Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-14, 00:29   #1561
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Hej!
nie masz jakiejś mocno krótkiej płytki, ale ja mimo wszystko nie rezygnowałabym z tej długości i kształtu. Może lekko skrócić i zaokrąglić czubki zgodnie z opuszkiem..
Ale ja tam się nie znam i mówię, co mi się bardziej podoba
dziękuję, pomyślę nad tym ale skrócić je muszę, bo być może moja praca za niedługo będzie związana z gastronomią

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Witaj!
Bardzo miło, że mogłyśmy zmotywować do pilnowania kształtu. Płytka chyba sporo się wydłuzyła.. pokaż niepomalowane
Jeżeli korci cię zrobienie kwadratów to zrób bo inaczej to cięzko powiedzieć co z tego wyjdzie. Mam wrażenie, że teraz może to się udać właśnie z tytułu wydłużenia, ale musiałabym golaski obejrzeć.
to Ty mi podpowiedziałaś ten owalny kształt i nawet zrobiłaś mi wtedy jakąś wizualizację wstawię golasy w niedzielę to zobaczysz jeszcze czy nadają się na takie kwadraty lekko zaokrąglone

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Zmiana rewelacyjna
dziękuję
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 10:31   #1562
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
bardzo ładny jest to chyba ten z nowej dokładki do kolekcji, nie? może niedługo się pojawi na Minti albo Maani
A wiesz, że nawet nie wiem Miałam wrażenie, że już go widziałam, kiedy zamawiałam Bikini, tylko wtedy mnie nie jarał Ale jeśli jest tak, jak mówisz, to jeszcze jest nadzieja, że się pojawi

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Galaxy Girl, zdecydowanie
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
jako szczęśliwa posiadaczka GG - właśnie jego bierz, jest fenomenalny!
Zdecydowałam się ostatecznie na HoH... przy zamawianiu okazało się, że nie ma Wzięłam więc GG, przeznaczenie

W ogóle na Orlybeauty całkiem niezłe promo na niektóre stare kolekcje - dużo glassflecków i sporo brokatów za 15 i 18 złotych
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 10:37   #1563
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Spamuję:


ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 10:45   #1564
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
A wiesz, że nawet nie wiem Miałam wrażenie, że już go widziałam, kiedy zamawiałam Bikini, tylko wtedy mnie nie jarał Ale jeśli jest tak, jak mówisz, to jeszcze jest nadzieja, że się pojawi


Zdecydowałam się ostatecznie na HoH... przy zamawianiu okazało się, że nie ma Wzięłam więc GG, przeznaczenie

eej, zguglałam go właśnie i się okazało, że on jednak był w tej edycji, gdzie Bikini ale wiem, że w tym roku pokazała się dokładka do tej kolekcji, albo mi się to przyśniło
ed. no pewnie, że się pokazała, ale nie ma tam żadnej żarówy, jak w kolekcji z 2014


była Ci przeznaczona


ode mnie wrzutka, połączenie które nosiłam tak długo, że aż samo poodpadało na serdakach miały być mini kwiatki kropeczkowe, ale przez upały zwątpiłam i obyło się bez


---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję:

łoojacie ale piękne ale chyba zamiast kropek na serdakach wolałabym to samo co na fakerze
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 10:51   #1565
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję:
OMG!!! Faker jest fenomenalny, koniec kropka
Odnośnie kropek - to czarnych bym na czerwieni nie dodawała, ale ciiiiiii, nie psuję nastroju absolutnego zachwytu

Ja też mam wrzutkę, tylko mniej powalającą
Jade Mystic Gold - noszę twardo do dziś, od soboty albo niedzieli





---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
eej, zguglałam go właśnie i się okazało, że on jednak był w tej edycji, gdzie Bikini ale wiem, że w tym roku pokazała się dokładka do tej kolekcji, albo mi się to przyśniło
ed. no pewnie, że się pokazała, ale nie ma tam żadnej żarówy, jak w kolekcji z 2014


ode mnie wrzutka, połączenie które nosiłam tak długo, że aż samo poodpadało na serdakach miały być mini kwiatki kropeczkowe, ale przez upały zwątpiłam i obyło się bez
Ups :x No nic, jak już będę miała jakąś wolną kasę, to napiszę do kilku sklepów z pytaniem czy w ogóle będą sprowadzać, może akurat

Słiit Świetne połączenie kolorów
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 10:58   #1566
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
e
ode mnie wrzutka, połączenie które nosiłam tak długo, że aż samo poodpadało na serdakach miały być mini kwiatki kropeczkowe, ale przez upały zwątpiłam i obyło się bez
--------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

łoojacie ale piękne ale chyba zamiast kropek na serdakach wolałabym to samo co na fakerze
Ale słodko <3


Haha serdak też miał być taki, ale cierpliwości zabrakło Dziękuję
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
OMG!!! Faker jest fenomenalny, koniec kropka
Odnośnie kropek - to czarnych bym na czerwieni nie dodawała, ale ciiiiiii, nie psuję nastroju absolutnego zachwytu


Jade Mystic Gold - noszę twardo do dziś, od soboty albo niedzieli
Dziękuję
Miały być białe, ale w końcu dałam jedną czarną żeby takie łyse nie były haha

