rozmiar buta 42 - gdzie kupić buty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-11, 12:52   #1
hiss
Raczkowanie
 
Avatar hiss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Daleki Wschód
Wiadomości: 166

rozmiar buta 42 - gdzie kupić buty?


Niestety ten problem mnie dotyczy... mania kupowania butów niestety nie często chodzę poszukać sobie bucików, niestety mało kiedy znjaduję cokolwiek co wchodzi na moją stopę, a jeszcze rzadziej jest to ładne i wygodne jednocześnie. Mam z tym ogromny problem... za granicą nie jest dużym problemem kupić buty w tym rozmiarze, w Polsce niestety tak. Dlatego prosze o pomoc - gdzie kupić buty na duże nogi? Pomijam sklep Deichmann, nie piszcie o allegro i innych internetowych (już wiele razy próbowałam i żadko kiedy coś pasuje - albo za duże, za małe, za szerokie, za wąskie, uciskają, niewygodne...). Muszę najpierw założyć buty żeby zdecydować o zakupie. Poza długością, mam dość wąskie stopy, ale powypychane na zewnątrz kostki, nie tylko te przy dużych palach ale inne, po bokach i przy stawie ;( gólnie problem duży, nie mam żadnych butów na lato, chciałabym jakieś ładne koturenki, albo sandałki... a tu ciągle szmaciane tenisówki na mnie pasują i tyle
hiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 15:38   #2
wielokropek2
Rozeznanie
 
Avatar wielokropek2
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 657
Dot.: rozmiar buta 42 - gdzie kupić buty?

Zależy, jakim dysponujesz budżetem. Ze swojej strony mogę polecić buty marek Vagabond (te bez problemy można dostać stacjonarnie) i Topshop (sklep firmowy jest tylko w Warszawie, na dodatek słabo zaopatrzony, trudno tam o 42 na miejscu, na szczęście wysyłają do Polski i nie robią problemów z ewentualnym zwrotem). Należy się tu jednak liczyć z nieco większym wydatkiem (ok. 450 zł za buty zimowe i ok. 150-250 za letnie), ale za to jakość wykonania i fakt, że są z naturalnej skóry to rekompensuje. Sama noszę 42, w dodatku mam bardzo wąskie stopy, więc doskonale rozumiem Twoją sytuację. Nie wiem, ile masz wzrostu - zakładam, że jesteś wysoka. Sama mierzę ok. 180 cm, więc wiem, że trzeba się trochę wysilić, by fajnie się ubrać. O ile z ciuchami jest o niebo lepiej niż jeszcze kilka lat temu, tak buty nadal stanowią wyzwanie.
__________________
"Nie należy mylić prawdy z opinią większości." J. Cocteau
wielokropek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 19:03   #3
hiss
Raczkowanie
 
Avatar hiss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Daleki Wschód
Wiadomości: 166
Dot.: rozmiar buta 42 - gdzie kupić buty?

Dzięki za odpowiedź. Czy te buty Vagabond można dostać w ich firmowych sklepach czy są w różnych? Nigdy nie zetknęłam się z taką marką, ale mieszkam na ścianie wschodniej więc tutaj dopiero wszystko "wyrasta". TopShop rzeczywiście jest w Warszawie - będąc przy okazji odwiedzę
Tak jestem dość wysoka, i chociaż z ubraniami nie miałam raczej problemu (no, czasem spodnie są za krótkie...) to buty są ogromnym wyzwaniem.
Dobrze, że nie jestem sama
hiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 20:51   #4
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: rozmiar buta 42 - gdzie kupić buty?

Może w Ryłko ...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 21:13   #5
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: rozmiar buta 42 - gdzie kupić buty?

Polecam sklep internetowy neovision.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 22:50   #6
kasiulek13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 163
Dot.: rozmiar buta 42 - gdzie kupić buty?

A próbowałaś w Tk Maxx? Udało mi się kupić tam fajne buty w tym rozmiarze. Pozdrawiam
__________________
Koniec ze słodyczami
kasiulek13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 12:38   #7
hiss
Raczkowanie
 
Avatar hiss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Daleki Wschód
Wiadomości: 166
Dot.: rozmiar buta 42 - gdzie kupić buty?

Cytat:
Napisane przez ailatan1985 Pokaż wiadomość
Może w Ryłko ...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ryłko faktycznie ma buty które długością pasują, jednak wszystkie na jakie trafiam są okorpnie niewygodne i obcierają mi nogi. Mam 3 pary i nic się nie rozeszło, no nie można chodzić ;/
hiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-12 13:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.