Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-03, 21:30   #91
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
U nas są te same wersje, więc spokojnie możesz podejść gdzieś do perfumerii i obadać
Sama mam Snow Cherry z tej serii i polecam, choć jeszcze do końca nie rozgryzłam czy aby przypadkiem mi się ten błyszczyk nie waży Na razie używałam go jednego wieczora i ciężko powiedzieć czy to on zawinił. Niemniej jednak efekt jest cudny, błyszczący, lukrowo-skrzący, a sam błyszczyk trwały.


Snow Cherry transparentny nie jest, baldoróżowy, ale nie transparentny. I te drobinki cudnie w nim połyskują, ja polecam. Wrzucałam już gdzieś fotkę tego odcienia znalezioną w necie, ale wrzucam jeszcze raz, bo całkiem wiernie oddaje kolor.


A nie waży Ci się na ustach? Bo szczerze mówiąc aż się boję testować ten mój, żeby się nie okazało, że to jednak jego wina, bo chyba się zapłaczę
Kuszenia ciąg dalszy...

Bardzo ładny DiorKiss Snow Cherry . Czy ma tylko drobinki czy też brokat?? Kiedyś chciałam je oglądnąć w perfumerii ale pierwszy, który wzięłam do ręki miał olbrzymie złote brokaty...fuj! Strasznie się rozczarowałam i nigdy potem nie zwracałam już na nie uwagi.

Gothic, Ciebie też chcę o to zapytać czy Cotton Candy ma tylko drobinki czy też brokat?

kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 21:31   #92
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

malwiiina właśnie wypróbowałam twój przepis z witaminą C ale piecze tważ czy też tak masz?
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 21:45   #93
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Kuszenia ciąg dalszy...

Bardzo ładny DiorKiss Snow Cherry . Czy ma tylko drobinki czy też brokat?? Kiedyś chciałam je oglądnąć w perfumerii ale pierwszy, który wzięłam do ręki miał olbrzymie złote brokaty...fuj! Strasznie się rozczarowałam i nigdy potem nie zwracałam już na nie uwagi.

Gothic, Ciebie też chcę o to zapytać czy Cotton Candy ma tylko drobinki czy też brokat?

Wg mnie to bardziej drobinki niż brokat. Sama też za brokatowymi błyszczydłami nie przepadam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 21:54   #94
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Wiem ,ze jest powinnam napisać to w wątku perfumiarskim, ale jest on mniej aktywny a ja mam problem z zamówieniem z truskawki. Perfumy zamówiłam 29.03, 31.03 zostały wysłane, ale...:
- na stronie truskawki widnieje już 4 punkt że są już w PL
- do Szwajcarii nie dotarły jeszcze - strona Swiss post: No consignment with this number has been found

Czy spotkałyście sie już z czymś takim? Mam pisać do truskawy?

numer zamówienia 830778279
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 22:08   #95
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
Wiem ,ze jest powinnam napisać to w wątku perfumiarskim, ale jest on mniej aktywny a ja mam problem z zamówieniem z truskawki. Perfumy zamówiłam 29.03, 31.03 zostały wysłane, ale...:
- na stronie truskawki widnieje już 4 punkt że są już w PL
- do Szwajcarii nie dotarły jeszcze - strona Swiss post: No consignment with this number has been found

Czy spotkałyście sie już z czymś takim? Mam pisać do truskawy?

numer zamówienia 830778279
One nie dotarły do Polski, na razie przekroczyły granicę Szwajcarii. Z puntu widzenia HK - destination jest Szwajcaria.
Także są w Szwajcarii, a do PL nie zostały jeszcze nadane.

Nie byłoby możliwe, żeby już dotarły do PL, ponieważ lecą do Szwajcarii, a stamtąd drogą lądową (po ichniejszych odprawach) dopiero jadą do PL...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 22:09   #96
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
kochane znacie lepszy sypki od lucidity?mam cos zamowić i wiem że jakiś sypki ostatnio chwaliłyście,ale nie pamiętam jaki?
La Prarie sypki jest niezły, 01 ma dobry odcień, jasny beż, bez śladu różu, drobinki niewidoczne rozświetlające i ogromna pojemność.

