Chanel-kolorówka - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-07, 14:25   #1111
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Jezeli ktoś nie potrzebuje 98 cieni chanel to może na te diory się skusi?
http://www.allegro.pl/item498351444_...ryginalne.html
no nieee... teraz to prawie spadlam z krzesla i zakrztusilam sie kawa ... kolory mnie powalily
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 14:27   #1112
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Straszne Tylko tyle mogę z siebie wydusić.




Własnie najgorsze że ktoś to licytuje a cena jest wysoka jak na takie byle co.
Przyznam że nie zaryzykowałabym nałożenia na twarz a tym bardziej na okolice oczu żadnego takiego cuda Made in Chanel czy Dior.
Wolę nawet nie myśleć co oni tam dodają do tych podrobionych cieni czy pudrów.

Jezeli ktoś nie potrzebuje 98 cieni chanel to może na te diory się skusi?
http://www.allegro.pl/item498351444_...ryginalne.html
myslalam ze pokazujesz diory tej osoby od palety chanela a TY taka niespodzianke robisz!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 15:17   #1113
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie wiem czemu upodobano sobie Harmonie de Blush jako cienie to już nie pierwszy raz


racja
Przyszło mi do głowy że może producenci podróbek (producent- to brzmi dumnie ) zbieraja albo nawet kupują zużyte puderniczki diora i potem daja do nich takie własnie cuda.
Przyznam ze na niektórych zdjęciach te puderniczki wygladaja bardzo bardzo dobrze dlatego myslę ze moga być od oryginalnych produktów.
Jakiś czas temu były na all cienie szare w puderniczce po Sunset Fiesta.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
myslalam ze pokazujesz diory tej osoby od palety chanela a TY taka niespodzianke robisz!
Allegro to kopalnia takich skarbów.
Przynajmniej rozrywki nam nie zabraknie
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 15:28   #1114
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Przyszło mi do głowy że może producenci podróbek (producent- to brzmi dumnie ) zbieraja albo nawet kupują zużyte puderniczki diora i potem daja do nich takie własnie cuda.
Przyznam ze na niektórych zdjęciach te puderniczki wygladaja bardzo bardzo dobrze dlatego myslę ze moga być od oryginalnych produktów.
Jakiś czas temu były na all cienie szare w puderniczce po Sunset Fiesta.



Allegro to kopalnia takich skarbów.
Przynajmniej rozrywki nam nie zabraknie
oj dla nas dobrze ale dla tych co kupuja to nie bardzo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 16:36   #1115
roza1234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 569
Dot.: Chanel-kolorówka

Mam wielka prośbę.Zupełnie się nie znam a jestem ciekawa czy to orginał http://allegro.pl/item486158335_szmi...tus_rouge.html ??
roza1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 17:12   #1116
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez roza1234 Pokaż wiadomość
Mam wielka prośbę.Zupełnie się nie znam a jestem ciekawa czy to orginał http://allegro.pl/item486158335_szmi...tus_rouge.html ??
oryginał po aukcjach w komentarzach widzę, że specjalizuje się w kosmetykach selektywnych
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 18:04   #1117
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Kurcze,nie bardzo,nawet nie wiem,gdzie we Wrocławiu jest salon Maca

Pasuje jak najbardziej,ale chciałabym teraz coś innego,najchętniej Mat lumiere lub Double Perfection,ale ten drugi niestety już niedostępny
Z takich bardziej ogólnodostępnych polecam pomacać jeszcze najnowszy kompakt Clinique Almost Powder Makeup, odcień Fair albo Diorskin Forever Compact, nr.10, oba są bardzo jasne, trwałe no i nie dają takiego płaskiego matu tylko twarz wygląda naturalnie. Sporo kompaktow już przerobiłam, stosuję tylko pudrowe, najlepszy moim zdaniem z tych wszystkich jest Mat Lumiere, tylko kolor mógłby być może minimalnie jaśniejszy, no ale nie czepiam się
__________________
Trust the lust. Go deeper.

