Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-01, 21:09   #4561
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Możesz tu dodać też d-pantenol

no i jakiś olej/macerat na jakim będziesz go robić, ale ja robię ten olejek na sklepowym "słonecznikowym" i też jest ok

normalnie nie połączysz oleju z hydrolatem, więc będziesz potrzebowała do tego np polawax, lub robić sera na przemian raz olejowe, a raz hydrolatowe

Olej słonecznikowy to wiadomo w spożywczxym, wodę destylowaną na stacji benzynowej, a dokupić potrzebujesz bagietkę borokrzemową do mieszania (na mazidłach) i strzykawki do odmierzania (w aptece)

dzieki
a co tą bagietką będę musiala mieszac?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 22:58   #4562
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1503533 2]jeśli zaś chodzi o różę to pisałam o róży damasceńskiej z BU, bo na Mazidłach nie ma specyfikacji tego hydrolatu; ale podejrzewam, że podobnie jak w BU nie jest konserwowany, bo róża damasceńska zawiera naturalny alkohol (pytałam kiedyś o to BU i napisali mi, że ich róża ma zawartość tego naturalnego alkoholu do 2,5% - ponoć wszystkie damasceńskie tak mają)[/QUOTE]

Mazidlany hydrolat z róży damasceńskiej zawiera 2-3% alkoholu etylowego. Hydrolat z ZSK - do 4%. Mogą się w nim znajdować także niewielkie ilości naturalnych substancji o właściwościach konserwujących.

Jeśli chodzi o
hydrolaty ekologiczne, to wszystkie zawierają konserwant Geogard 221 (Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid; aprobowany przez Ecocert) w stężeniu 0.6%.

Mam też informację o hydrolatach nieopisanych:
migdałowym, aloesowym, geraniowym i z zielonej herbaty - zawierają Kathon CG (Methylchloroisothiazolin one, Methylisothiazolinone) w stężeniu 0.01%.
Już o tym pisałam, ale przypomnę - wg specyfikacji stężenie Kathonu CG w
hydrolacie oczarowym wynosi 0.1%, podczas gdy zalecane przez producenta maksymalne stężenie w produktach niespłukiwanych to 0.05%.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-01-21 o 21:52
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 10:07   #4563
calua2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 318
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

to juz wiem dlaczego po hydrolacie z różu damasceskiej wysusza mi pyszczek
calua2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 16:10   #4564
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
dzieki
a co tą bagietką będę musiala mieszac?
wszystkie swoje mazidła
Zlewki można zastąpić szklanakmi, ale czymś musisz swoje miksturki połączyć, bo łyżeczką to nie bardzo, bo metal może mieć jakieś interakcje z niektórymi półproduktami (ale nie pytaj mnie o szczegóły, bo edukację z chemii zakończyłam na podstawówce )
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 11:58   #4565
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Spiesznie przybiegam, aby wychwalic pod niebiosa mazidla otoz w sobote wieczorem zlozylam zamowienie, od razu przelalam, pieniadze a dzis (juz przed poludniem)paczka jest u mnie! Poza tym dostalam probki olejow , o ktore poprosilam tj. sliwkowy-obledny zapach mam nadzieje,ze dzialanie bedzie rownie dobre co zapach i z parnej porzeczki-ciemne blotko

Mam jeszcze pytanie. Chcialam zrobic ten olejek http://mazidla.com/index.php?option=...d=321&Itemid=2 i jak myslicie czy zamiast jednego oleju np. jojoby, moge dac czesc jojoby a czesc np. sliwki, czy lepiej nie kombinowac i dodac tylko jeden z nich?
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 13:08   #4566
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Śliwka i porzeczka są bardzo "ostrymi" olejami, najpierw wypróbuj je na sobie solo na niewielkim odcinku twarzy czy nie podrażnią.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 15:27   #4567
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie. Chcialam zrobic ten olejek http://mazidla.com/index.php?option=...d=321&Itemid=2 i jak myslicie czy zamiast jednego oleju np. jojoby, moge dac czesc jojoby a czesc np. sliwki, czy lepiej nie kombinowac i dodac tylko jeden z nich?
do tego olejku są zalecane oleje z owoców jagodowych czyli malina, porzeczka, żurawina itp. bo naljepiej współdziałają z olejową wit.C. od paru dni stosuję ten olejek zrobiony na oleju z czarnej maliny, jest bardzo fajny polecam
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 15:31   #4568
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

