Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-04, 18:50   #3511
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ale co zle odmierzysz? to nie jest az tak wazne...mozesz sam oxydant na wlosy nalozyc i to tez rozjasni
tak sie zastanawiam i mysle dlaczego z jasnych wlosów wychodza ci takie zołte...i chyba wiem...
Moze ty za silnych farb uzywasz? za mocnego oxydantu..nie przewidziałam tego ze nie kazdy ma ciemne wlosy jak ja
Silny oxdant 9% wlosy szybko sie utleniaja uwalnia sie duza ilosc tlenu dodatkowo masz problem z wlosami przy skorze ,a wiadomo skora glowy wytwarza cieplo co pobudza jeszcze utlenianie ...i wlosy robia sie zolte.
Nie znam sie az tak na farbach ale moze sprobuj jakies delikatnej...joanny sa delikatne oprocz tego Castingi. przy nastepnym farbowaniu nic nie tracisz no moze jakies 10 zł a moze bedzie dobrze

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2010-03-04 o 18:53
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 18:59   #3512
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
hej wszystkim,u mnie blondzik ok ale już kusi farbować teraz mysle o Stockholmie mam ciut ciepły ten blond więc myśle o tej farbie...a więc pytanko do dziewczyn co go stosowały myśle o Chocolate 77 jeśli nałoze go na jasny ciepły blond uzyskam taki jak na opakowaniu?marzy mi sie właśnie taki!!!pozdrawiam

Wyjdzie ci ładny chłodny jasny blondzik, ale nie ma pewności czy identyko taki jak na opakowaniu... no może ciutkę ciemniejszy, ale na pewno wyjdzie fajny tylko trzymaj długo.
No i niestety, jak widać na moim przykładzie, ciemnych odrostów nie rozjaśni gdyby rozjaśniał to bym chyba została przy tej farbce bo jest naprawdę fajna...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:11   #3513
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
daj im spokój są już naprawdę dobre
daj spokój i daj spokój, a co ja zrobię jak mi się odrost pojawi?? szukam farbki która rozjaśni mi lepiej odrost niż wellaton?? znacie jakąś???
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:14   #3514
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Adzi moim zdaniem spróbuj jeszcze z tym stockholmem wodą się nie martw, przecież możesz położyć na sam odrost. A właśnie teraz kładłaś na sam odrost? Jedna dziewczyna pisała mi, że stockholm wychodzi jaśniej i mniej ciepło niż 10.21 z excellence. Ja używam płukanki na zmianę z szamponem joanny ale jedynie na odrosty, przy skórze głowy i mi pomaga nie chcę przeciągać na całe włoski bo raz tak zrobiłam i miałam w sumie białe włosy a takie mi się nie podobają..

A co do 10.21 excellence jeszcze to nie uważasz, że na odroście wyszły nam takie kolory jakie właśnie powinny wyjść tak naprawdę? No bo ten odcień wcale nie jest chłodny. Sugeruję się oczywiście Panią na opakowaniu, bo na te próbniki wogóle nie ma co patrzeć.. Na rozjaśnione włosy wiadomo, że wyjdzie wogóle inny odcień niż powinien. I ja sobie tak właśnie teraz dochodzę do wniosku, że odrost wyszedł prawidłowo zgodnie z pudełkiem, a reszta włosów wcześniej rozjaśnionych niestety nie przyjęła tej farby jak powinna.. Więc skoro nie podoba Ci się odrost to powinnaś wybrać właśnie chłodniejszy odcień a takim będzie stockholm z preference
Ja doszłam do takiego samego wniosku z tym Preference 01 - na odroście mam w zasadzie kolorek taki, jaki powinien być czyli dokładnie to co na pudełku! Taki jasny, słoneczny blond... ale resztę włosów miałam mocno rozjaśnioną i chłodną i takie też pozostały Dlatego na tle tych jasnych chłodnych końcówek słoneczny odrost wydaje mi się żółty... co tu robić kurczę
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:24   #3515
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Ja doszłam do takiego samego wniosku z tym Preference 01 - na odroście mam w zasadzie kolorek taki, jaki powinien być czyli dokładnie to co na pudełku! Taki jasny, słoneczny blond... ale resztę włosów miałam mocno rozjaśnioną i chłodną i takie też pozostały Dlatego na tle tych jasnych chłodnych końcówek słoneczny odrost wydaje mi się żółty... co tu robić kurczę
No nie? Kurczę naprawdę nie mamy łatwo Ja sobie poradziłam tak, że wyciągnęłam kilka pasemek na przedziałku i pomalowałam natural&easy 522, wyszło cacy ale przecież nie będę tak robić za każdym razem No i mi przynajmniej płukanki i inne specyfiki pomagają także jakoś się ratuję
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:31   #3516
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny normalnie oszaleję z tymi farbami. Ledwo co farbowałam a już mnie kusi no!
Byłam dziś w Rossmannie i zakochałam się w farbie Palette Deluxe 218 srebrny blond!!! Przychodzę do domciu obejrzeć go na ich stronie dokładniej a tu... nie ma go! Na pudełku pokazywało, że do średniego brązu czy jakoś tak rozjaśnia i to naprawdę do jasnego! Poszperałam po necie i znalazłam zagranicą tą farbę i daję fotkę. Mówię Wam kolor cudo! Ta fotka i tak nie ukazuje tego co naprawdę na pudełku widziałam. Narazie zaczyna mnie wkurzać to, że Palette wycofuje najwyraźniej super kolorki blond a zostawia złote, ciemne, żółte blondy Jak Superedzia pisała o 218 z tej zielonej serii. Niech ich szlag!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 19:43   #3517
Canario
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Czym malowalas?