Edytowane przez lizzie
Czas edycji: 2008-12-07 o 18:06
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 18:10   #1118
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Chanel-kolorówka

paletka Chanel cena: 85$ ()
całkiem ładna ale na kolana nie powala
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg collection-essentielle-de-chanel-lumiere-romantique.jpg (18,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg collection-essentielle-de-chanel-lumiere-tendresse.jpg (20,0 KB, 43 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 18:20   #1119
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Z takich bardziej ogólnodostępnych polecam pomacać jeszcze najnowszy kompakt Clinique Almost Powder Makeup, odcień Fair albo Diorskin Forever Compact, nr.10, oba są bardzo jasne, trwałe no i nie dają takiego płaskiego matu tylko twarz wygląda naturalnie. Sporo kompaktow już przerobiłam, stosuję tylko pudrowe, najlepszy moim zdaniem z tych wszystkich jest Mat Lumiere, tylko kolor mógłby być może minimalnie jaśniejszy, no ale nie czepiam się

Pomyślę,pomyślę
Uczepiłam się tego Mat Lumiere...
Czemu moja cera nie jest choć trochę ciemniejsza,kłopot byłby z głowy
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 18:31   #1120
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
paletka Chanel cena: 85$ ()
całkiem ładna ale na kolana nie powala
widzialam ja na stronie Chanel... u mnie i tak jej nie ma
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 18:41   #1121
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
paletka Chanel cena: 85$ ()
całkiem ładna ale na kolana nie powala
Dziewczyny gdzie mozna nabyc takie paletki ja czesto odwiedzam Douglasa i ici paris XL ale nigdy zadnych palletek nie widzialam a chcialabym se kupic

Edytowane przez trihomonas
Czas edycji: 2008-12-07 o 18:43
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-07, 18:50   #1122
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie mozna nabyc takie paletki ja czesto odwiedzam Douglasa i ici paris XL ale nigdy zadnych palletek nie widzialam a chcialabym se kupic
ja jeszcze nigdy nie widzialam w douglasie paletek... tych limitowanych... jakiejkolwiek firmy ... ehhh... wszystko to stany albo anglia
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 18:59   #1123
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Chanel-kolorówka

W NY dostepne sa we wszystkich wiekszych domach handlowych typu Macy's, Nordstrom, Bloomingdales ... W Szwabowie tego typu ciekawostki innych firm (Estee Lauder) widzialam w Karstadt, ale na Chanel sie do tej pory nie natknelam ... Internet?
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 20:26   #1124
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Chanel-kolorówka

Skoro w innych krajach nie ma to w Polsce nie ma co marzyć o takiej paletce
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 21:12   #1125
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Skoro w innych krajach nie ma to w Polsce nie ma co marzyć o takiej paletce
w Polsce niektore rzeczy szybciej sie pokazuja jak w innych krajach ... jest pare takich dostepnych w pl... o ktorych u mnie nikt nie slyszal ... ogolnie na stany sa inne produkty wypuszczane i nie wiem dlaczego o wiele wiekszy wybor maja jak my... to niesprawiedliwe
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:50   #1126
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj dla nas dobrze ale dla tych co kupuja to nie bardzo
Mam wrażenie że niektórzy to kupują bezmyślnie tylko dla samego znaczka Chanel czy Dior - wiadomo jest znaczek jest lans

Osoby które naprawdę chcą mieć kosmetyk dobrej jakości ida albo do perfumerii albo sami robią rozeznanie jak wyglada oryginał np na stronie firmowej producenta albo pytają sie na wizazu

