Mamy wrześniowe 2018 ❤ - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-08, 16:19   #61
owocoweLove
Raczkowanie
 
Avatar owocoweLove
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 69
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Hej, podczytuje was, mam sentyment do wrzesniowych mam, sama nia bylam w 2015 chociaz corcia urodzila sie finalnie w sierpniu Ciuchutko mam nadzieje ze i tym razem sie uda do was dostac na koncowke miesiaca, ale ja testuje najwczesniej za jakis tydzien do terminu @ mam 1.5 tygodnia takze jeszcze sporo czekania przede mna chociaz zbytnio sie nie nastawiam bo starania byly mozna powiedziec jednorazowe, ale dzien przed owu Nadzieja jest.
Zycze wam spokojnych 9 miesiecy

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Oby się udało
Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
Moj tz sie dzis dowiedzial. Bylo mega wzruszajaco.....

A pol h temu zauwazylam 4 malenkie brazowe plamki, na papierze tez takie bardzo baardzo bladziutkie brazowe/bezowe... jestem sama w domu I sie probuhe uspokoic, bo brzuch nie boli ani nic, ale jutro dzwinie czy gdzies mnie przyjma sprawdzuc cxy wszystko ok. Martwie sie
Kciuki żeby wszystko było dobrze
Cytat:
Napisane przez ciemnowlosa Pokaż wiadomość
Kruella, 3mam kciuki i daj znać czym prędzej jak wrażenia po wizycie

Ja już po pracy, miałam taki moment że myślałam że zwymiotuje jak siedzę... :/ Na szczęście nudności szybko minęły, oby jak najrzadziej takich niespodzianek.

Przyszłe mamy pracujące, kiedy oznajmiacie w pracy ze jesteście w ciąży?
Ja dziś do południa siedziałam z mega mdlosciami zrobiłam sobie drzemkę z córką i po jest już lepiej.

Co do pracy to ja nie pracuje, jestem ma urlopie wychowawczym na córkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocoweLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 17:06   #62
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Wiecie, że w 1 ciąży zemdliło mnie tylko raz. W 3 trymestrze miałam tylko albo i aż zgagę w nocy (spać nie mogłam).

Co do pracy, ja też na wychowawczym, ale planuje po piątku (bo mam usg) złożyć wniosek o rezygnację z wychowawczego i zwolnienie zanieść. Tzn teoretycznie trzeba 30 dni przed terminem powrotu złożyć i chyba mi tego nie skrócą.
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 17:23   #63
owocoweLove
Raczkowanie
 
Avatar owocoweLove
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 69
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez rita_k Pokaż wiadomość
Wiecie, że w 1 ciąży zemdliło mnie tylko raz. W 3 trymestrze miałam tylko albo i aż zgagę w nocy (spać nie mogłam).

Co do pracy, ja też na wychowawczym, ale planuje po piątku (bo mam usg) złożyć wniosek o rezygnację z wychowawczego i zwolnienie zanieść. Tzn teoretycznie trzeba 30 dni przed terminem powrotu złożyć i chyba mi tego nie skrócą.
Też myślałam żeby tak zrobić ale nie wiem jak to ogarnąć jestem zatrudniona w dużej firmie z siedzibą w innym mieście i kontakt z kadrami tylko telefoniczny i nie wiem jak oni podejda do sprawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez owocoweLove
Czas edycji: 2018-01-08 o 17:24
owocoweLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 17:50   #64
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez owocoweLove Pokaż wiadomość
Też myślałam żeby tak zrobić ale nie wiem jak to ogarnąć jestem zatrudniona w dużej firmie z siedzibą w innym mieście i kontakt z kadrami tylko telefoniczny i nie wiem jak oni podejda do sprawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moze tu cos znajdziesz http://www.mamaprawnik.pl/ciaza-w-tr...skie/#more-793

Z tego co czytałam to nic nie musisz mówić że jesteś w ciąży tylko w 1 dniu pracy zanosisz zwolnienie

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
Mi tak samo mowili przez telefon, ze do 10 trzeba. A co jak nikt mnie przyjac nie moze bo nie ma wolnych terminow? Nawet z nfz byl problem
o zobacz nawet w prawie jest zapisane że w przeciągu 7 dni mają cię przyjąć http://www.mamaprawnik.pl/infografik...nej-pacjentki/

