Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY! - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-22, 14:49   #1651
eunchae
Raczkowanie
 
Avatar eunchae
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 370
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Ale to jest nierealne żeby zaprzestać używać nawilżaczy, musiałabym chyba odstawić differin i inne specyfiki żeby nic mnie nie wysuszało... bo takto leki, nawilżanie, wysyp i tak w kółko macieju
eunchae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:03   #1652
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Nie chcę cię martwić ale to nie będzie trwały efekt , też łykałam Oenobiol, owszem na początku była poprawa ale potem stan cery się pogorszył , jak dla mnie szkoda takiej kasy . Wolę moją spirulinę w tabletkach po której cera na prawdę mi się poprawiła
TU mój wątek o Oenobiolu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=337464
no własnie tak sie obawialam ze efekt moze byc nietrwały... cóż, tonący brzytwy się chwyta nawet za ciężką kasę :/
no nic jeszcze nie minęły u mnie 3 miesiące więc dokonczę już tę kurację.
o spirulinie nigdy nie słyszałam... to coś takiego http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...oducts_id=2894 ?
drei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:08   #1653
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez eunchae Pokaż wiadomość
Byłam w końcu u dermatologa, pani stwierdziła że mam trądzik kosmetyczny (zero rozmowy o wymazie, migdałkach czy badaniu hormonów) po czym proponowała mi izotek. Hormonów mi nie da bo po odstawieniu będzie gorzej. Na końcu przepisała epiduo i kazała używać krem nawilżający mimo że wyraźnie powiedziałam jej że mnie właśnie kremy nawilżające zapychają (nawet po Humektanie dostaje kaszki na czole o ironio). Jednym słowem jestem w punkcie wyjścia tyle że o 100 zł biedniejsza...

Ale słyszałam że zbyt częste używanie kremów nawilżających może pogarszać trądzik i wtedy trzeba je zastąpić natłuszczającymi albo półtłustymi? Wiecie coś o tym?
Ale przecież przy Izoteku zawsze trzeba brać hormony, nawet, jeśli się nie współżyje
A jeśli chodzi o hormony, to jeśli to ich wina, to przy porządnym leczeniu nie powinno być nawrotu. No i poza tym nowe pigułki nie zawierają takiej dawki hormonu jak legendarna Diana, po której chyba każdy miał trądzik

Czy ten Oenobiol to przypadkiem nie jest laktoferyna i wyciąg z rozmarynu? Czy ma jeszcze jakąś aktywną substancję? Bo jeśli nie, to chyba nie ma co wydawać kasy, z laktoferyną są tańsze suplementy, a co do rozmarynu, to można łykać ziele. Tylko absolutnie nie pić herbatki! Jest tak ohydna, że nawet ja jej nie przełknęłam
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:28   #1654
eunchae
Raczkowanie
 