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Lepiej niż średnia
W każdym razie na pewno są to moje ulubione cienie z Chanela i na pewno wolę te brązy niż np Cinnamon z pojedynczych czy czwóreczki, które mam
mówisz? Gothic, a czym w sumie Tobie nie odpowiadał cinnamon, a mi tak odpowiada? kurcze, nie mogę do tego dojść.

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Tak to te, z tym, że ten złoty to bardziej łososiowy niż złoty. Tak przynajmniej pamiętam z testów w perfumerii, światło w Sephorze jest koszmarne więc możliwe, że to złoty. Wszystkie kolory połyskujące i iskrzące, tak urokliwe, że jęknęłam z zachwytu na ich widok - Maggie świadkiem.
Mam takie roziskrzone cienie duo Lancoma 103, są cudne i można nimi wymalować zarówno eleganckie i delikatne oko jak i zadziorne i mocne. Mam wielką nadzieję, że Chanelki będą równie pięknie błyszczące i iskrzące bo takie kolory lubię a nie mam takich szarości (a okazja się zbliża...) Mam w maju imprezę balową - 1oo lat firmy w której pracuję i planuję nabyć jakąś szałową powiewną szarą kieckę i do tego włożę na niebotycznej szpilce, szare satynowe pantofle z odkrytymi palcami... wrrrr
to wszyscy padną trupem jak dojdą koniecznie napisz, jaki dają efekt, najbardziej ciekawi mnie ten czarny

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
ale ja już mam ten żel
bardzo fajnie pachnie, łagodny w myciu, jednak na tru na razie ich nie ma
masz już ten żel malinowy H2O? to chyba tak szybko przeczytałam i mi umknęło, myślałam, że dopiero zamówiłaś. ale pachnie tak malinowo smakowicie, czy malinowo - chemicznie? rzadki, lejący się, czy raczej gęsty? kremowy czy żelowy? ach, maruda ze mnie, ale nie znoszę chemicznych zapachów owoców.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 22:24   #97
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

dziewczyny Wy sie znacie wiec moze pomozecie

Mam skore mieszana/tlusta, zaopatrzylam sie w lotion pureness matujacy shiseido na dzien i na noc clinique repairwear lotion do skory tlustej (typ III/IV).
Chcialabym cos do mojego typu skory strikte nawilzajacego do stosowania co jakis czas, poniewaz z tego co zauwazylam oba zakupione przeze mnie produkty nie maja zbytnio nawilzajacych wlasciwosci Najlepiej by mialo to lekka konsystencje i nie zostawialo tlustego filmu - lecz nawilzalo dobrze czy jest to w ogole mozliwe?


szukam tez zelu / toniku do mojego typu skory myslalam o Lancome serii pure focus - co o niej myslicie a moze jest cos lepszego?
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 22:34   #98
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
dziewczyny Wy sie znacie wiec moze pomozecie Mam skore mieszana/tlusta, zaopatrzylam sie w lotion pureness matujacy shiseido na dzien i na noc clinique repairwear lotion do skory tlustej (typ III/IV). Chcialabym cos do mojego typu skory strikte nawilzajacego do stosowania co jakis czas, poniewaz z tego co zauwazylam oba zakupione przeze mnie produkty nie maja zbytnio nawilzajacych wlasciwosci Najlepiej by mialo to lekka konsystencje i nie zostawialo tlustego filmu - lecz nawilzalo dobrze czy jest to w ogole mozliwe?
szukam tez zelu / toniku do mojego typu skory myslalam o Lancome serii pure focus - co o niej myslicie a moze jest cos lepszego?
wiesz, ja miałam ten tonik shiseido z serii pureness i on był bardzo dobry. może warto by było dokupić do kompletu? poza tym w perf. polecili mi tonik biothermu Biopur. I kazali też zakupić szczotkę do mycia twarzy i szorować pianką nie podoba mi się to wcale muszę przyznać, ale stwierdzili, że skóra się za bardzo błyszczy i trzeba szorować.
teraz mam tonik eksfoliujący, tonique clarte Lancome, butla 400 ml - chyba nie do zużycia , ale jest po prostu odświeżający. Co do pure focus, to z tego, co pamiętam, on ma jakiś puder na dnie, im więcej jednak będziesz matowić, tym bardziej buzia będzie się świecić. trzeba właśnie zachować równowagę i dobrze robisz dokupując nawilżacz
może dokup jakieś serum nawilżające do stosowania na noc, np. Biothermu.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 22:40   #99
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

