Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-10, 18:23   #1
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157

Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital


Witam, nie znalazłam na forum wątku dla tych kosmetyków, dlatego postanowiłam założyć wątek zbiorczy.
Kosmetyki NaturVital to hipoalergiczne produkty, zawierające naturalne składniki. Składy szamponów i odżywek wyglądają zachęcająco.

Oto link do strony internetowej firmy NaturVital.
http://naturvital.pl/produkty

Na KWC znalazłam wiele pozytywnych opinii o tych produktach, więc postanowiłam zaopatrzyć się w szampon regenerujący z aloesem z tej serii. Kosztował mnie 17,99 zł/300 ml.

Muszę przyznać, że działanie mnie zaskoczyło pozytywnie. Użyłam szamponu kilka razy, ale włosy są jakieś takie inne, gładsze i lśniące bardziej. Zastanawiam się nad kupnem odżywki albo maski z tej serii. Czy są na forum jakieś użytkowniczki, które również używają tych kosmetyków? Jeśli tak, to podzielmy się opiniami, gdyż w Naturze produkty NaturVital zaczynają być mocno eksponowane i kosmetyki te stają się coraz bardziej popularne
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 19:39   #2
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Właśnie mam na włosach maskę z henną, do blondów. Nawet jeśli nie zmieni mi koloru to będę używać, bo pachnie upajająco

Maskę kupiłam, właściwie przypadkiem, w Naturze. Jakie inne kosmetyki Naturvital można tam dostać?
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 21:05   #3
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Można dostać maski do włosów, odżywki, szampony, serum do włosów, widziałam też nawet jakieś krople do skóry głowy, które się wciera. Można kupić kosmetyki NaturVital w zestawach, także wybór jest coraz większy, bo jeszcze miesiąc temu u mnie w Naturze były do wyboru tylko dwa rodzaje szamponu i odżywka, a teraz jest kilka rodzajów z każdej serii. Ja osobiście polecam, bo kosmetyki warte uwagi.
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 21:10   #4
klaudii89
Raczkowanie
 
Avatar klaudii89
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Częstochowa / Kraków
Wiadomości: 193
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

mam szampon z żeń szeniem. myślę, że starczy mi do końca grudnia to co zostało, a zaczęłam używać we wrześniu (używam co 2 dzień) więc najwydajnieszy mój kosmetyk do włosów. co do działania - włosy mam po nim cały dzień bardzo fajne, dodaje trochę objętości, zmniejsza wypadania (nie wypadało mi dużo nigdy, ale teraz wypada mniej), nie spowalnia przetłuszczania, ale i tak myje codziennie, bo się źle czuje psychicznie jak nie wymyje... także dla mnie rewelka i kupie ponownie, ten sam lub aloesowy
klaudii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 21:53   #5
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

wyręczyłas mnie, sama zbieralam sie od pewnego czasu, aby zalozyc taki wątek

probowałam na razie 3 szampony i maseczke

z zen szeniem z serii Sensitive- baaaardzo dobry szampon, dla wysuszonych wlosow nie bardzo, bo moze robic sianko, ale swietnie wzmacniajacy wlosy i łagodny dla skory, moja siostra zauwazyla calkowite zahamowanie wypadania wlosow po nim. wydajny, fajnie pachnie, tak naturalnie

z serii do wlosow wypadajacych mialam
- do wlosow przetluszczajacych sie bardzo dobry produkt, warty swojej ceny szampon, bardzo delikatny dla skory glowy, wlosy po nim sa w swietnej kondycji, zapach ma specyficzny, mi sie podobal, ale lepiej wąchac przed zakupem

-do wlosow normalnych pachnie zdecydowanie przyjemniej, bardziej pielegnuje wlosy, ale nadaje sie raczej do suchych i zniszczonych, ja niestety mam po nim smalczyk szybko, mimo wszystko polecam

