Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-29, 12:32   #3931
zpiekiel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

hej

zafarbowalam wczoraj wlosy na ciemny braz i wszystko byloby dobrze gdyby farba chwycila te rude plamy przy twarzy, ja nie wiem co mam robic juz nie mam sily z tymi wlosami, czemu to najbardziej rozjasnione nie chwyta farby?
zpiekiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 14:43   #3932
rozrabiara88
Raczkowanie
 
Avatar rozrabiara88
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: deszczowa kraina
Wiadomości: 81
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam!


Prawie rok farbuję włosy na granatową czerń... ostatnio dwa razy użyłam nawet palette 24mycia granatowej czerni... i?? teraz postanowiłam zostać blondynką...

Od ładnych dwóch tygodni codziennie myję głowę szamponem przeciwłupieżowym... żeby wypłukać tę farbę (ostatni raz farbowałam 3tygodnie temu)... i mam zamiar jeszcze tak przez ponad miesiąc robić żeby jak najbardziej tą farbę wypłukać...

a potem to mam taki plan żeby kupić dwa rozjaśniacze loreal excellance i farbę w jakimś jasnym blondzie... a na koniec zastosować płukankę albo srebrzyk do włosów...

Jak sądzicie uda mi się uzyskać łądny kolor blondu? no i co z kondycją moich włosów...


Na razie są delikatne i cienkie ale za to zdrowe... ten miesiąc do farbowania oprócz spłukiwania koloru chcę przeznaczyć również na odżywienie i wzmocnienie włosów...



Proszę o jakieś dobre rady... pasemka nie wchodzą tutaj w grę...

Z góry dzięki za pomoc

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

a tak swoją drogą... aktualny kolor przy tym płukaniu to już brąz.... taki ciemny ale brąz... może jest nadzieja
__________________
Kobieta wierzy, że dwa i dwa zmieni się w pięć, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę.
Eliot George Eliot (Mary Ann Evans)
rozrabiara88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 17:40   #3933
alcia_06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja również mam naturalne włosy blond a od jakiegos czasu tzn ok 1,5 roku farbuje na ciemne kolory i strasznie denerwuje mnie to ze moje odrosty są bardzo widoczne w krotkim czasie dlatego tez po pierwszym moim farbowaniu stwierdzilam ze chce wrocic do swojego naturalnego koloru i zrobilam dekoloryzaje wloso samodzielnie dekoloryzatorem elgon i faktycznie kolor wracal do mojego wlosy nie byly bardzo zniszczone....ale zaraz po dekoloryzacji kolor wloso jest bardzo intensywny czyli w przypadku kiedy ja musialam dekoloryzowac wlosy dwa razy (bo schodzilam prawie z czarnego na blond) po pierwszej dekoloryzaji mialm intensywnie rude, po drugiej juz blond ale zoltawy i tez bardzo intensywny. pomimo ze nie robilam kolejnych etapow dekoloryzacji kolor sam sie tonowal w ciagu godzin po kilku dniach kolor byl naprawde super. podobno ten dekoloryzator nie niszczy wloso tak bardzo jak typowa dekoloryzacja u fryzjera do ktorej uzywany jest rozjasniacz i woda utleniona
alcia_06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 19:03   #3934
Ceydaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Alciaa a po dekoloryzacji użyłaś farby czy bez Ci się ładny kolor zrobił?
Ceydaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 23:34   #3935
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Question Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam
Od ok.2 lat farbuję włosy na czarno. Mój naturalny kolor to średni/ciemny blond. Chciałabym do niego wrócić [lub nawet rozjaśnić], ale powoli.. Najpierw muszę pozbyć się tej czerni.. W sumie to już się trochę zmył ten kolor i jest taki ciemnobrązowy, ale bez połysku..taki nijaki.. Dodam, że 7 mies.temu miałam robioną trwałą i jeszcze się trzyma.. Mam jasne odrosty i chciałabym coś zrobić, żeby się tak w oczy nie rzucały, bo ostatnio nie wytrzymałam ich widoku..i znów użyłam czarnej farby.. Nie wiem czy lepiej pofarbować same odrosty np.na ciemny brąz [jasny i nawet średni wychodzą-rudawe..i też je widać :/ ], czy może zrobić pasemka [u fryzjera oczywiście]?? Ale to trwa.. Mam włosy za ramiona i nie chciałabym ich ścinać..
Kiedyś użyłam saszetki czarnej, kolor miał po kilku-kilkunastu myciach zejść..ale nie doczekałam, bo włosy zaczęły robić mi się ciemnozielone, więc...znów czarna farba... :/

