Problem z męskim zarostem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-10, 23:22   #1
gajana_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 18

Problem z męskim zarostem?


Pozwoliłam sobie tutaj stworzyć wątek bo pewnie znajdzie się ktoś z dobrą i sprawdzoną "radą" Mam taki problem, a raczej mój chłopak z goleniem. Po goleniu ma strasznie zaczerwienioną skórę, a od jakiegoś czasu wrastają mu włoski w skórę i myślę jakim kosmetykiem mogłabym mu pomóc. W aptece pani pierwsze co pytała czy maszynka zwykła czy elektryczna - zwykła nie może przekonać się do elektrycznej. Więc może coś doradzicie albo znacie jakies sprawdzone metody?
gajana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 09:55   #2
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Problem z męskim zarostem?

Cytat:
Napisane przez gajana_ Pokaż wiadomość
Pozwoliłam sobie tutaj stworzyć wątek bo pewnie znajdzie się ktoś z dobrą i sprawdzoną "radą" Mam taki problem, a raczej mój chłopak z goleniem. Po goleniu ma strasznie zaczerwienioną skórę, a od jakiegoś czasu wrastają mu włoski w skórę i myślę jakim kosmetykiem mogłabym mu pomóc. W aptece pani pierwsze co pytała czy maszynka zwykła czy elektryczna - zwykła nie może przekonać się do elektrycznej. Więc może coś doradzicie albo znacie jakies sprawdzone metody?
A używa jakichś balsamów po goleniu? Mój narzeczony zawsze po goleniu używa balsamu i problem się skończył. A na wrastanie włosków dobra jest maść z mocznikiem, ja stosowałam ją na nogi i problem zniknął, może lekko piec po nałożeniu na dopiero co ogoloną skórę, ale naprawdę pomaga.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 13:31   #3
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Problem z męskim zarostem?

Mojemu Bratu i chłopakowi balsamy do golenia nie bardzo pasowały. Bardziej u nich się sprawdzały moje własne, nawilżające kremy z La Roche Posay i Pharmaceris
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 22:22   #4
gajana_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 18
Dot.: Problem z męskim zarostem?

Tak tak używa balsamów jak i różnych żeli łagodzących ale właśnie to nic nie pomaga. Siedziałam dziś trochę w Internecie na jakiś portalach zielarskich i jeden chłopak wypowiadał się ze miodła indyjska zapobiega wrastaniu się włosków, jednak ja osobiście nigdy o tym nic nie słyszałam, ale może właśnie jakiś kosmetyk z tym? chociaż od Was nikt tego nie używał?
gajana_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-12 23:22:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.