Maseczka do włosów osłabionych i skłonnych do wypadania mialam tylko probke w saszetce, ale bardzo mi sie spodobala, chetnie bym kupila pelen wymiar, szkoda tylko, ze nie jest tansza

na stronie naturvitala nie ma aloesowej maseczki z serii Sensitive, a w mojej Naturze widzialam, skladowo wydaje sie fajna, duuuzo ekstraktu aloesowego, probowal ktos?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 22:04   #6
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Ja równiez jestem fanką NaturVital.Mam dwie odzywki:zieloną szałwiową - wygładzajacą i nawilżającą oraz niebieską do słabych i wypadających włosów z mnóstwem ekstraktów i witamin.Obie są świetne.
Dzisiaj kupiłam sobie maskę o której wspominała truskawkowawiosna,jutro będę testować.
Po głowie chodzi mi jeszcze maska aloesowa i takiż szampon
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 22:11   #7
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Ja równiez jestem fanką NaturVital.Mam dwie odzywki:zieloną szałwiową - wygładzajacą i nawilżającą oraz niebieską do słabych i wypadających włosów z mnóstwem ekstraktów i witamin.Obie są świetne.
Dzisiaj kupiłam sobie maskę o której wspominała truskawkowawiosna,jutro będę testować.
Po głowie chodzi mi jeszcze maska aloesowa i takiż szampon
a jak oceniasz odzywki? ja mam dlugie wlosy i dosc szybko zuzywam odzywki i maski- szkoda, ze Natur Vital jest stosunkowo drogi jak na drogeryjne kosmetyki

wiele sie na wizazu razy spotkalam z opinia, ze na szampon wydawac wiecej niz kilka zl to glupota, lepiej inwestowac w maski i odzywki. nie zgadzam sie z tym, bo czuje roznice. w moim przypadku porzadny szampon= mniejsza potrzeba wydawania kasy na inne kosmetyki do wlosow, nie musze uzywac specjalnie wygladzajacych masek itp.

Natur Vital mnie urzekl i jak tylko fundusze pozwola, bede testowac dalej piszcie dziewczyny jak juz cos testowalyscie, nie kazdy lubi pisac recenzje na KWC (np. ja )

czaje sie na szampon aloesowy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 22:22   #8
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
a jak oceniasz odzywki? ja mam dlugie wlosy i dosc szybko zuzywam odzywki i maski- szkoda, ze Natur Vital jest stosunkowo drogi jak na drogeryjne kosmetyki

wiele sie na wizazu razy spotkalam z opinia, ze na szampon wydawac wiecej niz kilka zl to glupota, lepiej inwestowac w maski i odzywki. nie zgadzam sie z tym, bo czuje roznice. w moim przypadku porzadny szampon= mniejsza potrzeba wydawania kasy na inne kosmetyki do wlosow, nie musze uzywac specjalnie wygladzajacych masek itp.

Natur Vital mnie urzekl i jak tylko fundusze pozwola, bede testowac dalej piszcie dziewczyny jak juz cos testowalyscie, nie kazdy lubi pisac recenzje na KWC (np. ja )