dzieki za odpowiedz

a jakie serum biothermu polecasz? pureness przynajmniej lotion tez ma cos jak puder w skladzie, wiec tonik moze miec podobnie jak seria pure focus lancoma ?

swoja droga, poki co stosujac zwlaszcza lotion clinique na noc (choc na dzien shiseido - takze twarz pomalowana podkladem praktycznie sie nie blyszczy a wczesniej..) mam idealnie matowa skore jestem w szoku
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 22:46   #100
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
One nie dotarły do Polski, na razie przekroczyły granicę Szwajcarii. Z puntu widzenia HK - destination jest Szwajcaria.
Także są w Szwajcarii, a do PL nie zostały jeszcze nadane.

Nie byłoby możliwe, żeby już dotarły do PL, ponieważ lecą do Szwajcarii, a stamtąd drogą lądową (po ichniejszych odprawach) dopiero jadą do PL...
A dlaczego nie ma ich śladu na stronie swiss post? Zazwyczaj 2 dni po wylocie z HK moje zakupy juz były widoczne na stronie szwajcarskiej poczty
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 22:56   #101
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
masz już ten żel malinowy H2O? to chyba tak szybko przeczytałam i mi umknęło, myślałam, że dopiero zamówiłaś. ale pachnie tak malinowo smakowicie, czy malinowo - chemicznie? rzadki, lejący się, czy raczej gęsty? kremowy czy żelowy? ach, maruda ze mnie, ale nie znoszę chemicznych zapachów owoców.
mam, mam

pachnie landrynkami - żel to malina i guava, więc czystego zapachu malin nie ma, jak napisałam, ja go czuję landrynkami
konsystencja raczej rzadka, łatwo się wylewa z tubki, zdecydowanie żelowy
boję się, że przy tym łatwym wylewaniu się szybko mi zniknie, bo zapach cudny i jakiś czas utrzymuje się na skórze
szukałam wczoraj na Tru jakichś balsamów z H2O+ o tym samym zapachu, ale nic nie ma, tego żelu pod prysznic tez już nie ma
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 22:57   #102
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
A dlaczego nie ma ich śladu na stronie swiss post? Zazwyczaj 2 dni po wylocie z HK moje zakupy juz były widoczne na stronie szwajcarskiej poczty
Aragosto, nie zawsze jest tak szybko. Nie ma śladu w SP, bo jeszcze nie zotały nadane do PL...

Ja odpowiem przewrotnie - w moim przypadku raz tylko perfumy pojawiły się w takim tempie - z reguły to było jakieś 5-7 dni po wylocie z HK...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 22:59   #103
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziękuję, no to jeszcze uzbroję się w cierpliwość.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 23:05   #104
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Podczepiam się do pytania i witam w II części

Efekt tego Cotton Candy wklejała w ostatnich postach na wątku pokaż swoje usta jedna z WizażanekTransparen tny wyszedł...Ja chyba wolałabym coś z kolorkiem jednak i myślę o Snow Cherry już od pewnego czasu

EDIT: o tu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=53914&page=50 post 1475...