No dziewczyny jestem juz po...Szczerze mowiac nie wiem czy mi sie podoba Jak wiadomo walcze z rudzielcem Napewno jest lepiej niz po rozjasniaczu i odrostach chociaz odrost jak widac o zgrozo jest rudawy Tam gdzie rozjasniacz zalapal pasemka to i farba chwycila . Wydaje mi sie ze farba raczej nie rozjasnila rudzielca. A po za tym gdzie niegdzie odbija na niebiesko/fioletowo Na moich wlosach napewno zadna z was nie przekona sie jaki efekt daje farga bo na pewno u kazdej z was bedzie wygladac o niebo lepiej niz u mnie Co do farby nadal czuje jej smrod...wlosy chyba nie sa zniszczone ciezko orzec bo 3 tyg temu mialam na wlosach rozjasniacz, ale szkod nie widac. Sa gladkie i lsniace...Jakos zle sie czuje w tak jasnym bladzie chciala bym miec ciemniejszy bladzik taki bardziej naturalny. Tylko boje sie, ze jak poloze bardziej naturalny ciemniejszy blad to wyjdzie grom wie co

Normalnie rece opadaja juz nie wiem jak mam sie z tym paskudnym kolorem uporac
Moze wy macie jakies pomysly...
Milka, Twoje włosy i tak o niebo wyglądają lepiej niż moje. Za chwilę wklejam zdjęcia...

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczynki wklejam fotki swoich włosków po wellatonie 12/1(tydzień po farbowaniu)
co radzicie dalej??? chodzi mi o dalsze farbowanie, bo o odżywianiu to ja wiem
piszcie piszcie ostatnie zdjęcie jest jeszcze przed farbowaniem wellatonem;*
Ja widzę dużą zmianę na plus Jeszcze tylko trochę i uzyskasz fajny kolor
Canario jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 19:51   #3518
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny normalnie oszaleję z tymi farbami. Ledwo co farbowałam a już mnie kusi no!
Byłam dziś w Rossmannie i zakochałam się w farbie Palette Deluxe 218 srebrny blond!!! Przychodzę do domciu obejrzeć go na ich stronie dokładniej a tu... nie ma go! Na pudełku pokazywało, że do średniego brązu czy jakoś tak rozjaśnia i to naprawdę do jasnego! Poszperałam po necie i znalazłam zagranicą tą farbę i daję fotkę. Mówię Wam kolor cudo! Ta fotka i tak nie ukazuje tego co naprawdę na pudełku widziałam. Narazie zaczyna mnie wkurzać to, że Palette wycofuje najwyraźniej super kolorki blond a zostawia złote, ciemne, żółte blondy Jak Superedzia pisała o 218 z tej zielonej serii. Niech ich szlag!
śliczny ten kolorek

dziewczyny powiedzcie czy to dobry pomysł...myślałam o tym żeby podciąć końcówki włosów tak 2 cm i myślę nad tym czy nie wystopniować ich tak dość mocno z góry(bo końce chcę tlko leciutko podciąć).
bo ja mam jeszcze trochę ciemnych pasm(ciemny brąz-pozostałości po ciemnej farbie)i tak sobie pomyślałam czy jakbym je tak mocno wystopniowała to te pasma zrobiłyby się ciensze i krótsze i nie byłoby tak tego widać. bo innego wyjścia chyba nie ma na te ciemne pasma, rozjaśniacz odpada bo mi włosy wypali...jeśli macie jakiś inny pomysł to byłabym bardzo wdzięczna. bo farba tych ciemnych na pewno nie złapie;* czekam kochane

