Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-11, 21:34   #2731
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
cathy, wklejasz te obrazki cieni?
dzisiaj pewnie nie dam rady, bo mi dnia zabrakło
teraz mam chwilę, ale w sztucznym świetle to się mija z celem, bo kolory wyjdą przekłamane na bank, a i opisów dokładnych zrobić nie bedę mogła, bo nie wyłapię dokładnych tonów
coś tam mam na dysku, wiec kilka moze zrobię, ale naprawdę nieduzo
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 21:47   #2732
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
dzisiaj pewnie nie dam rady, bo mi dnia zabrakło
teraz mam chwilę, ale w sztucznym świetle to się mija z celem, bo kolory wyjdą przekłamane na bank, a i opisów dokładnych zrobić nie bedę mogła, bo nie wyłapię dokładnych tonów
coś tam mam na dysku, wiec kilka moze zrobię, ale naprawdę nieduzo
ok ok
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 21:51   #2733
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cathy, a ja sobie zajrzałam na Twojego bloga i mam kilka róży, których Ty nie masz to może Ci podeślę odsypki do swatchy? Tylko musiałabyś mi adres podać
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 21:56   #2734
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Cathy, a ja sobie zajrzałam na Twojego bloga i mam kilka róży, których Ty nie masz to może Ci podeślę odsypki do swatchy? Tylko musiałabyś mi adres podać
kochana jesteś
chętnie skorzystam z propozycji, ale pod warunkiem, że zerkniesz, czego Ty nie masz :P Bo nikt ode mnie nic nie chce ! To jakieś dziwne Naprawdę nie mam nic, co by się komuś podobało ?

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
ok ok


Dziewczyny- mam w skrzynce totalny bałagan. Mnóstwo PW i obiecuję, że na wszystkie odpiszę, tylko dajcie mi chwilę
To zajmie mi na pewno sporo czasu

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-11 o 21:58
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 22:30   #2735
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

No wiesz Za odsypki do swatchy? To będzie bardzo niesprawiedliwa wymianka, ale jak już tak nalegasz to mi się zawsze chciało wypróbować Coffee Break i DVR Saturday Potem napiszę do Ciebie PW, bo widzę żeś narazie zasypana wiadomościami
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-11, 22:53   #2736
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No wiesz Za odsypki do swatchy? To będzie bardzo niesprawiedliwa wymianka, ale jak już tak nalegasz to mi się zawsze chciało wypróbować Coffee Break i DVR Saturday Potem napiszę do Ciebie PW, bo widzę żeś narazie zasypana wiadomościami
No i to lubię
To ze szczegółami przejdźmy na PW (w nocy zrobię porządki w skrzynce)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 10:42   #2737
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

witajcie, a mnie dzisiaj rozbawiła odpowiedź Sprzedającej w sporze na all ja rzeczowo opisałam sytuacje, czyli że zapłaciłam, towaru nie dostałam i kontaktu ze sprzedającym brak, chociaż loguje się na all i co?
dowiedziałam się, że Pani odpowiadała na moje maile, a ja kłamię, bo odebrałam paczkę i chcę wyłudzić zwrot kasy aaaa i jestem początkującą nadpobudliwą allegrowiczką, w zaleceniach dostałam picie melisy na nerwy
a gdzie konkrety typu nr nadania i td.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 10:59   #2738
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
witajcie, a mnie dzisiaj rozbawiła odpowiedź Sprzedającej w sporze na all ja rzeczowo opisałam sytuacje, czyli że zapłaciłam, towaru nie dostałam i kontaktu ze sprzedającym brak, chociaż loguje się na all i co?
dowiedziałam się, że Pani odpowiadała na moje maile, a ja kłamię, bo odebrałam paczkę i chcę wyłudzić zwrot kasy aaaa i jestem początkującą nadpobudliwą allegrowiczką, w zaleceniach dostałam picie melisy na nerwy
a gdzie konkrety typu nr nadania i td.
Jeżeli wysyłka była listem poleconym lub paczką domagaj się koniecznie numeru nadania
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 10:59   #2739
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ja tez mam teraz problem z jedna kobietką
jak sie Twoja nazywa? chociaż początek nicka podaj, może to ta sama
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 11:49   #2740
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja może w końcu wypowiem się na temat, który był tu wałkowany co jakiś czas.
Powoli zaczyna brakować mi już cierpliwości...
Ja również nadal nie dostałam paczki od Pastereczki. Czekam na mydło z CS, które jest prezentem dla mamy- opóźniony prezent na dzień mamy miałam dać mamie na jej urodziny czyli jutro- no trudno, zdarza się
Ja naprawdę rozumiem brak internetu, natłok spraw przy przeprowadzce itp ale trochę za długo już to trwa. Moje ostatnie zamówienie z SN przyszło ponad tydzień temu więc staram się zrozumieć to, że jeszcze do mnie nie dotarła przesyłka. Chciałabym jednak wiedzieć czy zostala wysłana już czy nie. Do mnie już kilka przesylek niestety nie doszło, a nie chcę stracić kolejnej- tak ważnej dla mnie- wiadomo. Chodzi mi głównie o brak informacji, bo informacja do kogo wysłano paczki podana kilka dni temu nie jest dla mnie wystarczająca. Chciałabym się dowiedzieć czy wszystko doszło i kiedy uda się wysłać paczkę- myślę, że dużo nie wymagam.
Pewnie zaraz usłyszę tak jak inne dziewczyny wcześniej, że to wielka przysługa itp więc uprzedzę to i odpowiem: rozumiem oraz doceniam wszelkie trudy i starania ale lubię przejrzystość i aktualne informacje.

