Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-08, 18:33   #2341
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
w koszyku D dodaje się kupon rabatowy 20zł ktoś wie o co chodzi?
To jest jakiś bon na akcesoria modowe. Na kod NIESPODZIANKA wchodzi jakieś lusterko.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 18:36   #2342
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Wydawało mi się, że nasmarowałam im porządnego maila
Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Która z Was rzuciła tu kiedyś pomysłem by zapisać się do fr newslettera sephory? To był zły pomysł. Czytam oferty i zazdroszczę. Teraz codziennie do 20 grudnia rozdają 500 koszyków z zakupami. Trzeba zalogować się, wpakować do koszyka na stronie co się chce kupić (wartość max 2tyś euro) i czekać aż nas wylosują (tzn 70 darmowych koszyków online i 430 w sklepach stacjo).
A w Polsce jak włożę do koszyka i nie sfinalizuję zamówienia to tylko spam dostaję , chociaż to akurat od douglasa"na douglas.pl pozostał Twój samotny koszyk pełen produktów. Czeka na Ciebie i ma nadzieję, że niedługo do niego wrócisz. "
http://www.sephora.fr/Noel-Sephora/Gagnez-vos-achats/R219700007?intcid=HP-vitrine-1_12_tentez-votre-chance
Ja się pocieszam tym, że chociaż boxy mają od 80 Euro, choć biorąc pod uwagę zarobki tam to jakby u nas był od 50zł... Może i u nas kiedyś się poprawi
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 18:57   #2343
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez _Karina_ Pokaż wiadomość
U mnie nic w koszyku nie pokazuje się. Ale za to w Moich Ofertach do zakupu golarki dla mężczyzn marki Philips dodają bon zakupowy 70 zł, ale nie widać na jakich warunkach.
Aleksa, coś podobnego do tego bonu ci się wyświetla? A co masz załadowane do koszyka?
ten na 20zł jest podobny, ma inną kwotę i brak napisu philips. wyświetlał się początkowo w moich ofertach, ale potem zniknął i został tam tylko ten na 70zł philipsa. w koszyku mam perfumy za 199zł przed rabatem z kodem NOC8, jest też ten bon na 20zł i starter do telefonu

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
To jest jakiś bon na akcesoria modowe. Na kod NIESPODZIANKA wchodzi jakieś lusterko.
lusterko od dawna wyświetla się w aplikacji D. normalnie wrzucają różne "niespodzianki"
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 19:23   #2344
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
ten na 20zł jest podobny, ma inną kwotę i brak napisu philips. wyświetlał się początkowo w moich ofertach, ale potem zniknął i został tam tylko ten na 70zł philipsa. w koszyku mam perfumy za 199zł przed rabatem z kodem NOC8, jest też ten bon na 20zł i starter do telefonu



lusterko od dawna wyświetla się w aplikacji D. normalnie wrzucają różne "niespodzianki"
Pewnie jakaś purchawa.
W D. Noc zakupów, a tutaj cisza 😊
Gdyby to była brokułowa noc natrzaskanych byłoby z 10 stron 😊
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 19:36   #2345
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
aniyam, buahhot, maarthusia, OlaM, Malenstwo82, iza89, goldfish, Malinum, amyz, love1234, Paulincia1234
dzięki za miłe słowa psiak wygłaskany, wycałowany, a pańcia z pogryzionym nosem

coś bym w D. zamówiła, ale nie ma ani zacnych prezentów dedykowanych, ani żadnych ciekawych gratisów. średnio to widzę.
Algenista też żałuję, miałam kilka ich produktów i byłam zadowolona.
Ja też bym kliknęła, ale chyba wybiorę się do stacjonarnej z bonem 40 zł i kupię coś z mac, bo już mi ściągnęli z konta 450 punktów. Kiedy go wysyłają któraś z was ma doświadczenia?
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 19:41   #2346
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Wkurza mnie D. z tą polityką wyłączania Bobbiego, mam kilka rzeczy na tapecie i jak nic przydałby się rabat