Myślałam, żeby może użyć rozjaśniacza Joanna, ale nie wiem którego.. Boję się też tzw.placków.. Doradźcie jak go nakładać-najpierw odrosty czy tam, gdzie farba, a odrosty na końcu? Może jeszcze inaczej... Boję się bo mam trwałą.. Domyślam się,że włosy wyjdą pomarańczowe. Czym [konkretna nazwa farby ] najlepiej później pofarbować, żeby wyszedł ładny blond? Tylko nie białe i nie kurczakowo-żółte włosy
Co mi radzicie?

Z góry dziękuję

p.s.
dodaję 2 zdjęcia-wolałabym, to o nazwie "2"[krótsze włosy na zdjęciu], ale ten drugi kolor też jest ok

Edytowane przez pati172003
Czas edycji: 2009-10-29 o 23:36
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 10:36   #3936
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej Pati-jeśli masz czarne włoski,to po rozjaśniaczu wyjdą Ci czerwone,albo burgund-niestety rozjaśniacze nie radzą sobie tak dobrze z czernią jak dekoloryzator-lepiej wydać te 30 parę złotych i schodzić powoli do brązu-bo żaden nawet najlepszy dekolorek nie zrobi Ci od razu z czerni blondu,więc warto popróbować.Ja schodziłam z ciemnego brązu dekolorkiem renee blanche i za pierwszym razem wyszły właśnie takie rudawe-ale kompletnie nie zniszczone-a to ważne w Twoim przypadku,skoro miałaś robioną trwałą-poza tym jego plusem jest to,że wcale nie rusza włosów naturalnych,niefarbowanyc h
I drugim plusem jest to,że można go stosować 2-3 razy pod rząd.Ja szczerze mówiąc bałabym się kłaść rozjaśniacz na czerń-bo nie dość że pali włosy to jeszcze tylko uwydatnia później czerwony barwnik we włosach.A jeśli chcesz coś zdziałać z rozjaśniaczem to spróbuj kąpieli rozjaśniającej-jest o niej napisane dokładnie kilka stron wcześniej -niszczy mniej włosy niż sam rozjaśniacz trzymany na głowie pół godziny.Powodzenia
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...


Edytowane przez Ashane
Czas edycji: 2009-10-30 o 10:38
Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 11:29   #3937
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziękuję Ashane
Czy chodzi Ci o ten produkt(zdjęcie poniżej)? Kosztuje 36.91 zł. Wiesz może czy można go kupić w jakimś sklepie? Tutaj mam internetowy, ale wolałabym poczytać co tam na pudełku naskrobali zanim kupię No i jak go używać, nakładać? Żebym później placków na głowie nie miała? I jaki jest efekt po jego użyciu? Na moich-farbowanych na czarno-pewnie rudawy, ale czy mogę później użyć na niego farby, żeby jakiś blond wyszedł [jaki odcień radzisz]? Czy powtórzyć zabieg dekoloryzacji? No i czy jedno opakowanie wystarczy na 2 razy czy od razu kupić 2 op.?

Przepraszam,że same pytania, ale chciałabym rozwiać wątpliwości

p.s.
dodaję też zdjęcia swoich nieszczęsnych włosów-sorry za jakość-robione telefonem

Edytowane przez pati172003
Czas edycji: 2009-10-30 o 12:03
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 13:31   #3938
rozrabiara88
Raczkowanie
 
Avatar rozrabiara88
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: deszczowa kraina
Wiadomości: 81
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

trzymajcie kciuki bo właśnie z moich czarnych włosów robi się blond... znaczy trzymam rozjaśniacz loreal super prelightening czy jakoś tak się pisze ale baaardzo się boję... a potem piękny jasny złoty blond 8,31 ufff trzymajcie kciuki... bo to już drugi rozjaśniacz dzisiaj pierwszy po 50minutach dał efekt ładnej miedzi tylko odrosty były białe... teraz zostawię go tylko 20minut bo chcę je jeszcze trochę rozjaśnić i farba... na razie po pierwszy rozjaśnianiu jestem mile zaskoczona kondycją włosów dlatego zdecydowałam się na drugi zabieg... aaaaaleee się boję... trzymajcie kciuki...

