BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-29, 13:29   #121
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ech, no właśnie wizażanka testuje i ma dowody w postaci własnego odbicia w lustrze, o czym już parokrotnie tu mówiła.
Jeśli to faktycznie ten krme to ja sie przyznaje bez bicia ze ja tego wytłumaczyc NIE UMIEM. przeanalizowałam skłąd substancja po substancji i ja tego po prostu nie widze.
Tak, aloes, zielona herbata i ginko mają rewelacyjny wpływ na skórę, ale tutak są na samiuieńkim końcu skłądu. Nie wiem
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:38   #122
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
A czy te Japonki czy ktoś tam napisały ze wygłądzenie cery to efekt jedynie tego kremu? A co z demakijazem, innymi preparatami (np tonikami dpomukającymi pory), co z supelemtami i dietą, z ochroną p/słoneczną? Ciężko mi uwerzyc ze tak spektakularne efekty można osiągnąc dzięi temu kremikowi a nie całej kuracji...I jak znam naród Japoński, to penie i dieta bogata w Omega-3, super-preparaty do demakijażu na kwasach, i rewelacyjne filtry z wysokim indeksem ppd...
To Koreanczycy rozprowadzaja, nie Japonce, choc Japonczycy rowniez stosuja BB. Z calym szacunkiem, ale osobiscie chocbym dostala do rak najcudowniejszy krem swiata nie zrezygnowalabym z pielegnacji i prawidlowego odzywiania sie Dla mnie pielegnacja to podstawa i pomimo zwariowanego trybu zycia - prawidlowe odzywianie sie rowniez. Moj organizm blyskawicznie reaguje na wszelkie zachwiania, bo jest wrazliwy, wiec szybko mialabym efekty niedbalosci. Zakladajac, ze Polki nie dbaja o siebie - faktycznie, nie ma co nastawiac sie, ze krem rozwiaze wszystkie ich problemy. W moim przypadku naprawde swietnie sie sprawdza.

Jestem strasznie ciekawa co kryje sie pod tajemnicza nazwa "Omega-3", ale nie bede Cie juz dreczyc, bo wiem ze masz duzo roboty - poszukam w internecie
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:57   #123
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość

Jestem strasznie ciekawa co kryje sie pod tajemnicza nazwa "Omega-3", ale nie bede Cie juz dreczyc, bo wiem ze masz duzo roboty - poszukam w internecie
Nie dręczysz To kwasy omega-3, w kapsułkach do łykania, kupisz w każdej aptece
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 14:18   #124
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Nie dręczysz To kwasy omega-3, w kapsułkach do łykania, kupisz w każdej aptece
Dziekuje Widze, ze jest ich dosc duzy wybor. Czy jest jakas firma, ktora szczegolnie polecasz?

Te mi sie podobaja: http://www.domzdrowia.pl/41339,bio-o...l-60-tabl.html
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 14:25   #125
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Dziekuje Widze, ze jest ich dosc duzy wybor. Czy jest jakas firma, ktora szczegolnie polecasz?

Te mi sie podobaja: http://www.domzdrowia.pl/41339,bio-o...l-60-tabl.html
Musisz zrócić uwagę na zawartość oleju w kapsułce - im wiecej tym lepiej.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 15:14   #126
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Nie wiem czy reaguje alergicznie, dla mnie po prostu bardziej wiarygodna jest analiza skladu niz zdjecia jakiejs tam azjatki o ktorej nie wiem nic - czy nie zaczela "hurtowej" kuracji i leczenia cery np., czy tradzik nie byl spowodowany np problemami hormonalnymi z ktorych sie wyleczyla.

a z tego co pokazuje Wizazanka to wiemy jedynie ze krem wyglada fajnie na skorze. Inna widzi poprawe, ale stosowala tez lysanel active i smiem twierdzic ze poprawa cery to glownie jego zasluga

Mnie jakos odechcialo sie kupowania kremu z azjatyckiego sklepu o ktorym wiem tylko ze ma 1% fajnych rzeczy a reszta to sylikon i inne rzeczy ktore nie pomoga mi w pielegnacji ale jak chcecie, probujcie, zycze powodzenia
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 15:34   #127
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
a z tego co pokazuje Wizazanka to wiemy jedynie ze krem wyglada fajnie na skorze. Inna widzi poprawe, ale stosowala tez lysanel active i smiem twierdzic ze poprawa cery to glownie jego zasluga
Z Twojej wypowiedzi wynika, że już dwie wizażanki stosują bb creamy, co jest nieprawdą, bo używa go na razie jedynie tulipanna. Sugeruję uważniejsze wczytanie się w wątek przed jego komentowaniem.

