Jak podkreślić jasną cerę? część VIII - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-27, 19:42   #181
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Odradzam zakup Nature`s Sweet Side. Ten róż pięknie wygląda tylko w opakowaniu. Po roztarciu przeistacza się w dorodną cegłę... Postaram się znaleźć swatche wykonane w świetle dziennym. Wówczas zamieszczę je na forum, żebyś miała porównanie
Nie no to zbędne - ja Ci wierzę, bo moja cera ma skłonność do ceglenia nawet pozornie chłodnych kolorów. Miałam tak z bronzerem - szukałam masę czasu zanim znalazłam coś chłodnego. U mnie pomarańczę robiły bronzery ogólnie uważane za chłodne... musi być domieszka szarości...
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 19:59   #182
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Czy w któryś aptekach online już zaczęły się przeceny filtrów?
Zwłaszcza w tych co maja produkty z koncernu Pierre Fabre (avene, ducray etc.)
Musze zrobić zapasy na jesienne kwaszenie
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 20:16   #183
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Wrzucam zdjęcia Nature`s sweet side. Może macie pomysł, dlaczego ten kolor zmienia się w pomarańczę. Czy może to wynikać z techniki rozcierania? Ja zawsze staram się zataczać coraz większe koła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maki 612 (500x333).jpg (18,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maki 625 (500x383).jpg (26,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maki 641 (500x419).jpg (28,6 KB, 7 załadowań)
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 20:24   #184
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Wydaje mi się że to jakaś reakcja chemiczna czy coś. U mnie prawie wszystkie róże EDMu zmieniają się w taka cegiełke, nawet jak próbowałam swatchować na ręce. Szkoda bo mają bardzo duża gamę kolorystyczną.
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 20:27   #185
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez blanche_ Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że to jakaś reakcja chemiczna czy coś. U mnie prawie wszystkie róże EDMu zmieniają się w taka cegiełke, nawet jak próbowałam swatchować na ręce. Szkoda bo mają bardzo duża gamę kolorystyczną.
Zastanawiam się, jak róże Lily Lolo wyglądałyby na mojej skórze... Mam maleństwo firmy Rhea, które się nie utlenia, ale ze względu na drobinki zakończy żywot jako rozświetlacz
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 21:49   #186
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Witaj w klubie Od pewnego czasu nie eksperymentuję z pielęgnacją twarzy. Sięgam po sprawdzone kremy, oleje i masła. Wprawdzie nadal mam pryszcze, ale problem nie jest tak nasilony jak dawniej.
ja nadal mam spory problem z trądzikiem, ale możliwie delikatna i naturalna pielęgnacja zdecydowanie służy mojej skórze przede wszystkim lubię mieć kontrolę nad tym, co kładę na twarz a nie uzależniać się od widzimisię producenta kosmetyków (czy też tego, co jest niezbędne, aby kosmetyk miał odpowiednią konsystencję, trwałość, zapach etc.).
Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Będę niedługo w Roosmanie, to kupię Wibo
A właśnie jaki olejek polecasz z Biochemii Urody? Chciałam go też używac na włosy
teoretycznie olej do włosów powinien być wybierany pod kątem porowatości włosów - kojarzę, że Anwen na swoim blogu zamieściła kiedyś rozpiskę tego, jaki olej do jakiego rodzaju włosów.
Ogólnie z tych co tam są to miałam masło jojoba, wtedy wydawało mi się, ze mnie zapycha, ale teraz pewności nie mam. Na pewno olej jojoba się nadaje do cery trądzikowej, do włosów również. Miałam też kiedyś olej sliwkowy (tylko że z Mazideł) i bardzo go lubiłam, był leciutki, szybko się wchłaniał - na stronie piszą, że do włosów też się nadaje Nie mam pojęcia, czy olej arganowy się nadaje do młodej, trądzikowej cery - warto zrobić rekonesans w internecie, bo głównie jest polecany do skóry dojrzałej, suchej.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 22:10   #187
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