Ilona- hmmm bordowo-różowe coś to mika z CS- satin rouge. Nie pamiętam ale chyba dorzuciłam Ci też niebieski cień 10 items or less- mam rację?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-12 o 11:52
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 13:48   #2741
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Widzę, że liczba oczekujących na paczkę od Pastereczki jest całkiem spora. Cóż i ja czekam na paczkę, pierwsze moje zakupy doszły do Pastereczki jakoś w połowie maja, czyli dwa miesiące temu... Braku cierpliwości zatem chyba nikt mi nie zarzuci. Nie mówiąc o tym, że na rozliczenie kilku rzeczy czekam jeszcze dłużej. Absolutnie rozumiem przeprowadzkę, natłok innych spraw, ale pytanie pojawia się jedno - jak długo jeszcze mam czekać? Do końca lipca, sierpnia, września? Mi też przede wszystkim zależy na informacji, której tu mi bardzo brakuje.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 13:58   #2742
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Jeżeli wysyłka była listem poleconym lub paczką domagaj się koniecznie numeru nadania
to miała być paczka-właśnie w odpowiedzi poprosiłam o ten numer nadania zamiast porad medycznych w trosce o moje zdrowie
Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
ja tez mam teraz problem z jedna kobietką
jak sie Twoja nazywa? chociaż początek nicka podaj, może to ta sama
laska ma nicka scarlett69
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 15:04   #2743
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Moim zdaniem Pastereczka może po prostu nie powinna brać tyle na siebie, skoro wiedziała że czeka ją ta przeprowadzka

każdy w normalnych warunkach miałby problemy zeby ogarnąć tyle zamówień (gdzieś pisała że setki osób z nią zamawiały!) a co dopiero bedąc w trakcie przeprowadzki

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Robie zamowienie z Asos.com są nieprzyzwoicie wysokie przeceny Jakby ktos chcial....
Foxxxy nie możesz od tak sobie zorganizować zamówienia, tak jak tutaj na zakupowym. Na ciuchowym są surowe zasady- organizują tylko ogranizatorki z listy, trzeba mieć "uprawnienia" - wszystko w regulaminie

edit: oczywiscie sama sobie możesz zamówić nawet z którąś z dziewczyn stąd, ale wtedy prywatnie- nie pisząc o tym w wątku o asosie, a widzę że pisałaś
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-12 o 15:29
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 15:23   #2744
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ja może w końcu wypowiem się na temat, który był tu wałkowany co jakiś czas.
Powoli zaczyna brakować mi już cierpliwości...
Ja również nadal nie dostałam paczki od Pastereczki. Czekam na mydło z CS, które jest prezentem dla mamy- opóźniony prezent na dzień mamy miałam dać mamie na jej urodziny czyli jutro- no trudno, zdarza się
Ja naprawdę rozumiem brak internetu, natłok spraw przy przeprowadzce itp ale trochę za długo już to trwa. Moje ostatnie zamówienie z SN przyszło ponad tydzień temu więc staram się zrozumieć to, że jeszcze do mnie nie dotarła przesyłka. Chciałabym jednak wiedzieć czy zostala wysłana już czy nie. Do mnie już kilka przesylek niestety nie doszło, a nie chcę stracić kolejnej- tak ważnej dla mnie- wiadomo. Chodzi mi głównie o brak informacji, bo informacja do kogo wysłano paczki podana kilka dni temu nie jest dla mnie wystarczająca. Chciałabym się dowiedzieć czy wszystko doszło i kiedy uda się wysłać paczkę- myślę, że dużo nie wymagam.
Pewnie zaraz usłyszę tak jak inne dziewczyny wcześniej, że to wielka przysługa itp więc uprzedzę to i odpowiem: rozumiem oraz doceniam wszelkie trudy i starania ale lubię przejrzystość i aktualne informacje.