Muszę się pochwalić, że właśnie przyszedł mój BB cream Skin Food Ginkgo! Od chwili zamówienia minęło 6 dni (a na przesyłkę z allegro czekam już drugi tydzień). Od jutra zaczynam jego testowanie. Żałuję, że pożyczyłam aparat, bo zrobiłabym dokumentację fotograficzną, taką jak tamta azjatka.
Dostałam jeszcze trzy próbki: Glossy BB firmy Hanskin (rozjaśniający), oraz ze Skin Fooda bazę i podkład z białych winogron.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 17:37   #128
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
...Nie jest to tez reklama, tylko zdjecia jednej z uzytkowniczek forum identycznego jak wizaz, tylko funkcjonujacego u nich. Dlatego mysle, ze trzeba sie zdystansowac i nie popadac w skrajnosci
A może to marketing wirusowy
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 19:14   #129
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
A może to marketing wirusowy
a moze to maybelline
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 19:16   #130
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
a moze to maybelline
Bingo, właściwości te same.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 19:23   #131
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Bingo, właściwości te same.

ta dyskusja to strata czasu, kazda chwila sie liczy....ktos moze podkrasc genialny pomysl, ubic aloes z dermacolem i zaczac robic biznes na dalekim wschodzie. a my tu siedzimy, klikamy...nic sie nie dzieje...
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 00:03   #132
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość

ta dyskusja to strata czasu, kazda chwila sie liczy....ktos moze podkrasc genialny pomysl, ubic aloes z dermacolem i zaczac robic biznes na dalekim wschodzie. a my tu siedzimy, klikamy...nic sie nie dzieje...


Tulipanno
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 08:39   #133
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

szkoda że jednak ten krem nie ma składu który by wskazywał na jego ''cudowne'' działanie szkoda i jednocześnie się cieszę bo wydatek spory
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 12:20   #134
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziewczyny jak sie placi za ten krem przez Western Union?

Mimo "bezuzytecznego" skladu bylabym nim zainteresowana ale niestety nie widze nigdzie innej opcji niz zaplata karta kredytowa
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 16:19   #135
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Creaketique Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak sie placi za ten krem przez Western Union?

Mimo "bezuzytecznego" skladu bylabym nim zainteresowana ale niestety nie widze nigdzie innej opcji niz zaplata karta kredytowa
Bo musisz napisać do nich maila (adres masz podany na stronie), wtedy oni odeślą Ci dane do przelewu. Więcej nie wiem, bo ostatecznie zdecydowałam się na płatność przez paypal.

Dziś pierwszy raz użyłam bb creamu... wrażenie baaardzo pozytywne. Rozsmarowałam go jak krem, a on mimo lekkiej konsystencji zakrył moje dwie niespodzianki. Wyrównał też pięknie koloryt skóry, stapiając się z jej naturalnym odcieniem. Naprawdę bardzo przyjemnie się go używa, i nawet jeżeli miałby w ogóle nie pomagać w sensie leczniczym to już wiem, że będę go kupować chociażby jako fantastyczny podkład! Efekt daje taki satynowy i naturalny, czyli tak jak opisują inne jego użtkowniczki. Co do efektów leczniczych naturalnie jeszcze się nie wypowiadam, tylko czekam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 16:59   #136
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Creaketique Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak sie placi za ten krem przez Western Union?

Mimo "bezuzytecznego" skladu bylabym nim zainteresowana ale niestety nie widze nigdzie innej opcji niz zaplata karta kredytowa

Idziesz do banku, ktory obsluguje Western Union i prosisz o przelew przez Western Union na ten adres:
Name: Arnold Park
Location: Seoul, South Korea
Telephone: 010-7711-7275

Dostajesz kwitek, na ktorym masz numer, ktory wysylasz na mail sklepu informujac, ze wplacilas pieniadze i co zamawiasz A reszta nalezy juz do sklepu.

