Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-16, 12:39   #631
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Trochę nie mogę załapać o co chodzi z moim pudrem AM, ale mam dni kiedy puder się sprawdza genialnie, a potem nagle przychodzi dzień, w którym robi mi maskę, w której dodatkowo są otworki w miejscach gdzie mam wieksz pory (nos i okolice nosa). Efekt taki, że pędzę do umywalki, żeby to cholerstwo od razu sciagnąć. A moja pielęgnacja twarzy jest monotonna, nie zmieniam nic i nie widzę też, żeby to moja cera miała lepsze i gorsze dni, więc to nie to. Pędzelek wciąż ten sam, myty codziennie. Nie rozumiem.

Ale odkładać go nie będę bo i tak (jak ma dobry dzień) to robi mi z twarzą to co żaden puder nigdy mi nie robił
Trochę mnie przeraża ta kapryśność minerałów i te ich humory a właśnie na nowo zaczynam z nimi przygodę.
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 13:43   #632
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Aa, to ja nawet nie wiedzialam, że minerały czasem mają kaprysy, to moja pierwsza przygoda

(I dopiero dziś zauważyłam, że pisałam tam puder zamiast podkład. Siła przyzwyczajenia, jak sypkie- to puder)


Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
No to się nie dziwię. Nakładam 2-3 warstw
A jeszcze mam pytanie odnośnie nakładania kilku warstw właśnie. Jak? Nakładam jedną, czekam cierpliwie aż się całkiem wchłonie i stopi ze skórą, i wtedy nakładam drugą?
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2013-03-16 o 13:50
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 14:34   #633
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
A jeszcze mam pytanie odnośnie nakładania kilku warstw właśnie. Jak? Nakładam jedną, czekam cierpliwie aż się całkiem wchłonie i stopi ze skórą, i wtedy nakładam drugą?
Ja nie czekam - po nałożeniu I warstwy ponownie nakładam podkład na pędzel, stempluję daną część twarzy i rozcieram
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 15:00   #634
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Witajcie.
Muszę napisać jak bardzo się cieszę , że znalazłam podkłady mineralne AM. Skuszona opiniami kupiłam jako pierwszy Lilly Lolo i u mnie się nie sprawdził, potem Korres już lepiej ale trochę się utlenia. Miałam zrezygnować ale trafiłam na AM. Obecnie używam wersji kryjącej golden fair i jest prawie idealny, minimalnie za żółty, domówiłam kolor natural fairest , właśnie do mnie jedzie. Będe mieszać aby uzyskać ideał . Sama formuła i krycie jest genialne. Nie sądziłam , że wykonam dobry makijaż bez korektora. Chyba połknęłam haczyk mineralny


Dodam , że nakładam minerałki na serum babuszki Agafii 35-50 ( mam 33lata), próbowałam też na krem na noc i też się sprawdził. W kolejce na testy czeka krem matujący Baikal.
DOść dobrze podkład wygląda też na Rexaline. Gorzej na zielonym Biotherm. Chyba rosyjskie kosmetyki zgrały się u mnie z AM.

Nakładam podkład flat top z EDM lub Maestro foundation III.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/

Edytowane przez Denticoo
Czas edycji: 2013-03-16 o 16:38
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 17:26   #635
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dla dobra ogólu wklejam jak wyglada kryjący beige light

[IMG]


bardzo prosze,czy ktos wie jaki odcien MEOW Flawless Feline bedzie najbardziej podobny?Formuła Anabelle nie podoba sie mojej skorze,szukam dalej
Mogę tez oddac probki Anabelle kryjacego w odcieniu Beige Fair, Natural fair i Natural light za probki MEOW
trulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 18:17   #636
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

kochane czy wszystkie jestesmy tu bladolice? moze znajdzie sie jakas amatorka solarium ktora z checia podzieli sie jak sprawuje sie korektor medium na ... srednio opalonej skorze?