bez ładu i składu napisane... nerwy dają o sobie znać... nie ma to jak adrenalinka...
__________________
Kobieta wierzy, że dwa i dwa zmieni się w pięć, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę.
Eliot George Eliot (Mary Ann Evans)

Edytowane przez rozrabiara88
Czas edycji: 2009-10-30 o 13:32
rozrabiara88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 13:38   #3939
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez rozrabiara88 Pokaż wiadomość
trzymajcie kciuki bo właśnie z moich czarnych włosów robi się blond... znaczy trzymam rozjaśniacz loreal super prelightening czy jakoś tak się pisze ale baaardzo się boję... a potem piękny jasny złoty blond 8,31 ufff trzymajcie kciuki... bo to już drugi rozjaśniacz dzisiaj pierwszy po 50minutach dał efekt ładnej miedzi tylko odrosty były białe... teraz zostawię go tylko 20minut bo chcę je jeszcze trochę rozjaśnić i farba... na razie po pierwszy rozjaśnianiu jestem mile zaskoczona kondycją włosów dlatego zdecydowałam się na drugi zabieg... aaaaaleee się boję... trzymajcie kciuki...

bez ładu i składu napisane... nerwy dają o sobie znać... nie ma to jak adrenalinka...

z niecierpliwoscia czekamy na zdjecie włosów
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 14:21   #3940
rozrabiara88
Raczkowanie
 
Avatar rozrabiara88
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: deszczowa kraina
Wiadomości: 81
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja mam nadzieję, że szybko dam zdjęcia oby tylko wyszedł kolor a nie włosy
__________________
Kobieta wierzy, że dwa i dwa zmieni się w pięć, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę.
Eliot George Eliot (Mary Ann Evans)
rozrabiara88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 15:25   #3941
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

bedzie dobrze, ja tez jestem na etapie rozjasniania z czarnych do blondu
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 15:27   #3942
rozrabiara88
Raczkowanie
 
Avatar rozrabiara88
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: deszczowa kraina
Wiadomości: 81
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

zdjęć jeszcze nie mam ale za to (przynajmniej w moim mniemaniu) najpiękniejszy kolor włosów na świecie i w dodatku włosy nie wypadają... fakt zmęczone ale dziwne żeby nie.... końcówki w niezłym stanie no i ten kolor z którym nie rozstanę się chyba do końca życia nawet nie przeszkadza mi, że odrosty są jaśniejsze... pełna satysfakcja...
__________________
Kobieta wierzy, że dwa i dwa zmieni się w pięć, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę.
Eliot George Eliot (Mary Ann Evans)
rozrabiara88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 16:28   #3943
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez rozrabiara88 Pokaż wiadomość
zdjęć jeszcze nie mam ale za to (przynajmniej w moim mniemaniu) najpiękniejszy kolor włosów na świecie i w dodatku włosy nie wypadają... fakt zmęczone ale dziwne żeby nie.... końcówki w niezłym stanie no i ten kolor z którym nie rozstanę się chyba do końca życia nawet nie przeszkadza mi, że odrosty są jaśniejsze... pełna satysfakcja...

jejjuu jejjuuu pokaz koniecznie bo zaraz pypcia dostane i wejde w monitor
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 17:45   #3944
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez pati172003 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ashane
Czy chodzi Ci o ten produkt(zdjęcie poniżej)? Kosztuje 36.91 zł. Wiesz może czy można go kupić w jakimś sklepie? Tutaj mam internetowy, ale wolałabym poczytać co tam na pudełku naskrobali zanim kupię No i jak go używać, nakładać? Żebym później placków na głowie nie miała? I jaki jest efekt po jego użyciu? Na moich-farbowanych na czarno-pewnie rudawy, ale czy mogę później użyć na niego farby, żeby jakiś blond wyszedł [jaki odcień radzisz]? Czy powtórzyć zabieg dekoloryzacji? No i czy jedno opakowanie wystarczy na 2 razy czy od razu kupić 2 op.?

