Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-24, 21:42   #991
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Aniyam robiłam sobie sama masaż bańką. Powiedz mi ile się masujesz?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 21:42   #992
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Nadrobiłam

I ... idę spać Padam dziś
Dobranoc dziewczyny
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 21:46   #993
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

jak ja przylazłam spać poszły
zgroza

a ja jutro wstanę piękniejsza i mniej obolała
mam taką oczywiście nadzieję

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Aniyam robiłam sobie sama masaż bańką. Powiedz mi ile się masujesz?
https://wizaz.pl/search?query=masa%BF+ba%F1k%B1

jest też cały wątek o masażu, kiedyś sama se robiłam, odkąd nie dostarczam hormonów sztucznych nie mam potrzeby, cellulit uciekł ode mnie
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 21:47   #994
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
On nie jest na diecie bezglutenowej, ma tylko wyeliminować w niektórych produktach gluten, nie całkowicie

Wiesz ile jest rodzajów takich dziwnych mąk: kokosowa, orkiszowa, z pestek dyni, z pestek arbuza , słonecznikowa, z amarantusa, migdałowa, sojowa, arachidowa, konopna, z orzecha włoskiego, lniana, sezamowa, wiesiołkowa, z zarodków kukurydzy Mam u siebie takie delikatesy eko i tam jest taka nawiedzona kobieta, ostatnio mi wykład zrobiła, kupiłam dwie ale drogie to pieruństwo. Cena 10-25 zł za 250 gr
Polecam biogo.pl mają tanio i duży wybór





Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A z czego go robisz? I jak?
Mam na blogu cały długi post, zaraz małą uspie to wkleję



Kochane, jakby któraś ozłocona chciała mi pomóc w zbieraniu do golda to poproszę
Bo muszę się wyprowadzić koniecznie, więc raczej sama nie dobiję do niego a szkoda, żeby mi te punkty przepadły
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 21:48   #995
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
jak ja przylazłam spać poszły
zgroza

a ja jutro wstanę piękniejsza i mniej obolała
mam taką oczywiście nadzieję

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------


https://wizaz.pl/search?query=masa%BF+ba%F1k%B1

jest też cały wątek o masażu, kiedyś sama se robiłam, odkąd nie dostarczam hormonów sztucznych nie mam potrzeby, cellulit uciekł ode mnie
Dziękuję.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 21:49   #996
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Nadrobiłam Mogę iść spać
[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56300008]Treść usunięta[/QUOTE]
U mnie to samo, jak zjem pieczywo zawierające gluten, to od razu jest mnie więcej w okolicach brzucha. Jak nie jem, to wyglądam lepiej. Na ramionach oprócz krostek robiły mi się suche placki nie wiadomo z czego - może to też gluten?

Dawno już wykluczyłam z diety laktozę i to mi bardzo dobrze zrobiło

Dobranoc
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 21:51   #997
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56301208]Treść usunięta[/QUOTE]

Tekst wieczoru
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 21:52   #998
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Chyba za bardzo sobie wzięłam tego Golda do serca Aleksander nie nadąży wysyłać kuponów
Dobrze, że już nie ma żadnych brokułów ani nic, co by kusiło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1456350731822.jpg (42,2 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-02-24 o 21:54
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 21:56   #999
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Kiedyś jadłam duzo kanapek aż mi sie przejadly i nigdy nie lubiłam










ja jestem spóźniona i sie nie czuje w tej części spamiara



Weź nie strasz bo znikniesz nie masz sie z czego odchudzać a rozmiarów 30 nie bedzie w Mohito








Tekst wieczoru
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:02   #1000
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość




to pójdę na kolanach na pielgrzymkę dziękczynną do...najbliższej sephory
Dobrze ze ja mam s blisko domu to mogę iść, ale nie wiem czy to takie na serio fajne ze wpierdzielam słodycze i nic?
Ostatnio znowu podjadam w nocy





Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Nie uważam, ze wykluczanie czegoś "bo może schudnę" jest dobre. Ostatnio nawet w "czarno na białym" mówili o modzie na dietę bezglutenową.
Ale....
No własnie, ale... Ja przestałam jeść pszenicę. Zawsze byłam szczupła, ale tak troszkę opuchnięta, nabrzmiała. Miałam problemy skórne (zwłaszcza na ramionach)i notorycznie wystający brzuch, lekko obolałe jelita. . Nie chciało mi się iść na żadne badania i sama zaczęłam kombinować. Przez jakiś czas wykluczałam konkretne produkty, i tak wpadłam na tę nieszczęsną pszenicę. Od jesieni znacznie ograniczyłam jej zawartość w diecie, (wiadomo, pizzy się nie oprę...). Wypłaszczył mi się brzuch, nie jest już taki obolały, zniknęły mi krosty i plamki na ramionach, zniknęła też ta "opuchlizna" - głównie to widać po twarzy i brzuchu.
Mąkę zamieniam na mieszankę mąki kukurydzianej, ryżowej i ziemniaczanej (35%,35%, 30%) i już. Czuję się znacznie lepiej

to idąc tym tropem powinnaś iść na badania
Ja prawie nie jem glutenu i co z tego jak brzuch mnie pobolewa czasami od innych rzeczy niby zdrowych
A jak zjem jakieś pełnoziarniste cos to sra.czka
A mimo to ze nie jem za duzo albo rzadko to i tak mam czesto opuchnięte uda?




Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dziękuję za życzenia

Ja też coraz bliżej Golda Do kiedy masz deadline?
Ile brakuje?
Mam ochotę cos kupić
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:07   #1001
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Wszystkie będziemy Goldami
No nie wiem, mnie prawie połowy

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ile brakuje?
Mam ochotę cos kupić
To do mnie, to do mnie!
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 22:07   #1002
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
No nie wiem, mnie prawie połowę
A nie myslalas o kupnie dużej karty podatunkowej?
Ja sobie tak sama "udzielilam kredytu" bo wiedziałam ze i tak przez rok wydań polowe tego co trzeba, trochę mniej mi brakowało i jakoś to poszło





Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Aniyam robiłam sobie sama masaż bańką. Powiedz mi ile się masujesz?
Ja robiłam po 10 minut na udo ale ja robiłam delikatnie bo mam kruche naczynia krwionośne
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:10   #1003
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ile brakuje?
Mam ochotę cos kupić
Mnie teraz, niestety, poprzepadało w lutym i w marcu przepadnie. Ale później od kwietnia miałam jakąś dłuższą przerwę, więc liczę, że wtedy nadrobię. No tak to słabo, połowy brakuje prawie
A za karty kupione online naliczają punkty?

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A nie myslalas o kupnie dużej karty podatunkowej?
Ja sobie tak sama "udzielilam kredytu" bo wiedziałam ze i tak przez rok wydań polowe tego co trzeba, trochę mniej mi brakowało i jakoś to poszło
Na pewno tak się skończy, na kartach w dużej mierze Ale właśnie nie wiem - oni naliczają za nie punkty? I czy jedna karta to max 300 zł, tak jak online, czy stacjonarnie więcej?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:12   #1004
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

witam, bez szans dogonić to pendolino
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:14   #1005
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Ostatnio na infolinii pani nie była chętna, żeby mi tak szczegółowo udzielać informacji. Podała pierwszy termin - za dwa dni. Później specjalnie musiałam dopytać o kolejny. I później już mi było głupio.
Niestety, ale od początku roku do marca przepadnie mi jakiś 1000 zł.
Teraz tak myślę, że może jednak do lipca powinnam uzbierać te punkty? Kurczę, nie pamiętam już, a mało kupowałam online.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:25   #1006
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Mnie teraz, niestety, poprzepadało w lutym i w marcu przepadnie. Ale później od kwietnia miałam jakąś dłuższą przerwę, więc liczę, że wtedy nadrobię. No tak to słabo, połowy brakuje prawie
A za karty kupione online naliczają punkty?