Pokochalam go!!!! mysle kupic biga ( i to nie jednego - obawiam sie ze AM podwyzszy ceny jak Pixie po rozkreceniu interesu ) i nie wiem czy bedzie fajny na lato
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 19:08   #637
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, czy normalny pędzel do pudru nada się do minerałów? Chciałabym wypróbować właśnie próbki podkładów AM, ale szkoda mi pieniędzy na pędzel. Nie jestem pewna, czy się z minerałami polubimy, wiec szukam jakiegoś zastępcy do ich nakładania
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 20:03   #638
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy normalny pędzel do pudru nada się do minerałów? Chciałabym wypróbować właśnie próbki podkładów AM, ale szkoda mi pieniędzy na pędzel. Nie jestem pewna, czy się z minerałami polubimy, wiec szukam jakiegoś zastępcy do ich nakładania
Nie nada się. Za miękki, za rzadki. Już lepiej gdybyś użyła takiego do podkładu płynnego, one są zbite.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 20:14   #639
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

pedzek (19 zl) plus wysylka kosztuje tyle co poledwiczki na obiad ) a starcza minimum na 2 lata więc warto a jak od razu nie chcesz to zawiąz gumke recepturke w połowie włosia żeby było zbite bardziej ja tak kombinowalam. ale uwazaj bo minerały uzależniaja nie znam osób które po testach "prochów" wróciły do drogeryjnych klajstrow
__________________

Edytowane przez tworazka
Czas edycji: 2013-03-16 o 20:16
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 20:31   #640
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Nie nada się. Za miękki, za rzadki. Już lepiej gdybyś użyła takiego do podkładu płynnego, one są zbite.
Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
pedzek (19 zl) plus wysylka kosztuje tyle co poledwiczki na obiad ) a starcza minimum na 2 lata więc warto a jak od razu nie chcesz to zawiąz gumke recepturke w połowie włosia żeby było zbite bardziej ja tak kombinowalam. ale uwazaj bo minerały uzależniaja nie znam osób które po testach "prochów" wróciły do drogeryjnych klajstrow
Dzięki dziewczyny Do płynnego mam pędzel, może coś pokombinuję. Przedtem chciałam zamówić pędzel z Anabelle, ale nie ma od dawna, a nie chcę czekać, bo chcę w końcu wypróbować minerały A ten za 19zł to jakiej firmy?


I jeszcze pytanie - któraś z Was używała Rimmel Wake Me Up Ivory 100? Chciałabym się upewnić co do odcienia, bo nigdy nie mogę dojść czy jestem bardziej żółta czy różowa, grrr.
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 21:33   #641
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Sunshade minerals na allegro. przepraszam że nie zmienilam koloru na szary ale siedze "na telefonie"
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 22:07   #642
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Sunshade minerals na allegro. przepraszam że nie zmienilam koloru na szary ale siedze "na telefonie"
O ile mi wiadomo Pixie tez jest za 19. Sama kupowalam. Do tego probeczki Pixie gratis.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 22:19   #643
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Pixie fioletowy jest mniej "zbity" przez co rozsiewa więcej podkladu na boki więcej z niego spada. dobry do primera (czyt. skrobii ziemniaczanej w mieszance z cynamonem i zielona glinka eh niewazne )
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 07:54   #644
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Pixie fioletowy jest mniej "zbity" przez co rozsiewa więcej podkladu na boki więcej z niego spada. dobry do primera (czyt. skrobii ziemniaczanej w mieszance z cynamonem i zielona glinka eh niewazne )
Oo.. Acha Osobiście nie narzekam.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 08:12   #645
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość

Pokochalam go!!!! mysle kupic biga ( i to nie jednego - obawiam sie ze AM podwyzszy ceny jak Pixie po rozkreceniu interesu ) i nie wiem czy bedzie fajny na lato
też się obawiałam podniesienia cen i zakupiłam dwa bigi podkładu. Pixie ma ceny nie do przyjęcia.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 09:15   #646
SummertimeSadness
Zadomowienie
 
Avatar SummertimeSadness
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 170
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny i ja pokochałam minerałki dzięki shiny box! Miałam 4 próbki, korektor, podkład matujący i podkład rozświetlający beige far bodajże i róż, ale jakiś taki ciemny, nie używam, wolę odcienie morelowe i różowe.