Ilona- hmmm bordowo-różowe coś to mika z CS- satin rouge. Nie pamiętam ale chyba dorzuciłam Ci też niebieski cień 10 items or less- mam rację?
a nie masz
mika jest cudna, tylko tak odważna, że się chyba nie odważę
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Widzę, że liczba oczekujących na paczkę od Pastereczki jest całkiem spora. Cóż i ja czekam na paczkę, pierwsze moje zakupy doszły do Pastereczki jakoś w połowie maja, czyli dwa miesiące temu... Braku cierpliwości zatem chyba nikt mi nie zarzuci. Nie mówiąc o tym, że na rozliczenie kilku rzeczy czekam jeszcze dłużej. Absolutnie rozumiem przeprowadzkę, natłok innych spraw, ale pytanie pojawia się jedno - jak długo jeszcze mam czekać? Do końca lipca, sierpnia, września? Mi też przede wszystkim zależy na informacji, której tu mi bardzo brakuje.
mogę się pod tym podpisać
Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
to miała być paczka-właśnie w odpowiedzi poprosiłam o ten numer nadania zamiast porad medycznych w trosce o moje zdrowie

laska ma nicka scarlett69
o, dobrze wiedzieć, bo ciuszki czasem tez kupuję
od siebie mogę jeszcze dorzucić panią "rzabusia" - totalna olewka klienta

cathy, co się odwlecze, to nie uciecze ja tez żałuję
w piątek znowu śmigam do kliniki
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 15:48   #2745
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ilona-dzięki dopiszę sobie tę panią do czarnej listy a btw właśnie przeczesywałam podforum ogród i widziałam twojego zamiokalkusa! dalej się tak trzyma?(zdjątko było z 06.2008). mój mi padł w styczniu po przesadzeniu, a był już ogromniasty. bulwy wyjęłam i wsadziłam do słoika z wodą-jakieś 4mce siedzą tam i o dziwo nowe liście wypuszczają... chyba się nad nimi zlituję i wysadzę je...
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 16:00   #2746
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

a trzyma się, trzyma - jednak nadchodzi czas na przesadzenie i mam pietra

jeden mi nagminnie kwitnie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 16:05   #2747
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Foxxxy nie możesz od tak sobie zorganizować zamówienia, tak jak tutaj na zakupowym. Na ciuchowym są surowe zasady- organizują tylko ogranizatorki z listy, trzeba mieć "uprawnienia" - wszystko w regulaminie

edit: oczywiscie sama sobie możesz zamówić nawet z którąś z dziewczyn stąd, ale wtedy prywatnie- nie pisząc o tym w wątku o asosie, a widzę że pisałaś
Foxxxy wie wie wie wie.... Dziękuję za wszelkie ostrzeżenia i pomoc Nic na to nie poradze, że mam takie zapędy

Swoją drogą podobno nasze zakupy są "HANIEBNIE NIELEGALNE" i panuje u nas wolna amerykanka tzn Zero Bezpieczeństwa. I w sumie to fakt, że kazdy moze zorganizować zamowienie, ale kazdy u nas raczej wie kto organizuje zamowienia po tym czy sie tu udziela...

U nas jest duze zapotrzebowanie zawsze chocby na EDM i organizatorek musi byc sporo, co by byla jakaś rotacja
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 16:09   #2748
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

myślę, że tam organizatorek jest wystarczająco dużo jak zbiorą się osoby na zamówienie, to jest ono realizowane bez problemu
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 16:33   #2749
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Podforum mineralnymw ogole rzadza inne zasady niz na calym wizazu. tutaj jest specyficzny i niepowtarzalny klimat. mzoe od tych prochow jestesmy uczciwsze, bardziej ufne i w ogole
ja stosunkowo wczesnie zrobilam swoje pierwsze zamowienei zbiorowe w EDMie i nie bylo zadnych problemow
No ale na zbiorowym ejst inaczej, to nie jest jakas niewielka zamknieta grupa osob ttylko caly wizaz i tam faktycznie moglyby sie pojawic problemy..