Ooo a tu kolejne cudo http://www.allegro.pl/item501731726_...l_4_color.html

Kupiłam sobie próbki Mat Lumiere, zobaczymy jak się u mnie sprawdzi.
Juz wiem że prawdopodobnie będzie trochę za jasny (próbki w saszetkach z tego co zauważyłam są tylko w odcieniu nr 20) ale w razie czego zmieszam go z Vitalumiere 40 który po lecie zrobił sie za ciemny i powinno być ok
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 22:51   #1127
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
No kolorki boskie, nie powiem
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 09:21   #1128
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Mam wrażenie że niektórzy to kupują bezmyślnie tylko dla samego znaczka Chanel czy Dior - wiadomo jest znaczek jest lans

Ooo a tu kolejne cudo http://www.allegro.pl/item501731726_...l_4_color.html

Kupiłam sobie próbki Mat Lumiere, zobaczymy jak się u mnie sprawdzi.
Juz wiem że prawdopodobnie będzie trochę za jasny (próbki w saszetkach z tego co zauważyłam są tylko w odcieniu nr 20) ale w razie czego zmieszam go z Vitalumiere 40 który po lecie zrobił sie za ciemny i powinno być ok
1. też mam takie wrażenie. I zauważyłam że jakoś mnie tak ostatnio dziwnie zbulwersowało kupowanie "u dystrybutora" (kolegi jakiegoś tam) kradzionych? podrobionych? perfumów m.in. Chanel... Jak to? to ja (a właściwie TŻ ale nie czepiajmy się szczegółów) wydaję 400zł żeby mieć oryginalne fajne perfumy a takie same kradzione ktoś kupi za 80... Kupiłybyście, mając np pewność że to oryginały? Dobra, wiem, przepłacanie tez nie jest fajne, wtedy jeszcze nie wiedziałam o Tru. Ale nawet na Tru EDP Madmoiselle to wydatek rzędu powyżej 300zł. To jak to jest że "na mieście" chodzą po 80?
2. zgłosił to ktoś do al
3. no to trzymam kciuki za Mat Lumiere, bo wg mnie to porządny podkład.
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 09:56   #1129
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Chanel-kolorówka

A ja nie wiem czy nie kupiłabym czegoś co wypadło z tira jeśli miałabym pewność, że to oryginał. heh
tylko tak gadam; ja nawet Tru się boję, bo w sumie lubię macnąć, spróbować, powąchać...
Za wszystko przepłacam , bo polskie ceny ni jak się mają do moich zarobków. Madmoiselle za 80 zł będzie mi się to śnić. Od lat to mój ulubiony zapach (miałam jeden pełnowymiarowy flakon) i często nim się pryskam - kupowanymi u znajomej próbeczkami z atomizerkiem za 5 zł. Swoją drogą chyba też wypadają z tira albo od jakiejś pani z Sephory... Do moich, nie małych, zakupów jakoś nigdy nie dostałam próbki Chanel...
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 10:33   #1130
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
1. też mam takie wrażenie. I zauważyłam że jakoś mnie tak ostatnio dziwnie zbulwersowało kupowanie "u dystrybutora" (kolegi jakiegoś tam) kradzionych? podrobionych? perfumów m.in. Chanel... Jak to? to ja (a właściwie TŻ ale nie czepiajmy się szczegółów) wydaję 400zł żeby mieć oryginalne fajne perfumy a takie same kradzione ktoś kupi za 80... Kupiłybyście, mając np pewność że to oryginały? Dobra, wiem, przepłacanie tez nie jest fajne, wtedy jeszcze nie wiedziałam o Tru. Ale nawet na Tru EDP Madmoiselle to wydatek rzędu powyżej 300zł. To jak to jest że "na mieście" chodzą po 80?
2. zgłosił to ktoś do al
3. no to trzymam kciuki za Mat Lumiere, bo wg mnie to porządny podkład.
Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
A ja nie wiem czy nie kupiłabym czegoś co wypadło z tira jeśli miałabym pewność, że to oryginał. heh
tylko tak gadam; ja nawet Tru się boję, bo w sumie lubię macnąć, spróbować, powąchać...
Za wszystko przepłacam , bo polskie ceny ni jak się mają do moich zarobków. Madmoiselle za 80 zł będzie mi się to śnić. Od lat to mój ulubiony zapach (miałam jeden pełnowymiarowy flakon) i często nim się pryskam - kupowanymi u znajomej próbeczkami z atomizerkiem za 5 zł. Swoją drogą chyba też wypadają z tira albo od jakiejś pani z Sephory... Do moich, nie małych, zakupów jakoś nigdy nie dostałam próbki Chanel...
ja mam sprawdzonego "Pana", który zbiera właśnie kosmetyki porzucone z tira (chyba)
kupowałam u niego już wiele rzeczy i wiem na pewno, że ma oryginały, ale ceny nie odbiegają aż tak od cen sklepowych
np. cienie 5 Diora ok 130-140 zł, błyszczyki, tusze w granicach 60 - 70 zł, perfumy różnie, ale ostatnio kupiłam Euphorię CK 100 ml za 200 zł