Przymierzam się do następnych zakupów, czy są jakieś promocje na minerałki annabell? I jaki pędzel najlepiej do nich? Na pędzlach w ogóle się nie znam używam jakiegoś najzwyklejszego.
SummertimeSadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 09:44   #647
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Pixie fioletowy jest mniej "zbity" przez co rozsiewa więcej podkladu na boki więcej z niego spada. dobry do primera (czyt. skrobii ziemniaczanej w mieszance z cynamonem i zielona glinka eh niewazne )
Mówisz o tej najnowszej wersji z długą rączką?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 10:17   #648
LadyElfiee
Raczkowanie
 
Avatar LadyElfiee
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 313
Send a message via Skype™ to LadyElfiee
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nandadevir Pokaż wiadomość
też się obawiałam podniesienia cen i zakupiłam dwa bigi podkładu. Pixie ma ceny nie do przyjęcia.
Aż z ciekawości weszłam na Pixie sprawdzić. Ceny straszne... Mam nadzieję, że ceny Annabelle w najbliższym czasie nie podskoczą drastycznie, bo szykuję się do zamówienia próbek narazie kryjącego Golden Fairest.
Mam pytanko do dziewczyn, które już stosowały kryjącą formułę : czy on przykryje naczynka ?
__________________
K.
21 X




https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 10:56   #649
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez LadyElfiee Pokaż wiadomość
Aż z ciekawości weszłam na Pixie sprawdzić. Ceny straszne... Mam nadzieję, że ceny Annabelle w najbliższym czasie nie podskoczą drastycznie, bo szykuję się do zamówienia próbek narazie kryjącego Golden Fairest.
Mam pytanko do dziewczyn, które już stosowały kryjącą formułę : czy on przykryje naczynka ?
Aż takie straszne to one nie są (ceny), Pixie ma pojemność 7g, AM 4 g

Edit,

Nawet nie wiedziałam, że AM wprowadziło puste słoiczki na podkłady

Edytowane przez abrakatabra
Czas edycji: 2013-03-17 o 10:59
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 11:02   #650
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Aż takie straszne to one nie są (ceny), Pixie ma pojemność 7g, AM 4 g

Edit,

Nawet nie wiedziałam, że AM wprowadziło puste słoiczki na podkłady
Nie takie straszne? 86zł za 7g Pixie w porównaniu do 50zł za 10g AM to jest różnica
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 11:05   #651
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Nie takie straszne? 86zł za 7g Pixie w porównaniu do 50zł za 10g AM to jest różnica

Racja, dopiero zauważyłam, że jest opakowanie 10g w jeszcze lepszej cenie
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 11:49   #652
polla_
Raczkowanie
 
Avatar polla_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

bardzo kuszą mnie te kosmetyki AM. Ciągle poszukuje idealnego podkładu. Chętnie spróbowałabym AM, ale mam dylemat. Zazwyczaj używam najjaśniejszych odcieni podkładów - z Manhattanu powder make up to był sand, z rimmela 25h - 100 ivory, a obecnie używam revlonu cs 180 sand beige. Szczerze mówiąc to revlon rozczarował mnie najbardziej, choć odcień pasował świetnie. Jak widać jestem bledziokiem, ale znów nie jakimś ogromnym
Jak myślicie, który kolor AM odpowiadałby najbardziej 180 revlonu i tym podobnym odcieniom?
ślicznie dziękuje za pomoc
polla_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 12:57   #653
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez polla_ Pokaż wiadomość
bardzo kuszą mnie te kosmetyki AM. Ciągle poszukuje idealnego podkładu. Chętnie spróbowałabym AM, ale mam dylemat. Zazwyczaj używam najjaśniejszych odcieni podkładów - z Manhattanu powder make up to był sand, z rimmela 25h - 100 ivory, a obecnie używam revlonu cs 180 sand beige. Szczerze mówiąc to revlon rozczarował mnie najbardziej, choć odcień pasował świetnie. Jak widać jestem bledziokiem, ale znów nie jakimś ogromnym
Jak myślicie, który kolor AM odpowiadałby najbardziej 180 revlonu i tym podobnym odcieniom?
ślicznie dziękuje za pomoc
Najlepiej pooglądaj sample na blogach np tu:
http://zycie-jak-bombonierka.blogspo...st-i-fair.html
I zamów próbki, bez tego naprawdę trudno jest za pierwszy razem trafić w kolor, zwłaszcza jak się nie miało do czynienia z minerałami i nie umie się określić swojego typu karnacji. Zamówienie od razu dużego opakowania to raczej mało dobry pomysł.
Sądząc po Twoich podkładach, nie jesteś zimnym typem, więc mogą nie pasować Ci odcienie z grupy beige, które mają różowe tony. Pozostają natural i golden (tonacja żółta), z poziomu fairest i fair, ewentualnie light.