ja od czasu do czasu używam oleju arganowego jak mam jakieś suche skórki wtedy kilka kropel wcieram w twarz, zostawiam na noc i po skórkach nie ma śladu. Takie okazjonalne używanie go nie pogorszyło stanu mojej trądzikowej cery nie odważyłabym się używać go codziennie, jest bardzo ciężki i średnio się wchłania. Okazjonalne jest bardzo dobry i na włosy również się sprawdzi Dodaję kilka kropli do odżywek/ masek albo w mokre włosy wcieram (jednak trzeba przy tym bardzo uważać, bo już przy użyciu jednej kropli włosy potrafiły się obciążyć i poszczególne pasma wyglądały na tłuste ;/ )
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 22:17   #188
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez sillke29 Pokaż wiadomość
ja od czasu do czasu używam oleju arganowego jak mam jakieś suche skórki wtedy kilka kropel wcieram w twarz, zostawiam na noc i po skórkach nie ma śladu. Takie okazjonalne używanie go nie pogorszyło stanu mojej trądzikowej cery nie odważyłabym się używać go codziennie, jest bardzo ciężki i średnio się wchłania. Okazjonalne jest bardzo dobry i na włosy również się sprawdzi Dodaję kilka kropli do odżywek/ masek albo w mokre włosy wcieram (jednak trzeba przy tym bardzo uważać, bo już przy użyciu jednej kropli włosy potrafiły się obciążyć i poszczególne pasma wyglądały na tłuste ;/ )
Zużyłam jedną buteleczkę i działanie ma fajne, ale już do niego raczej nie wrócę, ten zapach mnie zabija
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 22:32   #189
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Pokaż wiadomość
Zużyłam jedną buteleczkę i działanie ma fajne, ale już do niego raczej nie wrócę, ten zapach mnie zabija
miałam dwie buteleczki, pierwsza pachniała orzechami- całkiem przyjemny zapach, a druga pachnie... starymi skarpetami (?). Nawet nie wiem jak to określić
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 22:37   #190
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia Nature`s sweet side. Może macie pomysł, dlaczego ten kolor zmienia się w pomarańczę. Czy może to wynikać z techniki rozcierania? Ja zawsze staram się zataczać coraz większe koła.
Ogólnie miałkie kosmetyki lubią wyglądać w opakowaniu inaczej niż na skórze. Jest to raczej kwestia fizyczna, tzn. jaki kolor przybiera kupka pyłku a jaki cieniutka warstwa tego na skórze.

Dlatego trudno takie preparaty oceniać na oko. Ja widzę to też po minerałach, jak umieszałam idealne odcienie, to często kolor wygląda dziwnie - zbyt jasno, często ton jest przesadzony - chłodny beż wygląda w opakowaniu jak szary, oliwkowy jak żółciutki.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
a myślisz, że nadałby się pod podkład np. olej arganowy, bo zamierzam go kupic do ocm. Co do tego pudru bambusowego znalazłam takie: http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-powders.html jak myślisz najlepiej kupic ten klasyczny czy z tymi różnymi dodatkami?
Miałam najpierw bambusowy z jedwabiem - śliczny efekt, taki photoshopa czyli nie płaski mat.

Potem kupiłam babusowy z filtrem i jest bardziej tępy, jakby suchy, daje bardziej matowy efekt i oczywiście lekko bieli, ale chyba ten biały efekt po chwili znika - ja go używałam dużo i wg mnie wyglądałam ok.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 22:40   #191
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez sillke29 Pokaż wiadomość
miałam dwie buteleczki, pierwsza pachniała orzechami- całkiem przyjemny zapach, a druga pachnie... starymi skarpetami (?). Nawet nie wiem jak to określić
No mój "pachniał" niesprzątanym toi-toiem. Aż mnie zemdliło, jak pierwszy raz odkręciłam buteleczkę, a później wyczytałam w internetach, że im bardziej naturalny olej, tym bardziej... naturalny zapach. Może, jeśli będę się bardzo marszczyć w przyszłości i nie będzie innego ratunku dla mnie, to jeszcze kiedyś kupię... oczywiście, zakładając, że nie będę miała faceta, bo jak to gdzieś ktoś ładnie napisał, to jest olej dla ludzi bez życia seksualnego.
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 23:00   #192
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

hehe, to jak hydrolat z kocanki, ktory ma zapach przyprawy do zupy (np Maggi )
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 23:31   #193
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Moja pierwsza butelka hydrolatu z kocanki pachniała jak siano z brudnej klatki królika jakoś zdzierżyłam, druga pachniała przyjemnie, jak świeże sianko albo łąka - z jakimś gorzkawymi nutami ale nie śmierdząco. I nawet miałam resztkę tej pierwszej i porównałam - rzeczywiście pachniały inaczej, pewnie inne partie. Z naturalnymi produkatami tak jest, że czasem różnie pachną mimo tego samego składu.