czaje sie na szampon aloesowy
Jak już wspominałam wczesniej odżywki są naprawdę świetne.
Zielona - szałwiowa jest bardzo leciutka,nie obciąza włosów i daje obiecane w nazwie nawilżenie i blask.Ma krótki,prosty skład bez silikonów,ekstrakt z szałwii wysoko w składzie.Myśle jednak że bardziej nadaje się do zdrowych włosków aby utrzymac je w dobrej kondycji,do zniszczonych bedzie za słaba
Niebieska jest troszeczkę cięższa,ale naprawdę odrobinkę,ma w składzie jeden silikon cyclomethicone.Włosy po niej sa mięciutkie i bardzo błyszczące.
Myję włosy głównie odzywką i obie z nich sprawdzaja się przy tej metodzie znakomicie ponieważ nie obciążają.
Jutro przetestuję maskę i dam znać jak efekty.Maska ma dwa silikony cyclomethicone i amodimethicone więc częściej będe musiała używać szamponu.
Mam zamiar kupić aloesowy.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 22:27   #9
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Dziewczyny, ja mam aloesowy, pachnie prawie identycznie - przynajmniej dla mnie - jak balsam aloesowy Mr. Potter's. Jest to bardzo fajna, świeża ziołowa nuta, bardzo delikatna, ja zauważyłam również różnicę po szamponie i to już po pierwszym użyciu.
Zgadzam się z truskawowiosną, że lepszy szampon pozwala mi zaoszczędzić na drogich odżywkach. Moje włosy, kiedy zostaną potraktowane zwykłym, nieprofesjonalnym szamponem, nawet po późniejszym użyciu profesjonalnej i dobrej maski lub odżywki nie są takie , jakie oczekuję, mimo, że mam dość zdrowe, niefarbowane i niestylizowane niczym włosy. Po szamponie aloesowym NaturVital moje włosy nie potrzebują już tak bardzo silnej maski lub odżywki i mogę pozwolić sobie na tańszą odżywkę za 10 zł,. np Nivea lub Timotei lub maskę za 20, a nie 50-80 zł jak do tej pory.
Ja póki co jestem bardzo zadowolona i mile zaskoczona. Szampon niby drogi, ale wychodzę na tym i tak dużo taniej, bo jak wspomniałam nie muszę kupować bardzo drogich odżywek i masek. Mało tego, dobry szampon mi bardzo ułatwia sprawę, bo nie muszę też potem siedzieć godzinami z maską na głowie. Także bardzo dobry szampon naprawdę jest bardzo potrzebny, bo gdyby włosy trzeba było tylko umyć, to używałybyśmy szarego mydła lub płynu do mycia naczyń Ludwik, a potem silną maskę lub odżywkę.
Ja jak tylko skończę ten aloesowy kupię jakiś inny z kolekcji i koniecznie chyba kupię też maseczkę NaturVital
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 00:42   #10
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Włosy już mi po masce koloryzującej (do blondów) wyschły, więc mogę zrecenzować

Trzymałam maskę nie 3-4 minuty, jak zalecają na opakowaniu, ale jakieś pół godziny. Kolor zmienił się, ale bardzo subtelnie. Zapuszczam naturalne włosy w kolorze truskawkowy blond, końce po kilkuletnim utlenianiu mam prawie białe. Po masce z Naturvital nabrały przyjemnego, ciepło-beżowego koloru, odrost został bez zmian.

Jestem oczarowana zapachem, jest taki miodowo-cynamonowo - ziołowy i utrzymuje się na suchych włosach.

Maska odżywia dość przeciętnie, ale nie obciąża - chociaż w moim przypadku to nie zaleta, bo mam mocno kręcone i suche włosy.

Teraz będę polować na maskę w kolorze miedzianym - skoro tutaj jest dostępna, to może i w Naturze będzie.
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona

Edytowane przez venus in furs
Czas edycji: 2010-12-11 o 00:45
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 10:25   #11
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

zainteresowal mnie tonik przeciw wypadaniu wlosow oraz rewitalizujacy szamponik...
poproszę recezje!
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 17:30   #12
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

dzis umyłam włosy balsamem Mrs.Potters a potem na 15 minut nałozyłam maskę.Efekt bardzo mi sie podoba.Włosy sa puszyste,sypkie ,ładnie błyszczą.
Następnym razem będzie mycie szamponem,zobaczymy jak wtedy będzie sprawowac sie maska.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 01:28   #13
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Ja w poniedziałek idę kupić maskę aloesową NaturVital i również dziewczyny zdam relację z wrażeń
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 01:41   #14
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Cytat:
Napisane przez karen_walker Pokaż wiadomość
Ja w poniedziałek idę kupić maskę aloesową NaturVital i również dziewczyny zdam relację z wrażeń
No koniecznie, ma fajny skład i jestem ciekawa, jak się spisuje na włosach
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 12:26   #15
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Wiecie co? Byłam tak ciekawa tej maski aloesowej, że nie wytrzymałam i pobiegłam do drogerii Natura ją kupić I tak oto stoi na mojej półeczce w łazience
Dziewczyny, muszę Wam powiedzieć, że ciekawe jest bardzo wieko. Łatwo się otwiera( nie odkręca się, ale jest taka klapka) i jest pod wieczkiem jeszcze takie zabezpieczenie w postaci jakiejś folii albo specjalnego materiału chroniącego kosmetyk, np. w trakcie podróży
Kolor jest biały, a zapach taki ziołowy, delikatny, mmm
Już się nie mogę doczekać :P