Ja kilka godzin temu kliknęłam Snow Cherry

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
karolina, przyszedł dziś Apricot Jutro wysyłam.
A do mnie dzisiaj przyleciał Mango Apricot już siedzi w kuferku Przyleciał w ubiegłym tygodniu

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz

a jakie serum biothermu polecasz? pureness przynajmniej lotion tez ma cos jak puder w skladzie, wiec tonik moze miec podobnie jak seria pure focus lancoma ?

swoja droga, poki co stosujac zwlaszcza lotion clinique na noc (choc na dzien shiseido - takze twarz pomalowana podkladem praktycznie sie nie blyszczy a wczesniej..) mam idealnie matowa skore jestem w szoku
Ja zamówiłam serum Biothermu nawilżające. Jak dostanę - zdam relację
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 23:08   #105
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

WIZAŻANKI I WIZAŻANIE POMOCY!

Oblecialam wszystkie perfumerie w promieniu 30 km a i tak nie wiem co wybrać , w każdej doradzają co innego i jak mnie widzą to chowają się po kątach....Szukam podkładu , ale mam co do niego kilka wymagań:

- kolor taki jak Lucidity 01 lub ciutke jaśniejszy
-lekko kryjący , raczej wyrównujący kolor
-absolutnie nie matujący , moja cera to suchar na maxa, wskazany nawilżający
-nie uwidaczniający porów i suchych zwłok na twarzy
-jakby był liftingujący to juz pełnia szcześcia.....

Ostatnio czytam że kupujecie Forevera , ale na KWC znowu nie ma za dobrych opini.....i do reszty zgłupiałam.A niestety Seforki i Daglasy u mnie za dużo testerów nie mają....


Czy ktoś mi pomoże?HELP!
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 23:11   #106
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
WIZAŻANKI I WIZAŻANIE POMOCY!

- kolor taki jak Lucidity 01 lub ciutke jaśniejszy
-lekko kryjący , raczej wyrównujący kolor
-absolutnie nie matujący , moja cera to suchar na maxa, wskazany nawilżający
-nie uwidaczniający porów i suchych zwłok na twarzy
-jakby był liftingujący to juz pełnia szcześcia.....
Czy ktoś mi pomoże?HELP!
Skintonic Givenchy? Z kolorystyka już nieco gorzej, nie wiem jak się ma mój kolor do tego, czego szukasz. Ale właściwości ma niezłe naprawdę Dokładnie to, czego szukasz.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 23:13   #107
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz
a jakie serum biothermu polecasz? pureness przynajmniej lotion tez ma cos jak puder w skladzie, wiec tonik moze miec podobnie jak seria pure focus lancoma ?

swoja droga, poki co stosujac zwlaszcza lotion clinique na noc (choc na dzien shiseido - takze twarz pomalowana podkladem praktycznie sie nie blyszczy a wczesniej..) mam idealnie matowa skore jestem w szoku
serum może polecić Mariola13, właśnie zamówiła jakaś nowość chyba, wyglądało interesująco
Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
mam, mam
pachnie landrynkami - żel to malina i guava, więc czystego zapachu malin nie ma, jak napisałam, ja go czuję landrynkami
konsystencja raczej rzadka, łatwo się wylewa z tubki, zdecydowanie żelowyboję się, że przy tym łatwym wylewaniu się szybko mi zniknie, bo zapach cudny i jakiś czas utrzymuje się na skórze
szukałam wczoraj na Tru jakichś balsamów z H2O+ o tym samym zapachu, ale nic nie ma, tego żelu pod prysznic tez już nie ma
oj, to jak rzadka konsystencja, to rzeczywiście skończy się szybko, mam żel escady sunset heat i jest bardzo mało wydajny. zupełnie nie wart tych pieniędzy najchętniej chapsnęłabym coś z aquoliny, albo icoloniali - jak ja uwielbiam ich kosmetyki, hibiscus, seria afryka.. ojejejej ale nie ma na Tru.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 23:14   #108
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Majade: Dzięki o Paaaaani Zaraz zobacze czym Tru może sie pochwalic...
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 23:56   #109
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

