Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-07, 21:04   #811
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

marea, Xaviena pytała konkretnie o to "Czym z BU można przemywać sobie twarz , tak by nie trzeba było wody i mydła?", więc jedynie może to zrobić hydrolatami . Nie wspomniała o zmywaniu makijażu, bo jeśli jej o to chodzi, to niestety, ale musi użyć olejku (z wodą).

bellissa, serum tak szybko nie wsiąknie, a zresztą nie ma potrzeby po jego zastosowaniu kłaść dodatkowego kremu. Za dużo by tego było.

Lovelight, najlepiej poczytaj opisy każdego z nich ze strony BU i wybierz coś dla siebie. Większość jest tam dla tłustych cer. Moja siostra chwali sobie ten z zielonej herbaty, ja różany. Zresztą każdy jest dobry.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 21:28   #812
Xaviena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
marea, Xaviena pytała konkretnie o to "Czym z BU można przemywać sobie twarz , tak by nie trzeba było wody i mydła?", więc jedynie może to zrobić hydrolatami . Nie wspomniała o zmywaniu makijażu, bo jeśli jej o to chodzi, to niestety, ale musi użyć olejku (z wodą).
Tak , dokładnie o to mi chodziło , zmywanie twarzy bez makijażu
OK więc będę rano przemywać hydrolatem , na razie mam ten pomarańczowy , a makijaż zmywam właśnie tym olejkiem , który bardzo sobie cenie.
Aaaa wiem jeszcze ... bo stosuje też wodę termalną (czytam wizaż i kombinuje _ to naj woda potem hydrolat ? czy odwrotnie ? na zdrowy rozum pierwsza opcja korzystniejsza , bo wodę trzeba wytrzeć ,a hydrolat lepiej by się wchłonął ... ale wolę zapytać

Teraz czas na zielone algi , spróbuje z tym żelem.
Xaviena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 08:15   #813
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

wlasnie co wrocialam z Polski z pierwszym zamowieniem na BU. fantastyczny kontakt!!
mam wiec:
hydrolat rozany
hydrolat oczarowy
hydrolat z pomaranczy
maska rozana
peeling enzymatyczny
serum z wit.c

jestem zafascynowana, ze juz zastanawiam sie jak sciagnac kolejne zamowienie
hulya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 09:13   #814
apsik84
Przyczajenie
 
Avatar apsik84
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Chciałam się podzielić wrażeniami ze stosowania serum lemon. Mam cerę mieszaną, nie tradzikową, ale bardzo skłonną do zanieczyszczania się i zapychania. 24 lata. Serum lemon jest pierwszym kosmetykiem, który zdziałał absolutne cuda. Po pierwsze rozjaśnia i wygładza skórę, zapobiega powstawaniu krostek, przysusza te istniejące, dodatkowo rozjaśnia blizny i ładnie pachnie. Jest jednocześnie delikatny ale i skuteczny. Używam oczywiście z żelem hialuronowym. Acha i jest mega wydajny