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-03-04 o 19:55
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:01   #3519
Canario
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ewciaooo, ja jestem maniaczką każdego centymetra moich włosów, więc odradzam... Może jest jakieś inne wyjście niż ich ścinanie ???

Dziewczyny, program przez który wstawiałam zdjęcia nie działa. Jak wstawiacie tutaj fotki - przepraszam, że oftopuję...
Canario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:06   #3520
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=Canario;17635496]Ewciaooo, ja jestem maniaczką każdego centymetra moich włosów, więc odradzam... Może jest jakieś inne wyjście niż ich ścinanie ???
no właśnie mam nadzieję że któraś z Was podsunie mi jakieś inne rozwiazanie, bo ja jestem juz bezradna, codziennie o tych włosach myślę, mó mężczyzna już się denerwuje
ale ja i tak mam włosy wystopniowane więc chcę jakby odświeżyć moją obecną fryzurkę tylko nie wiem czy właśnie ma to sens, czy te ciemne pasma przez to ścięcie się zminimalizują
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:16   #3521
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ewcia ja już przestałam sobie stopniować i cieniować i takie tam bo zawsze wtedy mi włosy na siano wyglądały. Osobiście u Ciebie podcięłabym te rude końcówki nawet i już te 3cm. Pamiętaj to włosy a nie ręce i odrastają. Ja miałam już za łopatki a teraz mam do ramion i jeszcze podetnę bo są rozdwojone ale to właśnie wina wcześniejszych cieniowań. Już przestałam się tym przejmować bo kiedy dojde do blondziku idealnego zacznę zapuszczanie.

Canario wybierz odpowiedź zaawansowaną i będziesz miała taki spinacz. Naciśnij i pokaże się okienko i wybierz fotki z kompa i załaduj i wszystko!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 20:25   #3522
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=Kachula82;17636096]Ewcia ja już przestałam sobie stopniować i cieniować i takie tam bo zawsze wtedy mi włosy na siano wyglądały. Osobiście u Ciebie podcięłabym te rude końcówki nawet i już te 3cm. Pamiętaj to włosy a nie ręce i odrastają. Ja miałam już za łopatki a teraz mam do ramion i jeszcze podetnę bo są rozdwojone ale to właśnie wina wcześniejszych cieniowań. Już przestałam się tym przejmować bo kiedy dojde do blondziku idealnego zacznę zapuszczanie.
no wiem wiem, że muszę podciąć, ale przecież jak mam teraz nierówne włosy to tak czy siak bedę je miała jeszcze mocniej wycieniowane niż teraz i wystopniowane jak mi zetnie te rude co nie??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 20:40   #3523
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

witajcie dziewczęta

pragnę się podzielic z wami moimi spostrzeżeniami
otóż malowalam ostatnio c12, jestem zaledwie po 2 myciach i zauwazylam ze kolor zrobil mi sie jeszcze o ton (conajmniej) jasniejszy... w dodatkuukazaly sie moje ciemne pasemka ktore mialam robione w wakacje, ktore sa juz teraz ruda poswiata a reszta to ładny stalowy blondzik, jest jednak jedna rzecz ktora mnie martwi, otoz koncowki wlosow do okolo 5 cm dlugosci sa jasniejsze...calosc wyglada tak jakby mi farby zabraklo na pokrycie calosci wlosow a starczylo tylko na koncowki... jutro wstawie foto
nie wiem czy dosc jasno to opisalam...nie jest to bardzo duza roznica z tego wzgledu ze farba rozjasnia o ok. 2 tony ale jenak ja w ciemnej lazience to zobaczylam wiec na dworze widac to pewnie bardziej

co do kondycji wlosow to nie jest tak fajnie niestety.koncowki znacznie mi sie przesuszyly..mam siano
troszke sie martwie, bo jednak chce miec jeszcze jasniejsze ale skoro tak to ma wygladac to pasuje...poki co odzywianie i jeszcze raz odzywianie

moze te koncowki wyszly jasniejsze bo to pozostalosci po jasnych farbach a koncowki byly juz troszke zniszczone moze dlatego bardziej zlapalo...