Używam też dezodorantu Alterry w atomizerze, ma chyba ekstrakt z melisy czy coś - i też pachnie różnie. Jedna butelka wręcz miała za ostry zapach jak na mój gust, a niektóre pachną słodko i przypominają mi takie cukierki o smaku coli...
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 10:36   #194
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Hej Bladziochy

Nabyłam krem do twarzy biały "lejeń"
hipoalergiczny, bez alergenów, parabenów, silikonów, barwników, przebadany w kierunku atopii.

Krem przeznaczony dla męża, i jego reakcja:

A co ten krem ma jak on nic nie ma

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość



a jak z trwałością? potrzebuję czegoś co do 9 h mi nie zejdzie...

minerały chyba zamówię próbki tych róży
Trwałość ok ja go używam jako cień do powiek i też jest fajny

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Teraz używam Iwostin sensitia krem nawilżający na dzień z filtrem spf 20. Jak na razie jest najlepszy. Wcześniej używałam Iwostin krem nawilżający. Był niezły ale trochę za słabo nawilżał. Używałam też Biodermy Hydrabio Light ale po pewnym czasie zaczął rolować się podczas nakładania podkładu więc go odstawiłam. To oczywiście wersje na późną wiosnę, lato i wczesną jesień. Natomiast gdy robi się zimno używam kremu lipidowego na zimę Iwostin z serii Sensitia. Bardzo fajny jest, to mój zimowy ulubieniec.
A czy on ma taki maślano zgniły zapach?

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o róże o fioletowym odcieniu, to Lumiere ma cała gamę, w tym mój ulubiony violacenous. ale, ostatnio w Golden Rose dorwalam pojedynczy cień że starej kolekcji, który ma świetny różowo - wrzosowy odcień i z powodzeniem używam go jako róż
Jaki numer?

Cukierkowy róż to u mnie burżujek 34

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2013-08-28 o 10:41
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 10:46   #195
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja nadal mam spory problem z trądzikiem, ale możliwie delikatna i naturalna pielęgnacja zdecydowanie służy mojej skórze przede wszystkim lubię mieć kontrolę nad tym, co kładę na twarz a nie uzależniać się od widzimisię producenta kosmetyków (czy też tego, co jest niezbędne, aby kosmetyk miał odpowiednią konsystencję, trwałość, zapach etc.).

teoretycznie olej do włosów powinien być wybierany pod kątem porowatości włosów - kojarzę, że Anwen na swoim blogu zamieściła kiedyś rozpiskę tego, jaki olej do jakiego rodzaju włosów.
Ogólnie z tych co tam są to miałam masło jojoba, wtedy wydawało mi się, ze mnie zapycha, ale teraz pewności nie mam. Na pewno olej jojoba się nadaje do cery trądzikowej, do włosów również. Miałam też kiedyś olej sliwkowy (tylko że z Mazideł) i bardzo go lubiłam, był leciutki, szybko się wchłaniał - na stronie piszą, że do włosów też się nadaje Nie mam pojęcia, czy olej arganowy się nadaje do młodej, trądzikowej cery - warto zrobić rekonesans w internecie, bo głównie jest polecany do skóry dojrzałej, suchej.

ja na początku byłam zadowolona z arganowego, fajnie zmiękczał i natłuszczał, używałam go w zimniejszą porę roku. Niestety po kilkunastu dniach zaczął mnie zapychać. Używany raz na tydzień nie, używany np. 10 dni pod rząd działał bardzo pryszczotwórczo tylko mnie oleje w ogóle zapychają, szczególnie z czarnuszki- ten to masakrę po jednym użyciu zrobił Nie mówiąc o dostawaniu się olejków do oczu= podrażnienie i widzenie za mgłą.

Jest pewien genialny krem na wszelkiego rodzaju wypryski, tylko niestety nie nawilża ale bardzo szybko wygładza i oczyszcza skórę jest to żelo krem Tialo nadaje się do szybkiego pozbycia się zanieczyszczeń tylko coś nawilżającego trzeba koniecznie przy nim stosować. Trądzikowcom których wszystko zapycha polecam.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 15:02   #196
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Hej Bladziochy

Nabyłam krem do twarzy biały "lejeń"
hipoalergiczny, bez alergenów, parabenów, silikonów, barwników, przebadany w kierunku atopii.