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


rozpoczęła się noc zakupów w D próbki: 2x krem perfecta, 1x Eris, 1x Collistar, 1x zapach w saszetce chyba kupuję
perfecta

Edytowane przez meredith85
Czas edycji: 2015-12-08 o 19:43
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 19:49   #2347
_Karina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 94
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Też mi się pojawił ten bon 20 zł, ale dalej nie wiem co to jest. Zamówiłabym sobie coś w D., ale ciekawych zestawów nie ma. Zajrzę na stronę po północy, to może komuś się anulują zamówienia i coś wpadnie A w próbkach m.in. 2x perfecta, o borze liściasty...
_Karina_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-08, 19:57   #2348
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Wkurza mnie D. z tą polityką wyłączania Bobbiego, mam kilka rzeczy na tapecie i jak nic przydałby się rabat


perfecta

Bobbi Brown to ona

Tez mnie wkurza takie wyłączanie marek, mam tyle potrzeb z MACa
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 19:59   #2349
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Są tak beznadziejne próbki, ze nawet nie mam ochoty na mini zamówienie
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 20:15   #2350
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Bobbi Brown to ona

Tez mnie wkurza takie wyłączanie marek, mam tyle potrzeb z MACa
Tak jakoś mi się napisało w rodzaju męskim , wyłączają chyba te marki, na które jest największy popyt, albo taka jest polityka tych marek, bo chyba na phillipsa nie ma jakiegoś szału, a zawsze jest wyłączony.

I teraz sobie przejrzałam facebooka bobbi (ale nie naszą polską wersję) i mają i akcje z rabatami 20% i gratisy, u nas jak zwykle g....

Edytowane przez meredith85
Czas edycji: 2015-12-08 o 20:32
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 20:18   #2351
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja też bym kliknęła, ale chyba wybiorę się do stacjonarnej z bonem 40 zł i kupię coś z mac, bo już mi ściągnęli z konta 450 punktów. Kiedy go wysyłają któraś z was ma doświadczenia?
Wysyłają ostatnio dosyć szybko ok. tygodnia po zredukowaniu punktów.
Cytat:
Napisane przez _Karina_ Pokaż wiadomość
Też mi się pojawił ten bon 20 zł, ale dalej nie wiem co to jest. Zamówiłabym sobie coś w D., ale ciekawych zestawów nie ma. Zajrzę na stronę po północy, to może komuś się anulują zamówienia i coś wpadnie A w próbkach m.in. 2x perfecta, o borze liściasty...
Podejrzewam, że to taki bon, jak te, które przyszły ostatnio pocztą - rabat od 249 zeta.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-08, 20:24   #2352
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Zamawiałyście coś z Pszczelej dolinki? co polecacie?
Mydełko nada się do codzinnego mycia twarzy rano czy raczej wysuszy?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 20:30   #2353
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Tak jakoś mi się napisało w rodzaju męskim , wyłączają chyba te marki, na które jest największy popyt, albo taka jest polityka tych marek, bo chyba na phillipsa nie ma jakiegoś szału, a zawsze jest wyłączony.

I teraz sobie przejrzałam facebooka bobbiego (ale nie naszą polską wersję) i mają i akcje z rabatami 20% i gratisy, u nas jak zwykle g....
No ale MAC zagraniczny tez ma promocje, a na polskiej stronie nigdy nic Mysle, ze to jednak polityka firmy. Tak samo Zoeva sobie zastrzega zeby ceny byly takie same jak na ich stronie.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 20:39   #2354
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Wysyłają ostatnio dosyć szybko ok. tygodnia po zredukowaniu punktów.
Dziękuję
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 20:51   #2355
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Tak macam sobie paletkę MUA, którą mam od dwóch dni.To taki Urban Decay dla ubogich, ale naprawdę część kolorów ma bardzo mocną pigmentację. Muszę jeszcze potestować na różnych bazach, ale na razie daję duży PLUS tej paletce.