Tzta smaruje emolium, kupie masc i bedziemy myslec. ogolnei nie zmienil nic w jedzeniu, to nie wina srodkow do prania i chyba go wysle do lekarza..

jesli zas chodzi o zamowienia z pastereczka to robilam znia juz EGM II i CS IV czyli mega dawno temu i nadal przesylki nie mam, jak wy
bardzo mi zalezalo na niektorych rzeczach
pomijajac, ze wiekszosc moich rzeczy byla bez vatu i przydaloby sie jakies rozliczenie ..
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 16:37   #2750
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II


ale czuwać trzeba zawsze.....


A co do Pastereczki, to chyba Gadmarka miała z nią kontakt osobisty... Może ją tak mooocno poprosić ????
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 17:00   #2751
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja jestem za blaganiem na kolanach
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 17:03   #2752
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

a to nie ta sama
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 17:33   #2753
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

czesc dziewczyny ostatnio nie wyrabiam, za duzo piszecie i jakos wciagnal mnie watek o olejach na Biochemii i brne przez niego wytrwale, na razie 30 stron I czesci i cala II czesc.
dzisiaj mam dobry humor- wczoraj tesciowa pojechala do rodzinki i troche luzu od razu odczulam poza tym dzis sprzedalismy core mojej mamie i pojechalismy na zakupy i wreszcie cos tam sobie upolowalam
i klapki, i 2 bluzeczki, sweterek i kurteczke z dzinsu. jeszcze do szczescie brakuje mi jednej (chociaz ) pary butow, spodni, torby i zaczynam coraz czesciej myslec o dobrze dobranym staniku ale to po wyplacie moze

ja nie zamawialam z Pastereczką duzo i mam swoja przesylke juz dosc dawno, poszla w drugiej turze.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 18:20   #2754
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a trzyma się, trzyma - jednak nadchodzi czas na przesadzenie i mam pietra

jeden mi nagminnie kwitnie
no super! ale mu się liście pokładają wszystko Ci tak rośnie? roślinki to jedno z moich hobby.
a mój w słoiku do jutra... jutro go uziemię.. w sumie naprawdę dziwię się, że nie padł i nowe liście wypuszcza.. no na dobrą sprawę mogę 2 od razu posadzić bo mi się rozpadł. jak posadzę to też pyknę foty.

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny ostatnio nie wyrabiam, za duzo piszecie i jakos wciagnal mnie watek o olejach na Biochemii i brne przez niego wytrwale, na razie 30 stron I czesci i cala II czesc.
dzisiaj mam dobry humor- wczoraj tesciowa pojechala do rodzinki i troche luzu od razu odczulam poza tym dzis sprzedalismy core mojej mamie i pojechalismy na zakupy i wreszcie cos tam sobie upolowalam
i klapki, i 2 bluzeczki, sweterek i kurteczke z dzinsu. jeszcze do szczescie brakuje mi jednej (chociaz ) pary butow, spodni, torby i zaczynam coraz czesciej myslec o dobrze dobranym staniku ale to po wyplacie moze

ja nie zamawialam z Pastereczką duzo i mam swoja przesylke juz dosc dawno, poszla w drugiej turze.
to zaszalałaś
ja poluje na ebayu na jakiś staniczek
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 18:49   #2755
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Foxxxy wie wie wie wie.... Dziękuję za wszelkie ostrzeżenia i pomoc Nic na to nie poradze, że mam takie zapędy

Swoją drogą podobno nasze zakupy są "HANIEBNIE NIELEGALNE" i panuje u nas wolna amerykanka tzn Zero Bezpieczeństwa. I w sumie to fakt, że kazdy moze zorganizować zamowienie, ale kazdy u nas raczej wie kto organizuje zamowienia po tym czy sie tu udziela...