Avatar eunchae
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 370
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Ale przecież przy Izoteku zawsze trzeba brać hormony, nawet, jeśli się nie współżyje
A jeśli chodzi o hormony, to jeśli to ich wina, to przy porządnym leczeniu nie powinno być nawrotu. No i poza tym nowe pigułki nie zawierają takiej dawki hormonu jak legendarna Diana, po której chyba każdy miał trądzik
Ona stwierdziła że izotek każdemu i zawsze pomoże, więc wtedy jak i tak i tak wyleczy się to podawanie hormonów nic nie zmieni - według niej oczywiście. Raczej nie można mówić tu o porządnym leczeniu skoro pani nie wspomniała nawet o badaniu hormonów czy robieniu wymazu tylko od razu chciała walnąć izotek niestety.
eunchae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 16:55   #1655
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez eunchae Pokaż wiadomość
Ona stwierdziła że izotek każdemu i zawsze pomoże, więc wtedy jak i tak i tak wyleczy się to podawanie hormonów nic nie zmieni - według niej oczywiście. Raczej nie można mówić tu o porządnym leczeniu skoro pani nie wspomniała nawet o badaniu hormonów czy robieniu wymazu tylko od razu chciała walnąć izotek niestety.
Oj nie, Izotek nie jest na pewno dla każdego, a po tak ciężki kaliber najlepiej sięgnąć na końcu Ja spróbowałam większości leków i kuracji, zanim się zdecydowałam, a i tak po kilku dniach musiałam odstawić.
Pomógł mi Atrederm, który polecam każdemu Pani dermatolog trochę się zdziwiła, jak poprosiłam ją o lek, który jest na rynku od ponad 20 lat
Poczytaj wątek o Atredermie, bo a nuż Tobie też pomoże
Co do badań hormonalnych, to nikt ich chętnie nie wypisuje oprócz endokrynologa, ale warto się przejść do ginekologa, bo można trafić na takiego, który najpierw bada, potem wypisuje leki.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 18:55   #1656
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez drei Pokaż wiadomość
no własnie tak sie obawialam ze efekt moze byc nietrwały... cóż, tonący brzytwy się chwyta nawet za ciężką kasę :/
no nic jeszcze nie minęły u mnie 3 miesiące więc dokonczę już tę kurację.
o spirulinie nigdy nie słyszałam... to coś takiego http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...oducts_id=2894 ?
Tak to jest dokładnie taka spirulina tylko ze ja teraz kupuję firmy GAL o taką http://www.domzdrowia.pl/59351,gal-s...-tabletek.html Jest o wiele tańsza i na dłużej starcza
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 20:08   #1657
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez eunchae Pokaż wiadomość
Ona stwierdziła że izotek każdemu i zawsze pomoże, więc wtedy jak i tak i tak wyleczy się to podawanie hormonów nic nie zmieni - według niej oczywiście. Raczej nie można mówić tu o porządnym leczeniu skoro pani nie wspomniała nawet o badaniu hormonów czy robieniu wymazu tylko od razu chciała walnąć izotek niestety.
mnie izotek a wlaściwie Aknenormin nie pomogl ... tzn jak bralam to mialam wysuszona cere i oczywiscie krosty sie nie pojawialy, ale po odstawieniu ok 3 miesiace pozniej wszystko wrocilo do stanu poprzedniego.... wiec zalezy co dla kogo! Teraz uzywam olejku neem i jest rewelacyjny, tonik z kwasami aha/ bha 10 % tez dobry i diane ktora juz kiedys uzywalam i nawet pomogla - teraz pomaga dosyc dobrze! Pozdrawiam

ps: juz nie wspomne o tym ze uzywalam rozne differiny acnedermy i miliony wszystkich masci ktore byly na rynku i nic! To sa hormony i chocbym zlotem smarowala to nie pomoze, a jak mam " dobre " hormony to chocbym tydzien sie nie myla i tak nic nie wyskoczy! pozdrawiam
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 20:54   #1658
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Tak to jest dokładnie taka spirulina tylko ze ja teraz kupuję firmy GAL o taką http://www.domzdrowia.pl/59351,gal-s...-tabletek.html Jest o wiele tańsza i na dłużej starcza
dziękuję
zapewne będzie mi dane wypróbowac...
drei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 23:24   #1659
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Kurczę ja też chyba nie mogę nic nawilżającego używac... Stosuję ten krem z ziaji med i mi znow zaczynają wyskakiwać krostki... A już było tak dobrze
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 23:30   #1660
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Ja też mam duże tendencje do zapychania, ale z kremu nie mogę zrezygnować, bo strrrasznie się łuszczę
Co w takim wypadku można poradzić?
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 02:27   #1661
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

o dopiero teraz odkryłam ten wątek. Ja także walczę z trądzikiem, już coś 10 lat będzie. Przerobiłam wszystko antybiotyk, kuracje apteczne, drogeryjne, tabletki, domowe sposobu i nic. Jak już coś pomagało to na krótko skóra zaraz się przyzwyczajała i buch znowu wysyp. Obecnie stosuję Afronis ( z alkocholem co prawda, wysusza, stosuję kremy nawilżające , mimo, że cerę mam tłustą) effaklar K na noc, maseczki drożdżowe, peelingi i dalej nic. W najbliższym czasie po raz enty wybieram się do dermatologa, mam nadzieję, że mi pomoże. Myślałam jeszcze nad zastowaniem cudów z Biochemii Urody, stosowała któraś z was na trądzik, pomoglo ?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 05:44   #1662
annszc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 20
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

mam to samo , przez 15 lat wypróbowałam wszytsko poza retinoidami doustnymi. mi najbardziej pomogło oczyszczanie organizmu ( dieta, zioła itp) oraz zewnętrznie olejek z drzwea herbacianego stosowany jako okłady bezposrednio na zmiany , krostki. Olejek kupiłam na kup sobie kem albo na maizdlach chyba, nie pamietam.