byłam dwa dni temu w perfumerii na przeszpiegach i sprawdzałam na ustach błyszczyk Shiseido o odcieniu G1, przypadł mi do gustu wiec go kliknęłam , a teraz chciałam wkleić linka ale....zniknął

czekam jeszcze na bazę do rzęs HR

http://oth.strawberrynet.com/product...37062&goChar=H
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 00:06   #110
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
oj, to jak rzadka konsystencja, to rzeczywiście skończy się szybko, mam żel escady sunset heat i jest bardzo mało wydajny. zupełnie nie wart tych pieniędzy najchętniej chapsnęłabym coś z aquoliny, albo icoloniali - jak ja uwielbiam ich kosmetyki, hibiscus, seria afryka.. ojejejej ale nie ma na Tru.
też uwielbiam aquolinę i żałuję również, że nie ma jej na TRu, ale w perfumeriach ceny aż tak nie odstraszają następnym razem kupię pewnie w sklepie
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 00:19   #111
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
WIZAŻANKI I WIZAŻANIE POMOCY!

Oblecialam wszystkie perfumerie w promieniu 30 km a i tak nie wiem co wybrać , w każdej doradzają co innego i jak mnie widzą to chowają się po kątach....Szukam podkładu , ale mam co do niego kilka wymagań:

- kolor taki jak Lucidity 01 lub ciutke jaśniejszy
-lekko kryjący , raczej wyrównujący kolor
-absolutnie nie matujący , moja cera to suchar na maxa, wskazany nawilżający
-nie uwidaczniający porów i suchych zwłok na twarzy
-jakby był liftingujący to juz pełnia szcześcia.....

Ostatnio czytam że kupujecie Forevera , ale na KWC znowu nie ma za dobrych opini.....i do reszty zgłupiałam.A niestety Seforki i Daglasy u mnie za dużo testerów nie mają....


Czy ktoś mi pomoże?HELP!
a może cos z shiseido np
http://oth.strawberrynet.com/makeup....neId=6448#6448

liftingujacy i spełniający twoje zyczenia powyższe, a przy tym duzo jasnych kolorów
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 00:22   #112
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
WIZAŻANKI I WIZAŻANIE POMOCY!

Oblecialam wszystkie perfumerie w promieniu 30 km a i tak nie wiem co wybrać , w każdej doradzają co innego i jak mnie widzą to chowają się po kątach....Szukam podkładu , ale mam co do niego kilka wymagań:

- kolor taki jak Lucidity 01 lub ciutke jaśniejszy
-lekko kryjący , raczej wyrównujący kolor
-absolutnie nie matujący , moja cera to suchar na maxa, wskazany nawilżający
-nie uwidaczniający porów i suchych zwłok na twarzy
-jakby był liftingujący to juz pełnia szcześcia.....

Ostatnio czytam że kupujecie Forevera , ale na KWC znowu nie ma za dobrych opini.....i do reszty zgłupiałam.A niestety Seforki i Daglasy u mnie za dużo testerów nie mają....


Czy ktoś mi pomoże?HELP!
Moze Renergie lift Lancome, lekki płynny, nawilzający, lekko liftingujący, kolorek najbardziej podobny to albo 010 albo 01, musisz sparawdziś w perfumerii

albo taki nowy z clinique w tubce, nawilżający, swietnie sie sprawdza na suchych skórach, tylko nazwe zapomniałem

i do bardzo suchej skóry to zaden forever czy inny podkład o przedłuzonej trwałość, bo ta prawie nigdy nie idzie w parze z maksymalna pielęgnacją
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 07:04   #113
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
One nie dotarły do Polski, na razie przekroczyły granicę Szwajcarii. Z puntu widzenia HK - destination jest Szwajcaria.
Także są w Szwajcarii, a do PL nie zostały jeszcze nadane.