Frantic swietnie! Czekamy na fotki... Mam apetyt na Twojego Skin Fooda
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 13:18   #137
Creaketique
Raczkowanie
 
Avatar Creaketique
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 339
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Wielkie dzieki

Teraz tylko musze zdecydowac sie, ktory krem zamowic, waham sie miedzy skin food aloesowym a skin food gingko, bo ten z grzybem jakos mnie nie przekonuje
Creaketique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 13:51   #138
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Frantic swietnie! Czekamy na fotki... Mam apetyt na Twojego Skin Fooda
Na razie niestety fotek nie będzie, bo pożyczyłam aparat, nad czym sama ubolewam.
Dzięki bb cream poranne malowanie idzie mi teraz znacznie szybciej. Podkład to musiałam starannie i dokładnie wklepać, co by nie było nierówności, a ten krem wcieram wręcz niedbale jak zwykły krem nawilżający i stapia się fajnie ze skórą.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 13:59   #139
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Na razie niestety fotek nie będzie, bo pożyczyłam aparat, nad czym sama ubolewam.
Dzięki bb cream poranne malowanie idzie mi teraz znacznie szybciej. Podkład to musiałam starannie i dokładnie wklepać, co by nie było nierówności, a ten krem wcieram wręcz niedbale jak zwykły krem nawilżający i stapia się fajnie ze skórą.

Dzięki silikonom, one tak działąją. tak samo filtr - jezeli nalozy sie go na krem z silikonami, lepiej sie wchłonie. Niejest to cudowną włąściwością tego specyfiku, ale kazdego porduktu któy oparty jest na silikonach. Ot, i całą tajemnica.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-31, 14:09   #140
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Dzięki silikonom, one tak działąją. tak samo filtr - jezeli nalozy sie go na krem z silikonami, lepiej sie wchłonie. Niejest to cudowną włąściwością tego specyfiku, ale kazdego porduktu któy oparty jest na silikonach. Ot, i całą tajemnica.
Ale ja nie twierdzę, że to cudowna właściwość tego specyfiku, tylko opisuję wrażenia z jego aplikacji.
Jedyne cudowne właściwości jakie może on dla mnie mieć, to leczniczne, poprawiające wygląd cery, a na ten temat za wcześnie, by się wypowiadać.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 19:45   #141
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
szkoda że jednak ten krem nie ma składu który by wskazywał na jego ''cudowne'' działanie szkoda i jednocześnie się cieszę bo wydatek spory
No szkoda
Ja tez sie w sumie ciesze bo musze oszczedzac w tym i nastepnym miesiacu.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 19:56   #142
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

L_V a jest tam w składzie coś coby filtry destabilizowało? Bo zrodziła się w mojej blond główce taka myśl, coby go pod filtry i już bez skrobii jeśli przez te silikony miałby się lepiej wchłonąć
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-31, 20:00   #143
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
L_V a jest tam w składzie coś coby filtry destabilizowało? Bo zrodziła się w mojej blond główce taka myśl, coby go pod filtry i już bez skrobii jeśli przez te silikony miałby się lepiej wchłonąć
Są tlenki żelaza W pierwszej części składu.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 19:57   #144
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Szkoda, a już miałam taką piękną wizję siebie
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 16:23   #145
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
Szkoda, a już miałam taką piękną wizję siebie
Niedobrze A tak sie z tym kremem polubilam..
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 17:11   #146
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Tulipanno, kolory dostepne to light i natural. Zastanwialam sie nad zamowieniem tego samego kremu co Ty, ale nie jestem pewna co do koloru. Mam dosc jasna cere, ale nie najjasniejsza. Moze lepiej dla mnie nadawalby sie natural, ale ponoc ciemny postarza... a jasny i tak dostosowuje sie do koloru skory... sama nie wiem. Jak kupuje podklad to zazwyczaj wybieram kolor drugi w kolejnosci (gdy pierwszy to najjasniejszy).
Jak myslisz?
Zajrzalam raz jeszcze na "softpeachy's" i teraz nie widze koloru light. Czy to znaczy, ze jest niedostepny? Kilku produktow nie mozna dodac do koszyka, moze tylko chwilowo. Zajrze tam ponownie, jak zdecyduje sie na kolor. Licze rowniez na Twoja pomoc w tej kwestii.