Z hydrolatów polecam rumianek i geranium. Zielona herbata i lawenda mi mniej przypasowały.
apsik84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 09:15   #815
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A czy ktoś sie już skusił na tonik migdałowy? byłabym wdzięczna za raport.
Jedno mi nie pasuje - hydrolaty są w mikroskopijnych ilościach a ja najchętniej zamówiłabym sobie na raz od razu z pół litra.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 10:03   #816
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja właśnie od wczoraj używam hydrolatu migdałowego Mi bardzo ale to bardzo pasuje Mam bardzo suchą skórę a w połączeniu z olejkiem myjącym i serum 3x rose rano miałam pięknie nawilżoną skórę. Więc polecam
A dziś zamówiłam sobie masło kawowe i peeling z bromelainą, już nie mogę się doczekać
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 10:23   #817
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
A czy ktoś sie już skusił na tonik migdałowy? byłabym wdzięczna za raport.
Jedno mi nie pasuje - hydrolaty są w mikroskopijnych ilościach a ja najchętniej zamówiłabym sobie na raz od razu z pół litra.
Używam toniku od jakiegoś czasu - w sumie ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć. Stosuję go co drugi wieczór. W połączeniu z serum LEMON rzeczywiście mam mniejsze problemy z zaskórnikami, ale czy akurat jest to zasługa toniku czy serum ciężko powiedzieć W każdym bądź razie jestem zadowolona. Od czasu do czasu delikatnie poszczypie, ale ja mam "przewrażliwioną" cerę, więc pewnie u innych w ogóle szczypać nie będzie :P Jedyny minus dla mnie to gliceryna w składzie, bo jak nałożę więcej toniku to mam wrażenie, że mnie trochę oblepia :|
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 10:48   #818
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A czy ktoś uzywał toniku różano-mlecznego? Bo właśnie się nad nim zastanawiam
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 13:36   #819
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, a macie gdzieś w swoich zestawach opisane ile jest kwasu salicylowego i ml oleju słonecznikowego w serum Lemon? Bo chciałabym sama sobie takie coś ukręcić (akurat mam większośc składników)
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 13:58   #820
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a macie gdzieś w swoich zestawach opisane ile jest kwasu salicylowego i ml oleju słonecznikowego w serum Lemon? Bo chciałabym sama sobie takie coś ukręcić (akurat mam większośc składników)
Na Bu jest Inci podane procentowo
Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Seed Oil, Salicylic Acid (2%), Leptospermum Petersonii (Lemon Tea Tree) Oil (1%), Mixed Tocopherols (witamina E - ok.1%), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract (0.1%)
Obliczen musisz dokonac w gr i pozniej przeliczyc to na ml - na mazidlach mozesz posprawdzac ciezar wlasciwy
Np kwas salicynowy : Ciężar nasypowy: 0,63 g/ml
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 14:20   #821
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

O rety, to już wyższa szkoła jazdy z tym obliczaniem Kiepsko u mnie z matematyką No ale spróbuję się pogłowić Dziękuję za pomoc
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 14:47   #822
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ale ze mnie zapominalska
chcialam wlasnie zaczac robic serum z wit. c i nie dokupilam w PL alkoholu 95%
tutaj to moge taki w aptece kupic za cene wole nie mowic...w porownaniu z polska cena...
bede musiala poczekac teraz jakis czas za serum
podelektuje moja twarz na razie hydrolatami i maskami/peelingami z BU
hulya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 15:55   #823
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Xaviena Pokaż wiadomość
Tak , dokładnie o to mi chodziło , zmywanie twarzy bez makijażu
OK więc będę rano przemywać hydrolatem , na razie mam ten pomarańczowy , a makijaż zmywam właśnie tym olejkiem , który bardzo sobie cenie.
Aaaa wiem jeszcze ... bo stosuje też wodę termalną (czytam wizaż i kombinuje _ to naj woda potem hydrolat ? czy odwrotnie ? na zdrowy rozum pierwsza opcja korzystniejsza , bo wodę trzeba wytrzeć ,a hydrolat lepiej by się wchłonął ... ale wolę zapytać

Teraz czas na zielone algi , spróbuje z tym żelem.
Makijaż zmyjesz wyłącznie olejkiem . Ja również używam wody termalnej i to najpierw nią spryskuję buźkę, a później przemywam hydrolatem.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 16:04   #824
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Makijaż zmyjesz wyłącznie olejkiem . Ja również używam wody termalnej i to najpierw nią spryskuję buźkę, a później przemywam hydrolatem.
I pomaga Ci to na cerę?
Bo ja mam hydrolat, ale jakoś mi on nie pomaga, myślisz, że duże znaczenie ma ta woda?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 21:07   #825
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Na początku używałam samego hydolatu i też było dobrze. A twarz spryskuję wodą termalną, bo po prostu lubię. Nie zauważyłam żeby ten duet lepiej wpływał na stan mojej cery - jest tak samo. Jaki masz hydrolat?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 07:54   #826
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wypróbowałam:
-hydrolat oczarowy- stosuje 2 dni i na razie super,najfajniejszy "tonik" z jakim sie spotkałam
-maseczka wulkaniczna- użyłam raz,jeszcze nie wiem co o niej myśleć...Zapach bardzo fajny, zbyt trudno się zmywa.
-serum z zieloną herbatą- cudo użyłam raz ale już czuje że sie z nim polubimy i zostanie u mnie na dłużej Super nawilżenie, super konsystencja
-olejek myjący: w pierwszym momencie dziwne uczucie zmywać twarz olejem ale szybko można się przyzwyczaić. Oczyszcza twarz lepiej od wszystkich żeli razem wziętych. W dodatku zero ściągnięcia, uczucia przesuszenia.