Na Twoim miejscu zamówiłabym próbki Natural (Fairest, Fair, ewentualnie light) i Golden (Fairest, Fair, ewentualnie Light). Próbki są po 7,50, co (przy czterech sztukach) daje 30 zł + wysyłka. To i tak lepiej niż od razu zamówić duże opakowanie za taką samą cenę i potem nie mieć co z nim zrobić, ewentualnie czaić się na wymiance. Ja zrobiłam taki błąd cztery razy i trzy z tych nietrafionych podkładów dalej okupują szufladę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 13:19   #654
polla_
Raczkowanie
 
Avatar polla_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Najlepiej pooglądaj sample na blogach np tu:
http://zycie-jak-bombonierka.blogspo...st-i-fair.html
I zamów próbki, bez tego naprawdę trudno jest za pierwszy razem trafić w kolor, zwłaszcza jak się nie miało do czynienia z minerałami i nie umie się określić swojego typu karnacji. Zamówienie od razu dużego opakowania to raczej mało dobry pomysł.
Sądząc po Twoich podkładach, nie jesteś zimnym typem, więc mogą nie pasować Ci odcienie z grupy beige, które mają różowe tony. Pozostają natural i golden (tonacja żółta), z poziomu fairest i fair, ewentualnie light.

Na Twoim miejscu zamówiłabym próbki Natural (Fairest, Fair, ewentualnie light) i Golden (Fairest, Fair, ewentualnie Light). Próbki są po 7,50, co (przy czterech sztukach) daje 30 zł + wysyłka. To i tak lepiej niż od razu zamówić duże opakowanie za taką samą cenę i potem nie mieć co z nim zrobić, ewentualnie czaić się na wymiance. Ja zrobiłam taki błąd cztery razy i trzy z tych nietrafionych podkładów dalej okupują szufladę.

Dziękuję bardzo, bardzo za pomoc!
Zgadza się, zdecydowanie zimnym typem nie jestem. Tez myślałam o zakupie próbek, ale nawet wtedy( jesli nie mogę dotknąć palcami, zobaczyć na zywo, a nie w monitorze) mam problem z dobraniem koloru.
Zamawiać będę chyba z koleżanką, więc koszty będą jeszcze mniejsze (karnacje ma podobną do mojej ) Jeszcze mam tylko jedno pytanie odcień light jest oczywiście ciemniejszy od fairest i fair? :d bo o ile w odcienku golden jest to widoczne, to w natural już nie jestem taka pewna
polla_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 13:35   #655
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez polla_ Pokaż wiadomość
Jeszcze mam tylko jedno pytanie odcień light jest oczywiście ciemniejszy od fairest i fair? :d bo o ile w odcienku golden jest to widoczne, to w natural już nie jestem taka pewna
Nie mam porównania w naturalach, bo ja jestem z kolei zimna, więc testuję beige i tu nie ma dużej różnicy miedzy Fair a Light, w słoiczku wyglądają prawie identycznie. Ale na pewno będzie taka różnica między Fairest i Light.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 14:05   #656
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez LadyElfiee Pokaż wiadomość
Aż z ciekawości weszłam na Pixie sprawdzić. Ceny straszne... Mam nadzieję, że ceny Annabelle w najbliższym czasie nie podskoczą drastycznie, bo szykuję się do zamówienia próbek narazie kryjącego Golden Fairest.
Mam pytanko do dziewczyn, które już stosowały kryjącą formułę : czy on przykryje naczynka ?
Zakryje, u mnie zakrwa dość widoczne ślady po niedoskonałościach. Nie używam zupełnie korektora, pierwszy raz od chyba 3 lat