4. W przypadku gdy udzielenie świadczenia nie jest możliwe w dniu zgłoszenia, świadczeniodawca wyznacza inny termin poza kolejnością przyjęć wynikającą z prowadzonej przez niego listy oczekujących. Świadczenie z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej nie może być udzielone w terminie późniejszym niż w ciągu 7 dni roboczych od dnia zgłoszenia.
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-08, 20:33   #65
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
Ciezko sie nie stresowac jak sie powtorzylo. Na szczescie udalo mi sie znalezc gin, gdzie decyduje kolejnosc przyjscia, bez zapisow wiec teraz czekam. Jestem 3 w kolejce. Oby z Malenstwem wszystko dobrze
Trzymam kciuki, zeby wszystko bylo dobrze. Daj znac!!

Cytat:
Napisane przez ciemnowlosa Pokaż wiadomość
Przyszłe mamy pracujące, kiedy oznajmiacie w pracy ze jesteście w ciąży?
Ja zamierzam oswiadczyc w 4 lub 5 miesiacu (w zaleznosci od tego kiedy juz bedzie widac). Wole oficjalnie oswiadczyc niz beda po firmie chodzic domysly czy mi sie przytylo

Cytat:
Napisane przez owocoweLove Pokaż wiadomość
Ja dziś do południa siedziałam z mega mdlosciami zrobiłam sobie drzemkę z córką i po jest już lepiej.
O nie, biedna!

Ja nie mam mdlosci. Poza wstrzymaniem @ nie mam zadnych dolegliwosci jak na razie. Mam wielka nadzieje, ze tak zostanie!!
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 05:48   #66
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość

Ja zamierzam oswiadczyc w 4 lub 5 miesiacu (w zaleznosci od tego kiedy juz bedzie widac). Wole oficjalnie oswiadczyc niz beda po firmie chodzic domysly czy mi sie przytylo
U mnie w pracy już chodzą domysły a to dlatego, że jestem świeżo po ślubie i trochę mi się przytyło...przestałam chodzić na siłownię, zamiast rowerem jeżdżę do pracy samochodem no i w taki sposób zarobilam +4kg.

Za każdym razem jak padały głupie docinki, czy aby nie jestem w ciąży obracałam to w żart. Teraz kiedy już wiem, że jestem, będzie mega dziwnie udawać że jednak nie...

Idę dziś do lekarza, mam nadzieję że wszystko będzie w porządku Dziewczyny jak wygląda pierwsza wizyta? O co lekarz pyta, robi się jakieś badania od razu?
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 09:30   #67
blow_ya_mind
Raczkowanie
 
Avatar blow_ya_mind
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 314
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cześć dziewczyny, chciałam się przywitać, bo mam sentyment do tego forum, z ktorym przezywalam moja grudniową ciążę 2014 Teraz zrobiłam test i jestem znowu w ciąży! 5t6d! Planowaliśmy już od pół roku, ale jakoś nie chciało "wyjść" Termin na 16.09. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży, chociaż jestem pełna stresów. To moja trzecia ciąża - mam już dwójkę: córkę z maja 2012 i wlasnie syna z grudnia 2014.
Do lekarza umowilam sie pozno dopiero 30 stycznia idę.


Cytat:
Napisane przez ciemnowlosa Pokaż wiadomość
Idę dziś do lekarza, mam nadzieję że wszystko będzie w porządku Dziewczyny jak wygląda pierwsza wizyta? O co lekarz pyta, robi się jakieś badania od razu?
Pyta o historię ginekologiczną, poprzednie ciąże/poronienia/choroby. Robi przede wszystkim USG i potwierdza ciążę. DOstajesz wydruk z potwierdzeniem, ze widac zarodek. Jesli to bedzie lekarz prowadzący ciążę to czasem moze juz na pierwszej wizycie założyć ci kartę ciąży - ale najczęściej robi to na kolejnej za 3-4 tygodnie, wtedy przychodzisz z badaniami i to wszytsko jest dopełniane. Przynajmniej tak było u mnie, oczywiscie jak jestes zdrowa i nie masz jakiś innych dolegliwości
__________________
Jerzy 3 grudnia 2014
Emilia 3 maja 2012
blow_ya_mind jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-09, 11:38   #68
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