Muszę pojechać do Douglas, aby na spokojnie potestować pomadki MAC. Mam chyba dość zakupów w ciemno. Swatche z blogów nie dają pełnego obrazu. Mam nadzieję, że się nie złamię i nie kupię niczego bez promo. Po cichu liczę na jakieś fajne wyprzedaże i w S .i w D. po świętach.

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Zamawiałyście coś z Pszczelej dolinki? co polecacie?
Mydełko nada się do codzinnego mycia twarzy rano czy raczej wysuszy?
Zamawiam u nich teraz często. Polecam mydełka brzoskwiniowe i bananowe. Nawet ostatnio wąchałam te francuskie L'occitane, ale zdecydowanie wolę pszczelą dolinkę.
Jak podasz wdanych adres paczkomatu INPOST (opcja wysyłki polecony priorytetowy Poczta Polska), to pani Joasia wyśle Ci do paczkomatu. Super sprawa, bo nie lubię czekać na kuriera.

__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-12-08 o 21:02
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 21:05   #2356
lowewaniliowe
Przyczajenie
 
Avatar lowewaniliowe
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 28
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Dziewczyny, powiedzcie mi - jak to jest: miałam w koszyku w D. dwa produkty, wpisałam sobie kody itp, odeszłam od komputera na jakieś 15 minut, wracam, a tu jednego z tych produktów nie ma w moim koszyku! I teraz jest niedostępny na stronie... Nosz kuuurr!! :/ czemu tak się stało!
A miał być prezent dla mamy ;(
lowewaniliowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 21:19   #2357
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez lowewaniliowe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi - jak to jest: miałam w koszyku w D. dwa produkty, wpisałam sobie kody itp, odeszłam od komputera na jakieś 15 minut, wracam, a tu jednego z tych produktów nie ma w moim koszyku! I teraz jest niedostępny na stronie... Nosz kuuurr!! :/ czemu tak się stało!
A miał być prezent dla mamy ;(
Tak bywa; trzeba klikać żelazo póki gorące ! Próbuj jeszcze, może się uda.

Nowy kod do EL: MOJPREZENT - 7 miniatur od 380 zł.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 21:21   #2358
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Miałam w D. zamówić odżywki do paznokci i olejki... Ale próbki takie paskudne, że poczekam na S.

W ogóle dali promo -20% na kilka godzin, a Vipy są kilka, kilkanaście dni... Podnieśli ceny niektórych produktów, wyłączyli kody i wciskają kaszańskie próbki... WTF
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-08, 21:31   #2359
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Miałam w D. zamówić odżywki do paznokci i olejki... Ale próbki takie paskudne, że poczekam na S.

W ogóle dali promo -20% na kilka godzin, a Vipy są kilka, kilkanaście dni... Podnieśli ceny niektórych produktów, wyłączyli kody i wciskają kaszańskie próbki... WTF
W S. próbki paskudne teraz są Chcę klikać zamówienie, ale liczyłam na to, że zmienią próbki...

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Kto jutro zadzwoni na infolinię po newsiki?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-09, 00:20   #2360
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Ja już w Polsce, koniec tego dobrego. Mimo że się starałam by na bieżąco to ostatnie dni nie dałam rady... Fajne tam są ceny na Fuercie, żałuję ze nie miałam więcej forsy na zakupy nie kupiłam micro serum chanela ani maseczki bo już mamony było brak, ale mam chociaż zapas moich perfum na ładny kawałek czasu. Także ogólnie z zakupów jestem zadowolona no i z urlopu też oczywiście
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 00:25   #2361
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja już w Polsce, koniec tego dobrego. Mimo że się starałam by na bieżąco to ostatnie dni nie dałam rady... Fajne tam są ceny na Fuercie, żałuję ze nie miałam więcej forsy na zakupy nie kupiłam micro serum chanela ani maseczki bo już mamony było brak, ale mam chociaż zapas moich perfum na ładny kawałek czasu. Także ogólnie z zakupów jestem zadowolona no i z urlopu też oczywiście
Jakie perfumy kupiłaś?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 00:28   #2362
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Chanel Coco Mademoiselle 100ml i 3x20ml wkłady
Chanel Coco Noir 100ml