ceny trochę niższe, ale nie 80 % niższe , więc ja perfum wartych 400 zł nie kupiłabym za 80 zł, choć może trafiają się jakieś perełki
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 10:44   #1131
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
A ja nie wiem czy nie kupiłabym czegoś co wypadło z tira jeśli miałabym pewność, że to oryginał. heh
tylko tak gadam; ja nawet Tru się boję, bo w sumie lubię macnąć, spróbować, powąchać...
Za wszystko przepłacam , bo polskie ceny ni jak się mają do moich zarobków. Madmoiselle za 80 zł będzie mi się to śnić. Od lat to mój ulubiony zapach (miałam jeden pełnowymiarowy flakon) i często nim się pryskam - kupowanymi u znajomej próbeczkami z atomizerkiem za 5 zł. Swoją drogą chyba też wypadają z tira albo od jakiejś pani z Sephory... Do moich, nie małych, zakupów jakoś nigdy nie dostałam próbki Chanel...
Polskie ceny są nie do przebicia,naprawdę Tragedia.

Madmoiselle jest śliczna, cudowna, przepiękna Ale na przykład dla mnie idealna na teraz - latem po prostu nie umiem się do niej przyzwyczaić, a jeszcze mnie jakieś 95ml czeka - kiedy ja to zuzyję...
hmm ja ostatnio w sephorze robiłam zakupy - Aqualumiere + Hydrabase i dostałam próbeczki kremu pod oczy i do twarzy Beaute Initiale (sorry jeśli coś nagmatwałam z pisownią) ale takie solidne po 5ml. fajne kremiki nawet. Choć wolę mojego Clinique
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:22   #1132
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Polskie ceny są nie do przebicia,naprawdę Tragedia.

Madmoiselle jest śliczna, cudowna, przepiękna Ale na przykład dla mnie idealna na teraz - latem po prostu nie umiem się do niej przyzwyczaić, a jeszcze mnie jakieś 95ml czeka - kiedy ja to zuzyję...
hmm ja ostatnio w sephorze robiłam zakupy - Aqualumiere + Hydrabase i dostałam próbeczki kremu pod oczy i do twarzy Beaute Initiale (sorry jeśli coś nagmatwałam z pisownią) ale takie solidne po 5ml. fajne kremiki nawet. Choć wolę mojego Clinique
jeśli chodzi o próbki coś się zaczyna ruszać, ale nadal mocno kuleje...
dzisiaj wpadłam na chwilkę do Sephory - chciałam próbkę podkładu Guerlain Parure Aqua albo Extreme i Pani pokazała mi puste testery powiedziała, że to jedyne, jakie dostali odkąd podkłady weszły, czyli od 2 miesięcy

nie dość, że ceny zaporowe, to jeszcze mamy kupować bez testowania - skandal

a może stwierdzili, że Polki mało kupują i nie opłaca się im dawać więcej testerów
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 13:30   #1133
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o próbki coś się zaczyna ruszać, ale nadal mocno kuleje...
dzisiaj wpadłam na chwilkę do Sephory - chciałam próbkę podkładu Guerlain Parure Aqua albo Extreme i Pani pokazała mi puste testery powiedziała, że to jedyne, jakie dostali odkąd podkłady weszły, czyli od 2 miesięcy