a ja sobie Was podczytuje, bo szykuje na grudzien peirwsze zamowienie z mazideł, jak juz mi się pokonczą zapasy z BU I jako, ze najpierw trzeba wyposazyc swoje "laboratorium" w miarki zlewki itp, niezła sumka juz mi wychodzi No ale trzeba meic jakiś nałóg
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 15:39   #4569
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

pomocy pomocy!! Jak ja mam rozcienczyc ten 80% kwas mlekowy, zeby zrobic 30%?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 16:52   #4570
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
Śliwka i porzeczka są bardzo "ostrymi" olejami, najpierw wypróbuj je na sobie solo na niewielkim odcinku twarzy czy nie podrażnią.
szkoda, ze przeczytalam to dopiero teraz, kiedy porzeczke mam juz na twarzy na razie jest ok, mam nadzieje, ze juz tak zostanie, tylko szkoda, ze tak barwi, ale na noc w sam raz

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
do tego olejku są zalecane oleje z owoców jagodowych czyli malina, porzeczka, żurawina itp. bo naljepiej współdziałają z olejową wit.C. od paru dni stosuję ten olejek zrobiony na oleju z czarnej maliny, jest bardzo fajny polecam
tak wiem, ale te jagodowe sa duzo drozsze i ze wzgledu na pustki w portfelu musialam wybrać cos innego Poza tym mam zurawine i nie jestem zadowolona, wysusza mnie (solo i z HA)

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2009-11-03 o 16:55
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:43   #4571
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
pomocy pomocy!! Jak ja mam rozcienczyc ten 80% kwas mlekowy, zeby zrobic 30%?
do tego służy kalkulator stężeń

http://members.lycos.co.uk/kickic/kalkulator.html
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 17:58   #4572
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dziewczyny, a czy możecie polecić jakiś olej do twarzy, który łatwo się wchłania i nawilża? Z jojobą coś mi nie idzie...
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 06:47   #4573
MAZIE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 41
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Śliwka, tamanu ,truskawka albo mój ostatni hit - niezmydlalna frakcja oleju sojowego. Działa rewelacyjnie , wchłania się do matu ,zostawia taki fajny nietłusty film na twarzy. Pod makijaż też się nadaje.
MAZIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:35   #4574
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dzięki MAZIE
Biorę śliwkę i frakcję, truskawkę wezmę w próbce, a tamanu następnym razem. Czytam wątek i czytam, i popadam w paranoję :P Chyba zamówię, to co pasuje mi wg opisu, trzeba sprawdzić na własnej skórze. Mam wrażenie, że robię zapasy wojenne, spirulinę kupuję mimo, że mam w domu, a kwas salicylowy jeden nie wystarczy - biorę dwa
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 17:15   #4575
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

tez polecam frakcje sojowa - moze nie wyglada zbyt zachecajaco, ale na zime dla mnie w sam raz
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 17:43   #4576
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