Skład ma bardzo króciutki, z czego aloes i jakiś jeszcze inny ekstrakt znajdują się odpowiednio na 3 i 4 miejscu w składzie na chyba 10 składników bodajże, ale nie liczyłam dokładnie. Nie znam się na składach, ale z tego wnioskuję, że skład jest krótki, ale treściwy. Hmm, może zapytam o niego w wątku o składach i dziewczyny mi profesjonalnie określą jakość maski

Edytowane przez karen_walker
Czas edycji: 2010-12-12 o 12:44
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 19:51   #16
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

A jak tam u nich z silikonami?
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 20:12   #17
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Właśnie ostatnio widziałam w Naturze te kosmetyki i tak się zastanawiałam...

Czy ktoś wie czy one są testowane na zwierzętach?
Szukałam maila na stronie, żeby napisać i zapytać ale nie znalazłam, może ślepa jestem
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 08:56   #18
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

pamiętam, że Chatul miała z tej serii odżywkę i maskę, albo szampon.. Więc na 1000% nie są

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2010-12-19 o 08:58
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 21:21   #19
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

karen walker testowałaś już maskę aloesową?
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 19:00   #20
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Tak, testowalam , wlosy sa po niej swietne, naprawde. Maska ma bardzo zbita konsystencje, jest gesta ale bardzo wydajna. Zapach taki zi0lowy, do tego nakretka na tzw klips, ale bardzo wygodny bo latwo sie otwiera ale procz wieczka ma jeszcze pod zakretka taka folie, ktora chroni produikt przed wydostaniem sie z pudelka w czasie np podrozy.
Wlosy po uzyciu sa mieciutkie, lsniace, nie czuc tych silikonow, zadnego uczulenia nie dostalam, lupiezu ani nic, wlosy sa o te kilka godzin nieco swiezsze, bo nie sa obciazone. Naprawde warty polecenia ten kosmetyk
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 19:45   #21
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Ja mam recenzję co do szamponu - przeciwłupieżowego.
W sumie sama nie testowałam, bo nie mam łupieżu - ale moja siostra ma straszne problemy ze skórą głowy (łupież, strupki, rany, wypadanie włosów i to spore itd), kilka razy umyła tym szamponem - no i klapa. Włosy mocno obciążone, szybciej się przetłuszczają, w dodatku łupież jak był tak jest. Więc... kasa wyrzucona w tym przypadku w błoto.
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 10:36   #22
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Hej, dziewczęta co z Wami? Cisza tutaj straszna, nic nie piszecie :P

No więc, ja w dalszym ciągu jestem zachwycona linią NaturVital, co więcej, śmiem twierdzić, że włosy są w coraz lepszym stanie. Lśniące, jakby bardziej gładkie i elastyczne i co najważniejsze-nie puszą już mi się włosy!

Pragnę nadmienić, że w trakcie używania szamponu i maski NaturVital przeżyłam mały horror z farbami Syoss. Kupiłam kolor kasztanowy, ale farba mi rozjaśniła moje brązowe włosy na rudy, taki jasny rudy! Na drugi dzień pobiegłam po kolejną farbę w kolorze ciemny brąz. I wiecie co? Włosy są kompletnie, ale to kompletnie niezniszczone! Żadnej zmiany, a tak się bałam, że moje włosy po kolejnej koloryzacji, zaraz na drugi dzień odczują to. Na szczęście po kilku myciach zauważyłam, że stan włosów się nie zmienił i uważam, że to zasługa szamponu i maski, której bezustannie używam. Co więcej, myję teraz włosy co 3-4 dni, a nie co drugi dzień.

