Praca i zarobki w centrach handlowych, sklepach z firmowymi ciuchami... Wasze opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-12, 22:02   #1
Ajgulka
Przyczajenie
 
Avatar Ajgulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
Question

Praca i zarobki w centrach handlowych, sklepach z firmowymi ciuchami... Wasze opinie


Witam
Dziewczyny jakie macie doświadczenia z pracą w handlu, w firmowych sklepach, centrach, galeriach? Gdzie najlepiej płacą, a gdzie lepiej nie startować? Podzielcie się swoimi doświadczeniami, pewnie wielu osobom się to przyda
Jestem w trakcie poszukiwań pracy, mam doświadczenie w handlu, pracowałam w sklepie z bielizną. Wysyłam CV, czytam forum i jestem załamana wysokością proponowanych zarobków. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w h&m i zostałam zaproszona na kolejną, ale chyba się na nią nie udam, słyszałam od kilku osób, że zarobki kiepskie, a rozmowa przebiegała tak jakbym kandydowała na stanowisko managera...
W pewnym sklepie z bielizną zaproponowali mi 3,70zł za godzinę, w innym 1100zł brutto - 9h dziennie + każda sobota po 5h.
Piszcie, piszcie, doradzajcie!
Ajgulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 15:10   #2
Ajgulka
Przyczajenie
 
Avatar Ajgulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
Dot.: Praca i zarobki w centrach handlowych, sklepach z firmowymi ciuchami... Wasze o

Nikt nic nie napisze?
Ajgulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 21:27   #3
SztuczkaMagiczka
Rozeznanie
 
Avatar SztuczkaMagiczka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 547
Dot.: Praca i zarobki w centrach handlowych, sklepach z firmowymi ciuchami... Wasze o

Ja słyszałam, że w H&M całkiem nieźle się zarabia. Natomiast poszłam na rozmowę do Planet Sport, gdzie płacą 2 zł za godzinę + 1,5 % od tego co sprzedasz, raczej nieciekawie. A wydaje mi się, że w takich sklepach jest przeważnie 5, 6 zł. za godzinę, ale może w niektórych są większe, nie wiem. Powodzenia w szukaniu.
__________________


SztuczkaMagiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 15:00   #4
Ajgulka
Przyczajenie
 
Avatar Ajgulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
Dot.: Praca i zarobki w centrach handlowych, sklepach z firmowymi ciuchami... Wasze o

O rany 2 zł na godzinę :/ Ciekawe jak się ma te 1,5% do tego co sprzedajesz...
Ogólnie chyba w sklepach z ciuchami zarobki są dobre dla studentów, którzy chcą sobie tylko dorobić, bo jak tu normalnie żyć za te pieniądze...?
Ajgulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.