Sposoby na idealne ciało :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-19, 21:33   #1
angel666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 15

Sposoby na idealne ciało :)


.

Edytowane przez angel666
Czas edycji: 2012-04-28 o 19:33
angel666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 21:45   #2
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Sposoby na idealne ciało :)

heej.
Wątek przenoszę na kosmetyczkę.
Jeśli szukasz kosmetyków dla siebie, to przeszukaj KWC. Obecnie mamy tyle dostępnych balsamów, szamponów, żeli itp. na rynku, że nie sposób wypróbować wszystkiego. Same balsamy cudów nie zdziałają, ale ważne jest nawilżanie skóry. Tak samo, jak i inne zabiegi.
Najlepiej jednak jeśli przejrzysz forum i powoli zapoznasz się z naszą skarbnica wiedzy
Pozdrawiam
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 21:51   #3
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Sposoby na idealne ciało :)

Cytat:
Napisane przez angel666 Pokaż wiadomość
Cześć. Chciałabym zaczerpnąć Waszych rad i trochę z Wami podyskutować na temat najlepszych kosmetyków do pielęgnacji ciała i nie tylko. Chodzi tutaj o wszelkiego rodzaju kosmetyki: powcząwszy na szamponach i żelach pod prysznic, a skończywszy na toniku i paście do zębów. Do dyskusji zapraszam szczególnie nastolatki. Ale może najpierw o sobie, może ktoś jest do mnie podobny Otóż mam 13 lat, po tych wakacjach idę do nowej szkoły i mam zamiar wyglądać tam zjawiskowo, powalić wszystkich na kolana Mam kręcone włosy, z tendencją do puszenia, przetłuszczania się (ale nie wielkiego) i łupieżu. Kolor włosków to bardzo ciemny blond. Mam szaro - niebieskie oczka. Średnie problemy z trądzikiem, jak chcę i się postaram to nic nie wyskakuje Jestem bardzo wysoko i chudziutka. Nie jestem jakimś murzynem, ale bladością nie powalam. Cierpię na nadmierną potliwość, jednak znalazłam już Driclor, który pomaga moim paszkom
Jeśli chodzi o Waszą pomoc to interesują mnie przede wszystkim:
- antyperspirant lub dezodorant o pięknym zapachu i nawilżeniu skóry
- nawilżający i/lub pielęgnujący żel pod prysznic, tak samo jak balsam do ciała lub tego typu mazidło
- szampon do moich włosów (patrz: wyżej) oraz odżywka i/lub ewentualnie pianka/żel lub coś innego
- kremik nawilżający, upiększający, matujący
- peeling do ciała
- samoopalacz, ale żebym nie wyglądała jak kominiarz

Z góry dziękuję za porady i zapraszam Was do dyskusji.
Wybacz, ale w czasie wakacji takie wątki powstają jak grzyby po deszczu.
Wizaż ma już 10 lat,przez ten czas o ni czym innym tu się nie pisze i nawet dorobiliśmy się KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/ tu można poszukać recenzji wielu kosmetyków które są na rynku.
Piszesz dezodorant o pięknym zapachu,ale nie uważasz ,że "piękny zapach"to dla każdego co innego ,a kremy też nie każdemu pasują te same,nawet osoby z tłustą cera różnie reagują na ten sam krem,nie podajesz w jakim przedziale cenowym kupujesz kosmetyki...

Radzę poszukać wątków o podobnej tematyce,poczytać,popytać dziewczyn ,udzielających się w tych wątkach,ponieważ to jest 1000 wątek pod tytułem "co dla mnie będzie najlepsze...",ale niestety trudno przez net nie widząc Ciebie wogóle napisać co dla ciebie będzie dobre. Powodzenia.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 18:00   #4
perelkabiala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trń.
Wiadomości: 52
Dot.: Sposoby na idealne ciało :)