Edytowane przez annszc
Czas edycji: 2010-02-23 o 05:45
annszc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 07:20   #1663
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

dopiero zaczynam swoją przygodę z Biochemią urody(wypróbowalam 6-7 rzeczy?) jak narazie świetnie na mnie dzialają hydrolat oczarowy i serum LEMON
__________________
ODWYK KOSMETYCZNY,mam:
próbki: bylo18,jest 5 dąże do 0
kolorowe: bylo27,jest 28 dąże do 15
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 07:42   #1664
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cetaphil MD swietnie nawilza i w ogole nie zapycha!!!! do tego jakeis oleje zmieszane - np neem - juz wczesniej przeze mnie wspomniany albo tamanu... lub balsam copaiba.... polecam! cera o wiele wiele lepsza... mzoe to nie leki ale na pewno pozwola buzi wygladac lepiej po tych wszysktich strasznych dla cery kuracji tradzikowych ! pozdrawiam
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 08:21   #1665
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2010-02-23 o 14:26
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 08:48   #1666
magdunia8007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

wypróbowałam maseczkę z cynamonu wg przepisu Goni, świetna maseczka oczyszczająca, paliło jak cholerka przez pierwsze 5 minut potem z każdą minutą mniej,maseczkę trzynmałam 10-12 min, plamy zeszły po jakiś 10 minutach, polecam

goniu thnx za przepis
magdunia8007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 09:24   #1667
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
Cetaphil MD swietnie nawilza i w ogole nie zapycha!!!! do tego jakeis oleje zmieszane - np neem - juz wczesniej przeze mnie wspomniany albo tamanu... lub balsam copaiba.... polecam! cera o wiele wiele lepsza... mzoe to nie leki ale na pewno pozwola buzi wygladac lepiej po tych wszysktich strasznych dla cery kuracji tradzikowych ! pozdrawiam
mnie CETAPHIL MD strasznie zapchał, kwestia cery niestety nie kazdemu służy
natalli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 12:51   #1668
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
Cetaphil MD swietnie nawilza i w ogole nie zapycha!!!! do tego jakeis oleje zmieszane - np neem - juz wczesniej przeze mnie wspomniany albo tamanu... lub balsam copaiba.... polecam! cera o wiele wiele lepsza... mzoe to nie leki ale na pewno pozwola buzi wygladac lepiej po tych wszysktich strasznych dla cery kuracji tradzikowych ! pozdrawiam
Musze spróbować olejku neem bo tamanu i copaibę używam i bardzo sobie chwalę . W których sklepach można go dostać?

(znalazłam w zsk, fajnie bo planowałam na przyszły miesiąc akurat tam sobie zakupić jakieś mazidełka )

Edytowane przez Dronf
Czas edycji: 2010-02-23 o 12:55
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 13:46   #1669
veronicagetsnaked
Raczkowanie
 
Avatar veronicagetsnaked
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

wlasnie, co z mazidel lub bu dziala na tradzik? macie jakies doswiaczenia?
veronicagetsnaked jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 14:26   #1670
sylwenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Hej, dziewczyny! Mam dla was świetną wiadomość!

Jak większość z was miałam ogromny problem z trądzikiem- jako 15-latka używałam Differinu i Dalacinu przepisanego przez panią dermatolog. Pryszcze ustąpiły, ale efekt był krótkotrwały. Później używałam chyba wszystkiego, co dostępne było na rynku- od toników, żeli, maści, aż do domowych cud-maseczek. Nic nie pomagało. Zawsze miałam na twarzy kaszkę, zaskórniki, ropne krosty. Wyciskałam, męczyłam się- do pewnego czasu.
Odnalazłam bardzo dobrą panią dermatolog, która oczyszcza twarz za pomocą lasera. Jest to bardzo bolesne i kosztowne (150 zł za wizytę), ale opłaciło się. Byłam już na zabiegu 5 razy i uwierzcie mi, że pomaga jak nic. Dostałam także leki (jakaś papka robiona w aptece, Dalacin T, tabletki Alphol- bez recepty) Dodam, że mam 21 lat i gdyby nie leczenie, dzisiaj wyglądałabym okropnie.

