nadzieje z NoaLab ... Zobaczymy.
Brzmi interesująco. No wlaśnie ja się nie napalałam na drożdżową maskę, bo ona na porost, a ja potrzebuję czegoś co poprawi wygląd, zamknie łuski, odżywi włos itp. Natomiast mnie szampon z papryczką bardzo przypadl do gustu, no cóż, gdyby każdemu to samo odpowiadało, świat byłby nudny Logonę białą lubiłam bardzo, ale chyba sklaniam się bardziej ku czystej glince w proszku. Biała jest moją ulubioną jak dotąd A gdzie obecnie przebywasz

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Zobrazowałam Ci to w załączniku w paincie One nie są na nosie, tylko bardziej na policzkach wzdłuż nosa Strasznie to paskudzi mi twarz jak nie mam makijażu
Gratuluję, talent nietuzinkowy

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Widziałyście lekko odmieniony sklep internetowy Phenome? Mają nawet promocje. Wreszcie. Szkoda tylko, że nie ma większości produktów, które mnie interesują Jest jednak nadzieja, że może się rozkręcą i od czasu do czasu rzucą jakąś promocją.
No widziałam, postep jakiś zrobili, ale właśnie bez szału z asortymentem

Ech dziewczyny przybądźcie na pomoc, muszę wegiel przeladować, 3 tony, jedną już obróciłam

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-02-11 o 12:34
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 12:30   #79
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Gratuluję, talent nietuzinkowy
Zdolności do rysunku nie miałam nigdy, przyznaję się
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 12:38   #80
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A na DOZ-ie jest? Szukałam, ale znalazło mi jakieś krople do oczu itp
nie wiem,ale znalazłam tam tylko wode do przemywania oczu
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
własnie wróciłam z osiedlowej apteki i wodę dostałam bez problemu
nie wiem o so chosi...może wyglądam na narkomankę, które będzie coś rozrabiać z tą wodą
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 12:41   #81
PiegiNaNosie
Wtajemniczenie
 
Avatar PiegiNaNosie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 055
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

A co myslicie o tym kremie ,może ktoś miał? http://greenline-sklep.pl/p/72/739/k...sloneczna.html
__________________
PiegiNaNosie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 12:44   #82
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
nie wiem,ale znalazłam tam tylko wode do przemywania oczu
No właśnie Poszukam w stacjonarnych aptekach
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 12:46   #83
Majka84
Raczkowanie
 
Avatar Majka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Może być, ale i tak dodaj wody, bo aloes może skleić włosy



Brzmi interesująco. No wlaśnie ja się nie napalałam na drożdżową maskę, bo ona na porost, a ja potrzebuję czegoś co poprawi wygląd, zamknie łuski, odżywi włos itp. Natomiast mnie szampon z papryczką bardzo przypadl do gustu, no cóż, gdyby każdemu to samo odpowiadało, świat byłby nudny Logonę białą lubiłam bardzo, ale chyba sklaniam się bardziej ku czystej glince w proszku. Biała jest moją ulubioną jak dotąd A gdzie obecnie przebywasz



Gratuluję, talent nietuzinkowy



No widziałam, postep jakiś zrobili, ale właśnie bez szału z asortymentem

Ech dziewczyny przybądźcie na pomoc, muszę wegiel przeladować, 3 tony, jedną już obróciłam
Korah, ja obecnie przebywam w Szwajcarii - w zasadzie wybór kosmetyków naturalnych mam tutaj spory i powolutku obkupuje sie, ale mimo wszystko większe zakupy planuje zrobić w Polsce - trochę taniej no i fakt, ze nie każdemu odpowiada to samo, ale mimo wszystko wole bazowac na Waszych doświadczeniach - póki co jestem zadowolona
Majka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 12:47   #84
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
pisz mi tak dalej
nie moge sie doczekać aż dostanę go w swoje łapki

naszło mnie na rozrobienie proszkowej wit c i nagle cały świat jest przeciwko mnie...byłam w 3 aptekach żeby kupić wode do injekcji i w każdej powatrzaja, że jest na recepte...paranoja jakaś !!!!
Mi też nie chcieli sprzedać aż przyszłam z szyną na palcu od razu sprzedali, to może być jakiś patent
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

mi tż kupił bez problemów wode do injekcji.....
Tylko, że Markowi to wszystko sprzedadzą.. Podejrzewam, że jakby poczarował Panią to i prozac bez recepty kupi i może nawet morfinę
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A ile ona w ogóle kosztuje?
30 groszy za 5ml ampułkę
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 12:55   #85
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Mi też nie chcieli sprzedać aż przyszłam z szyną na palcu od razu sprzedali, to może być jakiś patent

Tylko, że Markowi to wszystko sprzedadzą.. Podejrzewam, że jakby poczarował Panią to i prozac bez recepty kupi i może nawet morfinę

30 groszy za 5ml ampułkę
pogadam z nim, może spróbuje - prozac na imprezkę jak znalazł
patent z szyną....
dziewczyny - szyny na palce i do aptek po wodę do injekcji!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 13:10   #86
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Mi też nie chcieli sprzedać aż przyszłam z szyną na palcu od razu sprzedali, to może być jakiś patent

Tylko, że Markowi to wszystko sprzedadzą.. Podejrzewam, że jakby poczarował Panią to i prozac bez recepty kupi i może nawet morfinę

30 groszy za 5ml ampułkę
Dziękuję
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 13:44   #87
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
pogadam z nim, może spróbuje - prozac na imprezkę jak znalazł
patent z szyną....
dziewczyny - szyny na palce i do aptek po wodę do injekcji!!!
Aż się boję pomyśleć co mogliby sprzedać Markowi z szyną
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 13:53   #88
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aż się boję pomyśleć co mogliby sprzedać Markowi z szyną
no fakt
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 14:27   #89
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

wow nowa czesc ! witaski
pomizialam buzie tonikiem z wit B3 i azeloglicyna. bede informowac na bieząco co i jak
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 14:30   #90
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez PiegiNaNosie Pokaż wiadomość
A co myslicie o tym kremie ,może ktoś miał? http://greenline-sklep.pl/p/72/739/k...sloneczna.html
A masz skłonności do powstawania niedoskonałości? Jeśli nie to skład wygląda dobrze, ciężko powiedzieć czy byłby też przyjemny w użyciu, wygląda na dość ciężki, ale nie musi taki być, zależy ile w nim wody Raczej do cery suchej i wrażliwej bez zaskórników i pryszczy, ale większość filtrów jest takich

Cytat:
Napisane przez Majka84 Pokaż wiadomość
Korah, ja obecnie przebywam w Szwajcarii - w zasadzie wybór kosmetyków naturalnych mam tutaj spory i powolutku obkupuje sie, ale mimo wszystko większe zakupy planuje zrobić w Polsce - trochę taniej no i fakt, ze nie każdemu odpowiada to samo, ale mimo wszystko wole bazowac na Waszych doświadczeniach - póki co jestem zadowolona
Fajnie masz, czy są tam marki niedostępne u nas Fakt, że u nas taniej niż w Szwajcarii, ale na pewno drożej niż w UE gdzie rządzi euro
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.