Przepraszam,że same pytania, ale chciałabym rozwiać wątpliwości

p.s.
dodaję też zdjęcia swoich nieszczęsnych włosów-sorry za jakość-robione telefonem

Na opakowaniu renee blanche pisze dosłownie cytuję"Wymieszać dokładnie składniki 1i 2 .Nałożyć na włosy,zaczynając od końców.Przykryć plastykowym czepkiem na 20 minut(trzeba go dokupić osobno,ponieważ nie ma go w opakowaniu).Spłukać wodą i umyć szamponem.Czynność można powtórzyć 2-3 krotnie w celu uzyskania większego kontrastu"Tyle jest napisane na opak.a w środku ulotka tylko po angielsku i włosku.Ja kupiłam w centrum zaopatrzenia fryzjerów w warszawie www.czf.pl (tam też można zadawać mailem pytania odnośnie produktu).Nie kupisz go w zwykłej drogerii,bo to kosmetyk profesjonalny.Więc raczej tylko w sklepach fryzjerskich.
Nie ,nie robi placków i bardzo równo ściąga kolor,więc się nie martw,bylebyś miała dokładnie nałożony preparat na włoski.Włosy się po nim nie nagrzewają (jak po rozjaśniaczu) i są naprawdę miękkie
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...


Edytowane przez Ashane
Czas edycji: 2009-10-30 o 17:47
Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 23:33   #3945
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ashane-raz jeszcze Ci dziękuję
Chyba zamówię to cudo przez internet i spróbuję Najwyżej ruda będę chodzić..albo łysa ;P heh.. dam znać cóż to mi wyszło i w ogóle..no i fotki dodam-może moje [przyszłe] doświadczenie też się komuś przyda

Proszę trzymać kciuki
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 23:51   #3946
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

A to ja chyba tez go zamowie skoro tak zachwalacie bo szukam od 3 dni jakiegos dobrego i nie wiem na jaki sie zdecydwac. A mozna ten rene blanche mieszac z woda 9% ? Mieszał ktos juz tak?
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 07:24   #3947
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mam do Was pytanie, czy któraś z Was miała zrobioną dekoloryzację na włosach cienkich i delikatnych? ja własnie takie mam, a chciałabym zejść z bardzo ciemnego brązu na jasny brąz, albo chociaż na brąz.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 11:12   #3948
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez anytsuj Pokaż wiadomość
mam do Was pytanie, czy któraś z Was miała zrobioną dekoloryzację na włosach cienkich i delikatnych? ja własnie takie mam, a chciałabym zejść z bardzo ciemnego brązu na jasny brąz, albo chociaż na brąz.
Ja mam włoski delikatne i cienkie a wyszło super i teraz ma jasny brązik nie martw się, tylko użyj dobrych produktów
__________________
Najważniejszy w życiu jest CZAS,ponieważ dzięki niemu możemy zyskać wszystko inne...

Ashane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 12:02   #3949
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Ashane Pokaż wiadomość
Ja mam włoski delikatne i cienkie a wyszło super i teraz ma jasny brązik nie martw się, tylko użyj dobrych produktów
bardzo dziękuję za odpowiedź,
a jak pójdę do fryzjerki, która pracuje na farbach golldwela ? można zaufać tej marce?
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 12:46   #3950
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

hmm to dziwne,bo pamiętam,że jak ja na czerń kładłam rozjaśniacz to wyszły mi żółte nie nie czerwone ani burgund tym bardziej.Widocznie zależy to od włosów.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 14:11   #3951
Jasminka238
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 97
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Polecam rozjaśniacz prosalon firmy chantal-można kupić w hurtowniach fryzjerskich. Też schodziłam z czarnych włosków poprzez pasemka. Długo to trwało, miałam dość czekania i odważyłam się położyć za trzecim razem rozjaśniacz na całe włoski. Miejscami wyszły żółte,ale na to położyłam na 10 minut srebrny pył z joanny i efekt widać poniżej.

Edytowane przez Jasminka238
Czas edycji: 2009-10-31 o 14:12
Jasminka238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 21:29   #3952
Eufi_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Tak sobie czytam to co piszecie i coraz bardziej jestem zdecydowana na domowy zabieg dekoloryzatorem.
Zamówię sobie "Elgon" i nałożę na ten swój ciemny brąz.
Mam nadzieję że będzie dobrze...
Eufi_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 01:10   #3953
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