Świetny jest Jak nakładanie?
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 11:10   #1567
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja też mam wrzutkę, tylko mniej powalającą
Jade Mystic Gold - noszę twardo do dziś, od soboty albo niedzieli


Ups :x No nic, jak już będę miała jakąś wolną kasę, to napiszę do kilku sklepów z pytaniem czy w ogóle będą sprowadzać, może akurat

Słiit Świetne połączenie kolorów

jak to mniej powalającą?! przecież to holo


zawsze można spróbować

dziękuuję


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ale słodko <3

Haha serdak też miał być taki, ale cierpliwości zabrakło Dziękuję



wszystko jasne
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-14, 11:12   #1568
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się ostatecznie na HoH... przy zamawianiu okazało się, że nie ma Wzięłam więc GG, przeznaczenie

W ogóle na Orlybeauty całkiem niezłe promo na niektóre stare kolekcje - dużo glassflecków i sporo brokatów za 15 i 18 złotych
haha

obczaję dziś...

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję:
pięknie


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

ode mnie wrzutka, połączenie które nosiłam tak długo, że aż samo poodpadało na serdakach miały być mini kwiatki kropeczkowe, ale przez upały zwątpiłam i obyło się bez

super, bardzo letnie

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja też mam wrzutkę, tylko mniej powalającą
Jade Mystic Gold - noszę twardo do dziś, od soboty albo niedzieli
ale daje holo

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 11:17   #1569
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję:

A od kilku dniu mam ochotę na czerwień na paznokciach, ale jakoś nie miałam pomysłu na mani. Twoje przepiękne
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość


ode mnie wrzutka, połączenie które nosiłam tak długo, że aż samo poodpadało na serdakach miały być mini kwiatki kropeczkowe, ale przez upały zwątpiłam i obyło się bez

Urocze połączenie
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja też mam wrzutkę, tylko mniej powalającą
Jade Mystic Gold - noszę twardo do dziś, od soboty albo niedzieli
Ale świecą
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 11:18   #1570
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie mogę się zdecydować, doradźcie!
Orly Galaxy Girl czy High on Hope?
GG jest taka niebezpieczna - przez krwawą bazę chyba, a HoH taaaaki nostalgiczny Jestem rozdarta

Sorry za brak zdjęć, ale zaraz i tak wyczaszkuje
GG,ale już widziałam że zamówiłaś
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję:
Rewelacyjne!!
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie wrzutka, połączenie które nosiłam tak długo, że aż samo poodpadało na serdakach miały być mini kwiatki kropeczkowe, ale przez upały zwątpiłam i obyło się bez
Piękne połączenie
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja też mam wrzutkę, tylko mniej powalającą
Jade Mystic Gold - noszę twardo do dziś, od soboty albo niedzieli
Podoba mi się
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 12:16   #1571
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Ja dzisiaj zdecydowałam się na pastelowe galaxy, w sumie chyba nie wyszło tragicznie, a tak się bałam
A w załączniku obiecane podpiłowane golasy, ale żółto jakoś wyszły.


Znów nie chcą się dodać zdjęcia do posta. Dodaję w załączniku i zapraszam na bloga, nic innego nie zrobię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC0844 (3).jpg (75,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _DSC0860.jpg (93,9 KB, 65 załadowań)
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog




Edytowane przez miranda122
Czas edycji: 2015-08-14 o 12:21 Powód: Zdjęcia w poście nie są widoczne..
miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-14, 13:48   #1572
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zdecydowałam się na pastelowe galaxy, w sumie chyba nie wyszło tragicznie, a tak się bałam
A w załączniku obiecane podpiłowane golasy, ale żółto jakoś wyszły.


Znów nie chcą się dodać zdjęcia do posta. Dodaję w załączniku i zapraszam na bloga, nic innego nie zrobię

golasy super wglądają galaxy też piękne! tylko bym jakiś delikatniejsze te gwiazdki zrobiła.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 13:54   #1573
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
golasy super wglądają galaxy też piękne! tylko bym jakiś delikatniejsze te gwiazdki zrobiła.
Dziękuję, miło mi bardzo Chciałam delikatniejsze, ale strasznie biały mi gęstniał i wyszły takie kulfony..
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 15:06   #1574
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję:
Widziałamna insta cudowne

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie wrzutka, połączenie które nosiłam tak długo, że aż samo poodpadało na serdakach miały być mini kwiatki kropeczkowe, ale przez upały zwątpiłam i obyło się bez
I to też już dziś widziałam, cudowne

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja też mam wrzutkę, tylko mniej powalającą
Jade Mystic Gold - noszę twardo do dziś, od soboty albo niedzieli
W słońcu musi wyglądać fenomenalnie !
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 16:27   #1575
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dziękuję
Miały być białe, ale w końcu dałam jedną czarną żeby takie łyse nie były haha