ja się trochę zawiodłam

pani zapisujaca mnie do gin w zeszlym tygodniu, gdy podalam jej datę ost.@, wynik bety itp, obliczyła ze w dniu wizyty juz bedzie akurat serduszko slyszać i wiecie, tak się nastawiłam, że jestem w 6tc (stawiałam na to, ze sie zna na tym bardziej niż ja) i
byłam u innej gin z plamieniami to okazało się, że to wcale nie 6 tc tylko jeszcze młodsza, bo nie ma pęcherzyka w macicy, a pozamaciczna zostala wykluczona. Nie muszę wspominać chyba jak się czułam:/.
Zapisała mi duphaston, prenatal uno i folika, mam sie nie przemeczac i odpoczywać. Więc leżę/siedzę, czytam. Mam tez skierowanie do szpitala w trybie pilnym, gdyby byl TFUTFU krwotok albo omdlenia czy cos podobnego.

Co do plamien nie znalazła przyczyny. Kazala zrobic mi jeszcze grupe krwi,morfo,przeciwciała,t hs i toxo. i 2 x betę

Czuję się taka głupia bo kazdy mi trochę inne fakty rpzedstawiał o wyliczaniu tyg ciazy i o tych wszystkich innych sprawach, moj stres wczoraj siegnal apogeum, chcialo mi sie usiasc i plakac:/
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 11:54   #69
blow_ya_mind
Raczkowanie
 
Avatar blow_ya_mind
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 314
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
ja się trochę zawiodłam

pani zapisujaca mnie do gin w zeszlym tygodniu, gdy podalam jej datę ost.@, wynik bety itp, obliczyła ze w dniu wizyty juz bedzie akurat serduszko slyszać i wiecie, tak się nastawiłam, że jestem w 6tc (stawiałam na to, ze sie zna na tym bardziej niż ja) i
byłam u innej gin z plamieniami to okazało się, że to wcale nie 6 tc tylko jeszcze młodsza, bo nie ma pęcherzyka w macicy, a pozamaciczna zostala wykluczona. Nie muszę wspominać chyba jak się czułam:/.
Zapisała mi duphaston, prenatal uno i folika, mam sie nie przemeczac i odpoczywać. Więc leżę/siedzę, czytam. Mam tez skierowanie do szpitala w trybie pilnym, gdyby byl TFUTFU krwotok albo omdlenia czy cos podobnego.

Co do plamien nie znalazła przyczyny. Kazala zrobic mi jeszcze grupe krwi,morfo,przeciwciała,t hs i toxo. i 2 x betę

Czuję się taka głupia bo kazdy mi trochę inne fakty rpzedstawiał o wyliczaniu tyg ciazy i o tych wszystkich innych sprawach, moj stres wczoraj siegnal apogeum, chcialo mi sie usiasc i plakac:/
W 6 tygodniu bardzo rzadko widać serduszko, na pewno nie można komuś powiedzieć, że na pewno będzie widać. Poza tym nikt Ci nie wyliczy stażu ciąży tak wczesnej na podstawie osattaniej miesiączki, chyba że miałaś monitoring owu i wiesz dokładnie kiedy doszło do zapłodnienia. Najczęściej nie wiadomo. Nie przejmuj się, z pierwszą ciązą tak jest - ty nic nie wiesz, i nikt nie chce ci wszystkiego wytlumaczyć, bo dla każdego to oczywiste :/ Umów się na za tydzień, aby wiedzieć na USG pęcherzyk, albo za dwa tygodnie to bedzie widać serducho. To plamienie mogło być też implantacyjne. Ja miałam w poprzedniej ciazy mocne krwawienie w 5t4d jakos tak - juz myslalam ze koniec - okazalo sie ze tam gdzie zarodek sie zagniezdzal zrobil sie krwiak i on pekł, na szczęscie ciąża się utrzymała.
Zrób betę dwa lub trzy dni pod rząd i sprawdź czy się zwiększa, jesli tak, poczekaj spokojnie do skończonych 7 tyg od ostatniej miesiączki i wtedy bedzie juz na pewno widać i słychać serducho.
Acha, no i lepiej umowiac sie do gina z dobrym sprzetem - jak ma kiepski to bicia serca nie widac tak wczesnie.
__________________
Jerzy 3 grudnia 2014
Emilia 3 maja 2012
blow_ya_mind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 12:19   #70
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrześniowe 2018

Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
ja się trochę zawiodłam

pani zapisujaca mnie do gin w zeszlym tygodniu, gdy podalam jej datę ost.@, wynik bety itp, obliczyła ze w dniu wizyty juz bedzie akurat serduszko slyszać i wiecie, tak się nastawiłam, że jestem w 6tc (stawiałam na to, ze sie zna na tym bardziej niż ja) i
byłam u innej gin z plamieniami to okazało się, że to wcale nie 6 tc tylko jeszcze młodsza, bo nie ma pęcherzyka w macicy, a pozamaciczna zostala wykluczona. Nie muszę wspominać chyba jak się czułam:/.
Zapisała mi duphaston, prenatal uno i folika, mam sie nie przemeczac i odpoczywać. Więc leżę/siedzę, czytam. Mam tez skierowanie do szpitala w trybie pilnym, gdyby byl TFUTFU krwotok albo omdlenia czy cos podobnego.

Co do plamien nie znalazła przyczyny. Kazala zrobic mi jeszcze grupe krwi,morfo,przeciwciała,t hs i toxo. i 2 x betę

Czuję się taka głupia bo kazdy mi trochę inne fakty rpzedstawiał o wyliczaniu tyg ciazy i o tych wszystkich innych sprawach, moj stres wczoraj siegnal apogeum, chcialo mi sie usiasc i plakac:/
Nie swiadczy to o braku wiedzy lekarza. To co ci plwiedziala to tylko sucha teoria. Wystarczy ze owulacja byla pozniej i zarodek jest mlodszy. Poza tym czesto nawet w tym 6 tygodniu nie widac serduszka. Jesli dochodzi do tego jeszcze slaby ultrasonograf to tez nie pomaga. Podejrzewam ze za 2 tyg bedzie juz wszystko widac. Ilu dniowe masz cykle? Nie martw sie, u mnie przesuniecie bylo 2 tygodnie!

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2018-01-09 o 12:20
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 12:20   #71
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

dzis zrobilam betę dzis i idę pojutrze (bedzie to moja 3 ogólnie, ale pierwszą robilam w innym lab), mam nadzieję, ze bedzie wzrastac

na 1 becie wyszło mi wg tabeli, że jestem w 1-2 tyg ciązy (tak jak teraz patrzę, beta robiona od razy po Nowym roku), więc teraz bym była w 3 tyg...
powiem Wam tyle zamieszania i straszenia, ze nie zdaze przed 10 tc pjsc na wizyte, tak na dobrą sprawę jesli wszystko bedzie ok to pierwotny termin na ktory bylam umowiona u mojej gin 14.02 wszystko nam wyjasni. A ja tak staralam sie przyspieszyc wizytę, jak widze teraz niepotrzebnie.

wczoraj na tej nagłej wizycie u innej gin zostaam umówiona do niej ponownie za 2 tyg zeby pokazac wyniki badan, sprawdzic jak się sprawy mają - i otrzymac dokumentację dla mojej gin u ktorej bede chciala ciaze prowadzic.

blow_ya_mind dziekuje za wyjasnienie
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-09, 14:26   #72
blow_ya_mind
Raczkowanie
 
Avatar blow_ya_mind
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 314
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
dzis zrobilam betę dzis i idę pojutrze (bedzie to moja 3 ogólnie, ale pierwszą robilam w innym lab), mam nadzieję, ze bedzie wzrastac

na 1 becie wyszło mi wg tabeli, że jestem w 1-2 tyg ciązy (tak jak teraz patrzę, beta robiona od razy po Nowym roku), więc teraz bym była w 3 tyg...
do laboratoryjnych wynikow musisz dodać ok 2 tygodnie i wtedy bedzie wiek ciąży liczony standardowo przez ginekologów - oni liczą od dnia ostatniej miesiączki, a w betaHCG wyniki pokazuja wiek ciazy od zaplodnienia!