Naprawdę, jestem bardzo , ale to bardzo zadowolona z tych kosmetyków. Wiele osób powie, że są drogie, ale do tego wydaje. Ja zakupiłam szampon w połowie grudnia i mam jeszcze mniejsze pół. Także wychodzi wcale nie tak drogo.

Maska też jest świetna i tak samo wydajna. Mam połowę maseczki a też kupiłam jakoś w połowie grudnia. Mam wersję aloesową szamponu, ale jak tylko się skończy szampon i maseczka z aloesem, wypróbuję ten szampon do suchych włosów w niebieskiej butelce i maskę- również w niebieskim opakowaniu, może w Naturii ktoś widział.

Także dziewczęta piszcie coś

Edytowane przez karen_walker
Czas edycji: 2011-01-31 o 10:45
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 20:02   #23
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Ciekawie zapowiadają się te produkty. Ja póki co przetestowałam maske do włosów skłonnych do wypadania- tą w niebieskim słoiczku. Co prawda nie nakładam jej na skórę głowy bo mam włosy przetłuszczające się ale tak z 4 cm od skóry głowy. Szczerze ją polecam bo włosy są takie puszyste, nie są oklapnięte i czuć że są odżywione. Zakupiłam też dziś serum do wcierania w skórę głowy, mimo że włosy mi nie wypadają ale chce je wzmocnić bo farbuje i dwa razy do roku funduje im taką intensywną kurację odżywiającą i dzięki temu mają dobrą kondycję. Licze na zagęszczenie włosów i przyspieszenie wzrostu
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 18:02   #24
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Ja z naturvital używam teraz maski aloesowej i niebieskiej odżywki do wypadających - obie rzeczy świetne, a niebieską uwielbiam. Ślicznie pachnie, włosy mam po niej gładziutkie, nawilżone, mięciutkie, ładniej się skręcają .Maska pachnie tak alosowo, trochę ziołowo, ma fajne zamknięcie, jest gęsta, do niej lubię jeszcze dodać żelu alosowego
kiedyś miałam szampon i też byłam zadowolona
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 23:18   #25
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Cześć dziewczyny No, nareszcie się wątek rusza

Ja po prawie 4 miesiącach stosowania kosmetyków NaturVital, w dalszym ciągu uważam, że zakup tych produktów byłą najlepszą decyzją, jaką podjęłam w kwestii pielęgnacji włosów zniszczonych. W ciągu tych 4 miesięcy moje włosy wyraźnie się zregenerowały, wygładziły, są takie bardziej elastyczne i naprawdę od wielu lat takich nie miałam

Ja mam maskę aloesową oraz odżywkę z szałwią i żeń-szeniem-ta jest genialna! Włosy takie mięciutkie po niej, rewelacja.

Mnie skończył się szampon aloesowy, więc kupiłam ten niebieski, ale do włosów suchych i uważam, że też jest świetny

Dokupiłam do tego też serum Pantene Color Exclusive - 6 zł/30 ml. Bardziej z ciekawości. Strasznie zachwalane, ma silikon w składzie, ale nie jest najgorsze, aczkolwiek , gdy się skończy pozostanę tylko przy produktach NaturVital, które nie są testowane - w przeciwieństwie do Pantene - na zwierzętach.

Ja mam jeszcze pół opakowania maski aloesowej, a używam raz w tygodniu na jakieś 10-15 minut. Jak tylko się skończy kupię tę niebieską. Dziewczyny, a jeśli chodzi o odżywki, czy w Waszych Naturach też są tylko odżywki z szałwią i żeń-szeniem? Bo ja innych odżywek NaturVital nie widziałam, tylko tę.