Świetny jest Jak nakładanie?
Czaję

Dzięki
Śmierdzi jak nieszczęście (ma formaldehyd, ale ja nie mam pokrzywki XD czy kiedyś się dowiem na co jestem uczulona? ), ale nie robi problemów przy aplikacji, dwie normalnie warstwy wystarczyły do krycia To znaczy, nie jest to krycie jakie zapewnia CC WaH, na zdjęciach widać, że końcówki nie prześwitują, ale pod światło się odznaczają, wiesz o co cho
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jak to mniej powalającą?! przecież to holo
Haha, dzięki
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
obczaję dziś...



ale daje holo

Chyba coś im się popierdaczyło, bo wysłali mi potwierdzenie wysłania paczki zanim zrobiłam przelew, ale ciiiii, to znaczy już zrobiłam, żeby nie było Szkoda, że nie mają jakichś szybkich przelewów, ale za to wprowadzili inne formy wysyłki, a nie tylko kuriera za 12zł jak to wcześniej było

Ojjj tak, łapie każde światło
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ale świecą
Ano
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52411538]Podoba mi się [/QUOTE]
Pięknie dziękuję
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zdecydowałam się na pastelowe galaxy, w sumie chyba nie wyszło tragicznie, a tak się bałam
A w załączniku obiecane podpiłowane golasy, ale żółto jakoś wyszły.


Znów nie chcą się dodać zdjęcia do posta. Dodaję w załączniku i zapraszam na bloga, nic innego nie zrobię
Rewelacyjnie teraz kształt wygląda
Mani tym razem średnio mi się widzi, jakby za mało pastelowe, ale masz rację - źle nie jest

Zdjęcia z blogspota chyba już nie działają na wizażu
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
W słońcu musi wyglądać fenomenalnie !
W słońcu i nie tylko Dzięki
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 16:37   #1576
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Rewelacyjnie teraz kształt wygląda
Mani tym razem średnio mi się widzi, jakby za mało pastelowe, ale masz rację - źle nie jest

Zdjęcia z blogspota chyba już nie działają na wizażu
Dziękuję!
Rozumiem

To nie wiem z czego mam dodawać
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 16:47   #1577
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Dziękuję, miło mi bardzo Chciałam delikatniejsze, ale strasznie biały mi gęstniał i wyszły takie kulfony..
rozumiem ja bym w ogóle białego lakieru nie dawała, a użyła jakiegoś białego/srebrnego glitteru, ale każdy ma swoją wizję

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość


Chyba coś im się popierdaczyło, bo wysłali mi potwierdzenie wysłania paczki zanim zrobiłam przelew, ale ciiiii, to znaczy już zrobiłam, żeby nie było Szkoda, że nie mają jakichś szybkich przelewów, ale za to wprowadzili inne formy wysyłki, a nie tylko kuriera za 12zł jak to wcześniej było

haha, dobre
Tak, teraz z tymi szybkimi to taka wygoda i są tak popularne, że jak nie ma to czuję zawód
Obczaiłam i niestety, nie mam cos wziąć za bardzo. Ewentualnie Fowl Play i Go Deeper. FX te co chciałam, to mam, ze standardowej nic w moim typie...
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 16:51   #1578
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
rozumiem ja bym w ogóle białego lakieru nie dawała, a użyła jakiegoś białego/srebrnego glitteru, ale każdy ma swoją wizję
W sumie nie pomyślałam nawet o takiej wersji, mogłoby wyjść ciekawie
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 16:58   #1579
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
mmmm, ale przeboje :/
ja prze zeskubanie takiej suchej skóry przy jednym serdecznym podważyłam płytkę i teraz mam nieprzyrośniętą po boku aż za połowę długości :/ modlę się by się bardziej nie odklejało i zaczęło przyrastać, bo nie wygląda to dobrze :/


Bardzo pocieszne
No, jeszcze postanowiłam spolerować zażółcenie od tego CA (bo dopiero teraz, jak płytka odrosła do połowy, naprawdę je było widać)... nie pomyślałam tylko że przecież ja nie mam żadnego umiaru w polerowaniu paznokci i jak zacznę to nie spocznę dopóki nie są całkiem gładkie. I tym sposobem pozbyłam się połowy grubości mojej i tak cienkiej płytki. Ja i te moje wspaniałe pomysły. Mogę się teraz pożegnać z malowaniem na jakieś 2 tygodnie.



[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52368154]Mani rewelacyjne! zakochałam się w nim[/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
w sumie nie chodzi mi nawet o to, żeby mieć dupe FFF, bo w końcu go mam, ale lakier w podobnym odcieniu zawsze się przyda przyjrzę się jej, jak ją gdzieś znajdę

ja już chwaliłam na insta, cudowne sąąą
Do nowego FFF on nie jest podobny w ogóle. Ale ładny jest, chociaż ja wolę CG Shell-O (chociażby dlatego że to żelek ).



Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Mani jest rewelacyjne! Kolory i wykonanie bomba

Czy z natury masz pazurki rozszerzające się w miarę wzrostu? Bo jeśli tak to właśnie będzie strasznie trudno utrzymać boki bez nadrywania w kwadratach i poszerza to bardzo palce.
A co Ci się jak na razie najlepiej nosi?
Dziękuję. Miło się nosiło, nawet mimo okropnego kształtu.