A i ostatnie badania pokazują, że mniejszy przyrost bety świadczy o chłopcu a większy o dziewczynce Ale to chyba musialabys miec porównanie. Ja robiłam betę tylko z synem i faktycznie mało przyrastała
__________________
Jerzy 3 grudnia 2014
Emilia 3 maja 2012
blow_ya_mind jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 14:53   #73
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

bianeczka w tym roku miałam nieregularne (przez ostatnie 5 lat praktycznie co 30 dni czasem plus minus 1 dzien, co bylo bardzo wygodne dla mnie) np: 28,30,26,27,31,30,32,35,3 1 itp.. jak wyliczyłam sobie srednią to wyszło 29,5.
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 14:54   #74
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrześniowe 2018

Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
bianeczka w tym roku miałam nieregularne (przez ostatnie 5 lat praktycznie co 30 dni czasem plus minus 1 dzien, co bylo bardzo wygodne dla mnie) np: 28,30,26,27,31,30,32,35,3 1 itp.. jak wyliczyłam sobie srednią to wyszło 29,5.
Ale to z dupkiem czy bez? A ten ostatni ile mogl trwac? Rozrzut spory nawet tygodniowy takze wszystko jest mozliwe

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 16:03   #75
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Ujawnie się...testy z moczu pozytywne beta 593... jestem trochę załamana. Myślałam ze bedzie wyzsza. Jutro powtórka po 48h. Ostatni okres 03.12...w tym dniu przestałam karmić mlodego i brałam chyba 3 dni bromergon bo mialam nawał ( a karmiłam 2 lata i 4 miesiace ). Miesiączki mam od czerwca 2017, ostatnie 2 cykle po 35 dni... Siedzę jak na szpilkach...mam nadzieję ze jednak jestem w ciąży...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 16:16   #76
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Ujawnie się...testy z moczu pozytywne beta 593... jestem trochę załamana. Myślałam ze bedzie wyzsza. Jutro powtórka po 48h. Ostatni okres 03.12...w tym dniu przestałam karmić mlodego i brałam chyba 3 dni bromergon bo mialam nawał ( a karmiłam 2 lata i 4 miesiace ). Miesiączki mam od czerwca 2017, ostatnie 2 cykle po 35 dni... Siedzę jak na szpilkach...mam nadzieję ze jednak jestem w ciąży...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj gratulacje!

Ja właśnie siedzę w kolejce do lekarza, nie wiem czego się spodziewać...
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 16:19   #77
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez ciemnowlosa Pokaż wiadomość
Witaj gratulacje!

Ja właśnie siedzę w kolejce do lekarza, nie wiem czego się spodziewać...
Na razie chyba nie ma czego gratulować...jutro sie okaże a tak naprawdę to 24.01

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 16:20   #78
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Hmm jak test wyszedł pozytywnie + beta wysokie to chyba jest czego
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 17:53   #79
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Ujawnie się...testy z moczu pozytywne beta 593... jestem trochę załamana. Myślałam ze bedzie wyzsza. Jutro powtórka po 48h. Ostatni okres 03.12...w tym dniu przestałam karmić mlodego i brałam chyba 3 dni bromergon bo mialam nawał ( a karmiłam 2 lata i 4 miesiace ). Miesiączki mam od czerwca 2017, ostatnie 2 cykle po 35 dni... Siedzę jak na szpilkach...mam nadzieję ze jednak jestem w ciąży...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm trzymam kciuki, też od czerwca mam okres (jakie to wspaniałe co tyle bez okresu=. Mój syncio ma 2 lata i 3 miesiące i go jeszcze karmie, ograniczyłam mu mocno, ale jakoś nie wiem jak go inaczej usypiać.
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-09, 18:11   #80
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Mamy wrześniowe 2018

Cytat:
Napisane przez rita_k Pokaż wiadomość
Hmm trzymam kciuki, też od czerwca mam okres (jakie to wspaniałe co tyle bez okresu=. Mój syncio ma 2 lata i 3 miesiące i go jeszcze karmie, ograniczyłam mu mocno, ale jakoś nie wiem jak go inaczej usypiać.
U mnie zadziałał gorzki paluszek i mowienie ze mleczko sie zepsuło...i od miesiaca przesypia cale noce i wolami go trzeba ściągać z lozka do zlobka...i.duzo.lepszy ma apetyt. Brakuje mi trochę tej bliskości ale nie budzi nas o 5 rano w niedzielę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 18:23   #81
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Mamy wrześniowe 2018

wrocilam od gina, oficjalny termin - 4.09.2018
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 18:32   #82
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Mamy wrześniowe 2018