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------



Na pewno tak się skończy, na kartach w dużej mierze Ale właśnie nie wiem - oni naliczają za nie punkty? I czy jedna karta to max 300 zł, tak jak online, czy stacjonarnie więcej?
Stacjonarnie mozesz chyba do 5 tysięcy dobić punktów nawet? Nie wiem ale tysiąc wchodzi. A mozesz mieć kilka kart

I za zakup karty masz punkty, ja kupiłam za tysiaczka i tysiąc punktów mi dodało

I Nie boj sie dzwonić
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:29   #1007
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Dobrze ze ja mam s blisko domu to mogę iść, ale nie wiem czy to takie na serio fajne ze wpierdzielam słodycze i nic?
Ostatnio znowu podjadam w nocy








to idąc tym tropem powinnaś iść na badania
Ja prawie nie jem glutenu i co z tego jak brzuch mnie pobolewa czasami od innych rzeczy niby zdrowych
A jak zjem jakieś pełnoziarniste cos to sra.czka
A mimo to ze nie jem za duzo albo rzadko to i tak mam czesto opuchnięte uda?






Ile brakuje?
Mam ochotę cos kupić
Tego nie wie nikt Ale ostatnio zrobiłam duże zapasy, więc to duży krok Muszę zadzwonić do Aleksandra zapytać ile wg sephorowych wyliczeń mi brakuje W stacjo czy online chcesz kupować?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:30   #1008
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To sporo czasu - w lipcu box, po drodze jakieś rzodkiewy. Spokojnie dobijesz A ile jeszcze brakuje?

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------



Wszystkie będziemy Goldami
Jakoś niecałe 3, ale ostatnio szybciej mi idzie dobijanie niż na początku :P Myślę nad kartami, bo jakbym się wyrobiła do połowy kwietnia to na urodziny początkiem maja powinnam już prezent dostać, no nie?
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:32   #1009
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Stacjonarnie mozesz chyba do 5 tysięcy dobić punktów nawet? Nie wiem ale tysiąc wchodzi. A mozesz mieć kilka kart

I za zakup karty masz punkty, ja kupiłam za tysiaczka i tysiąc punktów mi dodało

I Nie boj sie dzwonić
Bo właśnie ostatnie zamówiłam i jeszcze mi nie dodało. Poczekam jeszcze do jutra i najwyżej zadzwonię, bo i tak muszę je aktywować. A wiosną będę miała trochę wolnych środków, a potem trochę okazji, więc zapowiem rodzinie, gdzie szukać prezentów
Samej trochę trudno, a na rodzinę nie mogę liczyć, o czym już pisałam. Tylko TŻ mi zostaje, ale to w sumie jeden budżet

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Jakoś niecałe 3, ale ostatnio szybciej mi idzie dobijanie niż na początku :P Myślę nad kartami, bo jakbym się wyrobiła do połowy kwietnia to na urodziny początkiem maja powinnam już prezent dostać, no nie?
Ooo! Ja urodziny mam w połowie lipca Ale wątpię, żeby do tego czasu mi się udało
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 22:35   #1010
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Tego nie wie nikt Ale ostatnio zrobiłam duże zapasy, więc to duży krok Muszę zadzwonić do Aleksandra zapytać ile wg sephorowych wyliczeń mi brakuje W stacjo czy online chcesz kupować?
Stacjo





Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Jakoś niecałe 3, ale ostatnio szybciej mi idzie dobijanie niż na początku :P Myślę nad kartami, bo jakbym się wyrobiła do połowy kwietnia to na urodziny początkiem maja powinnam już prezent dostać, no nie?
Aktualizacja jest pod koniec miesiąca (ostatnia sroda) a potem jesteś w systemie juz nawet bez karty fizycznej Gold ale czy tak od razu dają bon to nie wiem, ale jutro sie dowiem z ciekawości chyba powinni dac skoro jest to w warunkach nie?