Krem przeznaczony dla męża, i jego reakcja:

A co ten krem ma jak on nic nie ma

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------



Trwałość ok ja go używam jako cień do powiek i też jest fajny

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------



A czy on ma taki maślano zgniły zapach?

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------



Jaki numer?

Cukierkowy róż to u mnie burżujek 34
jak tylko wroce z wyjazdu, to podam nr i pokaże jak wyglada, nie mam go przy sobie
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 17:55   #197
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ja na początku byłam zadowolona z arganowego, fajnie zmiękczał i natłuszczał, używałam go w zimniejszą porę roku. Niestety po kilkunastu dniach zaczął mnie zapychać. Używany raz na tydzień nie, używany np. 10 dni pod rząd działał bardzo pryszczotwórczo tylko mnie oleje w ogóle zapychają, szczególnie z czarnuszki- ten to masakrę po jednym użyciu zrobił Nie mówiąc o dostawaniu się olejków do oczu= podrażnienie i widzenie za mgłą.

Jest pewien genialny krem na wszelkiego rodzaju wypryski, tylko niestety nie nawilża ale bardzo szybko wygładza i oczyszcza skórę jest to żelo krem Tialo nadaje się do szybkiego pozbycia się zanieczyszczeń tylko coś nawilżającego trzeba koniecznie przy nim stosować. Trądzikowcom których wszystko zapycha polecam.
U mnie podobnie było z olejem tamanu - miał leczyć, a wypryszczał. Niemniej jednak nie mogę mu odmówić świetnych właściwości regenerujących, fajnie łagodzi wszelakie podrażnienia, przyspiesza gojenie ranek, otarć itp. A w szczególności darzę go miłością za błyskawiczne zaleczenie paskudnego oparzenia drugiego stopnia (po bliskim spotkaniu trzeciego stopnia czajnika z moją ręką), po którym nawet nie został ślad. No, ale na twarz mogę go bezpiecznie nakładać jedynie jako dodatek do innego olejku, maksymalnie kilka dni pod rząd.

Hmm fajnie ten żelo-krem wygląda ale nie zauważyłaś po nim jakiegoś zaczerwienienia? Zwłaszcza przy regularnym, dłuższym stosowaniu. Aloes ma to siebie, że rozszerza naczynia krwionośne. Zarówno przy hydrolacie aloesowym jak i soku z aloesu zauważyłam, że po paru dniach skóra była bardziej zaczerwieniona... Choć trochę pomaga przy podrażnieniach. Jak u ciebie to wygląda z tym kremem, nie wariują ci po nim naczynka?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 18:23   #198
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
U mnie podobnie było z olejem tamanu - miał leczyć, a wypryszczał. Niemniej jednak nie mogę mu odmówić świetnych właściwości regenerujących, fajnie łagodzi wszelakie podrażnienia, przyspiesza gojenie ranek, otarć itp. A w szczególności darzę go miłością za błyskawiczne zaleczenie paskudnego oparzenia drugiego stopnia (po bliskim spotkaniu trzeciego stopnia czajnika z moją ręką), po którym nawet nie został ślad. No, ale na twarz mogę go bezpiecznie nakładać jedynie jako dodatek do innego olejku, maksymalnie kilka dni pod rząd.