Niestety tak, chociaż myślę że rozszerzają się bardziej z głupoty niż z natury (strasznie maltretowałam te boki za smarkacza). No w każdym razie się rozszerzają. Właśnie to poszerzanie palców jest okropne, bo i tak mam szerokie.
Najlepiej nosi mi się owale, zdecydowanie. Właśnie do nich teraz zmierzam, chociaż zawsze denerwuje mnie ich długość. Gdybym mogła nosić owale-zerówki to byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie. Ale owalną płytkę mam niestety tylko na dwóch palcach.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
maniutek przesłodki

maniutek
zabąblowało przeokrótnie, nie wiem czy to wina mieszanki (jakaś stara odżywka z Avonu i lakier MySecret), ale miałam za mało pasków, żeby robić od nowa, więc zostawiłam

pierwszy raz robiłam frencha z paskami i pierwszy raz rajstopowy fishnet + kratka stempelkowa nawet wszystko wyszło tak jak chciałam
(jutro pewnie będę wrzucać na bloga w różnym świetle)


Super.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ale śmiechowe super!


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Fajne


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Słiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit!
Gęba sama się uśmiecha Zrobiłaś mi dzień


Mam i ja wrzutkę. Kiedy w końcu się zmobilizowałam na zrobienie jakiegoś mani, to wyszło tak, że trzeba było zmywać
Cieszę się.

Podobają się, ale ten serdak taki łysy.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie mam mani na dziś, ale wstawię wam kota, bo dawno żadnego na wątku nie było
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kota ma i ja. Wakacyjna opcja
Ale słodziaki.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ktoś mi właśnie zafundował podniesione ciśnienie i trzęsące się łapy
Byłam w piwnicy po słoiki na przetworzy. Żeby dojść do mojej piwnicy trzeba przejść dłuuuugim korytarzem (długość całego bloku mniej-więcej), później jeszcze skręcić w prawo w taki mały zaułek z czterema piwnicami. Światło zapala się na początku korytarza, a później dopiero w tym moim zaułku. Pakuję te słoiki, ktoś się tłucze w innej piwnicy, robię swoje, wychodzę z piwni. Wychodzę z tego mojego oświetlonego zaułka, a za zakrętem ciemność Ciemność zupełna, a przede mną wąski korytarz, no jak z iebanego horroru, fak! Naprawdę miałam ochotę wrócić do swojej piwnicy i poczekać na ratunek Myślę sobie: dobra, to fajna piwnica, korytarz prosty jak drut, znajdę przecież drzwi. Cała odwaga mnie opuściła po nastu krokach, jak światło z zaułka zniknęło zupełnie Jadę ręką po ścianie całej w pajęczynach, ciągle jakieś dziury albo wnęki drzwi do innych piwnic, nie widzę nawet przeciwległej ściany Dotarłam do drzwi, szarpię za klamkę, zamknięte, urwa! Namacałam zamek (zacinający się od x lat ), otworzyłam, wolność! Jeszcze trochę i zaczęłabym panikować. Ręce mi się do tej pory trzęsą :histeryczny śmiech:


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Jakie urocze potworki


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wrzucam wkupne lewej- prawej jeszcze nie pokażę, fakier znacząco krótszy od reszty i zapowiada się, że długo tak będzie- znowu mam pęknięcie w połowie płytki Ale już wiem od czego. Paznokieć z boku ma fale- czyli moje zbyt mocne odsuwanie skórek wychodzi. Troszkę się z tym pomęczę jeszcze

I oczywiście kłaczek na fakierze- sorki zobaczyłam dopiero po zatopowaniu

Maniutek cudowny
Pasuje Ci.

nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-14, 17:05   #1580
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Spotkała mnie bardzo nieprzyjemna niespodzianka wczoraj. Użytkowniczka Instagram kaczkuu umieściła moje zdjęcia na swoim koncie i zgłosiła je na konkurs Sephory: Pazurki w wielkim mieście. Dzieki czujności Dziewczyn obserwujących mojego bloga, zaglądających na facebook szybko dowiedziałam się o naruszeniu moich praw autorskich. Powiadomiłam już Organizatora, który bezzwłocznie zdyskwalifikował Uczestniczkę. Sama nie mam konta na Insta, więc do słuchu Dziewczynie nie przemówię. Wiele osób pisało komentarze, które Właścicielka konta usuwała. Z tego co wiem blokuje też niektóre osoby, których komentarze jej nie odpowiadają..
Dziękuje Wam serdecznie Dziewczyny za czujności i podjęcie reakcji!
Brak słów. Brakuje tylko tłumaczenia "przecież to tylko zdjęcie, to nie kradzież".

Cytat:
Napisane przez Irrri Pokaż wiadomość
Cześć pazurko-maniaczki!
Rozpoczynam zapuszczanie, chociaż to może być trudne z moimi łamiacymi się paznokciami...tylko na palcach wskazujących (macie też tak?;o) jestem uzależniona od ich malowania, ale też ciut leniwa, więc mam ambicję na lakier hybrydowy, żeby trzymał się dłużej może od tego ciągłego lakierowania są zniszczone? Chociaż mam wrażenie, że jak są pomalowane, to mniej się rozdwajają i łamią

Wskazujące palce sporo "pracują", pewnie dlatego się najbardziej u Ciebie łamią. Może robisz coś wyjątkowo dla nich niebezpiecznego?