Nie byłoby możliwe, żeby już dotarły do PL, ponieważ lecą do Szwajcarii, a stamtąd drogą lądową (po ichniejszych odprawach) dopiero jadą do PL...
no to juz rozumiem, dlaczego moje perfumy wyslane 18.03 nadal do mnie nie dotarły

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
dziewczyny Wy sie znacie wiec moze pomozecie

Mam skore mieszana/tlusta, zaopatrzylam sie w lotion pureness matujacy shiseido na dzien i na noc clinique repairwear lotion do skory tlustej (typ III/IV).
Chcialabym cos do mojego typu skory strikte nawilzajacego do stosowania co jakis czas, poniewaz z tego co zauwazylam oba zakupione przeze mnie produkty nie maja zbytnio nawilzajacych wlasciwosci Najlepiej by mialo to lekka konsystencje i nie zostawialo tlustego filmu - lecz nawilzalo dobrze czy jest to w ogole mozliwe?

szukam tez zelu / toniku do mojego typu skory myslalam o Lancome serii pure focus - co o niej myslicie a moze jest cos lepszego?
mam chyba podobny problem, cera mieszana w kierunku tlustej, szybko sie swiece - nawet Spectacular HR+sypki Blended musze po kilku godzinach poprawiać...i ja wlasnie postawilam na nawilzenie (DDMG Cliniqua koncze, i czeka na rozpoczecie Shiseido Skincare, no i mam wlasnie tonik Pure Focus - ta butla 400ml ogrooooomna kiedy ja ja skoncze? i u mnie tonik wyraźnie poprawił stan skóry, tj.zmniejszył pory i ciut pozniej musze sie poprawiac puderkiem w kamieniu
ale caly czas mysle,czy pojscie w strone samego nawilzenia nie byloby lepsze...ale te 400ml musze wykonczyc
ja Pure Focus polecam tak czy siak...


edit:

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
a ja chcialabym Was prosic o rade. Jeszcze w pierwszej czesci watku, wczoraj pisalam ze skladalam zamowienie we wtorek i do tej pory nie dostalam zadnego maila. Kaska z PP zostala normlanie pobrana i wszystko poszlo ok. Natomiast Truskawka nie przyslala mi zadnego maila od poczatku ani nawet nie odpowiedziala na mojego maila.
Czy w takim razie jezeli u nich cos poszlo nie tak to normlanie zwroca mi pieniadze i przynajmniej zwroca uwage na to ze dostali pieniadze a nie wyslali towaru?
Princesko, a sprawdzalas folder spam w swojej poczcie? raczej dziwne,ze nic nie dostalas, nawet jakby cos nie poszlo,to dostalabys maila,ze your order was cancelled...ja raz tak mialam, jak bank nie wiem czemu odmowil autoryzacji czyli nie dostali kaski...
ja bym spokojnie czekała, nie masz wyjscia, tru raczej nie oszukuje, jesli nie zrealizuja twojego zamowienia to kaske oddadza na 100%
przy okazji, na przyszlosc, w momencie skladania zamowienia na stronie spisuj sobie od razu nadany numer , nie czekaj na maila itd- a masz moze ten numer nadany po zaakceptowaniu platnosci? sprawdzalas status zamowienia?
chyba Mariola tak dokladnie sobie zapisuje jakie zamowienie i kiedy - ja zreszta tez - wkoncu to nasze pieniadze wiec odrobina kontroli nie zaszkodzi...
polecam ten sposob wszystkim, jakby co to w mailach do tru tez zawsze podajesz numer zamowienia i im tez jest latwiej cos sprawdzic i odpowiedziec
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 07:07   #114
kasica74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 86
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