Hmm fajnie ten żelo-krem wygląda ale nie zauważyłaś po nim jakiegoś zaczerwienienia? Zwłaszcza przy regularnym, dłuższym stosowaniu. Aloes ma to siebie, że rozszerza naczynia krwionośne. Zarówno przy hydrolacie aloesowym jak i soku z aloesu zauważyłam, że po paru dniach skóra była bardziej zaczerwieniona... Choć trochę pomaga przy podrażnieniach. Jak u ciebie to wygląda z tym kremem, nie wariują ci po nim naczynka?
jak byłam nastolatką to pamiętam że wszystko co z aloesem powodowało masakrę, buraka i wręcz uczulenie, samym sokiem aloesowym się nigdy nie smarowałam więc może to kosmetyki z tym niby aloesem same w sobie przez inne składniki tak zadziałały? Z aloesem próbowałam tez dwóch koreańskich kremów i były super. Wracając do Tialo nic mi z naczynkami nie robi po nałożeniu może lekko mrowić, szczypać skóra przez kilka minut- mocno czuć drzewko herbaciane bo i na nim ten kremik sie opiera, tam gdzie mamy jakieś niedoskonałości, czytaj: wypryski, zaskórniki itp. powoduje ich większe zaczerwienienie później to mija a zmiana w ciągu kilku dni znika. No i nie należy grubej warstwy nakładać choć czasem korci dołożyć bo wchłania się genialnie i jest leciutki ale jak mówię "wypala" eliminuje zmiany, reszcie zdrowej skóry nic nie robi no poza zapobieganiem nowym zmianom, faktycznie jak się go używa to nic nie wyskakuje. Tylko za słabe nawilżenie, a raz na parę dni muszę wręcz dwa dni przerwy robić Na wysuszonej cerze może piec i zaczerwienić facjatę na pół godzinki. Stosowany systematycznie(2x dziennie lub przynajmniej na noc) i cienka warstwą działa cuda w parę dni. Jest to mój nowy niezbędnik w pielęgnacji i kupiłam kolejne opakowanie co zdarza mi się nieczęsto
Nie wiem jak się sprawdzi na naprawdę histerycznych, wrażliwych i odwodnionych cerach bo działa dosyć mocno choć mega łagodnie w porównaniu do kwasów oczywiście.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 19:38   #199
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

dzięki za odpowiedź hmm w sumie to bym zaryzykowała jakbym zauważyla, że mi robi buraka to najwyżej oddam mamie, ona niby też ma naczynkową cerę, ale grubą i mocną, nie takie wrażliwe byle co jak ja tylko da się go gdzieś stacjonarnie kupić? w aptekach, sklepach zielarskich?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 19:49   #200
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Mnie też ten krem zaciekawił i rozejrzę się za nim, lubię drzewko herbaciane. Cieszę się, że idzie jesień i kończy się czas terroru "zdrowo" opalonymi ciałami
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 20:30   #201
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź hmm w sumie to bym zaryzykowała jakbym zauważyla, że mi robi buraka to najwyżej oddam mamie, ona niby też ma naczynkową cerę, ale grubą i mocną, nie takie wrażliwe byle co jak ja tylko da się go gdzieś stacjonarnie kupić? w aptekach, sklepach zielarskich?
stacjonarnie nigdzie nie widziałam (ale nie wykluczam że w niektórych zielarskich może być) tylko na d o z i e widziałam za 14,89zł, no i często trzeba parę dni czekać aż dostępny będzie, nie wiem czy tak go wykupują? za tą cenę polecam spróbować, w najgorszym przypadku można go punktowo stosować
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 20:37   #202
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość


A czy on ma taki maślano zgniły zapach?
Nie. Jest właściwie bezzapachowy jak cała seria sensitia.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 21:17   #203
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

o, jak jest na dozie to zamowie nie docenialam tej apteki dopoki nie znalazłam w niej Isotrexinu - wycofanego już leku na trądzik, który już wczesniej był baaardzo slabo dostępny.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 23:08   #204
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ja nadal mam spory problem z trądzikiem, ale możliwie delikatna i naturalna pielęgnacja zdecydowanie służy mojej skórze przede wszystkim lubię mieć kontrolę nad tym, co kładę na twarz a nie uzależniać się od widzimisię producenta kosmetyków (czy też tego, co jest niezbędne, aby kosmetyk miał odpowiednią konsystencję, trwałość, zapach etc.).
Ja również nie potrzebuję sztucznych antyoksydantów o działaniu komedogennym... Wolę stawiać na naturalne produkty. Im prostsza pielęgnacja, tym lepsza. W związku z tym nie mieszam olejów
Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Ogólnie miałkie kosmetyki lubią wyglądać w opakowaniu inaczej niż na skórze. Jest to raczej kwestia fizyczna, tzn. jaki kolor przybiera kupka pyłku a jaki cieniutka warstwa tego na skórze.

Dlatego trudno takie preparaty oceniać na oko. Ja widzę to też po minerałach, jak umieszałam idealne odcienie, to często kolor wygląda dziwnie - zbyt jasno, często ton jest przesadzony - chłodny beż wygląda w opakowaniu jak szary, oliwkowy jak żółciutki.[COLOR="Silver"]
.
Podsunęłaś mi ciekawy pomysł Muszę pobawić się w kręcenie własnych mineralnych kosmetyków
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 23:14   #205
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

iamsolucky, a ten krem nadawałby się do dziennego makijażu pod podkład? Bo kurcze ciągle jakiegoś idealnego szukam, gdy nakładam Baby Dream, podkład mi się waży. Chciałam zamówic Sylveco krem nagietkowy, ale wolę kupic coś stacjonarnie. Co polecacie?