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52390478]Mani mam - lakier problematyczny bardzo,dlatego dałam mgiełkę która na zdjęciach zniknęła Mani na pewno do powtórki,bo bardzo mi się podoba na żywo,ale jest milion bąbli przez tą pogodę [/QUOTE]
Już wyrażałam swój zachwyt na insta. Cudne mani.

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
wow, podziwiam Pan Krab ze Spongeboba
Trochę dłubaniny było. Haha, ale skojarzenie.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Prawie porno
Ale ładne.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
obejrzałam u Simply filmik o żółtych paznokciach i... niby taka popularna blogerka, ytberka, instagramowiczka, ale jak pokazała paznokcie u drugiej ręki to się załamałam... dużo krótsze niż u swatch.ującej (wizaż wyczaszkował to słowo )... plus ten maluch, który był dłuższy od reszty. ja rozumiem, że coś się może złamać, ale wtedy wszystkie się skraca (wiadomo, że szkoda), a nie chodzi z jedną ręką inną i drugą inną
nie wyobrażam sobie, żeby np. Anula albo Mgiełka pokazały coś takiego
Przypomniało mi się w jakim szoku byłam jak zobaczyłam kciuk u Very Emily... Od wskazującego do małego mega długie kwadraty, a kciuk u tej samej ręki zerowej długości i bardziej zaokrąglony. Normalnie rzyg. U Allie podobne rzeczy się dzieją - klik. Według mnie to jest nie tylko potwornie nieestetyczne, ale też zwyczajnie niechlujne... Nie wiem, czy po prostu jak swatch.ują to mają wymóg nie zmieniania długości i dlatego tak na siłę trzymają kilka paznokci dłuższych, a jeden krótki? Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale Ania przy swatchowaniu Orlików chyba też nie mogła zmieniać długości i kształtu?

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_6559502 6836b4;52404642]Witam

Zgłaszam się z prośbą o małą poradę. Wstawiam w załączniku moje paznokcie. Chciałabym skrócić je i spróbować nadać im taki kształt https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...8e06113abf.jpg . Chodzi mi po prostu o takie łagodne kwadraty nie wystające zbytnio po za opuszek (jednak trochę dłuższe niż na tym zdjęciu z internetu). Jednak zastanawiam się czy jest sens, czy nie będzie to wyglądać komicznie (chyba mam krótkie płytki, która zaczynają się niezbyt daleko od opuszka). Czy lepiej może skrócić je do krótkich "jajeczek"? [przyznam , że wolałabym kwadraty]. Co myślicie? Z góry dziękuję za wszelkie porady

PS. Chciałam jeszcze podziękować, za to, że kiedyś ok. 2 lata temu, gdy wstawiłam tu zdjęcie swoich paznokci i nie widziałam tego jakie są TRAGICZNE (może dlatego, że ciągle je malowałam i nie zwracałam uwagi na kształt) dostałam od was kopa i ogarnęłam się (po tak długim czasie, ale lepiej późno niż wcale ).

Dla przypomnienia, kiedyś wyglądały tak: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...etrics=gemius. (miałam inne konto, do którego nie mam już dostępu)
A dzięki wam zmieniły się na takie https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...etrics=gemius.


pozdrawiam serdecznie[/QUOTE]
Squovale najłatwiej zrobić z kwadratów - piłuje się je od spodu, pod kątem mniej więcej 45 stopni, tylko różki, a potem delikatnie od rogów do środka, żeby nie zaokrąglić samego środka zbyt mocno. A czy będą Ci pasować to nie wiem, według mnie warto spróbować, w końcu paznokcie nie ręka, odrosną.

Niezła przemiana.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie mogę się zdecydować, doradźcie!
Orly Galaxy Girl czy High on Hope?
GG jest taka niebezpieczna - przez krwawą bazę chyba, a HoH taaaaki nostalgiczny Jestem rozdarta

Sorry za brak zdjęć, ale zaraz i tak wyczaszkuje
Widzę że już podjęłaś decyzję (a właściwie podjęła się sama ), ale na przyszłość - brać obydwa!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję:


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
eej, zguglałam go właśnie i się okazało, że on jednak był w tej edycji, gdzie Bikini ale wiem, że w tym roku pokazała się dokładka do tej kolekcji, albo mi się to przyśniło
ed. no pewnie, że się pokazała, ale nie ma tam żadnej żarówy, jak w kolekcji z 2014

ode mnie wrzutka, połączenie które nosiłam tak długo, że aż samo poodpadało na serdakach miały być mini kwiatki kropeczkowe, ale przez upały zwątpiłam i obyło się bez
Mam nadzieję że jeszcze będzie do dostania bo właśnie mi też się go zachciało. Masz na myśli chyba Polish for tans 2015? Ale to po prostu nowa kolekcja.

Ładne i bez kwiatków. Orzeźwiające.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja też mam wrzutkę, tylko mniej powalającą
Jade Mystic Gold - noszę twardo do dziś, od soboty albo niedzieli
Wcale nie mniej powalająca.

