typ kolorystyczny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-08, 10:55   #1
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474

typ kolorystyczny


Dziewczyny znacie jekieś stonki, gdzie można samemu określić swój typ?
Nie mogę wywnioskować jaki mam po przeczytaniu wielu informacji na ten temat, a niestety nie mam możliwości wkleić zdjęcia abyście mi pomogły i sama chciałabym spróbować.
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 11:55   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: typ kolorystyczny

pomocne są te pytania:

1.Jak się opalasz-szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy?
2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4.Cera-jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate?
6.kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny ,różowy czy ciepły-nasycona czerwień,brzoskwinia czy koral?
7.W jakich kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę?


w tym linku masz test (ale dodam od siebie,że jest bardzo mylący,mi ani razu nie wyszło lato,którym jestem )

http://www.makijaz.net/tt.html
zawsze jak robiłam ,wychodziła mi jesień a teraz wiosna
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 18:20   #3
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: typ kolorystyczny

Cytat:
Napisane przez agabil1
pomocne są te pytania:

1.Jak się opalasz-szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony,szaro-beżowy?
2.Kolor oczu-ciemne,jasne...czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę,czy kolor ich jest czysty ,a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3.Piegi-jesli występują,to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4.Cera-jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy,złotawy czy jasny,chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz,to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny.Jaki odcień?czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie,bardziej popielate?
6.kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny ,różowy czy ciepły-nasycona czerwień,brzoskwinia czy koral?
7.W jakich kolorach czujesz się dobrze,a które źle podkreślają Twoja urodę?


w tym linku masz test (ale dodam od siebie,że jest bardzo mylący,mi ani razu nie wyszło lato,którym jestem )

http://www.makijaz.net/tt.html
zawsze jak robiłam ,wychodziła mi jesień a teraz wiosna


Z tego testu ze strony makijaż wyszło mi, że jestem latem, ale jeśli można bardzo proszę o potwierdzenie tego w oparciu o odpowiedzi na te pytania

1. Opalam się b szybko, odcień opalenizny jest wyraźnie przykurzony(dodam, że skóra reaguję b szybko na słońce właśnie takim szarobrązowym nalotem, który po pewnym czasie znika i powstaje ciemna opalenizna.
2.Oczy zielono brązowe, praktycznie nie mogę określić ich koloru. Raz brazowe, a innym razem(np po przebywaniu w ciemnym pomieszczeniu) jaśniejsze, zielone.niezbyt ciemne, z lekko zaznaczoną obwódką bez plamek. Oprawa dość ciemna, ale nie czarna ani brązowa, po prostu taki ciemny szary.
3. Śladowe ilości piegów w kolorze szarobrązowym.
4.Cera raczej żółta, jeśli się rumienię(rzadko) to na czerwono.
5.Włosy( o ile dobrze pamiętam ) b. ciemny blond, szare myszki.
6. Usta czerwone ale dość jasne.
7. Dobrze się czuję w pastelach, rozbielonych brązach, pudrowych różąch,szarym, ale też lubię turkus, brąz, biel.Ale niestety nie potrafię określić czy dobrze mi w tych kolorach czy po prostu je lubię.

Dodam, że farbuję włosy na chłodne odcienie brązu, nawet ostatnio zasugerowałam się Twoją opinią i mam londę popielety blond i uważam, że jest świetna( dzięki)
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 18:26   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: typ kolorystyczny

myślę,że lato
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 18:30   #5
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: typ kolorystyczny

Dziękuję. Teraz przeszukam forum, żeby się czegoś dowiedzieć o lecie
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.