__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 12:48   #206
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
iamsolucky, a ten krem nadawałby się do dziennego makijażu pod podkład? Bo kurcze ciągle jakiegoś idealnego szukam, gdy nakładam Baby Dream, podkład mi się waży. Chciałam zamówic Sylveco krem nagietkowy, ale wolę kupic coś stacjonarnie. Co polecacie?
nadaje się pod filtr, na filtr jak i sam jako baza. Nic się na nim nie warzy, przynajmniej mi. On wsiąka całkowicie w skórę, jakby go nie było a działa. Nagietkowy z Sylveco jest bardzo dobry ale absolutnie nie na dzień według mnie. Byłby fajną regeneracją na noc
Mnie Babydream trochę zatykał niby wchłaniał się do matu a jak się dotknęło skóry to tłusta warstewka była, te olejki się jednak wytrącały mimo tego aksamitnego matowego filmu jaki zostawiał stąd też warzenie make upu, a jak oczy piekły po nim Ciepła pora roku plus gęsty krem plus makijaż to według mnie niezbyt dobry wybór dla tłustej lub mieszanej skóry. Jednak latem jestem fanką żelowych konsystencji. Co innego zima wtedy w ruch idą tłuściochy. I wyjść z podziwu nie mogę jak niektóre dziewczyny nakładają serum, olejek, krem nawilżający, krem z filtrem, bazę i dopiero potem makijaż Dla mojej kapryśnej skóry to byłoby morderstwo poprzez zaduszenie Próbowałam kiedyś tej kilku stopniowej choć i tak zredukowanej porannej pielęgnacji wzorem Azjatek i skutki były łatwe do przewidzenia
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 13:08   #207
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

heh, ja żałuję, ze moja skóra nie toleruje oblepiania jej. Prawdę mówiąc to uwielbiam tłuste kremy, ciężkie, silikonowe podkłady i takie różne Szkoda, że moja skóra nie czerpie z nich takiej przyjemności jak ja
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 13:32   #208
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
heh, ja żałuję, ze moja skóra nie toleruje oblepiania jej. Prawdę mówiąc to uwielbiam tłuste kremy, ciężkie, silikonowe podkłady i takie różne Szkoda, że moja skóra nie czerpie z nich takiej przyjemności jak ja
też lubię się otulić kołderką kojącego odżywczego kremu ale teraz to tylko lekkość na twarzy toleruję. Próbowałam całkiem fajnego kremu uriage, bardzo ciekawy, tworzy barierę ochronną bez okluzji Ale trochę drogi jak na krem typu emolient, biorąc pod uwagę że ma 75ml to właściwie tani ale wolałabym połowę mniejszą pojemność i cenę

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...enerujacy.html

w recenzjach niektórzy piszą że matuje, nieprawda świeciłam się po nim jak psu jajka dopiero przetarcie chusteczką załatwiło sprawę. O dziwo makijaż bardzo fajnie się na nim trzyma i nic mnie nie zapchał czego nie mogę powiedzieć o serii xemose
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 14:58   #209
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

kurcze ten Tialo jest niedostępny na Dozie Nie chcę jakoś kupowac tego Uriagu, bo za drogi, wiem, że duża pojemnośc, ale jakby się nie sprawdził, to dużo kasy w błoto. Polecacie coś pod podkład, do dostania stacjonarnie (np. Roosman, Natura, apteki) ew. do kupienia na Dozie? Z przyzwoitą ceną
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 15:13   #210
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

taki fajny nawilżacz na dzień to np. Humektan. Używałam go kiedyś, jest leciutki, dobrze się wchłania. Bardzo suchej skóry nie nawilży, ale dla mieszanej, na dzień powinien się sprawdzić. Używałam go jakiś czas, nie przypominam sobie, żeby mnie zapychał
(dostępny w aptekach)

z tej serii miałam też kiedyś Aqualan L, trochę tłustszy niż Humektan, ale wciąż jest to lekka emulsja. Stosowałam go gdy leczyłam ŁZS, bardzo mi pomógł wtedy, później też go stosowałam gdy potrzebowałam nawilżenia
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2013-08-29 o 15:41
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-23 16:12:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.