to ja juz mam pierwsze zakupy truskawkowe za soba, wczoraj siostra mi odebrala liscik na poczcie - krem bio-performance pod oczy shiseido (zamowienie skladalam w zeszly piatek, wiec wszystko poszlo dosc sprawnie).bardzo go lubie, to jedyny jak dotychczas kremik pod oczy,ktory jak rano zastosuje to nie odczuwam suchosci pod oczami przez caly dzien. niestety kremik ma zakodowana date - 3FLN3.czy ktoras z was moze potrafi to rozkodowac?te nowsze produkty maja juz date odkodowana, mam tylko nadzieje, ze ta moja jest chociaz do 2008....
kasica74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 07:14   #115
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A nie waży Ci się na ustach? Bo szczerze mówiąc aż się boję testować ten mój, żeby się nie okazało, że to jednak jego wina, bo chyba się zapłaczę
Nie, nic mi się z nim nie dzieje, a mam go już trochę, więc bym zauważyła
Przetestuj swój dokładnie, może to był przypadek?
Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Gothic, Ciebie też chcę o to zapytać czy Cotton Candy ma tylko drobinki czy też brokat?
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wg mnie to bardziej drobinki niż brokat. Sama też za brokatowymi błyszczydłami nie przepadam
dokładnie tak
To takie migoczące drobinki, a nie brokat.

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
mówisz? Gothic, a czym w sumie Tobie nie odpowiadał cinnamon, a mi tak odpowiada? kurcze, nie mogę do tego dojść.
Hm, wiesz co, moze to też dlatego, że mam inne brązy i on na ich tle jakoś tak się mało wyróżniał?
Ale jakoś mi się osypywał i zostawał taki cień koloru, a nie kolor. Podobny efekt miałam w Amethyście z tej serii - taki woal koloru, nie kolor, więc podejrzewam, że te cienie tak mają.
A ten brąz tej paletki nakłada się inaczej, jest jaśniejszy od Cinnamon, ale też bardziej konkretny i lepiej mi się nim cieniuje No i te wszystkie cztery cienie do siebie pasują, więc nie muszę kombinować z czym i jak łączyć
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 07:30   #116
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
WIZAŻANKI I WIZAŻANIE POMOCY!

Oblecialam wszystkie perfumerie w promieniu 30 km a i tak nie wiem co wybrać , w każdej doradzają co innego i jak mnie widzą to chowają się po kątach....Szukam podkładu , ale mam co do niego kilka wymagań:

- kolor taki jak Lucidity 01 lub ciutke jaśniejszy
-lekko kryjący , raczej wyrównujący kolor
-absolutnie nie matujący , moja cera to suchar na maxa, wskazany nawilżający
-nie uwidaczniający porów i suchych zwłok na twarzy
-jakby był liftingujący to juz pełnia szcześcia.....

Ostatnio czytam że kupujecie Forevera , ale na KWC znowu nie ma za dobrych opini.....i do reszty zgłupiałam.A niestety Seforki i Daglasy u mnie za dużo testerów nie mają....


Czy ktoś mi pomoże?HELP!
Fajnie pielęgnuje buzię Helena Rubinstein Prodigy-niestety jest bardzo droga, ale weź próbkę z perfumerii-warto.

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
no to juz rozumiem, dlaczego moje perfumy wyslane 18.03 nadal do mnie nie dotarły



mam chyba podobny problem, cera mieszana w kierunku tlustej, szybko sie swiece - nawet Spectacular HR+sypki Blended musze po kilku godzinach poprawiać...i ja wlasnie postawilam na nawilzenie (DDMG Cliniqua koncze, i czeka na rozpoczecie Shiseido Skincare, no i mam wlasnie tonik Pure Focus - ta butla 400ml ogrooooomna kiedy ja ja skoncze? i u mnie tonik wyraźnie poprawił stan skóry, tj.zmniejszył pory i ciut pozniej musze sie poprawiac puderkiem w kamieniu
ale caly czas mysle,czy pojscie w strone samego nawilzenia nie byloby lepsze...ale te 400ml musze wykonczyc
ja Pure Focus polecam tak czy siak...


edit:



