Jak nosić pierścionki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-10, 13:14   #1
Zanet96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4

Jak nosić pierścionki?


Witajcie,
Nie znalazłam podobnego tematu ani odpowiedzi na moje pytanie. Przez kilkanaście lat miałam jeden srebrny pierścionek, do którego jestem tak przywiązana, że w ogóle go nie ściągam. Noszę go na serdecznym palcu prawej dłoni.
Po tych kilkunastu latach przymierzam się do kupna drugiego srebrnego pierścionka, jednak mam problem - nie wiem, jak nosić dwa pierścionki. Na pewno jeden pozostanie na serdecznym palcu prawej dłoni, ale na którym palcu nosić ten drugi? Mały i kciuk odpadają.
Jak Wy nosicie swoje pierścionki?
Zanet96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 18:10   #2
Filifjonka
Raczkowanie
 
Avatar Filifjonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 290
Dot.: Jak nosić pierścionki?

Ja bym wybrała na Twoim miejscu środkowy Sama tak noszę. Od kiedy noszę obrączkę to ona wiadomo, na serdecznym i na środkowym pierścionek.
Kiedyś, jak czasem założyłam więcej pierścionków, to zawsze na serdecznym, środkowym i wskazującym.
Filifjonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 16:14   #3
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Jak nosić pierścionki?

pierścionki się nosi jak kto lubi, może poza zaręczynowym, dla którego tradycyjnie zarezerwowany jest serdeczny u prawej ręki (przynajmniej w pl, w stanach zaręczonowe noszą na lewej ręce).
a zatem noś jak ci wygodnie i w zależności od stylu pierścionka
(mi się podoba jak dziewczyny noszą pierścionki na 2 paliczku, ale osobiście uważam to za mega niewygodne oraz sprawdzające się tylko z cieniutkimi złotymi pierścionkami)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 23:57   #4
kolorchabrow
Raczkowanie
 
Avatar kolorchabrow
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 359
Dot.: Jak nosić pierścionki?

Noś jak ci wygodnie. Ja nosze na serdecznym i środkowym,bo inaczej byłoby to dla mnie niewygodne.
kolorchabrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 13:37   #5
emilkazaberek
Przyczajenie
 
Avatar emilkazaberek
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: Jak nosić pierścionki?

Wszystko zależy od gustów. Ja widziałam, że niektóre dziewczyny noszą pierścionki nawet na kciuku... Mi się to osobiście niezbyt podoba, ale nie krytykuję, po prostu ja sama bym tak nie nosiła... Czasami, jeśli wzór pierścionka na to pozwala, to można nosić dwa na jednym palcu, ale nie mogą się gryźć wzory. Można też jeden obok drugiego, ale nie można mieszać kruszcu, że jeden srebrny, drugi złoty, bo to troszkę jak papuga, bez stylu... mi się to tez nie podoba...
emilkazaberek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 09:15   #6
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Jak nosić pierścionki?

Ja nie widze nic zlego w mieszaniu kruszcu, bo jesli zrobi sie to umiejetnie, to bedzie fajnie wygladalo. Mam 2 pierscionki, oba nosze na serdecznym palcu prawej reki- jeden jest z białego złota z diamentem, a drugi (jest cienki) z rozowego złota z diamentem i ladnie sie razem prezentuja.

Uwazam, ze powinnas je nosic tak, jak Ci sie najbardziej podoba i jak Ci najwygodniej
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 14:54   #7
wyimaginowana1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Jak nosić pierścionki?

pierścionek jest dla ciebie a nie ty dla pierścionka dlatego noś jak ci wygodnie. ja zazwyczaj mam upierścieniony palec środkowy i serdeczny i nawet jeśli są to ozdoby w różnym stylu to nie ma tragedii
wyimaginowana1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 11:14   #8
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Jak nosić pierścionki?

Dziewczyny mają rację, że najlepiej sobie potestować. Możesz też zrobić sobie zdjęcia np. komórką i porównać. Ja tak robię np. przed zakupem pierścionka.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.

Edytowane przez besciara
Czas edycji: 2015-12-14 o 11:14 Powód: â˜☠
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-14 11:14:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.