Zorac raz jeszcze - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-15, 09:25   #1111
blanka2207
Raczkowanie
 
Avatar blanka2207
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 149
GG do blanka2207 Send a message via Skype™ to blanka2207
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
ja jestem po kilku dniach z Xerialem i jestem zachwycona... zresztą zorac u mnie coś odpuścił sobie i wylinka trwa tylko jeden dzien i nie jest juz wcale tak męcząca choć daję zorac trzy noce pod rząd .. więc jestem teraz dobrej mysli... cały czas jednak próbuje dołączyć Effaclar K.. niestety skóra dalej piecze... ech... nie wiem może na zaskórniki da Acne derm? co myślicie?
Droga Nikito
po acne dermie obawiam się ze dopadnie Cię znowu mega wylinka, przynajmniej tak jest u mnie, pzrebarwienia schodza troszke szybciej ale na zaskórniki ten acne derm to na pewno nie działa

Ja od jutra zaczynam kurację Xerialem 5, mam nadzieje ze moja paszcza troche odpuści bo przesusz maksymalny.

Teraz pytanko do wizażanek!
kończy mi sie żel i tonik Vichy, co polecacie na pozorakowy przesusz, zakładając ze skórę mam co do zasady tłustą tylko wysuszoną po kuracji, z trendencją do zaskórników i wszystkiego co chętnie wyskakuje na policzkach

Rozmyślam nad AA albo Bielendą
Czy któraś z Was uzywała Cetaphil Galdermy????

Wybaczcie przejęzyczenie, chodziło o Biodermę
__________________
2009 rokiem podróżowania

Edytowane przez blanka2207
Czas edycji: 2006-11-15 o 09:30 Powód: pomyłka w nazwie kosmetyku
blanka2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 11:08   #1112
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Właśnie napisałam na wątku makijażowym, że powinnaś sobie kupić kolor 10 No i trafiłam w dziesiatkę Ja się przymierzam do 11-tki

Koniec końców i tak jest ciut za ciemny, ale da się żyć

blue, zdaję relację: podkład wytrzymał na buzi cały boży dzień, nic się nie starło ani nie zwarzyło. Kolor też nie ściemniał Oczywiście pod koniec dnia wylazły na wierzch skórki i było widać, że twarz mi linieje, ale o to nie mam pretensji, bo takich cudów to nic nie zakryje
Aha, dla mnie ogromną zaleta tego podkładu jest fakt, że nie przesusza mi on skóry.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 12:11   #1113
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość

Koniec końców i tak jest ciut za ciemny, ale da się żyć

blue, zdaję relację: podkład wytrzymał na buzi cały boży dzień, nic się nie starło ani nie zwarzyło. Kolor też nie ściemniał Oczywiście pod koniec dnia wylazły na wierzch skórki i było widać, że twarz mi linieje, ale o to nie mam pretensji, bo takich cudów to nic nie zakryje
Aha, dla mnie ogromną zaleta tego podkładu jest fakt, że nie przesusza mi on skóry.
Voodia, a mogłabyś może wkleic fotkę, lub jesli wolisz przesłać na maila bluegirl.ewa@gmail.com z kolorem podkładu, testowałam wczoraj 1 i jest za ciemny jednak, fajnie wygląda na twarzy, całkiem nieźle kryje, nawet matuje bym powiedziała, nie mam możwliości zobaczyć koloru 10 na żywo, byłabym wdzieczna wiec za jakąś fotkę, na twarzy, czy na ręce, na kartce, jakkolwiek
zastanawiam się jeszcze nad Dermablend w tubce lub którymś z Mary Kay, bo tam są chyba jesne odcienie, ale jak zwykle w USA największy wybór kolorów, a u nas zastanawiałabym się nad 202 lub 204, chyba że są 102, 104 dostepne w Pl
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 13:32   #1114
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Zorac raz jeszcze