kurde no

skomentujecie jutro teraz juz na fotkach nie bedzie nic widac
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 21:00   #3524
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A mnie się wydaje, że farba z moich rudych powoli się spłukuje. Może to takie wrażenie bo już mi idą moje naturalne ciemne odrosty i ten rudy taki sie ciemniejszy wydaje a może sie po prostu zmywa, sama już nie wiem
Do tego włoski mi wypadają i to sporo ale teraz już chociaż wiem dlaczego W poprzedniej ciąży też miałam różne dziwne akcje ale za to włosy u fryzjerki wychodziły jeszcze jaśniejsze niż zawsze i pocieszam się na myśl o następnym farbowaniu
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 21:58   #3525
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Czym malowalas?

No dziewczyny jestem juz po...Szczerze mowiac nie wiem czy mi sie podoba Jak wiadomo walcze z rudzielcem Napewno jest lepiej niz po rozjasniaczu i odrostach chociaz odrost jak widac o zgrozo jest rudawy Tam gdzie rozjasniacz zalapal pasemka to i farba chwycila . Wydaje mi sie ze farba raczej nie rozjasnila rudzielca. A po za tym gdzie niegdzie odbija na niebiesko/fioletowo Na moich wlosach napewno zadna z was nie przekona sie jaki efekt daje farga bo na pewno u kazdej z was bedzie wygladac o niebo lepiej niz u mnie Co do farby nadal czuje jej smrod...wlosy chyba nie sa zniszczone ciezko orzec bo 3 tyg temu mialam na wlosach rozjasniacz, ale szkod nie widac. Sa gladkie i lsniace...Jakos zle sie czuje w tak jasnym bladzie chciala bym miec ciemniejszy bladzik taki bardziej naturalny. Tylko boje sie, ze jak poloze bardziej naturalny ciemniejszy blad to wyjdzie grom wie co

Normalnie rece opadaja juz nie wiem jak mam sie z tym paskudnym kolorem uporac
Moze wy macie jakies pomysly...

Ale wyraźna poprawa mimo wszystko jest... a może odżałuj trochę włosków i podetnij je tak z 8-10 cm?? Te u góry są całkiem fajne... A z tymi na dole to chyba jeszcze długo będziesz się męczyć, z rudego bardzo ciężko zejść...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-04, 22:17   #3526
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez tmak Pokaż wiadomość
Chciałabym przestrzec Was przed farbą 9,1 Loreal Excellence. To bardzo jasny popielaty blond poziomu 9,1. Nakładałam ten odcień na włosy-odrosty naturalne koloru bardzo bardzo jasnego popielatego blondu (to mój naturalny), czyli baza jasna, chciałam przyciemnić o jeden ton włosy, bo bardzo podobają mi się popielate blondy poziomu 9, czyli bardzo naturalnie i niebiało. Kładłam Luo color 9,1 to też bardzo jasny popielaty blond z profesjonalnego Loreala i co otrzymywałam, wspaniały popielaty odcień, który zmywał się do aż naturalnie srebrego odcienia na słońcu. Kolor marzenie, ale tubka jest malutka. Ma 50 ml i starcza na jeden raz, a Luo nie jest tani, więc wpadłam na pomysł i zrobiłam sobie Loreal Excellence 9,1, bo jest o wiele tańszy od Luo i co wyszło...Szarość, jakiej nie miałam jeszcze...Zaczęło to spłukiwać się, kolor na odroście miałam popielato-beżowo-lekko rudawy! Paskudztwo! Odczekałam parę dni i zrobiłam Loreal Majiblond odcień rozjaśniający 911 to podwójna popiel i kolor mam jak na próbniku, rudo-beżowe paskudztwo ustąpiło i mam jasną popiel. A Majiblond mieszałam z 6% wodą, bo mam swoje jasne.
Przesrzegam eszcze przed Loreal Excellence 03 to super jasny popielaty blond. Po tym kolorze miałam odcień z opakowania o niebieskim połysku...A włosy nie były białe, takich nie chcę, ale połysk był niebieski, wymyć nie chciało się to nawet po 2 tygodniach...
Nie paprzcie swoich włosów pseudo-farbami. Wiem, że są tańsze, ale zacznijcie kupować profesjonalne, wyjdzie taniej dla Was, bo będziecie robić raz a nie kilka razy. Kondycja będzie świetna i nie będziecie kupować masy środków do regeneracji.
A co sadzisz (sadzicie) o tym? http://allegro.pl/item933648471_lore...l#gallerytymJa na pewno bym wybrała coś z poziomu 9.1 lub 10.1 ale jak tu kupować profesjonalna farbkę jak nie mogę zobaczyć jak one wychodzą.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-03-04 o 22:19
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 06:54   #3527
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Adzi moim zdaniem spróbuj jeszcze z tym stockholmem wodą się nie martw, przecież możesz położyć na sam odrost. A właśnie teraz kładłaś na sam odrost? Jedna dziewczyna pisała mi, że stockholm wychodzi jaśniej i mniej ciepło niż 10.21 z excellence. Ja używam płukanki na zmianę z szamponem joanny ale jedynie na odrosty, przy skórze głowy i mi pomaga nie chcę przeciągać na całe włoski bo raz tak zrobiłam i miałam w sumie białe włosy a takie mi się nie podobają..