Princesko, a sprawdzalas folder spam w swojej poczcie? raczej dziwne,ze nic nie dostalas, nawet jakby cos nie poszlo,to dostalabys maila,ze your order was cancelled...ja raz tak mialam, jak bank nie wiem czemu odmowil autoryzacji czyli nie dostali kaski...
ja bym spokojnie czekała, nie masz wyjscia, tru raczej nie oszukuje, jesli nie zrealizuja twojego zamowienia to kaske oddadza na 100%
przy okazji, na przyszlosc, w momencie skladania zamowienia na stronie spisuj sobie od razu nadany numer , nie czekaj na maila itd- a masz moze ten numer nadany po zaakceptowaniu platnosci? sprawdzalas status zamowienia?
chyba Mariola tak dokladnie sobie zapisuje jakie zamowienie i kiedy - ja zreszta tez - wkoncu to nasze pieniadze wiec odrobina kontroli nie zaszkodzi...
polecam ten sposob wszystkim, jakby co to w mailach do tru tez zawsze podajesz numer zamowienia i im tez jest latwiej cos sprawdzic i odpowiedziec
DokładnieJa mam całą historię swoich zamówień. Poza całą korespondencją z Tru w osobnym folderze w skrzynce to mam w Wordzie dokument, gdzie kopiuję tabelki z zamówień, nr zamówienia, a nawet ....ile za dane zamówienie rzeczywiście ściągnął bank I nie jestem księgową Ale lubię mieć wszystko pod kontrolą, wtedy nad wszystkim panuję. Warto to sobie kopiować, czy choćby zapisywać, bo w przypadku jakichś zawieruch w korespondencji z Tru, szybko wszystko można sobie odszukać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 07:41   #117
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
malwiiina właśnie wypróbowałam twój przepis z witaminą C ale piecze tważ czy też tak masz?
mnie tylko przy pierwszych razach lekko piekło,potem juz nie.Mozesz rozrobic kropelki z woda,jesli masz wrazliwa skore.

EDIT:mam jeszcze pytanko o :
Magic Concealer korektor pod oczy,jest on mocno kryjacy,czy bardzij rozswietlajacy?nadaje sie dla 22-latki?,jak juz wczesniej wspomialam nie mam sincow pod oczami,ale chcialabym uszlachetnic moj makijaz
__________________



Edytowane przez malwiiina
Czas edycji: 2008-04-04 o 08:11
malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 08:14   #118
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
wszystko wysyłaja w paczkach,zamowilam 2 blyszczyki-przyszły w oddzielnych kartonikach
Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Zawsze w pudelku dostawalam.
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
zawsze w pudełku

Dzieki dziewczyny
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 08:17   #119
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Mailing information RX104056918CH - international
Switzerland > Poland
Date Time Status
19.03.2008 12:12 Departure from border point of origin country
19.03.2008 12:11 Arrival at border point of origin country
18.03.2008 14:30 Posting


czy dobrze rozumiem, ze 18.03 wylecialy z HK, 19.03 byly w swiss i 19.03 juz nadano je pociagiem do PL?
czy juz mam dzwonic i sie dopytywac? rozumiem, ze do UC Warszawa
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 08:37   #120
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
byłam dwa dni temu w perfumerii na przeszpiegach i sprawdzałam na ustach błyszczyk Shiseido o odcieniu G1, przypadł mi do gustu wiec go kliknęłam , a teraz chciałam wkleić linka ale....zniknął

czekam jeszcze na bazę do rzęs HR

http://oth.strawberrynet.com/product...37062&goChar=H
A właśnie się zastanawiałam, która z Wizażakek zwinęła mi sprzed nosa upatrzony wcześniej błyszczyk Shiseido... Właśnie zniknął kilka dni temu i na to wygląda, że to Twoja robota...
Opisz wrażenia, bardzo mi się spodobał i figuruje ma liście przyszłych zamówień.

MagJa i Gothic dzieki za odpowiedz dot DiorKissów
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.