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zdecydowałam się na pastelowe galaxy, w sumie chyba nie wyszło tragicznie, a tak się bałam
A w załączniku obiecane podpiłowane golasy, ale żółto jakoś wyszły.

Znów nie chcą się dodać zdjęcia do posta. Dodaję w załączniku i zapraszam na bloga, nic innego nie zrobię
Ładnie się prezentują. Galaxy też fajne, chociaż mogłaś ciapnąć ciut więcej różowego.


Smutno mi jak patrzę na moje paznokcie, w takich momentach mam ochotę rzucić wszystko w cholerę i sprzedać lakiery. Zawsze jak zapuszczam to mam wrażenie że jakoś wolniej rosną.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 17:12   #1581
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
super, bardzo letnie
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Urocze połączenie
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52411538]Piękne połączenie [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
I to też już dziś widziałam, cudowne

dzięęęęękuję


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zdecydowałam się na pastelowe galaxy, w sumie chyba nie wyszło tragicznie, a tak się bałam
A w załączniku obiecane podpiłowane golasy, ale żółto jakoś wyszły.

super golasy wyglądają i galaxy fajnie wyszło


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zdjęcia z blogspota chyba już nie działają na wizażu

no nie można... bo jak wstawiasz link to go czaszkuje, że niby blogspot to portal podobny do zeberek, zszywek czy innych plotków

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Do nowego FFF on nie jest podobny w ogóle. Ale ładny jest, chociaż ja wolę CG Shell-O (chociażby dlatego że to żelek ).

weź przestań, bo jeszcze mi się Shell-O zachce


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Przypomniało mi się w jakim szoku byłam jak zobaczyłam kciuk u Very Emily... Od wskazującego do małego mega długie kwadraty, a kciuk u tej samej ręki zerowej długości i bardziej zaokrąglony. Normalnie rzyg. U Allie podobne rzeczy się dzieją - klik. Według mnie to jest nie tylko potwornie nieestetyczne, ale też zwyczajnie niechlujne... Nie wiem, czy po prostu jak swatch.ują to mają wymóg nie zmieniania długości i dlatego tak na siłę trzymają kilka paznokci dłuższych, a jeden krótki? Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale Ania przy swatchowaniu Orlików chyba też nie mogła zmieniać długości i kształtu?


Mam nadzieję że jeszcze będzie do dostania bo właśnie mi też się go zachciało. Masz na myśli chyba Polish for tans 2015? Ale to po prostu nowa kolekcja.

Ładne i bez kwiatków. Orzeźwiające.

pokażesz jakieś zdjęcie tej Very Emily, bo przekopuję się przez jej tumblera i nie mogę znaleźć kciuka


tak, tak myślałam o Polish for tans z tego roku Flip Flop był z 2014

dziękuję
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 18:50   #1582
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
W sumie nie pomyślałam nawet o takiej wersji, mogłoby wyjść ciekawie

heh, no widzisz

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
No, jeszcze postanowiłam spolerować zażółcenie od tego CA (bo dopiero teraz, jak płytka odrosła do połowy, naprawdę je było widać)... nie pomyślałam tylko że przecież ja nie mam żadnego umiaru w polerowaniu paznokci i jak zacznę to nie spocznę dopóki nie są całkiem gładkie. I tym sposobem pozbyłam się połowy grubości mojej i tak cienkiej płytki. Ja i te moje wspaniałe pomysły. Mogę się teraz pożegnać z malowaniem na jakieś 2 tygodnie.

o shit :/
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 19:39   #1583
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Moje wypociony w te upały , cieniowanie neonem lovely i CC Mrs Robinson no ale wiadomo jak ciężko to na zdjęciu było uchwycić. Na żywo jest intensywnie



Co prawda kolorystycznie manicure z sukienką na wesele nie ma nic wspólnego ale po tym nudziakowym horrorze musiałam zaszaleć z kolorem Btw macie może jakieś sprawdzone upięcia na wesela przy takich upałach wszelkie loki i rozpuszczone włosy odpadają a do tej pory tylko tego typu fryzury wybierałam
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 19:43   #1584
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
weź przestań, bo jeszcze mi się Shell-O zachce

pokażesz jakieś zdjęcie tej Very Emily, bo przekopuję się przez jej tumblera i nie mogę znaleźć kciuka
I dobrze, cudny jest.

Dawno to było, więc teraz nie znajdę, pamiętam tylko że to była jakaś koralowa Chinka... ale znalazłam to, wygląda mniej więcej tak samo źle jak tamto.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
o shit :/
No cóż, za głupotę się płaci. Na szczęście nie są na tyle cienkie żeby boleć czy jakoś mocno wyginać, chociaż tyle. Gdyby nie to że używam polerki jak pilnika już po piłowaniu, to bym ją wyrzuciła żeby nie kusiła.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 19:45   #1585
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje wypociony w te upały , cieniowanie neonem lovely i CC Mrs Robinson no ale wiadomo jak ciężko to na zdjęciu było uchwycić. Na żywo jest intensywnie

nie widzę gradientu, ale wierzę, że na żywo jest widoczny fajne mani, a pazurki dobrze wyglądają


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
I dobrze, cudny jest.