Hej
A ja odpiszę na Twój post Mam 16 lat, 159 cm, 49 kg, pofalowane, długie do łopatek rudo-blond włosy, szaro-zielone oczy, jestem dość pyskata i bezczelna. Po wakacjach wybieram się do LO. To tyle o mnie.
A teraz:
każde ciało jest inne, każdy inaczej reaguje na kosmetyki - to, że u mnie nie ma reakcji alergicznej nie znaczy, że u Ciebie nie będzie - ale mogę podać moje ulubione
1. Antypespirant ma mnie chronić i pięknie pachnieć, cenię sobie też trwałość, nawilżenie i fajne opakowanie Dlatego używam Nivea Go Fresh o zapachu cytrusów-spełnia wszystkie moje wymagania.
2. Nie lubię żeli pod prysznic, wolę kremowe mydło Dove-super nawilża i ładnie pachnie. Balsam to nawilżający Dove - nie ściąga mi skóry.
3. Szampon do włosów- cudo nad cudami - szamponik Bambi dla dzieci(ten z kaczuszką na opakowaniu). Włosy mniej się przetłuszczają, nie puszą się, są mocniejsze i bardziej lśniące. Przeczytaj zresztą na KWC. Odżywkę nakładam tylko na końce włosów, super efekty w moim przypadku daje odżywka Timotei Orchidea i Proteiny Jedwabiu.
4.Krem-zwykła nivea (mam bardo suchą skórę) w granatowym opakowaniu na noc, na dzień nivea natural beauty z drobinkami - zapach mnie zachwyca, świetnie współgra z moim podkładem (loreal paris, roll-on true match) a wakacje, gdy nie robię makijażu prezentuje się znakomicie solo.
5. Używam szorstkich rękawic do kąpieli, mi ścierają martwy naskórek o niebo lepiej niż jakikolwiek peeling. Czasem próbuję jakiś, ale nie zachwycają mnie.
6. Samoopalaczy Ci nie polecam, tym bardziej że nie masz doświadczenia- łatwo o smugi. Jeśli jednak zdecydujesz się na taki - polecam mus w piance do twarzy i ciała lirene (kolor jest mocny, ale mam bardzo bladą i piegowatą cerę). Dostałam go kiedyś, niezły. Użyłam kilka razy. Gdy nie chcę być zbyt mocno opalona, mieszam go z kremem, pół na pół. Efekt jest delikatniejszy. Nie używam często, bo jestem od dawna wierna innemu kosmetykowi: uwielbiam balsam brązujący Dove Summer Glow do jasnej karnacji - produkt dokładnie taki jak go reklamują - opala stopniowo, bez smug - po dwóch dniach stosowania wyglądam rewelacyjnie. Używam go na zmianę z kremem nawilżającym (pisałam u góry), przez cały rok, dzięki czemu mam nieco cieplejszy odcień skóry. Gdy w wakacje chce się trochę "opalić" używam ok. 2 dni pod rząd, 1 dzień zwykłego kremu i tak cały czas . Wyglądam "brzoskwiniowo" .

Jak już wspomniałam, każdy reaguje inaczej. Mi przypadłu do gustu kosmetyki Dove i Nivea, za to nie cierpię np. Ziaji.
Metodą prób i błędów sprawdzaj
__________________
64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Cel osiągnięty - 48 kg
perelkabiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 09:57   #5
angel666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 15
Dot.: Sposoby na idealne ciało :)

.

Edytowane przez angel666
Czas edycji: 2012-04-28 o 19:33
angel666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 10:17   #6
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Sposoby na idealne ciało :)

nie proś o dopowiedzi, tylko z łaski swojej przejrzyj wątki, jest ich masa - o żelach pod prysznic, balsamach, szamponach, odżywkach, samoopalaczach etc.
mogłabyś się sama wysilića nie czekać na gotowe a gwarantuję, że znajdziesz wszystkie informacje.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 10:34   #7
angel666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 15
Dot.: Sposoby na idealne ciało :)

.

Edytowane przez angel666
Czas edycji: 2012-04-28 o 19:34
angel666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 21:24   #8
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: Sposoby na idealne ciało :)

O Naszych tzn. wizażowych sposobach pięlęgnacji przeczytasz w 2781964362694624964926492 638746283746823 wątkach. Polecam wyszukiwarkę + wątek na fryzjerskim o lokach i falach + KWC . To recepta na Twój sukces. Miłego wieczoru
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.