Po pierwszych testach mam ochotę na więcej produktów
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 08:53   #827
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja też już wypróbowałam olejek myjący i jest wspaniały! Dla mnie wybawienie bo mam bardzo suchą skórę. Ale jedyna rzecz która mi przeszkadza to wczoraj pierwszy raz zmyłam nim tusz do rzęs - wszystko zeszło świetnie ale na oczach zrobiła się taka mgła - pewnie wpadł trochę do oczu. Zastanawiam sie czy wcześniej nie myć samych oczu np żelem pod prysznic albo płynem micelarnym? Jak myslicie? Czy moze przyzwyczaję się? Myślicie że to nie wpływa źle na oczy?

Serum 3xrose jest super! Mogę naprawdę bardzo polecić do suchej skóry! Użyłam go już 2 razy na noc i twarz po nocy była wspaniale nawilżona

A hydrolat migdałowy też świetny!

Same zachwyty
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 09:02   #828
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez bellissa Pokaż wiadomość
Ja też już wypróbowałam olejek myjący i jest wspaniały! Dla mnie wybawienie bo mam bardzo suchą skórę. Ale jedyna rzecz która mi przeszkadza to wczoraj pierwszy raz zmyłam nim tusz do rzęs - wszystko zeszło świetnie ale na oczach zrobiła się taka mgła - pewnie wpadł trochę do oczu. Zastanawiam sie czy wcześniej nie myć samych oczu np żelem pod prysznic albo płynem micelarnym? Jak myslicie? Czy moze przyzwyczaję się? Myślicie że to nie wpływa źle na oczy?

Serum 3xrose jest super! Mogę naprawdę bardzo polecić do suchej skóry! Użyłam go już 2 razy na noc i twarz po nocy była wspaniale nawilżona

A hydrolat migdałowy też świetny!

Same zachwyty
Ja też gdy pierwszy raz uzyłam olejku zmyłam nim najpierw wacikiem oczy i także zaszły mi taką jakby mgłą.I w ogóle były podrażnione.Na drugi dzień zmyłam twarz razem z oczami bez wacika i wszystko ok.Makijaż się ładnie zmył i zero podrażnień.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 09:48   #829
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez bellissa Pokaż wiadomość
A czy ktoś uzywał toniku różano-mlecznego? Bo właśnie się nad nim zastanawiam
Ja używam tego toniku głównie na dekolt, zniknęły mi po nim krostki
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 10:08   #830
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zastanawiam się na złożeniem zamówienia i stąd moje kolejne pytanie:
na jaki okres starcza wam:
- olejek myjący
- olejek antycellulitowy
- serum z vit. C??

zamawiałyście może po kilka sztuk tego samego produktu??
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 10:15   #831
Planet Spa
Raczkowanie
 
Avatar Planet Spa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 253
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
zastanawiam się na złożeniem zamówienia i stąd moje kolejne pytanie:
na jaki okres starcza wam:
- olejek myjący
- olejek antycellulitowy
- serum z vit. C??

zamawiałyście może po kilka sztuk tego samego produktu??

a tego co wymieniłaś mam olejek myjący, używam od dwóch tygodni i nie zużyłam nawet 1/5 buteleczki - niesamowicie wydajny
__________________