No to teraz mam problem..który dekoloryzator zamówić: prosalon - chantal czy renee blanche...?
Przy okazji pytanie odnośnie wydajności-na ile razy mniej więcej starcza np. renee blanche op.2x100 ml [włosy za łopatki, ale cienkie]? Bo nie wiem czy zamówić 1 czy 2 op.[chantal znalazłam na allegro, ale nie ma podanej pojemności..]
I jeszcze ponowię pytanie:
Cytat:
Napisane przez pati172003 Pokaż wiadomość
Czym [konkretna nazwa farby ] najlepiej później pofarbować, żeby wyszedł ładny blond? Tylko nie białe i nie kurczakowo-żółte włosy
Co mi radzicie?
Chodzi mi o nazwę wraz z numerem/odcieniem..powyżej dodałam 2 zdjęcia kolorów, które by mi odpowiadały

dla wszystkich
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 10:16   #3954
andziau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

hej .
Mam podobny problem. Farbuje na czarno włosy odkąd mam pozwoliła farbować :P a mam już 25 lat. Jakiś czas temu odbiło mi by rozjaśnić mą czuprynę na jasny blond. Poszłam do fryzjerki osiedlowej i na głowie miałam wszystkie kolory w odcieniu rudo-brązowym. Włosy już strasznie zniszczone. Poszłam znów do fryzjera już lepszego gdzie poprawiła i wyglądało w miarę dobrze,tyle że wycięła wszystkie zniszczone włosy,już nie miałam długich włosów.Najgorzej jak się ma wycieniowane włosy,widać jak bardzo są zniszczone. Oczywiście wróciłam do swojego wyjściowego. Znowu mi odwaliło,poszukałam rad na forum. Kupiłam Goldwell oxycur platin i goldwell topchic lotion 9% i właśnie testuje na pasemku.
Mogę przyznać że efekt jest świetny,pasemko od czubka do końcówek rozjaśnione równomiernie oczywiście wyszedł rudy-jasny brąz,znów poprawiam to samo pasemko,napiszę później jak wyszło.
Narazie zużyłam jedna miarkę i troszeczkę lotionu,tyle dla dobrej konsystencji. Jak skończę będę chciała resztę sprzedać !!! A kupiłam oryginalnie zapakowane.
andziau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 14:16   #3955
Ceydaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziś użyłam dekoloryzatora renee blanche na moje czarne włosy niefarbowane od kilku miesięcy, więc odrosty miałam brązowe. Zadziałał średnio, włosy wyszły miejscami czarne, miejscami rudawe. Na to dałam farbę renee blanche z utleniaczem 6% kolor ciemny blond z papryką, na zdjęciu wyglądał jak b.jasny rudy. Niestety włosy po wysuszeniu wyszły mi czarne, a odrosty czerwone! Wie ktoś dlaczego tak się stało? Zrobiłam coś źle?
Ceydaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 14:37   #3956
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez pati172003 Pokaż wiadomość
No to teraz mam problem..który dekoloryzator zamówić: prosalon - chantal czy renee blanche...?
Przy okazji pytanie odnośnie wydajności-na ile razy mniej więcej starcza np. renee blanche op.2x100 ml [włosy za łopatki, ale cienkie]? Bo nie wiem czy zamówić 1 czy 2 op.[chantal znalazłam na allegro, ale nie ma podanej pojemności..]
I jeszcze ponowię pytanie:

Chodzi mi o nazwę wraz z numerem/odcieniem..powyżej dodałam 2 zdjęcia kolorów, które by mi odpowiadały

dla wszystkich

ja mam to samo, juz 4 dni mysle który z tych trzech zamówic
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 15:25   #3957
Eufi_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Kurcze...jeśli moja dekoloryzacja się powiedzie to przysiegam że już więcej nie zafarbuję włosów na ciemny kolor! I swear
Eufi_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 15:26   #3958
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Eufi_25 Pokaż wiadomość
Kurcze...jeśli moja dekoloryzacja się powiedzie to przysiegam że już więcej nie zafarbuję włosów na ciemny kolor! I swear
czym robisz dekoloryzacje
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 15:29   #3959
Eufi_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Elgonem.
Tyle się nasłuchałam jaki on jest świetny że spróbuję.
Zamówiłam podwójny zestaw bo z tego co wiem można nawet 3 razy z rzędu dekoloryzować i nie zniszczy włosków.
Eufi_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 15:29   #3960
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

to ja tez go moze zamowie
a kiedy robisz?

z tego co widze on jest w saszetkach, ja mam wlosy troche za biustonosz wiec ile takich zestawwow mam kupic? 17 zł niecałe.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych

Edytowane przez 1985SiWA
Czas edycji: 2009-11-01 o 15:33
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.