A co do 10.21 excellence jeszcze to nie uważasz, że na odroście wyszły nam takie kolory jakie właśnie powinny wyjść tak naprawdę? No bo ten odcień wcale nie jest chłodny. Sugeruję się oczywiście Panią na opakowaniu, bo na te próbniki wogóle nie ma co patrzeć.. Na rozjaśnione włosy wiadomo, że wyjdzie wogóle inny odcień niż powinien. I ja sobie tak właśnie teraz dochodzę do wniosku, że odrost wyszedł prawidłowo zgodnie z pudełkiem, a reszta włosów wcześniej rozjaśnionych niestety nie przyjęła tej farby jak powinna.. Więc skoro nie podoba Ci się odrost to powinnaś wybrać właśnie chłodniejszy odcień a takim będzie stockholm z preference
Wiesz tym razem kładłam ok godziny na odrost i na całość przeciągnęłam na niecałe 10 minut.Tak spróbuje tym stokholmem bo jak nie spróbuje to później będę żałować.No a wczoraj tyle się nasłucham o tych profesjonalnych ze z ciekawości zerknęłam na allegro i znalazłam tam jakieś ale nie lubię kupować kota w worku jak nie wiem co z tego wyjdzie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 07:09   #3528
dddodzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Superedzia dziekuje
kladlam na farbowane (jakis miesiac temu lorealem excellence+srebrny pyl) , dosyc wyplukane do lekko slomkowego z odrostem mysi blond okolo 1 cm. Odrost trzymalam 45 minut a reszte jakies 15-20 minut, wiec razem ponad godzinke-ale wlosy ok, nie ciagna sie, sa w przyzwoitej kondycji
Myslalam, ze zostane juz z ta farba, ale chyba nie dam rady, strasznie korci mnie ten bezowy, ktorym robila milka
dddodzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 07:19   #3529
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

milusiaam dziękuje za rade ale wiesz ja mam bardzo trudny włos jeśli chodzi o rozjaśnianie.Tak zawsze słyszałam od fryzjerki mojej.Potrafiłam z pasemkarki na naturalnych włosach siedzieć dwie godz.wiedz sobie wyobraź.Myslalam o profesionalnych i cos tam znalazlam na allegro ale jak nie widze jak to wychodzi to mi trudno prewidziec co by mi wyszło.To jest duży minus kupowania profesjonałów.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 07:40   #3530
dddodzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Adzi jesli chodzi Ci o palete kolorow majirel to zerknij moze tutaj