Voodia prosze wklej tutaj kolorek tego podkładu bo ja tez jestem ciekawa jak i to kolor.. bo tez potrzebuje czegos kryjacego..
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 15:50   #1115
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

a ja kupiłam Acne derm... i dzis robie próbe generalną

a i musze pochwalić Xerial 5, jedna nocka z nim.. i w kolejną mogę nałozyć bez problemu effaclar ktory przed tem piekł niemiłosiernie , hura
ale uwaga.. troche zapycha... a moze się tylko skóra musi przyzwyczaic nie wiem sama.. ale jakby więcej zaskórników się pojawiło
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 16:14   #1116
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
a ja kupiłam Acne derm... i dzis robie próbe generalną

a i musze pochwalić Xerial 5, jedna nocka z nim.. i w kolejną mogę nałozyć bez problemu effaclar ktory przed tem piekł niemiłosiernie , hura
ale uwaga.. troche zapycha... a moze się tylko skóra musi przyzwyczaic nie wiem sama.. ale jakby więcej zaskórników się pojawiło
Nikita, ja jakoś nie wierzę, żeby krem mógł spowodować powstanie zaskórników po jednym użyciu...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 16:24   #1117
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

Erato zrobiłam skrót myslowy i nie tak wyszło jak miało być

Xerial używam od tygodnia, może więcej.
a z tym jednym razem chodziło o to, że po 3 nockach z zorackiem była jedna z xerialem
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-15, 16:48   #1118
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zorac raz jeszcze

blue, bardzo chętnie zrobię fotkę, daj mi tylko czas do końca tygodnia, bo na razie TŻ korzysta z aparatu
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 18:09   #1119
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
blue, bardzo chętnie zrobię fotkę, daj mi tylko czas do końca tygodnia, bo na razie TŻ korzysta z aparatu
ok, będe czekac z niecierpliwością, może uda mi się do tego czasu zdobyc próbkę Dermblend w tubce Opal bardzo ciekawa jestem tego koloru, a że pewnie Mary Kay nie upoluję to albo Vichy albo Toleriane LRP
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 18:46   #1120
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
a ja kupiłam Acne derm... i dzis robie próbe generalną

a i musze pochwalić Xerial 5, jedna nocka z nim.. i w kolejną mogę nałozyć bez problemu effaclar ktory przed tem piekł niemiłosiernie , hura
ale uwaga.. troche zapycha... a moze się tylko skóra musi przyzwyczaic nie wiem sama.. ale jakby więcej zaskórników się pojawiło

to na niebiesko mi sie podoba, to na pomaranczowo mi sie nie podoba i udaje ze tego nie widzialam :P
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 19:21   #1121
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Erato zrobiłam skrót myslowy i nie tak wyszło jak miało być

Xerial używam od tygodnia, może więcej.
a z tym jednym razem chodziło o to, że po 3 nockach z zorackiem była jedna z xerialem
OK, już jarzę
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-15, 19:24   #1122
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Zgadzam się z Nikitą, że Xerial nie nadaje się do codziennego używania, nawilża tak znakomicie, że jak już doprowadzi skórę do porządku, zaczyna przewilżać i może lekko podhodować zaskórniki - także raz na jakiś czas w zupełności wystarczy.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 20:15   #1123
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

a ja własnie nałozyłam na paszczę acne derm, buzia taka jakaś matowa dziwnie, bo tych wszytskich tłustych kremach, filtrach i oliwkach.. wygląda jakoś nienaturalnie
na szczescie obywa się narazie bez sensacji... swędziało może z minutę, nie piecze, buzia bladziutka zobaczymy co będzie rano
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 21:24   #1124
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Zorac raz jeszcze

hej dziewczyny piszecie o roznych specyfikach -a ktory jest najtanszy i w miare dobry? chcialabym zaczac powoli to stosowac-narazie mam dwuskladnikowy peeling na noc z garniera. Raczej jestem zielona w temacie
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 21:49   #1125
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Zorac raz jeszcze

........

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:19
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 21:51   #1126
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Michał84 Pokaż wiadomość
siemka allJa od jakiegos czasu walcze z megaprzesuszeniem skory twarzy,po czesci jest to moja wina,gdyz "wale" zorac na noc grubawa warstwa 6 razy w tyg,no ale narazie planuje dalej tak robic gdyz probuje sprowokowac skore do luszczenia sie,co tez mi sie jak narazie nie udajePrzy okazji musze podziekowac Kate,za polecenie mi Xerial 5 - naprawde fajnie nawilza,tylko jakos ostatnio zauwazylem,ze jakbym mial wiecej zaskornikow na nosie,i sie obawiam,zeby to nie przez niego bylo,:/
pozdr
Może być i tak, ale cóż - coś za coś.
Wypróbuj jeszcze przy okazji irysowy weledy - lżejszy kaliber, a nawilża pięknie - można stosować zamiennie z Xerialem.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 21:56   #1127
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Michał84 Pokaż wiadomość
siemka allJa od jakiegos czasu walcze z megaprzesuszeniem skory twarzy,po czesci jest to moja wina,gdyz "wale" zorac na noc grubawa warstwa 6 razy w tyg,no ale narazie planuje dalej tak robic gdyz probuje sprowokowac skore do luszczenia sie,co tez mi sie jak narazie nie udajePrzy okazji musze podziekowac Kate,za polecenie mi Xerial 5 - naprawde fajnie nawilza,tylko jakos ostatnio zauwazylem,ze jakbym mial wiecej zaskornikow na nosie,i sie obawiam,zeby to nie przez niego bylo,:/
pozdr
Walnij sobie Atrederm, mega łuszczenie gwarantowane