Cytat:
Napisane przez ciemnowlosa Pokaż wiadomość
wrocilam od gina, oficjalny termin - 4.09.2018
Super ! Zazdroszczę ! Ja czekam dalej ale jakoś nie mam wiary.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 18:35   #83
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cześć Wrześniówki 2018 <3 jestem wrzesniowka 2016. Jeszcze kilka dni temu weszłam tutaj do was i chciałam życzyć powodzenia i pogratulować ale dziś okazało się, że sama zostanę wrzesniowka 2018!
Mogę do was dołączyć? Nie wiem, czy dam radę często się udzielać, ale będę wpadać co jakiś czas
A więc mam 26 lat, mam już córeczkę z września 2016, a dziś test pokazał dwie kreski, TP 12.09 lub 18.09 (w czwartek idę do ginekologa ). Pyknelo w pierwszym cyklu starań licze na chłopaka po cichutku

Gratulacje dla wszystkich przyszłych wrzesniowych mam!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 19:05   #84
anais_nin
Raczkowanie
 
Avatar anais_nin
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 251
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Witam wrześniowe mamuśki
dołączam do tematu bo sama zostanę mamą we wrześniu 2018 termin niby 8 wrzesień ale zobaczymy co powie lekarka na wizycie którą mam 22 stycznia. To jest moja pierwsza ciąża, dowiedziałam się 1 stycznia i ze szczęścia pobudziłam sąsiadów o 7 rano
__________________
Confessions of Love.



anais_nin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 20:50   #85
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez blow_ya_mind Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, chciałam się przywitać, bo mam sentyment do tego forum, z ktorym przezywalam moja grudniową ciążę 2014 Teraz zrobiłam test i jestem znowu w ciąży! 5t6d! Planowaliśmy już od pół roku, ale jakoś nie chciało "wyjść" Termin na 16.09.
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Ujawnie się...testy z moczu pozytywne beta 593...
Gratulacje na pewno sie udalo!

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Cześć Wrześniówki 2018 <3 jestem wrzesniowka 2016. Jeszcze kilka dni temu weszłam tutaj do was i chciałam życzyć powodzenia i pogratulować ale dziś okazało się, że sama zostanę wrzesniowka 2018!
Gratulacje!!

Cytat:
Napisane przez anais_nin Pokaż wiadomość
Witam wrześniowe mamuśki
dołączam do tematu bo sama zostanę mamą we wrześniu 2018 termin niby 8 wrzesień
Gratulacje!!
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 21:06   #86
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez Sarahxoxo Pokaż wiadomość
Gratulacje



Gratulacje na pewno sie udalo!



Gratulacje!!



Gratulacje!!
Jezeli normy w labo sa liczobe od owu to nie jest zle jezeli podaja od OM to gorzej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 21:11   #87
Sarahxoxo
Zadomowienie
 
Avatar Sarahxoxo
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Jezeli normy w labo sa liczobe od owu to nie jest zle jezeli podaja od OM to gorzej...
Sa liczone od owu. Ja mialam bete 13 dnia po owulacji (moja owulacja byla wywolana zastrzykiem) i mialam 160...
__________________

Sarahxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 21:27   #88
owocoweLove
Raczkowanie
 
Avatar owocoweLove
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 69
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Widzę że jest nas coraz więcej
Cytat:
Napisane przez blow_ya_mind Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, chciałam się przywitać, bo mam sentyment do tego forum, z ktorym przezywalam moja grudniową ciążę 2014 Teraz zrobiłam test i jestem znowu w ciąży! 5t6d! Planowaliśmy już od pół roku, ale jakoś nie chciało "wyjść" Termin na 16.09. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży, chociaż jestem pełna stresów. To moja trzecia ciąża - mam już dwójkę: córkę z maja 2012 i wlasnie syna z grudnia 2014.
Do lekarza umowilam sie pozno dopiero 30 stycznia idę.