Edytowane przez dzwoneczek186
Czas edycji: 2008-02-08 o 13:04
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 18:40   #147
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez dzwoneczek186 Pokaż wiadomość
Tulipanno, kolory dostepne to light i natural. Zastanwialam sie nad zamowieniem tego samego kremu co Ty, ale nie jestem pewna co do koloru. Mam dosc jasna cere, ale nie najjasniejsza. Moze lepiej dla mnie nadawalby sie natural, ale ponoc ciemny postarza... a jasny i tak dostosowuje sie do koloru skory... sama nie wiem. Jak kupuje podklad to zazwyczaj wybieram kolor drugi w kolejnosci (gdy pierwszy to najjasniejszy).
Jak myslisz?
Zajrzalam raz jeszcze na "softpeachy's" i teraz nie widze koloru light. Czy to znaczy, ze jest niedostepny? Kilku produktow nie mozna dodac do koszyka, moze tylko chwilowo. Zajrze tam ponownie, jak zdecyduje sie na kolor. Licze rowniez na Twoja pomoc w tej kwestii.
Przepraszam, nie zaglądałam tu długo Ostatnio w ramach alternatywy poszukuję naturalnych metod pielęgnacji cery. Mój BB powoli zmierza ku końcowi i zastanawiam się nad kupnem następnego. Dziewczyny z innego wątku bardzo kuszą mnie minerałami. Będę próbować grzecznie nawrócić się na filtr...Zobaczymy. Czekam na wypowiedź Frantic jak tam jej Skin Food??? Bo właśnie Skin Food mnie teraz najbardziej interesuje Chyba nie bede w stanie zrezygnowac z tych BB podkladow, bo kiedy wygladam zle nic tak nie lezy mi na skorze jak ten wlasnie krem.

Co do kolorow...Sadze, ze trzeba o wszystko zapytac mailowo w sklepie Moze kolor light nie byl popularny, a dla Ciebie beda w stanie go wrzucic na stan? Nie wiem jaka jest roznica miedzy light a natural, bo posiadam tylko light, wiec nie jestem w stanie Ci doradzic.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-24, 20:22   #148
Magdalena1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ile jest dostepnych kolorów?
Magdalena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 08:58   #149
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Widziałam kremy z tej serii w japońskim sklepie kosztują ok 50 zl.Nie wydaje mi się żeby tu był jakiś szczegulny szał na nie . Dużo jest kosmetyków do demakijażu z różnymi kwasamii filtrów.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-28, 12:28   #150
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Przepraszam, nie zaglądałam tu długo Ostatnio w ramach alternatywy poszukuję naturalnych metod pielęgnacji cery. Mój BB powoli zmierza ku końcowi i zastanawiam się nad kupnem następnego. Dziewczyny z innego wątku bardzo kuszą mnie minerałami. Będę próbować grzecznie nawrócić się na filtr...Zobaczymy. Czekam na wypowiedź Frantic jak tam jej Skin Food??? Bo właśnie Skin Food mnie teraz najbardziej interesuje Chyba nie bede w stanie zrezygnowac z tych BB podkladow, bo kiedy wygladam zle nic tak nie lezy mi na skorze jak ten wlasnie krem.

Co do kolorow...Sadze, ze trzeba o wszystko zapytac mailowo w sklepie Moze kolor light nie byl popularny, a dla Ciebie beda w stanie go wrzucic na stan? Nie wiem jaka jest roznica miedzy light a natural, bo posiadam tylko light, wiec nie jestem w stanie Ci doradzic.
Ja również przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, jakoś umknął mi ten wątek.
No więc ja ze swojego Skin Fooda jestem baardzo zadowolona. Jedyne do czego bym się przyczepiła, to kolor - jakby był odcień jeszcze jaśniejszy od najjaśniejszego to byłabym siódmym niebie. Ale i tak nie narzekam. Mam jeszcze jakąś połowę opakowania, wydajny to on jest, oj tak.
Jako że uwielbiam kupować kosmetyki, to ostatnio zakupiłam podkład Mary Kay, no i przypomniałam sobie jakie to podkłady potrafią być upierdliwe i skruszona wróciłam do mojego SF. W zasadzie najbardziej cenię go za łatwość stosowania, stapianie się ze skórą i ten subtelny gloss, dodający buzi naturalności. Wciąż potwierdzam, że chcę mieć następne opakowania.

Aha jakby kogoś interesował BB Cream HANSKIN Magic Glossy, to zdecydowanie odradzam. Miałam próbkę, wyglądałam gorzej niż bombka choinkowa. Jako że byłam akurat w domu to wytrzymałam z tym czymś na twarzy całe trzy godziny, a i tak zdążył mnie lekko zapchać. Reszta próbki wylądowała w koszu. Takiego bubla kosmetycznego dawno nie spotkałam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.