Planet Spa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 10:28   #832
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja mam olejek myjący już od dwóch miesięcy i zużyłam pół butelki a używam codziennie. Wydajny jest bardzo
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 10:29   #833
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Ja też gdy pierwszy raz uzyłam olejku zmyłam nim najpierw wacikiem oczy i także zaszły mi taką jakby mgłą.I w ogóle były podrażnione.Na drugi dzień zmyłam twarz razem z oczami bez wacika i wszystko ok.Makijaż się ładnie zmył i zero podrażnień.
dzięki No to jeszcze spróbuję, bo wolałabym zmywać tym olejkiem niz żelem. Moze mocniej zamknę oczy
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 10:31   #834
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
zastanawiam się na złożeniem zamówienia i stąd moje kolejne pytanie:
na jaki okres starcza wam:
- olejek myjący
- olejek antycellulitowy
- serum z vit. C??

zamawiałyście może po kilka sztuk tego samego produktu??
Olejek antycellulitowy używam od mniej więcej 3 tygodni i zużyłam pół butelki (stosuje raz dziennie). Żałuje że nie zamówiłam drugiej butelki od razu
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 10:42   #835
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
-maseczka wulkaniczna- użyłam raz,jeszcze nie wiem co o niej myśleć...Zapach bardzo fajny, zbyt trudno się zmywa.
Ja żeby zmyć tą maseczkę najpierw zraszam ją wodą, a później zmywam ją za pomocą wacików (zużywam dokładnie 3 szt.)

Cytat:
Napisane przez bellissa Pokaż wiadomość
Ja też już wypróbowałam olejek myjący i jest wspaniały! Dla mnie wybawienie bo mam bardzo suchą skórę. Ale jedyna rzecz która mi przeszkadza to wczoraj pierwszy raz zmyłam nim tusz do rzęs - wszystko zeszło świetnie ale na oczach zrobiła się taka mgła - pewnie wpadł trochę do oczu. Zastanawiam sie czy wcześniej nie myć samych oczu np żelem pod prysznic albo płynem micelarnym? Jak myslicie? Czy moze przyzwyczaję się?
Raz tak zrobiłam, że zmyłam olejkiem oczy. Postanowiłam, że nigdy więcej! Tak jak Tobie zaszły mi mgłą i do końca dnia ledwo widziałam. Od tamtej pory zmywam tusz płynem micelarnym. Ale wiem, że innym olejek do zmywania oczu bardzo służy. Nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia.

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
zastanawiam się na złożeniem zamówienia i stąd moje kolejne pytanie:
na jaki okres starcza wam:
- olejek myjący
- olejek antycellulitowy
- serum z vit. C??

zamawiałyście może po kilka sztuk tego samego produktu??
olejek myjący - 2 miesiące
olejek antycellulitowy - używam od 10 dni, a już go ubyło w połowie... Używam raz dziennie
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 11:05   #836
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Raz tak zrobiłam, że zmyłam olejkiem oczy. Postanowiłam, że nigdy więcej! Tak jak Tobie zaszły mi mgłą i do końca dnia ledwo widziałam. Od tamtej pory zmywam tusz płynem micelarnym. Ale wiem, że innym olejek do zmywania oczu bardzo służy. Nie wiem czy to kwestia przyzwyczajenia.
Mi też to właśnie przeszkadza. Chyba też spróbuję zmyć dziś płynem micelarnym A reszta twarzy tym olejkiem
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 15:39   #837
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja zmywam olejkiem całą twarz włącznie z oczami i muszę przyznać, że jako jedyny mi ich nie podrażnia
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 15:40   #838
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mi tez nie podraznia choc faktycznie gdy musze tusz zmyc to mam ciemno przed oczami i zamazana plame przez chwile
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 16:12   #839
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mam hydrolat cytrynowy. I nie wiem czy coś innego kupować, bo on naprawdę nic nie pomaga.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 16:29   #840
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

winyl, moja cera akceptuje wyłącznie hydrolat różany. A miałam już cytrynowy, geraniowy, z zielonej herbaty, migdałowy, z kwiatu pomarańczy... Każdy z nich pozostawiał na mojej twarzy nieprzyjemną warstwę, rozszerzały mi się pory, twarz stawała się nieświeża... - dziwne, ale po różanym tego nie mam. A co to znaczy, że Twój hydrolat nic nie pomaga? Bo wiesz po samym hydrolatcie nie można się spodziewać spektakularnych efektów. Włącznie z innymi produktami z BU spisuje się świetnie.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.