U nas jest duze zapotrzebowanie zawsze chocby na EDM i organizatorek musi byc sporo, co by byla jakaś rotacja

tylko wiesz.... na ile było największe zamówienie z minerałków?choćby na 1000 zł?
bo na ciuchowym dochodziły pewnie juz do 5000 zł
różnica jakaś jest
ponadto warunkiem powstania podforum było rozwiązanie kwestii bezpieczeństwa zakupów.
więc naprawde się nie dziw, że musiałam Ci odmówić i że dziewczyny są wyczulone na tym punkcie
są zasady i tyle!- raczej wiele dziewczyn jest zadowolonych z tego

Edit- z resztą nie ważne... jest jak jest
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg



Edytowane przez TuRQoUiS
Czas edycji: 2009-07-12 o 18:55
TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 19:01   #2756
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość

tylko wiesz.... na ile było największe zamówienie z minerałków?choćby na 1000 zł?
bo na ciuchowym dochodziły pewnie juz do 5000 zł
różnica jakaś jest
ponadto warunkiem powstania podforum było rozwiązanie kwestii bezpieczeństwa zakupów.
więc naprawde się nie dziw, że musiałam Ci odmówić i że dziewczyny są wyczulone na tym punkcie
są zasady i tyle!- raczej wiele dziewczyn jest zadowolonych z tego

Edit- z resztą nie ważne... jest jak jest

Ale ja nie mam do nikogo pretensji rozumiem, że takie są zasady i już

Tylko nie wiem czemu myślałam, że wszędzie jest tak pięknie i kolorowo jak u nas No ja już do końca pozostane człowiekiem bujającym w obłokach i wierzącym w dobroć ludzi (choć ja na brak dobroci ze strony ludzi nie mogę narzekać )
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 19:52   #2757
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny ostatnio nie wyrabiam, za duzo piszecie i jakos wciagnal mnie watek o olejach na Biochemii i brne przez niego wytrwale, na razie 30 stron I czesci i cala II czesc.
dzisiaj mam dobry humor- wczoraj tesciowa pojechala do rodzinki i troche luzu od razu odczulam poza tym dzis sprzedalismy core mojej mamie i pojechalismy na zakupy i wreszcie cos tam sobie upolowalam
i klapki, i 2 bluzeczki, sweterek i kurteczke z dzinsu. jeszcze do szczescie brakuje mi jednej (chociaz ) pary butow, spodni, torby i zaczynam coraz czesciej myslec o dobrze dobranym staniku ale to po wyplacie moze

ja nie zamawialam z Pastereczką duzo i mam swoja przesylke juz dosc dawno, poszla w drugiej turze.
mój ukochany wątek

ja osiągnęłam ostatnio tyle, że Oli śpi sama, a mama wróciła do swojego małżeńskiego łoża

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
no super! ale mu się liście pokładają wszystko Ci tak rośnie? roślinki to jedno z moich hobby.
a mój w słoiku do jutra... jutro go uziemię.. w sumie naprawdę dziwię się, że nie padł i nowe liście wypuszcza.. no na dobrą sprawę mogę 2 od razu posadzić bo mi się rozpadł. jak posadzę to też pyknę foty.



to zaszalałaś
ja poluje na ebayu na jakiś staniczek
czy ja wiem, czy wszystko - na pewno zamie, storczyki i fikusy, reszta jakoś nie chce
jeszcze sanseveria
ja jednego fikusa przeznaczyłam na unicestwienie bo jakieś choróbsko go dopadło, obcięłam kolegę do zera coby było łatwiej wyrzucić, a on sobie jak gdyby nigdy nic nowe listki wypuścił - no i chyba będzie miał teraz dożywocie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 20:01   #2758
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

hehe czyli moje ulubione roślinki w tym mieszkaniu mam tylko 2 okna, więc nie mam miejsca do szaleństw, podrośnięte roślinki wywożę do rodziców, teraz mam na oknie pachirę, zwyklaka fikusa, dendrobium, a w kuchni asparagusa, paprotę, jakiiś bluszcz i fiołka afrykańskiego a no i zamię w słoiku
a ja z córy dumna jestem od 2go miesiąca życia śpi sama w łóżeczku (tylko czasem jak jest chora to zabieram ją do nas).
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 20:19   #2759
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość

tylko wiesz.... na ile było największe zamówienie z minerałków?choćby na 1000 zł?
bo na ciuchowym dochodziły pewnie juz do 5000 zł
różnica jakaś jest
ponadto warunkiem powstania podforum było rozwiązanie kwestii bezpieczeństwa zakupów.
więc naprawde się nie dziw, że musiałam Ci odmówić i że dziewczyny są wyczulone na tym punkcie
są zasady i tyle!- raczej wiele dziewczyn jest zadowolonych z tego

Edit- z resztą nie ważne... jest jak jest
ooo, zobaczyłam w podpisie, że Ty też La Senzę robisz
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-12, 20:20   #2760
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Evelinek skąd wziąć Maribelle do blondów ????? Bo widzę, że jesteś zurucck Szukalam i znalazlam tylko w internecie
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:21.