Cytat:
Napisane przez polla_ Pokaż wiadomość
bardzo kuszą mnie te kosmetyki AM. Ciągle poszukuje idealnego podkładu. Chętnie spróbowałabym AM, ale mam dylemat. Zazwyczaj używam najjaśniejszych odcieni podkładów - z Manhattanu powder make up to był sand, z rimmela 25h - 100 ivory, a obecnie używam revlonu cs 180 sand beige. Szczerze mówiąc to revlon rozczarował mnie najbardziej, choć odcień pasował świetnie. Jak widać jestem bledziokiem, ale znów nie jakimś ogromnym
Jak myślicie, który kolor AM odpowiadałby najbardziej 180 revlonu i tym podobnym odcieniom?
ślicznie dziękuje za pomoc
Ja też używałam CS 180. Polecam golden fair ( obecnie używam). Ma w sobie sporo żółtych odcieni ale stapia się ładnie z cerą, mam zamiar mieszać go z neutral fairest lub fair.

Kolory fairest są najjaśniejsze.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 16:57   #657
malaosmiornica
Raczkowanie
 
Avatar malaosmiornica
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 103
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez polla_ Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo, bardzo za pomoc!
Zgadza się, zdecydowanie zimnym typem nie jestem. Tez myślałam o zakupie próbek, ale nawet wtedy( jesli nie mogę dotknąć palcami, zobaczyć na zywo, a nie w monitorze) mam problem z dobraniem koloru.
Zamawiać będę chyba z koleżanką, więc koszty będą jeszcze mniejsze (karnacje ma podobną do mojej ) Jeszcze mam tylko jedno pytanie odcień light jest oczywiście ciemniejszy od fairest i fair? :d bo o ile w odcienku golden jest to widoczne, to w natural już nie jestem taka pewna
polla ja tak samo jak denticoo po revlonie colorstay 180 używam Golden fair (kryjący). Wcześniej używałam natural light , gdy jeszcze nie było odcieni fair, ale teraz jest bez porównania lepiej. Poza tym jeśli chodzi o inne kolory to mam wszystkie odcienie z tych jasnych i golden fair powinien Ci pasowac jesli lubiłaś 180 colorstaya
malaosmiornica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 17:32   #658
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

ja uzywałam golden fair i chlopak pytal "czemu jestem taka blada', to zamowilam golden light i..dramat;p cegła. taki ciemny. To teraz do porcji na spodku dorzucam ziarenko golden light i jest dobrze
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 19:16   #659
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
ja uzywałam golden fair i chlopak pytal "czemu jestem taka blada', to zamowilam golden light i..dramat;p cegła. taki ciemny. To teraz do porcji na spodku dorzucam ziarenko golden light i jest dobrze
Jesli to Twoje pierwsze minerały to może wcześniej miałaś niedopasowane drogeryjne. Też tak miałam.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 19:45   #660
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Jesli to Twoje pierwsze minerały to może wcześniej miałaś niedopasowane drogeryjne. Też tak miałam.
coś w tym jest, podkłady drogeryjne szybko ciemniały na mojej skórze, a i nie używałam najjaśniejszych i odkąd zaczełam używać mineralnych i w międzyczasie kwasić twarz to w pracy: szefowa wzieła mnie na stronę i zapytała, czy nie jestem przewlekle chora bo taka jestem blada, to samo mąż, teściowa i cała reszta. teraz mam taką skórę jak przed trądzikiem w 6 klasie w podstawówce. Tak było jakieś dwa tygodnie temu, teraz wszyscy pytają co zrobiłam z twarzą bo wygladam tak pieknie. Boże co mnie naszło na takie wynurzenia, ale nie będę kasować.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.