Pyta o historię ginekologiczną, poprzednie ciąże/poronienia/choroby. Robi przede wszystkim USG i potwierdza ciążę. DOstajesz wydruk z potwierdzeniem, ze widac zarodek. Jesli to bedzie lekarz prowadzący ciążę to czasem moze juz na pierwszej wizycie założyć ci kartę ciąży - ale najczęściej robi to na kolejnej za 3-4 tygodnie, wtedy przychodzisz z badaniami i to wszytsko jest dopełniane. Przynajmniej tak było u mnie, oczywiscie jak jestes zdrowa i nie masz jakiś innych dolegliwości
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
ja się trochę zawiodłam

pani zapisujaca mnie do gin w zeszlym tygodniu, gdy podalam jej datę ost.@, wynik bety itp, obliczyła ze w dniu wizyty juz bedzie akurat serduszko slyszać i wiecie, tak się nastawiłam, że jestem w 6tc (stawiałam na to, ze sie zna na tym bardziej niż ja) i
byłam u innej gin z plamieniami to okazało się, że to wcale nie 6 tc tylko jeszcze młodsza, bo nie ma pęcherzyka w macicy, a pozamaciczna zostala wykluczona. Nie muszę wspominać chyba jak się czułam:/.
Zapisała mi duphaston, prenatal uno i folika, mam sie nie przemeczac i odpoczywać. Więc leżę/siedzę, czytam. Mam tez skierowanie do szpitala w trybie pilnym, gdyby byl TFUTFU krwotok albo omdlenia czy cos podobnego.

Co do plamien nie znalazła przyczyny. Kazala zrobic mi jeszcze grupe krwi,morfo,przeciwciała,t hs i toxo. i 2 x betę

Czuję się taka głupia bo kazdy mi trochę inne fakty rpzedstawiał o wyliczaniu tyg ciazy i o tych wszystkich innych sprawach, moj stres wczoraj siegnal apogeum, chcialo mi sie usiasc i plakac:/
Ja w poprzedniej ciąży pierwszą wizytę miałam w 6 tyg i gin nie robiła usg bo powiedziała że serduszka nie będzie widać i że będę się martwić. Później wizyta za 2 tyg i serduszko już było
Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Ujawnie się...testy z moczu pozytywne beta 593... jestem trochę załamana. Myślałam ze bedzie wyzsza. Jutro powtórka po 48h. Ostatni okres 03.12...w tym dniu przestałam karmić mlodego i brałam chyba 3 dni bromergon bo mialam nawał ( a karmiłam 2 lata i 4 miesiace ). Miesiączki mam od czerwca 2017, ostatnie 2 cykle po 35 dni... Siedzę jak na szpilkach...mam nadzieję ze jednak jestem w ciąży...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje też miałam ostatni okres 3.12
Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Cześć Wrześniówki 2018 <3 jestem wrzesniowka 2016. Jeszcze kilka dni temu weszłam tutaj do was i chciałam życzyć powodzenia i pogratulować ale dziś okazało się, że sama zostanę wrzesniowka 2018!
Mogę do was dołączyć? Nie wiem, czy dam radę często się udzielać, ale będę wpadać co jakiś czas
A więc mam 26 lat, mam już córeczkę z września 2016, a dziś test pokazał dwie kreski, TP 12.09 lub 18.09 (w czwartek idę do ginekologa ). Pyknelo w pierwszym cyklu starań licze na chłopaka po cichutku

Gratulacje dla wszystkich przyszłych wrzesniowych mam!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje ale fajnie się udało
Cytat:
Napisane przez anais_nin Pokaż wiadomość
Witam wrześniowe mamuśki
dołączam do tematu bo sama zostanę mamą we wrześniu 2018 termin niby 8 wrzesień ale zobaczymy co powie lekarka na wizycie którą mam 22 stycznia. To jest moja pierwsza ciąża, dowiedziałam się 1 stycznia i ze szczęścia pobudziłam sąsiadów o 7 rano
Gratulacje



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocoweLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-09, 21:46   #89
_Beata _
ja.
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: niedaleko
Wiadomości: 1 422
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

witajcie u mnie dwie krechy wrecz plona na tescie )) termin z miesiaczki 8.09... w przyszlym tygodniu wybiore sie do gina, oby wszystko bylo ok
_Beata _ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-10, 05:18   #90
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤

Gratulacje, Beata!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-29 14:54:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.