A tak myślałam,żeby poprosić o próbkę tej frakcji sojowej i ją przetestować,al e potem mi się odwidziało i poprosiłam o próbkę kompleksu ceramidowego.Tyle tylko,że teraz nie bardzo wiem jak go stosować. Dodałam trochę do kremu do rąk i posmarowałam moje suche łapki,ale po chwili krem się wchłonął a ręce bez rewelacji.
Do czego go dodajecie?Jak często stosujecie?
Czytałam opis na mazidłach,więc proszę o nie cytowanie,tylko o wasze opinie i porady.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 19:19   #4577
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
A tak myślałam,żeby poprosić o próbkę tej frakcji sojowej i ją przetestować,al e potem mi się odwidziało i poprosiłam o próbkę kompleksu ceramidowego.Tyle tylko,że teraz nie bardzo wiem jak go stosować. Dodałam trochę do kremu do rąk i posmarowałam moje suche łapki,ale po chwili krem się wchłonął a ręce bez rewelacji.
Do czego go dodajecie?Jak często stosujecie?
Czytałam opis na mazidłach,więc proszę o nie cytowanie,tylko o wasze opinie i porady.
Pochwalę jeszcze raz krem z ceramidami wg przepisu z mazideł. Robię albo wersję 5 lub 15 % ceramidów. Bardzo dobrze nawilża, łagodzi podrażnienia po retinolu, nie zapycha, ładnie się wchłania jest lekki i jest komfortowy w używaniu . Powoli nie wyobrażam sobie nie mieć go w lodówce. Podobnie jak silikon - ceramidy bardzo mi się spodobały. W odróżnieniu niestety od frakcji sojowej ( miałam z ZSK-u)
__________________
Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszystkie inne możliwości zostały już wyczerpane
cynada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 19:41   #4578
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez cynada Pokaż wiadomość
Pochwalę jeszcze raz krem z ceramidami wg przepisu z mazideł. Robię albo wersję 5 lub 15 % ceramidów. Bardzo dobrze nawilża, łagodzi podrażnienia po retinolu, nie zapycha, ładnie się wchłania jest lekki i jest komfortowy w używaniu . Powoli nie wyobrażam sobie nie mieć go w lodówce. Podobnie jak silikon - ceramidy bardzo mi się spodobały. W odróżnieniu niestety od frakcji sojowej ( miałam z ZSK-u)
Dzięki za odpowiedź.Niestety dla mnie te przepisy są póki co za skomplikowane,nie mam zbyt wielu składników. Na twarz pewnie też wypróbuję ten kompleks,ale u mnie z twarzą nie jest źle(nie używam kwasów ani retinoidów).Natomiast ręce zimą to masakra. Próbowałam dodać go do gotowego kremu ale albo dałam za mało/dużo(dodawałam na oko)albo nie wiem co,ale nic nie poprawiło stanu rzeczy.Muszę pokombinować i nauczyć się jego obsługi.
Jak często można stosować ten kompleks?Częściej niż raz dziennie to chyba nie bardzo?
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 20:14   #4579
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez cynada Pokaż wiadomość
Podobnie jak silikon - ceramidy bardzo mi się spodobały. W odróżnieniu niestety od frakcji sojowej ( miałam z ZSK-u)
ZSK nie ma w ofercie frakcji sojowej (może z Naturalisa?).
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 20:57   #4580
ania*aneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar ania*aneczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 184
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez adalya Pokaż wiadomość
Dzięki za odzew
Hydrolatu z kocanki jeszcze nie wypróbowałam, ale jeśli zniosłam zapach spiruliny, to już niczego się nie boję

macerat z kasztanowca mam i dodaje do czego mogę...

wczoraj nieco przybladłam po maseczce aspirynowej i trójalgowej z koncentratem pod nią - nie wiem dokładnie co mi pomogło

zauważyłam, że lepiej wycisza mnie trójalgowa niż osławiona spirulina
ad.1- hehe...Ja ostatnio zrobiłam sobie spirulinę, kiedy moja mama gotowała flaczki na Wszystkich Świętych..Więc wrażenia zapachowe miałam silnie spotęgowane

ad.2. No i po pierwszym zastosowaniu spiruliny dostałam takiego buraka na twarzy, że trzymało mnie 3 dni..Najgorzej mnie "spaliło" na policzkach, pod oczami- czerwone placki, pieczenie, wysuszona skóra. Aż się boję zastosować drugi raz
Natomiast dzisiaj, podczas kąpieli, zaaplikowałam sobie trójalgową i się baaardzo miło zaskoczyłam- buzia jest rozjaśniona, wygładzona, a pory domknięte. Naprawdę aż mi się przyjemnie patrzy w lustro No i najfajniejsze jest w tym ściąganie tego gluta, który zachnie