nie dość, że ceny zaporowe, to jeszcze mamy kupować bez testowania - skandal

a może stwierdzili, że Polki mało kupują i nie opłaca się im dawać więcej testerów
nooo dobrze, ale jesli Polki mało kupują, to na cho**** w jednym mieście kilka czy kilkanaście salonów Sephory czy Douglasa???? Wolałabym dwa ale porządnie zaopatrzone. A tak - w każdej galerii jakaś perfumeria a o co nie zapytasz to "nie ma", "nie dostarczyli", "skończyło się"... A najmniej to lubię sytuacje kiedy wybieram szminkę z panią od godziny (ojj potrafie tak, potrafie) i jak juz się na jakąś zdecyduję to akurat okazuje się, że TEGO koloru już własnie nie ma... Ehhh daleko w tyle jesteśmy w naszym kraju i tyle
A moja koleżanka ostatnio kupowała w Sephorze zestaw Clinique (za moją namową i z moją zniżką, taka dobra jestem ) i dostała do niego zestaw własnie próbek Parure (oba)... Aż jej normalnie pozazdrościłam
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 13:42   #1134
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nooo dobrze, ale jesli Polki mało kupują, to na cho**** w jednym mieście kilka czy kilkanaście salonów Sephory czy Douglasa???? Wolałabym dwa ale porządnie zaopatrzone. A tak - w każdej galerii jakaś perfumeria a o co nie zapytasz to "nie ma", "nie dostarczyli", "skończyło się"... A najmniej to lubię sytuacje kiedy wybieram szminkę z panią od godziny (ojj potrafie tak, potrafie) i jak juz się na jakąś zdecyduję to akurat okazuje się, że TEGO koloru już własnie nie ma... Ehhh daleko w tyle jesteśmy w naszym kraju i tyle
A moja koleżanka ostatnio kupowała w Sephorze zestaw Clinique (za moją namową i z moją zniżką, taka dobra jestem ) i dostała do niego zestaw własnie próbek Parure (oba)... Aż jej normalnie pozazdrościłam
no ja jej też zazdroszczę, bo nie będę jeździć po wszystkich perfumeriach z nadzieją, że będzie trochę podkładu w testerze

nie rozumiem tego marketingu i tyle - taka ciemna masa ze mnie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 13:46   #1135
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no ja jej też zazdroszczę, bo nie będę jeździć po wszystkich perfumeriach z nadzieją, że będzie trochę podkładu w testerze

nie rozumiem tego marketingu i tyle - taka ciemna masa ze mnie
no dokładnie...
nie jesteś jedyna, która nie rozumie, jest nas więcej
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 11:04   #1136
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Chanel-kolorówka

Czy to oryginał?

http://www.allegro.pl/item500903646_...sto_z_usa.html
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 11:57   #1137
nitencja
Raczkowanie
 
Avatar nitencja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 262
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Z tego co sie orientuje to chyba tak. Te cienie pojawily sie jakis czas temu, byla to limitowana kolekcja.
nitencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 13:02   #1138
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Chanel-kolorówka

Wygląda mi na to, że ten sprzedajacy ma oryginały
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 17:23   #1139
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Chanel-kolorówka

god damn it - widzę, że wszystkie już widziały 98 kolorów chanel aż wątek znalazlam żeby pokazać;d
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 10:10   #1140
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Chanel-kolorówka

wiosna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chanelspring2009makeup2dj2.jpg (17,2 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chanelspring2009makeup3vv1.jpg (14,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chanelspringmakeup20091xj9.jpg (21,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chanelspringmakeup20094ru8.jpg (10,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chanelspringmakeup20096bx0.jpg (8,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chanelspringmakeup20097rr4.jpg (8,0 KB, 14 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.