Dawno to było, więc teraz nie znajdę, pamiętam tylko że to była jakaś koralowa Chinka... ale znalazłam to, wygląda mniej więcej tak samo źle jak tamto.

wiem o tym zbyt dobrze, ale wciąż się powstrzymuję

omg... przecież to nawet nie wygląda ładnie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 19:46   #1586
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje wypociony w te upały , cieniowanie neonem lovely i CC Mrs Robinson no ale wiadomo jak ciężko to na zdjęciu było uchwycić. Na żywo jest intensywnie

Co prawda kolorystycznie manicure z sukienką na wesele nie ma nic wspólnego ale po tym nudziakowym horrorze musiałam zaszaleć z kolorem Btw macie może jakieś sprawdzone upięcia na wesela przy takich upałach wszelkie loki i rozpuszczone włosy odpadają a do tej pory tylko tego typu fryzury wybierałam
Boskie.
Co do fryzur się nie wypowiem, bo umiem zrobić tylko kucyk, zwykły warkocz i koka-cebulę...
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 19:57   #1587
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie widzę gradientu, ale wierzę, że na żywo jest widoczny fajne mani, a pazurki dobrze wyglądają
Mój telefon zeżarł wszystko Wyglądają tylko dlatego dobrze, iż kładłam na nie tą baze hybrydową która sprawia, że paznokcie są twarde. Inaczej w tamtej pracy już dawno wszystkie byłyby rozdwojone i połamane Bo po tygodniu w zwykłym lakierze oba kciuki miałam rozdwojone Ale teraz już nic im nie grozi poza szafką kucheną czy czymś tego typu

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Boskie.
Co do fryzur się nie wypowiem, bo umiem zrobić tylko kucyk, zwykły warkocz i koka-cebulę...
Ja właśnie też niby ide do fyzjera ale boje się co ona tam stworzy
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 21:08   #1588
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
To nie wiem z czego mam dodawać
Ja wrzucam z photobucket Nie zżera jakości i ma podstawowe funkcje edytorskie, poza tym łatwy, szybki i przyjemny host
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Tak, teraz z tymi szybkimi to taka wygoda i są tak popularne, że jak nie ma to czuję zawód
Obczaiłam i niestety, nie mam cos wziąć za bardzo. Ewentualnie Fowl Play i Go Deeper. FX te co chciałam, to mam, ze standardowej nic w moim typie...
Dokładnie
Faktycznie jakiegoś szału nie ma, ale chciejstwa zaspokoiłam
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
No, jeszcze postanowiłam spolerować zażółcenie od tego CA (bo dopiero teraz, jak płytka odrosła do połowy, naprawdę je było widać)... nie pomyślałam tylko że przecież ja nie mam żadnego umiaru w polerowaniu paznokci i jak zacznę to nie spocznę dopóki nie są całkiem gładkie. I tym sposobem pozbyłam się połowy grubości mojej i tak cienkiej płytki. Ja i te moje wspaniałe pomysły. Mogę się teraz pożegnać z malowaniem na jakieś 2 tygodnie.


Skąd ja to znam... polerowanie jest takie hipnotyzujące Kiedyś, jeszcze za gówniarza, zrobiłam sobie niezłą krzywdę takim polerowaniem - przepiłowana płytka aż bolało Ale co tam, przecież musiały błyszczeć
Może jednak coś na nie połóż, by utwardzić?

Taka była moja reakcja, jak już znalazłam drzwi
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Widzę że już podjęłaś decyzję (a właściwie podjęła się sama ), ale na przyszłość - brać obydwa!


Wcale nie mniej powalająca.
Nie mogłam wziąć obydwu, bo przez kogoś musiałam posiąść jeszcze Sunglasses at night

Piękne dzięki
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no nie można... bo jak wstawiasz link to go czaszkuje, że niby blogspot to portal podobny do zeberek, zszywek czy innych plotków
Chyba boją się konkurencji, która nie robi z jakości fot kupy
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje wypociony w te upały , cieniowanie neonem lovely i CC Mrs Robinson no ale wiadomo jak ciężko to na zdjęciu było uchwycić. Na żywo jest intensywnie



Co prawda kolorystycznie manicure z sukienką na wesele nie ma nic wspólnego ale po tym nudziakowym horrorze musiałam zaszaleć z kolorem Btw macie może jakieś sprawdzone upięcia na wesela przy takich upałach wszelkie loki i rozpuszczone włosy odpadają a do tej pory tylko tego typu fryzury wybierałam
Widzę, widzę! Świetnie gradient wygląda Stemple pięknie dopełniają

Ja polecam dobieranego (ewentualnie) luźnego warkocza podwiniętego pod spód, to znaczy żeby nie zwisał... moje opisy, łotewer Klasycznie i przyjemnie Na włosach jak moje, czyli podatnych na układanie, robi się samo w pięć minut, ale kiedyś plotłam przyjaciółce, która ma mega śliskie i ciężkie włosy, ale z odpowiednią ilością lakieru trzymało się do poprawin i pięknie wyglądało na takich lśniących włosach (to znaczt nie od lakieru lśniących tylko z natury ) I to jedyna fryzura, którą potrafię zrobić, więc może jestem nieobiektywna
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-14, 22:04   #1589
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

. baa, jedna dziewczyna się nawet podszywała pod Orlicę, żeby wyciągnąć od firm kosmetycznych jakieś gifty...
O ja.. czasem ludzka bezczelność mnie zadziwia.