Nie miałam wcześniej tych Noir, a Mademoiselle to żadna nowinka, zrobiłam zapasy bo już mi się skończyły i jechałam z 2 miesiące na samych probkach zapachów. Nie to że były złe, ale już mocno zatesknilam
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 06:06   #2363
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Chanel Coco Mademoiselle 100ml i 3x20ml wkłady
Chanel Coco Noir 100ml

Nie miałam wcześniej tych Noir, a Mademoiselle to żadna nowinka, zrobiłam zapasy bo już mi się skończyły i jechałam z 2 miesiące na samych probkach zapachów. Nie to że były złe, ale już mocno zatesknilam
fajne zakupy witaj znowu z nami

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------

Cytat:
Napisane przez _Karina_ Pokaż wiadomość
Też mi się pojawił ten bon 20 zł, ale dalej nie wiem co to jest. Zamówiłabym sobie coś w D., ale ciekawych zestawów nie ma. Zajrzę na stronę po północy, to może komuś się anulują zamówienia i coś wpadnie A w próbkach m.in. 2x perfecta, o borze liściasty...
wstałam rano i sobie myślę - włączę D może akurat kliknę mini zamówionko z fajnymi próbkami i co było w próbkach??? no co?? 3x krem prerfecta - dla kobiet 60+, 50+ i 55+ no i nie klikłam
co oni odwalają to nie wiem niedługo będą dawać próbki Ziai i Isany (nie żebym coś miała do tych marek ale jak ktoś wymaga ode mnie zapłacenia za krem czy perfumy 300 czy 400 zł i ma na tym 100 % marży no to do jasnej, ciasnej, popielatej chyba mogę wymagać czegoś lepszego niż 1 ml kremu którego 50 ml kosztuje 12 zł na promocji w tesco zbulwersowałam się
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 06:11   #2364
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
fajne zakupy witaj znowu z nami

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------



wstałam rano i sobie myślę - włączę D może akurat kliknę mini zamówionko z fajnymi próbkami i co było w próbkach??? no co?? 3x krem prerfecta - dla kobiet 60+, 50+ i 55+ no i nie klikłam
co oni odwalają to nie wiem niedługo będą dawać próbki Ziai i Isany (nie żebym coś miała do tych marek ale jak ktoś wymaga ode mnie zapłacenia za krem czy perfumy 300 czy 400 zł i ma na tym 100 % marży no to do jasnej, ciasnej, popielatej chyba mogę wymagać czegoś lepszego niż 1 ml kremu którego 50 ml kosztuje 12 zł na promocji w tesco zbulwersowałam się
Kochana nie uruchamiaj się z rana, nie ma sensu Po Świętach będą wyprzedaże w S
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 06:16   #2365
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kochana nie uruchamiaj się z rana, nie ma sensu Po Świętach będą wyprzedaże w S
masz rację wypiję sobie meliskę i będzie ok
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 06:31   #2366
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Kto prorokował NIESPODZIANKĘ w D ?

Zwracam się do tej osoby - poproszę o nr LOTTO !