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Zobaczcie jak facet fajnie podsumował "minimalizm" (przewincie do 4:45 czas)

https://youtu.be/cXRB3m_Xfh4
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:40   #1011
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Mnie teraz, niestety, poprzepadało w lutym i w marcu przepadnie. Ale później od kwietnia miałam jakąś dłuższą przerwę, więc liczę, że wtedy nadrobię. No tak to słabo, połowy brakuje prawie
A za karty kupione online naliczają punkty?

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------



Na pewno tak się skończy, na kartach w dużej mierze Ale właśnie nie wiem - oni naliczają za nie punkty? I czy jedna karta to max 300 zł, tak jak online, czy stacjonarnie więcej?
W stacjo można kupić kartę za 3000zł Kurczę, może ja też powinnam zacząć karty kupować Tyle kasy wydaję w S

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Jakoś niecałe 3, ale ostatnio szybciej mi idzie dobijanie niż na początku :P Myślę nad kartami, bo jakbym się wyrobiła do połowy kwietnia to na urodziny początkiem maja powinnam już prezent dostać, no nie?
Wątpię, że oni tak szybko to przetworzą, skoro część dziewczyn jeszcze nie dostała kart, a próg osiągnęły na początku grudnia. Może zadzwoń i zapytaj na infolinii? Ja dopiero mam za rok, więc spokojnie się wyrobią
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:40   #1012
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Stacjo

Aktualizacja jest pod koniec miesiąca (ostatnia sroda) a potem jesteś w systemie juz nawet bez karty fizycznej Gold ale czy tak od razu dają bon to nie wiem, ale jutro sie dowiem z ciekawości chyba powinni dac skoro jest to w warunkach nie?[COLOR="Silver"]
Zawsze chętnie Ci podam nr karty i moje dane

A o kod zapytaj, jeśli możesz. Jak urodziny są w połowie miesiąca, to do kiedy trzeba zebrać punkty, żeby prezent był
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:42   #1013
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Stacjo







Aktualizacja jest pod koniec miesiąca (ostatnia sroda) a potem jesteś w systemie juz nawet bez karty fizycznej Gold ale czy tak od razu dają bon to nie wiem, ale jutro sie dowiem z ciekawości chyba powinni dac skoro jest to w warunkach nie?

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Zobaczcie jak facet fajnie podsumował "minimalizm" (przewincie do 4:45 czas)

https://youtu.be/cXRB3m_Xfh4
To pamiętaj, żeby przykleić sobie obie karty (podwójny Gold ) na czoło i żądać dobrych gratisów
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:43   #1014
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
W stacjo można kupić kartę za 3000zł Kurczę, może ja też powinnam zacząć karty kupować Tyle kasy wydaję w S

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------



Wątpię, że oni tak szybko to przetworzą, skoro część dziewczyn jeszcze nie dostała kart, a próg osiągnęły na początku grudnia. Może zadzwoń i zapytaj na infolinii? Ja dopiero mam za rok, więc spokojnie się wyrobią
Ale one (w tym ja) miały juz przywileje tylko karta nie doszła
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:46   #1015
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ale one (w tym ja) miały juz przywileje tylko karta nie doszła
Ale zniżki dla Golda miałyście chyba dopiero po miesiącu? Kojarzę, że był wysyp Goldów w pierwszym tyg grudnia, a na promo makijażowe, która była do końca grudnia się nie załapałyście - jeszcze jako Black w systemie widniałyście. Dobrze pamiętam?

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-02-24 o 22:48
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 22:49   #1016
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ale zniżki dla Golda miałyście chyba dopiero po miesiącu? Kojarzę, że był wysyp Goldów w pierwszym tyg grudnia, a na promo makijażowe, które był do końca grudnia się nie załapałyście - jeszcze jako Black w systemie widziałyście. Dobrze pamiętam?
Ale oni zmienili nas 30 a 31 mogłam w stacjonarnie kupić z większą zniżką dopiero online mieli 3 dni ale! Zadzwoniłam wtedy o to (jak ze by inaczej )
Babka powiedziała ze jak chce cos kupić ze zniżką 30% to przez telefon oni to zmienią i zamowia