Czasem przyłapuję się na tym, że skoro dla mnie jest coś nie do pomyślenia to wychodzę z założenia że nikt by tak nie zrobił

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
O ile nie przepadam za lakierami poustawianymi na półkach, tak u Simply wyglądają fenomenalnie W ogóle pokochałam tę dziewczynę
Też lubię jej poczucie humoru

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

obejrzałam u Simply filmik o żółtych paznokciach i... niby taka popularna blogerka, ytberka, instagramowiczka, ale jak pokazała paznokcie u drugiej ręki to się załamałam... dużo krótsze niż u swatch.ującej (wizaż wyczaszkował to słowo )... plus ten maluch, który był dłuższy od reszty. ja rozumiem, że coś się może złamać, ale wtedy wszystkie się skraca (wiadomo, że szkoda), a nie chodzi z jedną ręką inną i drugą inną
nie wyobrażam sobie, żeby np. Anula albo Mgiełka pokazały coś takiego
Czytałam gdzieś że dużo blogerek swat☠☠☠☠e tylko tą "lepszą" rękę.

Czasem też trafiam na jakiś blog, gdzie stan paznokci właścicielki woła o pomstę do nieba, obdrapane skórki, nierówne itp itd. Ciężko mi teraz podac przykład ale zdarza się niestety.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość



Mam nowe wieeeelkie chciejstwo - Models Own Flip Flop I jak na złość nie znalazłam go w żadnym sklepie z modelkami
Kocham ten lakier To chyba mój ulubiony neon
Pamiętam że spodziewałam się koszmarnej formuły ale nie jest tak źle

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość


śmiałam się z tego tutorialu... ale potem sobie pomyślałam, że to przecież może być story of my life i przestało mnie to śmieszyć
mój mózg i oczy czują się zgwałcone taką ilością pięknych lakierów tak pięknych i poza zasięgiem </3
Kolekcję ma zajefajną

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Spamuję:

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość


ode mnie wrzutka, połączenie które nosiłam tak długo, że aż samo poodpadało na serdakach miały być mini kwiatki kropeczkowe, ale przez upały zwątpiłam i obyło się bez


---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------




łoojacie ale piękne ale chyba zamiast kropek na serdakach wolałabym to samo co na fakerze
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
OMG!!! Faker jest fenomenalny, koniec kropka
Odnośnie kropek - to czarnych bym na czerwieni nie dodawała, ale ciiiiiii, nie psuję nastroju absolutnego zachwytu

Ja też mam wrzutkę, tylko mniej powalającą
Jade Mystic Gold - noszę twardo do dziś, od soboty albo niedzieli





---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------


Ups :x No nic, jak już będę miała jakąś wolną kasę, to napiszę do kilku sklepów z pytaniem czy w ogóle będą sprowadzać, może akurat

Słiit Świetne połączenie kolorów
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
golasy super wglądają galaxy też piękne! tylko bym jakiś delikatniejsze te gwiazdki zrobiła.
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Moje wypociony w te upały , cieniowanie neonem lovely i CC Mrs Robinson no ale wiadomo jak ciężko to na zdjęciu było uchwycić. Na żywo jest intensywnie



Co prawda kolorystycznie manicure z sukienką na wesele nie ma nic wspólnego ale po tym nudziakowym horrorze musiałam zaszaleć z kolorem Btw macie może jakieś sprawdzone upięcia na wesela przy takich upałach wszelkie loki i rozpuszczone włosy odpadają a do tej pory tylko tego typu fryzury wybierałam
Wszystkie mani bardzo mi się podobają
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 07:31   #1590
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Widzę, widzę! Świetnie gradient wygląda Stemple pięknie dopełniają

Ja polecam dobieranego (ewentualnie) luźnego warkocza podwiniętego pod spód, to znaczy żeby nie zwisał... moje opisy, łotewer Klasycznie i przyjemnie Na włosach jak moje, czyli podatnych na układanie, robi się samo w pięć minut, ale kiedyś plotłam przyjaciółce, która ma mega śliskie i ciężkie włosy, ale z odpowiednią ilością lakieru trzymało się do poprawin i pięknie wyglądało na takich lśniących włosach (to znaczt nie od lakieru lśniących tylko z natury ) I to jedyna fryzura, którą potrafię zrobić, więc może jestem nieobiektywna
Dziękuję
Aaa wiem o co Ci chodzi, widziałam coś w tym stylu na internetach Żeby na moich takie cuda robiły sie same Ja mam włosy lekkie falowane więc wszelkie podpięcia powinny się trzymać. Co dziwne podante włosy szybko prostują wszelkie zrobione loki

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Wszystkie mani bardzo mi się podobają





Miałam nadzieje, że po przebudzeniu ujrze jakąś chmurke bądź powieje wiatr ale nieeee nadal afrykańskie upały. Zanim dotrzemy na tą sale weselną to się pogotujemy
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 07:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.