Pierwsze buciki do chodzenia? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-24, 06:18   #61
Lady_Daga
Raczkowanie
 
Avatar Lady_Daga
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 187
Dot.: Pierwsze buciki do chodzenia?

Z ty to jak z loterią - zależy na jaki dzień trafisz. Ale próbuj oczywiście No i warto najpierw w esklepach sprawdzać czy dany model jest w sklepie naszym, to ułatwia łowy
__________________
Nie ma dzieci - są ludzie , ale o innej skali pojęć, innym zasobie doświadczenia, innych popędach, innej grze uczuć. Zachęcam do przekazania 1% dla FSM - https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM
Lady_Daga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 07:06   #62
JulaBura
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 82
Dot.: Pierwsze buciki do chodzenia?

W Ryłko zdecydowanie lepiej sprawdzić w sklepie online zanim się wybierze na zakupy, większy wybór jest. Poza tym ja się nie boje i zamawiam często przez neta czy to buty czy ciuszki
JulaBura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 15:54   #63
Kam94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13
Dot.: Pierwsze buciki do chodzenia?

U większości znanych marek lepiej najpierw sprawdzić w necie bo można kupić dużo taniej niż w sklepie stacjonarnym. Ja kupiłam buciki Danielki na ministore. Są świetne, leciutkie, z profilaktyczną podeszwą. Urzekło mnie też to że są wykonane ręcznie. Po prostu śliczne. A powiedzcie mi, robicie jakiś zapas kupując dzieciom buty? W sensie np rozmiar większe niż ma, albo takie że do bucika z tyłu wchodzi jeszcze palec?
Kam94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 10:57   #64
zenusia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Pierwsze buciki do chodzenia?

ponoć zalecają buciki o 1 cm większe...

A ja mam takie pytanie. Mój synek urodził sie w grudniu 2015 i jeszcze nie chodzi. Zastanawiam się nad obuwiem na zimę. Czy kupować jakieś? Oczywiście, może się zdarzyc tak że zacznie chodzić, chociaż szczerze wątpię
Ale w przypadku gdy nie będzie chodził to kupować buty czy nie? Chodzi mi o to żeby zakryć nóżkę przed zimnem

Edytowane przez zenusia90
Czas edycji: 2016-10-03 o 11:01
zenusia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 11:31   #65
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Pierwsze buciki do chodzenia?

No ja bym kupiłam. Jeszcze jak dziecko leży w gondoli to pół biedy, ale jak w spacerówce, to jednak buty lepiej ochronią przed zimnem.

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Tak, palec musi wejść, a w przypadku zimowych trochę więcej (na ewentualność grubych skarpet).
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 15:43   #66
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Pierwsze buciki do chodzenia?

Cytat:
Napisane przez zenusia90 Pokaż wiadomość
ponoć zalecają buciki o 1 cm większe...

A ja mam takie pytanie. Mój synek urodził sie w grudniu 2015 i jeszcze nie chodzi. Zastanawiam się nad obuwiem na zimę. Czy kupować jakieś? Oczywiście, może się zdarzyc tak że zacznie chodzić, chociaż szczerze wątpię
Ale w przypadku gdy nie będzie chodził to kupować buty czy nie? Chodzi mi o to żeby zakryć nóżkę przed zimnem
Zawsze mozesz niechodki kupic. Moj syn chodzi,ale tylko przy meblach, wiec na spacery ma w wózku niechodki.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 17:16   #67
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Pierwsze buciki do chodzenia?

Zenusia,miałam podobny dylemat (mamy równolatki ). Jednak skoro mój dopiero teraz zaczyna stawać i nieporadnie chodzić przy meblach, to wątpię, by chętnie latał po śniegu i błocie samodzielnie tej zimy, więc kupiłam eskimoski z antypoślizgową podeszwą (chyba dla szpanu) a buciki stricte do chodzenia planuję na koniec zimy lub wczesną wiosnę. I pewnie w większym niż teraz rozmiarze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

30.12.2012
26.04.2014

Edytowane przez medeline
Czas edycji: 2016-10-06 o 17:17
medeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-20, 22:21   #68
jagodzianka21
Zadomowienie
 
Avatar jagodzianka21
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 142
Dot.: Pierwsze buciki do chodzenia?

Moj synek.ma.10msc i dzis postawil pierwsze kroki.... od jakiegos czasu tez sie zastanawialam.czy kupowac butki skoro jeszcze nie chodzi,.a tu dzis bach.. no i teraz mam zagwostke bo od pierwszych kroczkow do sprawniejszego chodzenia jeszcze troszke zejdzie ... jakie butki kupic, idzie zima, inwestowac w lepsze czy wystarcza po.prostu cieple z antyposlizgiem... no zielona jestem w temacie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
szczęśliwa żona, szczęśliwego męża



12.12.15- Krzyś
jagodzianka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 12:51   #69
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Pierwsze buciki do chodzenia?

Cytat:
Napisane przez jagodzianka21 Pokaż wiadomość
Moj synek.ma.10msc i dzis postawil pierwsze kroki.... od jakiegos czasu tez sie zastanawialam.czy kupowac butki skoro jeszcze nie chodzi,.a tu dzis bach.. no i teraz mam zagwostke bo od pierwszych kroczkow do sprawniejszego chodzenia jeszcze troszke zejdzie ... jakie butki kupic, idzie zima, inwestowac w lepsze czy wystarcza po.prostu cieple z antyposlizgiem... no zielona jestem w temacie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas od pierwszych kroczków do samodzielnego chodzenia po polu minęły 3 mce, także nie ma się co tak spieszyć z tymi butami.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-20, 11:22   #70
Joanna2608
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Pierwsze buciki do chodzenia?

Zdecydowałam się na Attipaski, dużo czytałam o tych bucikach, że dziecko szybciej łapie równowagę, i szybciej zaczyna chodzić. Długo się zastanawiałam moje dziecko ma 9 miesięcy i ładnie wstaje. Po domu może chodzić na bosaka ale po piaskownicy jednak wole w buciku (różne są piaskownice w miastach). Już nie mogę się doczekać aż mi przyślą
Joanna2608 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-20 12:22:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.