Ale jakby co, to uważaj, Atrederm to kiler.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 12:29   #1128
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Walnij sobie Atrederm, mega łuszczenie gwarantowane

Ale jakby co, to uważaj, Atrederm to kiler.
Tak a'propos Atredermu: ja chyba jestem mutantem, bo po 3 nocach z Zorakiem i nocy z Atredemrem 0,025 łuszczyłam się umiarkowanie tylko jeden dzień
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 16:12   #1129
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

ja po acne dermie jak narazie jestm na tak.. buzia rano ładnie ściagnięta, żadnego zaczerwienienia, nawet obyło się bez większego przesuszenia... mam zamiar teraz używać na zmianę effaclaru i acne dermu - plus w niedziele zorac.. i zobaczymy co będzie
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-16, 17:38   #1130
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
ja po acne dermie jak narazie jestm na tak.. buzia rano ładnie ściagnięta, żadnego zaczerwienienia, nawet obyło się bez większego przesuszenia... mam zamiar teraz używać na zmianę effaclaru i acne dermu - plus w niedziele zorac.. i zobaczymy co będzie
u mnie neistety połaczenie zoracu i ad nie przeszło, miałamm duze zaczerwienienia po ad
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 10:31   #1131
olka_ki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2
Red face DotDORADZCIE!!!!!!!!

Odrazu sie przyznam ze jestem kompletnie zielona , to o czym piszecie jest dla mnie często ciemną magia !!
Wyczytałam tu ze zorac jest specyfikiem który pomógł by mi w zlikwidowaniu np. rozszezonych wstretnych porów, zaskórników no i pojawiajacych sie zmarszczek. Mam cere naczynkowa wiec czy to byla by odpowiednia kuracja???Czy do zoracu mogła bym dodakowo stosowac Juvit??? Liczę na Wasą pomoc. Pozdrawiam
olka_ki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 10:58   #1132
blanka2207
Raczkowanie
 
Avatar blanka2207
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 149
GG do blanka2207 Send a message via Skype™ to blanka2207
Dot.: DotDORADZCIE!!!!!!!!

A ja od wczoraj testuje kosmetyki: Bioderma Sensibio żel i krem, Effaclar żel i krem matujący, Xerial 5 i oto wyniki testów, któe zamieszczę na KWC ale tu tez pozostawię ich ślad

Bioderma fajnie pachnie, ale mało się pieni przez co miałam uczucie niedomytej twarzy, nie ściaga buziaka co po kuracji zorakowej bardzo wskazane. Generalnie 2,5 *
Żel effaclar troche bardziej się pieni, ale ma zdaje się SLS wiec wszystko jasne, sciągnąl mi trochę gebulę ale nie jakoś masakrycznie jak to zwykł robic Vichy normaderm 4*
Krem biodermy DNO DNO DNO, miał matowić a swieciłam się jak latarnia morska 1* z litości,
Krem effaclar mat - jak wyżej - nie wiem co z tymi kremami albo moją gębą
Xerial 5 zostawiłam na dzisiaj, zobaczymy jak sie bedzie spisywał
Ostatecznie mój wybór padł na żel effaclar, a że teraz sprzedają go w kosmetyczce z innymi miniproduktami to przestestuje jeszcze co nie co i wybiorę tonik albo płyn micelarny
__________________
2009 rokiem podróżowania
blanka2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 15:55   #1133
GosiaAnia
Raczkowanie
 
Avatar GosiaAnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: Zorac raz jeszcze