Poza tym, dziewczyny!
Zainwestujcie w puder propolisowy! Kosztuje grosze (12,30), a naprawdę działa! Kupiłam go sobie za namową koleżanki i wszystko to, co nie usunięto mi u dermatologa, znikło już po tygodniu używania tego pudru! Jest świetny na kaszkę, czy na duże pryszcze- nie wiem, gdyż takich już nie mam.


Naprawdę polecam i żałuję, że tak późno odkryłam ten specyfik!
sylwenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 17:41   #1671
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez veronicagetsnaked Pokaż wiadomość
wlasnie, co z mazidel lub bu dziala na tradzik? macie jakies doswiaczenia?
Z BU nigdy nic nie kupowałam i się nie zapowiada, bo większość rzeczy to gotowe zestawy a ja wolę sobie pomieszać po swojemu .
Z mazideł na pewno wcześniej wspomniany balsam copaiba, olej tamanu, macerat z nagietka to z olejów/olejków. Te będą miały realny wpływ na ilość powstających wyprysków. Inne oleje mogą wpływać na ich ilość pośrednio przez odżywienie i natłuszczenie skóry dzięki czemu będzie ona produkować mniej łoju.
Na mazidłach są kwasy, wszystkie będą dobre na trądzik ale trzeba wcześniej o nich poczytać żeby rozważyć wszelkie za i przeciw.
Jest też dużo ekstraktów, ja próbowałam tylko z zielonej herbaty, ale jest więcej nadających się do cery trądzikowej.
Z substancji nawilżających godny polecenia jest koncentrat żelu aloesowego, d-pantenol i mocznik, kwas hialuronowy.
Poza tym nie uwzględnione wyżej : hydrolat oczarowy, hydrolat aloesowy i inne hydrolaty, ale nie powiem jakie bo nie pamiętam
Można też zainwestować w spirulinę, glinkę multani mitti i beta glukan.
To takie moje typy, na pewno coś przeoczyłam, być może doradziłam coś co będzie nieskuteczne ale tak to już jest przy cerach trądzikowych, co jednemu pasuje innemu nie musi.
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 19:47   #1672
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez sylwenka Pokaż wiadomość

Poza tym, dziewczyny!
Zainwestujcie w puder propolisowy! Kosztuje grosze (12,30), a naprawdę działa! Kupiłam go sobie za namową koleżanki i wszystko to, co nie usunięto mi u dermatologa, znikło już po tygodniu używania tego pudru! Jest świetny na kaszkę, czy na duże pryszcze- nie wiem, gdyż takich już nie mam.


Naprawdę polecam i żałuję, że tak późno odkryłam ten specyfik!
nie słyszałam o tym,
gdzie go można dostać?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 20:06   #1673
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p8683-Propo...leczniczy_30_g

znalazłam... ten puder jest na bazie talku, talk potrafi nieźle zapchać
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 20:32   #1674
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Właśnie odwiedziłam Biochemię Urody i.... Mam wielką ochotę na odżywczy żel hialuronowy-może to byłby ratunek dla mnie .
Powiecie mi, czy 60ml tego żelu starcza na długo?
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 20:37   #1675
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez annszc Pokaż wiadomość
mam to samo , przez 15 lat wypróbowałam wszytsko poza retinoidami doustnymi. mi najbardziej pomogło oczyszczanie organizmu ( dieta, zioła itp) oraz zewnętrznie olejek z drzwea herbacianego stosowany jako okłady bezposrednio na zmiany , krostki. Olejek kupiłam na kup sobie kem albo na maizdlach chyba, nie pamietam.