Może za jakiś czas, wypuszczą nowe serie?
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 11:32   #26
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Cytat:
Napisane przez karen_walker Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny No, nareszcie się wątek rusza

Ja po prawie 4 miesiącach stosowania kosmetyków NaturVital, w dalszym ciągu uważam, że zakup tych produktów byłą najlepszą decyzją, jaką podjęłam w kwestii pielęgnacji włosów zniszczonych. W ciągu tych 4 miesięcy moje włosy wyraźnie się zregenerowały, wygładziły, są takie bardziej elastyczne i naprawdę od wielu lat takich nie miałam

Ja mam maskę aloesową oraz odżywkę z szałwią i żeń-szeniem-ta jest genialna! Włosy takie mięciutkie po niej, rewelacja.

Mnie skończył się szampon aloesowy, więc kupiłam ten niebieski, ale do włosów suchych i uważam, że też jest świetny

Dokupiłam do tego też serum Pantene Color Exclusive - 6 zł/30 ml. Bardziej z ciekawości. Strasznie zachwalane, ma silikon w składzie, ale nie jest najgorsze, aczkolwiek , gdy się skończy pozostanę tylko przy produktach NaturVital, które nie są testowane - w przeciwieństwie do Pantene - na zwierzętach.

Ja mam jeszcze pół opakowania maski aloesowej, a używam raz w tygodniu na jakieś 10-15 minut. Jak tylko się skończy kupię tę niebieską. Dziewczyny, a jeśli chodzi o odżywki, czy w Waszych Naturach też są tylko odżywki z szałwią i żeń-szeniem? Bo ja innych odżywek NaturVital nie widziałam, tylko tę.

Może za jakiś czas, wypuszczą nowe serie?
Co do odżywek, to u mnie są niebieska i zielona, i maski też niebieska i zielona
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 14:58   #27
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Tak, byłam dzisiaj w Naturii i widziałam tą zieloną z szałwią i żeń-szeniem ( aktualnie ją posiadam ) oraz tą niebieską do włosów wypadających. Ciekawi mnie jednak, czy w Waszych Naturach dziewczyny są może odżywki z innymi składnikami, wiecie o co mi chodzi
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 20:11   #28
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Cytat:
Napisane przez karen_walker Pokaż wiadomość
Tak, byłam dzisiaj w Naturii i widziałam tą zieloną z szałwią i żeń-szeniem ( aktualnie ją posiadam ) oraz tą niebieską do włosów wypadających. Ciekawi mnie jednak, czy w Waszych Naturach dziewczyny są może odżywki z innymi składnikami, wiecie o co mi chodzi
A to chyba nie ma innych
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 17:38   #29
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Hej, dziewczyny, a co z Wami, co z resztą? Jak u Was idzie przygoda z kosmetykami NaturVital? Jakie są efekty, czy dalej jesteście zadowolone, czy zmieniłyście może je na inne? Jak idzie kuracja?
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 05:10   #30
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Wątek zbiorczy - szampony i odżywki NaturVital

Ja ubolewam nad tym ze skończyła mi się niebieska maska bo bardzo zadowolona z niej jestem i chyba długo nie skuszę się na wypróbowanie innej zanim zaczełam jej używać to nie przepadałam za ożywkami i maskami ze spłukiwaniem bo włosy był potem były okropnie oklapnięte i nie dały się ułożyć a po tej masce jest inaczej!

Zużyłam też serum do włosów w ampułkach. Dwa tyg to zbyt krótki czas żeby je ocenić, musiała bym stosować miesiąc. Kupiłam go bo liczyłam na jakąś promocje tych produktów- u mnie serum kosztuje 66 zł :/ Najbardziej zależało mi na odżywieniu włosów od skóry głowy bo farbuje i co jakiś czas funduje mojej czuprynce intensywniejszą kurację w postaci wcierania rozmaitych ampułek. Dzięki temu mi nie wypadają więc w tj kwestii też się nie wypowiem czy pomaga na wypadanie, na odsrost nowych włosów też trzeba pewnie było by zyżyć ze 3-4 opakowania tego prosduktu, a taniej już wychodzi tonik z tej i ma podobny skład
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.