Mam jeszcze pytanie odnośnie KERATYNY HYDROLIZOWANEJ. Czy mogę ją nakładać bezpośrednio na paznokcie i wcierać? Czy muszę czymś rozcieńczać (czym)?
__________________
"Umrzeć przyjdzie,gdy się kochało wielkie sprawy głupią
miłością
..."

Edytowane przez ania*aneczka
Czas edycji: 2009-11-04 o 21:00
ania*aneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 21:05   #4581
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Spirulina to mój numer jeden, poza bromelainą i kwasami. Super rozjaśnia mi twarz.

Ostatnio nałożyłam keratyne na paznokcie i roztarłam na całe ręce i mnie niemiłośiernie wysuszyło. Też nie wiem jak to stosować na paznokcie, może ktoś...?
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 21:19   #4582
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Spirulina mi tez bardzo podpasowala i moze jestem jakas inna ale zapach mi nie przeszkadzal
Dziewczyny czy olej jojoba z zelem HA na dzien w takie mrozne dni jak dzis to zly pomysl ?
I jak uzywac soi 40% ? w sensie czy mozna dodac do kremu czy cos
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 07:12   #4583
jumaatt
Rozeznanie
 
Avatar jumaatt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław/NRW
Wiadomości: 702
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
pomocy pomocy!! Jak ja mam rozcienczyc ten 80% kwas mlekowy, zeby zrobic 30%?
Recz jasna pamiętasz o tym, że 30% to jest bardzo mocne stężenie?

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Spirulina mi tez bardzo podpasowala i moze jestem jakas inna ale zapach mi nie przeszkadzal
Dziewczyny czy olej jojoba z zelem HA na dzien w takie mrozne dni jak dzis to zly pomysl ?
I jak uzywac soi 40% ? w sensie czy mozna dodac do kremu czy cos
Ja o dziwo też lubię zapach spiruliny a najbardziej kolor, uważam, że jest boski
Osobiście wydaje mi się, że jojoba + kwas HA to za mało jak na mróz, chyba lepsze byłoby coś bardziej tłustego? Jojoba jest bardzo lekka.
jumaatt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 15:56   #4584
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

nowość...
naturalny olejek... nikotynowy
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 17:46   #4585
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

O kurcze, ciekawe czy daliby tyćke w próbce, bo nie mogę pozbyć się wrażenia, że śmierdzi petami
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 17:49   #4586
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
O kurcze, ciekawe czy daliby tyćke w próbce, bo nie mogę pozbyć się wrażenia, że śmierdzi petami

Cytat:
Mazidła: Próbkowaniu nie podlegają olejki eteryczne i absoluty.
http://mazidla.com/index.php?option=...=319&Itemid=85
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 18:13   #4587
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

A ja pamiętam, że kiedyś ktoś wspominał, że otrzymał "próbki" absolutów w postaci nasączonych papierków.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 18:31   #4588
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1510829 9]A ja pamiętam, że kiedyś ktoś wspominał, że otrzymał "próbki" absolutów w postaci nasączonych papierków.[/QUOTE]
No proszę... A może trzeba być "zasłużonym" ?
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 18:47   #4589
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
No proszę... A może trzeba być "zasłużonym" ?
być może
chociaż podejrzewam, że to tylko w drodze wyjątku
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 18:51   #4590
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1510923 1]być może
chociaż podejrzewam, że to tylko w drodze wyjątku[/QUOTE]
Ale w gruncie rzeczy dobrze wiedzieć, że można czasem "ponegocjować"
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.