Może jakieś zmiany ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-25, 20:57   #1
myszka_x3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tam gdzieś :)
Wiadomości: 17

Może jakieś zmiany ?


Czeeść dziewczyny .
Mam problem.. hmm, 3 - 4 lipiec .. dni mojego miasta . Wszystko pięknie cudownie.. umówiłam się z chłopakiem i mój problem polega na tym że nie mam pojęcia w co się ubrać, jak umalować .. ? Może się opisze.. zdjęcia nie mogę wrzucić teraz niestety ale jak tylko będe mogła to postaram się to zrobić a was proszę o jeśli to możliwe szybkie odpowiedzi . Więc jeśli nie mam zdjęcia to może się opisze.. mam 1,60 wzrostu, sylwetkę szczupłą.. może z ubraniem nie będę miała tyle problemu co z resztą.. Więc może twarz.. mam wielgachne zielone oczy .. co uwierzcie mi nie jest takie fajne, w dodatku nie znoszę mojego nosa.. jest straszny.. długi i za duży.. łee jedyne do czego nie przyczepie to usta .. podobają mi się .. Włosy zazwyczaj upuszczone na plecy.. średniej długości, za ramiona. Kolor hmm.. niby rude, lecz taki niespotykany jasny kolor, w słońcu takie złociste.. więc proszę dziewczyny piszcie jakie macie pomysły na zmiany, obcięcie włosów nie wchodzi w grę ponieważ zapuszczam.. Dzisiaj jakby zaczęły się wakacje i chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie ale szczególnie chodzi mi o tę okazję.. chciałabym wyglądać wyjątkowo, także zamieszczajcie jakieś makijaże, ciuszki .. Aaa i już bym zapomniała- 15 lat. Pozdrawiam i liczę na jakieś odpowiedzi
__________________



` Kocham Cię Idioto !

`Moje włosy <3

`MOJE WAKACJE !

`Moje kochane <3

myszka_x3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 22:38   #2
lightindigo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 70
Dot.: Może jakieś zmiany ?

opis.... lepsze byłyby zdjęcia, ale dobre i to
masz 15 lat, to młodziutka jesteś, więc może postawisz na bardziej lekkie kolory? nie maluj się zbyt mocno Oczy, duże oczy są kochane ale jeżeli ich tak bardzo nie lubisz to obrysuj 'w środku' oka kredką optycznie będą mniejsze A na usta błyszczyk

fryzurka- niewiem czy się zgodzisz ale może będzie dobra grzywka? Nie musi być koniecznie prosta, może być asymetryczna i sądzę że będzie fajnie pasować do młodej dziewczyny

a ubranie?- może jakaś ładna sukienka i baleriny? lub lekki obcasik?

dołączę zdjęcia
__________________
Razem od.... SZCZĘŚLIWI CZASU NIE LICZĄ!!!


Od dziś szczęśliwa mamusia Moje małe maleństwo będzie ze mną przez najbliższe 9 miesięcy
lightindigo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 23:10   #3
myszka_x3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tam gdzieś :)
Wiadomości: 17
Dot.: Może jakieś zmiany ?

Wydaje mi się że masz rację
Dziękuję Ci za zdjęcia, podoba mi się ta grzywka .. swoją drogą mam podobne włosy.. nie patrząc na kolor tylko na długość. Tylko wydaje mi się że te sukienki troszkę nie pasują na tą imprezę.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam ;*
__________________



` Kocham Cię Idioto !

`Moje włosy <3

`MOJE WAKACJE !

`Moje kochane <3

myszka_x3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 10:24   #4
adzia03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 18
Dot.: Może jakieś zmiany ?

Witam, ja tak troszkę z innej beczki, ale mam bardzo ważne (dla mnie) pytanie.
Bo zamierzam zrobić sobie pasemka, jednak moje włosy szybko się niszczą i boję się robić je utleniaczem. A pytanie dotyczy tego czy jeżeli zrobię je farbą, to czy będą tak samo wyglądały jak te od utleniacza .? ;> Błagam, pomóżcie!
adzia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 10:49   #5
sweet_sugar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 107
Dot.: Może jakieś zmiany ?

Cytat:
Napisane przez adzia03 Pokaż wiadomość
Witam, ja tak troszkę z innej beczki, ale mam bardzo ważne (dla mnie) pytanie.
Bo zamierzam zrobić sobie pasemka, jednak moje włosy szybko się niszczą i boję się robić je utleniaczem. A pytanie dotyczy tego czy jeżeli zrobię je farbą, to czy będą tak samo wyglądały jak te od utleniacza .? ;> Błagam, pomóżcie!
Sama nie kombinuj nic z włosami, bo jeszcze sobie pogorszysz.. Idź do fryzjerki, ona dobierze odpowiednią farbę do twoich włosów i na pewno efekt będzie lepszy niż jakbyś miała robić sobie sama te pasemka..
__________________
Moja kolekcja wymiankowa -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post20104776

Proszę, odpisuj u mnie !
sweet_sugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 13:43   #6
adzia03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 18
Dot.: Może jakieś zmiany ?

To znaczy ja nie mam zamiaru eksperymentować sama z włosami. Chodzi mi o to czy pasemka robione farbą będą równie efektywne co utleniaczem... ?
adzia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 18:45   #7
myszka_x3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Tam gdzieś :)
Wiadomości: 17
Dot.: Może jakieś zmiany ?

To może założysz nowy wątek ...
__________________



` Kocham Cię Idioto !

`Moje włosy <3

`MOJE WAKACJE !

`Moje kochane <3

myszka_x3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 19:43   #8
encore1fois
Zakorzenienie
 
Avatar encore1fois
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 045
Dot.: Może jakieś zmiany ?

przez ok. 3 lata robiłam sobie (u fryzjera) pasemka utleniaczem, po tym czasie zmieniłam fryzjerkę, która z kolei przeraziła się do czego doprowadziło utlenianie włosów, przerzuciłam się na farbę, którą stosuję od jakichś 5 lat i moje włosy są w zdecydowanie lepszej kondycji niż wcześniej, mniej przesuszone i wypadające. Tak że ja zdecydowanie polecam farbę
__________________
Grudniowa mini-wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post68381251
encore1fois jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.