Olejek z drzewa herbacianego także już wypróbowałam, na początku byłąm zachwycona - krostki ładnie znikałay, ale po 3 tygodniach buźka się przyzwyczaiła i już nie pomaga. Zreszta niedawno miałam tak także z sudocremem.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 22:09   #1676
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Goniak... nie wiem czy odżywczy żel hialuronowy i po prostu żel hialuronowy to to samo... ale ja mam ten drugi i mnie nie zachwycil... mam skórę suchą i nie nawilża wystarczająco... + dla niego za to że na pewno nie zapycha...
Co do wydajności to jest straaaaaaaaaaaaaaaasznie wydajny!
__________________
ODWYK KOSMETYCZNY,mam:
próbki: bylo18,jest 5 dąże do 0
kolorowe: bylo27,jest 28 dąże do 15
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 22:23   #1677
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez tynas Pokaż wiadomość
Goniak... nie wiem czy odżywczy żel hialuronowy i po prostu żel hialuronowy to to samo... ale ja mam ten drugi i mnie nie zachwycil... mam skórę suchą i nie nawilża wystarczająco... + dla niego za to że na pewno nie zapycha...
Co do wydajności to jest straaaaaaaaaaaaaaaasznie wydajny!
Ten odżywczy zawiera jeszcze ceramidy, lipidy i nikotynamid.
Dostałam polecenie, żeby odstawić wszystkie kremy (czego nie zrobiłam, bo nie wyobrażam sobie tego), wiec wypróbuję wszystkiego co mogłoby je zastąpić, przy okazji nie zatykać porów i trochę nawilżyć A skoro jest taki wydajny to myślę, że warto .
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 08:22   #1678
sylwenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 19
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Puder propolisowy kupiłam w aptece. Nikogo nie zmuszam do kupna, ale naprawdę warto! Dziewczyny, nie macie nic do stracenia. Ten preparat doskonale radzi sobie z moją problematyczną cerą, a jeśli chodzi o talk w składzie... Nie wiem. Ja żadnych skutków ubocznych nie widzę, same pozytywy.
sylwenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 14:38   #1679
eunchae
Raczkowanie
 
Avatar eunchae
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 370
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
mnie CETAPHIL MD strasznie zapchał, kwestia cery niestety nie kazdemu służy
Mnie też, świetnie nawilżył ale jeszcze lepiej zapchał

Cytat:
Ten odżywczy zawiera jeszcze ceramidy, lipidy i nikotynamid.
Dostałam polecenie, żeby odstawić wszystkie kremy (czego nie zrobiłam, bo nie wyobrażam sobie tego), wiec wypróbuję wszystkiego co mogłoby je zastąpić, przy okazji nie zatykać porów i trochę nawilżyć A skoro jest taki wydajny to myślę, że warto .
Też go wypróbuję chyba...
eunchae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 17:21   #1680
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Kornka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie mam takie może trochę głupie pytanie, otóż od wczoraj smaruję się epiduo na noc+ physiogel krem na to, rano hydrolat, clindacne i filtr. Epiduo mam nakładać co drugi dzień.I mam pytanie czy mogę podczas tego dnia przerwy potraktować buzię tonikiem BHA? Powoli bo powoli, ale pozbywam się dzięki niemu największych przebarwień... wcześniej miałam kilka nieudanych kuracji, i teraz od dwóch miesięcy trafiłam do chyba dobrej dermatolog i miałam kurację isotrexinem. Pryszczy mam dużo mniej, co kilka dni wiadomo-coś sie pojawia, ale już sporadycznie te wielkie podskórne zmiany które zostawiały ślady wielkości opuszki palca
Nie radziłabym.

Cytat:
Napisane przez satsu Pokaż wiadomość
Czy mycie twarzy olejkami jest dobre dla cery tłustej? Kończy mi się żel i zastanawiam się czy nie zamienić go na jakiś olejek z BU. Czy naprawdę oczyszcza i nie pozostawia "resztek oleju", tzn czy skóra się po nim nie swieci?
Dodam, że nie jest mi potrzebny do demakijażu ;D
Ja uwielbiam olejki z BU ale właśnie do demakijażu, jeśli chodzi o mycie twarzy preferuję żel.

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Kurczę ja też chyba nie mogę nic nawilżającego używac... Stosuję ten krem z ziaji med i mi znow zaczynają wyskakiwać krostki... A już było tak dobrze
Nie można zaprzestać nawilżania bo przesuszona cera reaguje nadprodukcją łoju czego efektem jest trądzik.

Cytat:
Napisane przez Goniak2 Pokaż wiadomość
Ja też mam duże tendencje do zapychania, ale z kremu nie mogę zrezygnować, bo strrrasznie się łuszczę
Co w takim wypadku można poradzić?
Oleje.

Cytat:
Napisane przez Goniak2 Pokaż wiadomość
Właśnie odwiedziłam Biochemię Urody i.... Mam wielką ochotę na odżywczy żel hialuronowy-może to byłby ratunek dla mnie .
Powiecie mi, czy 60ml tego żelu starcza na długo?
Starcza na długo ale żel hialuronowy solo ściąga twarz. żeby tego nie robił radziłabym go łączyć z olejami właśnie.
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.