Jeszcze wczoraj chciałam napisać, że u mnie zorac spisuje sie całkiem fajnie, tzn. trochę łuszczy, ale do opanowania i cera się tez poprawiła, ale jak się wczoraj wieczorem posmarowałam, to dzisiaj rano miałam wypryszczoną brode i polik(prawy ). No i nie pochwalę zoraca jednak. Może kiedys to nastąpi (OBY!!!), ale jeszcze nie teraz niestety... No i zdecydowanie gorzej nazajutrz po zoracu wygląda na twarzy SVR 50. Mimo "trądziku młodzieńczego" czułam się dziś nieco pomarszczona...
GosiaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 17:43   #1134
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zorac raz jeszcze

Mi dzis skora doslownie odpada przy kazdym dotknieciu twarzy . Ostatnio zorakiem posmarowalam sie we wtorek a wczoraj napacialam liquid pauli. Juz po godzinie od nalozenia pauli zaczelam sie luszczyc jak jaszczur , a dzis to normalnie odpada wszystko. Jakby ktos narzekal na brak luszczenia to polecam ta kombinacje.
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 18:09   #1135
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

a ja ostatni raz smarowałam się zorackiem w poniedziałek a teraz acne derm i effaclar na przemian daję a zorac dopiero w niedziele.. i jest super bo się nie łuszcze... ech dawno juz tak nie miałam... buzia bladziutka.. nareszcie można się wśród ludzi pokazać
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 21:25   #1136
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
a ja ostatni raz smarowałam się zorackiem w poniedziałek a teraz acne derm i effaclar na przemian daję a zorac dopiero w niedziele.. i jest super bo się nie łuszcze... ech dawno juz tak nie miałam... buzia bladziutka.. nareszcie można się wśród ludzi pokazać
Kasiu - tak odbiegając od tematu - próbowałaś Xerial 10 na dłonie?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 08:45   #1137
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Zorac raz jeszcze

koteknaplotek
Sprobuje Twojej opcji z Paula
Jedno musze stwierdzic, ze po kazdorazowym nalozeniu Zoracu, zawsze
cos musi mnie wypryszczyc, sa to niewielkie zmiany na szczescie...
Czyli, skubaniec jakos chyba oczyszcza
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 17:10   #1138
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez koteknaplotek Pokaż wiadomość
Mi dzis skora doslownie odpada przy kazdym dotknieciu twarzy . Ostatnio zorakiem posmarowalam sie we wtorek a wczoraj napacialam liquid pauli. Juz po godzinie od nalozenia pauli zaczelam sie luszczyc jak jaszczur , a dzis to normalnie odpada wszystko. Jakby ktos narzekal na brak luszczenia to polecam ta kombinacje.
Niestety, na mnie niezbyt działa Tzn. liquid mam i bardzo mi sie podoba, ale łuszczenia po Zoracu nie wzmaga. Ani nakładany "pomiędzy", ani bezpośrednio przed. Może już się przyzwyczaiłam do Zoracu po prostu - dzis drugi dzień z rzędu, twarz blada, nic nie szczypie, łuszczenie delikatne. Wieczorkiem walnę liquid i Toleriane albo Rubialine
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 17:30   #1139
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
blue, bardzo chętnie zrobię fotkę, daj mi tylko czas do końca tygodnia, bo na razie TŻ korzysta z aparatu
mam jeszcze jedno pytanie, czy miałaś może jakąś styczność z Dermablend tym w tubce, kolor Opal? dziś oba oglądałam i na rece wygrywa zdecydowanie Dermablend, o naturalność i neutralnośc koloru to Dermablend wydaje mi się lepszy, podobnie z kryciem Tp;eriane wyszedł jakoś dziwnie różowo -brzoskwiniowy, ale były to testy tylko na dłoni, bo próbek nie mieli a jedynie testery i ciekawi mnie czy miałabys jakies porównanie obu

i przepraszam na Off topa
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 18:16   #1140
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zorac raz jeszcze

blue, Dermablendu używałam od zeszłej jesieni, oczywiście nr 15 Jest ciut jaśniejszy i bardziej wpada w żółć niż LRP, ale zdecydowanie gorzej wygląda na twarzy, a już zwłaszcza na filtrach. Szybko traci świeżość, trochę wchodzi w pory, podkreśla skórki. Kryje za to świetnie (ciut lepiej od Toleriane)
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-20 09:57:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.