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Ale to była zniżka na makijaż a ja nie kupuje narazie makijażu wiec zadzwoniłam bo wiesz ja tak jakby czesto tam dzwonie
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 23:08   #1017
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ale oni zmienili nas 30 a 31 mogłam w stacjonarnie kupić z większą zniżką dopiero online mieli 3 dni ale! Zadzwoniłam wtedy o to (jak ze by inaczej )
Babka powiedziała ze jak chce cos kupić ze zniżką 30% to przez telefon oni to zmienią i zamowia

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Ale to była zniżka na makijaż a ja nie kupuje narazie makijażu wiec zadzwoniłam bo wiesz ja tak jakby czesto tam dzwonie
Pewnie jak nie dzwonisz tydzień, to sami do Ciebie dzwonią i pytają co tam u Ciebie i czemu nie dzwonisz
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 23:10   #1018
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Pewnie jak nie dzwonisz tydzień, to sami do Ciebie dzwonią i pytają co tam u Ciebie i czemu nie dzwonisz
No przecie, czarna lista i te sprawy
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 23:10   #1019
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
[/COLOR]Ale to była zniżka na makijaż a ja nie kupuje narazie makijażu wiec zadzwoniłam bo wiesz ja tak jakby czesto tam dzwonie

Czyli się czeka miesiąc na zostanie goldem w systemie? To ponad miesiąc przed urodzinami by trzeba.

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Pewnie jak nie dzwonisz tydzień, to sami do Ciebie dzwonią i pytają co tam u Ciebie i czemu nie dzwonisz
A masz już własnego konsultanta telefonicznego?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 23:15   #1020
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja kupiłam tylko spódnicę za 20 zł, przeceniona ze 120 zł, ale rozmiar 42 Jeszcze nie wybrałam się do krawcowej, żeby przerobić to na 36

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------



Ostatnio jak zamawiałam karty, to nominały były, nawet ładnie wytłoczone na kartach, a dzisiaj nic nie mam
Farbka do nadrukowaniu za droga była
Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Sisleyową rzodkiewkę to i ja bym złapała

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------



Pocieszę Cię - teraz tempo trochę zwolniło Ja już kończę nadrabianie.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------



Ale w sensie, że to na plus?
Tempo macie sprinterskie, gdzie ja tam dziadyga za Wami nadążę

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Lasencje pytanko mam czy któraś z Was stosowała dietę bezglutenową? (nie z powodu celiakii ) ? rzeczywiście się na tym chudnie? mój tż mnie dziś poinformował że od jutra nie jemy glutenu podobno to dobre na odchudzanie prawda to? bo przecież nie mam weny piec tych chlebków z orkiszu czy innego amarantusa a jak to nieprawda to może mi się uda go przekonać żeby dał sobie spokój
ps. Aniyam jak tam dieta Twojego tż?

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------



ładna ale rzeczywiście bardziej rozgwiazda niż gwiazdka ale zawsze możesz ludziom mówić że tak miałaś mieć bo czujesz więź z Karaibami

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------


jak Ty o mnie dbasz no ale Ty też kupujesz nie? w końcu musimy efekty porównać
Ja, wybierz mnie, wybierz mnie ale ze względu na nietolerancje pokarmowe bez gluta i bez krowiego mleka, o jak mi waga spadła, niestety aż za bardzo
Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
To jest niezdrowe zeby bez nietolerancji stosować taka dietę, jak chcesz to poszukam jutro takiego filmu na YT o tym ale chodzi k to ze zabierasz sobie pewne białka które sa zdrowe
To tak jak by zdrowa osoba nagle unikala części jakichś dobrych składników odżywczych bez sensu
Oj tam gluten jest zbędny
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Nadrobiłam

I ... idę spać Padam dziś
Dobranoc dziewczyny
Kochana daj znać czy Ci Estee odpisało i wysłało pakę? Odpisałam im, że chyba się pomylili bo wszystkie produkty dalej dostępne i nastąpiła wymowna cisza, a kasa dalej na blokadzie.

Dobranoc spamerki
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 13:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.