http://ktpi.pl/go/_info/index.php?us...10_10_1&page=4
wyglada na to, ze to odcienie majirel (pod zdjeciem farby)
dddodzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:23   #3531
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Zrobiłam tego garniera i jestem zachwycona!!!! Kolor wyszedł znacznie jaśniejszy niz się spodziewałam, ale jest fantastyczny. Od dziś polecam garniera!!! Po lorealu miałam rudawe a po garnierze są złote ale bez rudości, nawet chłodnawe!!! Szok! a najlepsze jest to, że po lorealu miałam mocno przesuszone a teraz są mięciutkie i nawet się nie puszą!
Garnier color naturals 8. Kładziony na 9 loreala i prawie 3 cm odrosty w odcieniu ciemny blond miodowy. Nakładałam na odrosty na 25 min a potem resztę mieszanki na całosc na 5 minut.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:28   #3532
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny mnie to z rana szlag trafił. Czytam sobie jakieś ploty o gwiazdach i patrzę na nikogo innego jak Britney Spears. W piątek brązowo prawie czarna a w sobotę blond! A my się męczymy żeby jakikolwiek blond mieć!
sobota: http://www.celebrity-gossip.net/imag...e-022610-9.jpg
piątek: http://www.celebrity-gossip.net/imag...s-022610-2.jpg
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 08:46   #3533
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
milusiaam dziękuje za rade ale wiesz ja mam bardzo trudny włos jeśli chodzi o rozjaśnianie.Tak zawsze słyszałam od fryzjerki mojej.Potrafiłam z pasemkarki na naturalnych włosach siedzieć dwie godz.wiedz sobie wyobraź.Myslalam o profesionalnych i cos tam znalazlam na allegro ale jak nie widze jak to wychodzi to mi trudno prewidziec co by mi wyszło.To jest duży minus kupowania profesjonałów.

Wiesz co, ja kiedyś miałam robione włoski u fryzjerki farbami profesjonalnymi Majirel i Matrix (obie należą do Loreala), i też wcale odrost tak świetnie się nie rozjaśniał... a na dokładkę kolory zmywały się dość szybko. I tak sobie myślę że chyba wszystkie farby Loreala są takie delikatne, bez względu na to czy profesjonalne czy nie...

Natomiast Garnier jest wyraźnie mocniejszy, co jest dziwne bo to też jest marka Loreala ale może ma jakieś inne składniki, nie wiem aktywatory koloru czy coś tam?? Nie znam się na tym ale np. Garnier Nutrisse kiedyś farbowałam i zawsze wychodził mi taki kolor jak chciałam

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Zrobiłam tego garniera i jestem zachwycona!!!! Kolor wyszedł znacznie jaśniejszy niz się spodziewałam, ale jest fantastyczny. Od dziś polecam garniera!!! Po lorealu miałam rudawe a po garnierze są złote ale bez rudości, nawet chłodnawe!!! Szok! a najlepsze jest to, że po lorealu miałam mocno przesuszone a teraz są mięciutkie i nawet się nie puszą!
Garnier color naturals 8. Kładziony na 9 loreala i prawie 3 cm odrosty w odcieniu ciemny blond miodowy. Nakładałam na odrosty na 25 min a potem resztę mieszanki na całosc na 5 minut.

O właśnie, to by potwierdzało moją teorię o farbach Loreal i Garnier, jednak się różnią "mocą"

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mnie to z rana szlag trafił. Czytam sobie jakieś ploty o gwiazdach i patrzę na nikogo innego jak Britney Spears. W piątek brązowo prawie czarna a w sobotę blond! A my się męczymy żeby jakikolwiek blond mieć!
sobota: http://www.celebrity-gossip.net/imag...e-022610-9.jpg
piątek: http://www.celebrity-gossip.net/imag...s-022610-2.jpg

Ha ha!! Dobre I nawet niezły blondzik jej wyszedł...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 09:22   #3534
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez dddodzia Pokaż wiadomość
Adzi jesli chodzi Ci o palete kolorow majirel to zerknij moze tutaj

http://ktpi.pl/go/_info/index.php?us...10_10_1&page=4
wyglada na to, ze to odcienie majirel (pod zdjeciem farby)
DziękujeCi bardzo za pomoc Ale tam jakos blond kolory wychodza tak Ciemnawo przynajmniej te o ktorych myslalam.Ale nad tym to bede się musiała sie jeszcze powaznie zastanowic. Chyba najpierw sprobuje jeszcze tego stokholm.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Kachula82 Bo my nie mamy ze sobą sztabu fryzjerów i stylistów tylko nasze móżdżki.hehehe

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

mysia m No ładny kolorek Nawet bardzo ładny bym rzekła.Jak dla mnie ciut ciemny ale mi się w Twoim wydaniu podoba.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Chocolate77 Właśnie wróciłam z zakupów i kupiłam loreal stokholm.Zobaczymy co z tego będzie.Juz mam i tak wszystkiego dosyć wiec przestaje się już tym grysc.Tyle ze teraz mnie korci już go nałożyć na odrosty a przecież we wtorek co dopiero robiłam moje klaczki.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-03-05 o 09:23
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 09:36   #3535
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND


Chocolate77 Właśnie wróciłam z zakupów i kupiłam loreal stokholm.Zobaczymy co z tego będzie.Juz mam i tak wszystkiego dosyć wiec przestaje się już tym grysc.Tyle ze teraz mnie korci już go nałożyć na odrosty a przecież we wtorek co dopiero robiłam moje klaczki.[/QUOTE]


Oooo super, zrób i wstaw fotki!! Jak nałożysz na sam odrost to na pewno włosom nic się nie stanie, mimo że niedawno farbowałaś, poza tym to delikatna farbka...
Hmm kto może Stockholm na twoje odrosty podziała lepiej niż na moje?? No w każdym razie na pewno zauważysz że ten odcień jest dużo chłodniejszy od Excellence 10.21
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 09:45   #3536
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość

Chocolate77 Właśnie wróciłam z zakupów i kupiłam loreal stokholm.Zobaczymy co z tego będzie.Juz mam i tak wszystkiego dosyć wiec przestaje się już tym grysc.Tyle ze teraz mnie korci już go nałożyć na odrosty a przecież we wtorek co dopiero robiłam moje klaczki.

[/QUOTE]
A tobie nie wziol odrostu? Ja w sumie mam już jasny ten odrost.Ale w stosunku do reszty to wygląda mi na żółty bo cala reszta włosów jest chłodna i pewnie jeszcze optycznie robi mi ten kontrast..Z reszta widać na fotkach.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:07   #3537
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A tobie nie wziol odrostu? Ja w sumie mam już jasny ten odrost.Ale w stosunku do reszty to wygląda mi na żółty bo cala reszta włosów jest chłodna i pewnie jeszcze optycznie robi mi ten kontrast..Z reszta widać na fotkach.[/QUOTE]


No właśnie mi nie bardzo rozjaśnił, tj. odrost + moje naturalne ciemno mysie pasemka po Stockholmie nabrały koloru takiej "chłodnej sraczki", jak widać na moich fotkach str. 112 (te dwa pierwsze zdjęcia to był właśnie Stockholm, który wcześniej kładłam na ciemny blond z pasemkami).
A trzymałam go długo Dopiero Loreal 01 ruszył odrost bardziej, ale tez rozjaśnił do ciepłego blondu więcej dalej mi to niezbyt odpowiada
No nic spróbuję niedługo tego Garniera, może walnę np. Garnier Nutrisse 111 na sam odrost i zobaczę co z tego wyniknie
Cały czas się waham czy pozostać przy jaśniutkim blondzie i walczyć z odrostami za pomocą jakichś mocniejszych popielatych farb czy może lekko przyciemnić włosy, np. do beżowego blondu jak Garnier Nutrisse 89...

Ale wiesz co ten twój odrościk jest już naprawdę jasny, niewiele się odznacza to ja myślę że Stockholm ładnie złapie i ochłodzi ten kolor, na sto procent
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:32   #3538
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Chocolate77 Wiesz mi sie osobiscie twoje wloski po tym stokholmie podobaja,wygladalaly tak na ciemny bez.Ja tez się bije z myślami ,jeśli już w najbliższym czasie nie znajdę farbki która będzie sobie radziła z moim odrostem to przyciemnię albo na jasny popielaty albo jasny bez.Bo naprawdę już opadam z sil i mam dosyć tej ciągłej walki o ten odrost bo nie powiem cala reszta włosów jak dla mnie jest satysfakcjonująca.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:49   #3539
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Tak myslicie ...mi sie wydaje, ze nie bardzo ruszylo rudzielca. Jakos nie moge sie przyzwyczaic do tak jasnego kolorku.
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 10:51   #3540
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mnie to z rana szlag trafił. Czytam sobie jakieś ploty o gwiazdach i patrzę na nikogo innego jak Britney Spears. W piątek brązowo prawie czarna a w sobotę blond! A my się męczymy żeby jakikolwiek blond mieć!
sobota: http://www.celebrity-gossip.net/imag...e-022610-9.jpg
piątek: http://www.celebrity-gossip.net/imag...s-022610-2.jpg
A do tego jakie te blond lśniące
Kurcze
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.