Zaraz wywróżę jakieś numerki

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Dlatego ja czekam, aż mi się zachce większych zakupów albo będę kupować dla kogoś może? Jak kupowałam kartę prezentową, to wprost powiedziałam, że chciałąbym to jakoś ładniej zapakować i jakieś miniaturki do tego, ale nie pielęgnacji (z tym pakowaniem, że to niby na serio prezent, a co, sama siebie też chyba mogę rozpieszczać?)
ja czasami też proszę o pakowanie na prezent rzeczy dla mnie

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
i to jest dobra promocja

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------


buuuu ale dlaczemu

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------



: hahaha: Maarthusia jak zwykle niezawodna


---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
w D pozmieniali już próbki
zapachy Pitbull... jest nawet krem perfecta 60+
szał
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 06:35   #2367
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
kod Eros w D. już nie działa ;-/
Maarthusia- oto i pojawiła sie niespodzianka podejrzewam Cię o kolaborację z D.
nie chciałabym z nimi współpracować

---------- Dopisano o 07:33 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Która z Was rzuciła tu kiedyś pomysłem by zapisać się do fr newslettera sephory? To był zły pomysł. Czytam oferty i zazdroszczę. Teraz codziennie do 20 grudnia rozdają 500 koszyków z zakupami. Trzeba zalogować się, wpakować do koszyka na stronie co się chce kupić (wartość max 2tyś euro) i czekać aż nas wylosują (tzn 70 darmowych koszyków online i 430 w sklepach stacjo).
A w Polsce jak włożę do koszyka i nie sfinalizuję zamówienia to tylko spam dostaję , chociaż to akurat od douglasa"na douglas.pl pozostał Twój samotny koszyk pełen produktów. Czeka na Ciebie i ma nadzieję, że niedługo do niego wrócisz. "
http://www.sephora.fr/Noel-Sephora/Gagnez-vos-achats/R219700007?intcid=HP-vitrine-1_12_tentez-votre-chance
Ale super ja się zapisałam kilka miesięcy temu do francuskiego newslettera, ale jeszcze żadnego maila od nich nie dostałam

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ale super mają nasz kraj jak zwykle zapyziały i 100 lat za murzynami (nie obrażając murzynów)

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

rozpoczęła się noc zakupów w D próbki: 2x krem perfecta, 1x Eris, 1x Collistar, 1x zapach w saszetce chyba kupuję
na następnej nocy zakupów rzuca próbki Ziaji

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
w koszyku D dodaje się kupon rabatowy 20zł ktoś wie o co chodzi?
Pewnie to bon do zakupów stacjonarnych od 250zł, jak kiedyś
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 06:35   #2368
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Widzę, że był szał zamówień w D.
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 06:37   #2369
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
fajne zakupy witaj znowu z nami

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------


wstałam rano i sobie myślę - włączę D może akurat kliknę mini zamówionko z fajnymi próbkami i co było w próbkach??? no co?? 3x krem prerfecta - dla kobiet 60+, 50+ i 55+ no i nie klikłam
co oni odwalają to nie wiem niedługo będą dawać próbki Ziai i Isany (nie żebym coś miała do tych marek ale jak ktoś wymaga ode mnie zapłacenia za krem czy perfumy 300 czy 400 zł i ma na tym 100 % marży no to do jasnej, ciasnej, popielatej chyba mogę wymagać czegoś lepszego niż 1 ml kremu którego 50 ml kosztuje 12 zł na promocji w tesco zbulwersowałam się
ja nawet nie wchodziłam na ich stronę, bo wiedziałam, ze tak będzie przykre, że taka exkluzywna perfumeria w ten sposób traktuje klientów na razie nie mam zamiaru niczego u nich kupować
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 06:40   #2370
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Kochana nie uruchamiaj się z rana, nie ma sensu Po Świętach będą wyprzedaże w S
no właśnie kij z D., obłowimy się w S.

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
masz rację wypiję sobie meliskę i będzie ok
meliska dobra na wszystko

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Widzę, że był szał zamówień w D.
dawno takiego nie było

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Tak bywa; trzeba klikać żelazo póki gorące ! Próbuj jeszcze, może się uda.

Nowy kod do EL: MOJPREZENT - 7 miniatur od 380 zł.
Uffff, to te same mini, co z kodu LISTOPAD
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 15:51:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.