jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-10, 23:06   #1
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236

jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!


wlasnie sie dowiedzialam, ze moj chlopak przezyl swoj 1 raz z k****. jestem w totalnym szoku nie wiem co myslec co zrobic...?
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 23:32   #2
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Sam Ci to powiedział? To znaczy, że jest z Tobą szczery.

Teraz nie ma robić z tego jakiegoś problemu. Czy był wtedy z Tobą? Jeżeli nie, to Cię nie zdradził. Jego pierwszy raz i sam podjął decyzję jak go przeżyje. Nie ma się o co wściekać. Gdyby Cię zdradził, to mogłabyś być zła. A takto? Liczy się to co jest teraz, a nie to co było. Może to ja mam tylko takie lekkie podejście do tej sprawy, ale nie wiem czy jest sens robić z tego jakiegoś nadzwyczajnego problemu
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena

Edytowane przez Marzeniatko
Czas edycji: 2009-04-10 o 23:33
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 23:36   #3
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Sam Ci to powiedział? To znaczy, że jest z Tobą szczery.

Teraz nie ma robić z tego jakiegoś problemu. Czy był wtedy z Tobą? Jeżeli nie, to Cię nie zdradził. Jego pierwszy raz i sam podjął decyzję jak go przeżyje. Nie ma się o co wściekać. Gdyby Cię zdradził, to mogłabyś być zła. A takto? Liczy się to co jest teraz, a nie to co było. Może to ja mam tylko takie lekkie podejście do tej sprawy, ale nie wiem czy jest sens robić z tego jakiegoś nadzwyczajnego problemu

jestem wsciekla;/ moze przesadzam, nie wiem... ale to totalny szok... on nigdy nie robil tego z zadna normalna dziewczyna tylko 2 razy i to z dziwka.. sam mi powiedzial i to szanuje, ale jestem jakas rozczarowana, bo myslalam, ze sex to cos wazniejszego... nie bylismy razem to bylo dawno, ale to mnei zabolalo;/
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 23:37   #4
wiolkaa85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 326
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Jesli wtedy nie byl jeszcze Twoim chlopakiem, to nie widze problemu
Jestes ode mnie mlodsza i pewnie dlatego tak Cie to zszokowalo.
Mam kilku kumpli, ktorzy byli 'na panienkach' i na poczatku tez bylam w szoku.
Zdarzylo mi sie nawet z 1 z nich rozmawiac (bo byl niesamowicie przystojny, czarujacy itp. - nie za bardzo rozumialam, po co placil za seks) na ten temat.
Dla wiekszosci z nich to po prostu nowe doswiadczenie seksualne - wielu facetow marzy o tym, zeby pojsc do agencji, zobaczyc, jak to jest byc obsluzonym przez panienke itp.
Wiekszosci z nich przechodzi ochota na platny seks, jak sprobuja i zobacza, jak to wyglada.
Ale mam tez kumpli, ktorzy czesciej zagladaja do agencji.
Przypuszczam, ze Twoj chlopak chcial po czesci zrealizowac swoje fantazje o pojsciu na panienki, a a po czesci pewnie chcial ten 1 raz przezyc z kims doswiadczonym
wiolkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 23:45   #5
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez wiolkaa85 Pokaż wiadomość
Jesli wtedy nie byl jeszcze Twoim chlopakiem, to nie widze problemu
Jestes ode mnie mlodsza i pewnie dlatego tak Cie to zszokowalo.
Mam kilku kumpli, ktorzy byli 'na panienkach' i na poczatku tez bylam w szoku.
Zdarzylo mi sie nawet z 1 z nich rozmawiac (bo byl niesamowicie przystojny, czarujacy itp. - nie za bardzo rozumialam, po co placil za seks) na ten temat.
Dla wiekszosci z nich to po prostu nowe doswiadczenie seksualne - wielu facetow marzy o tym, zeby pojsc do agencji, zobaczyc, jak to jest byc obsluzonym przez panienke itp.
Wiekszosci z nich przechodzi ochota na platny seks, jak sprobuja i zobacza, jak to wyglada.
Ale mam tez kumpli, ktorzy czesciej zagladaja do agencji.
Przypuszczam, ze Twoj chlopak chcial po czesci zrealizowac swoje fantazje o pojsciu na panienki, a a po czesci pewnie chcial ten 1 raz przezyc z kims doswiadczonym



Moze masz racje... to swieza sprawa... moze dlatego, ze mialam tylu partnerow i z zadnym tego nie zrobilam.... ale teraz bede o tym myslala, bedzie mi trudniej sie do niego zblizyc...skad mam wiedziec, czy jak mu sie nie zechce to nie pojdzie na dziwki?? On powiedzial, ze zaluje, ze mnie nie zdradzi, ze na mnie bedzie czekal, ile bede potrzebowala czasu... ale ja nie ufam facetom, mam wrazenie, ze kazdy tak wymysla swojej dziewczynie...
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 23:50   #6
Niko Laos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 169
GG do Niko Laos
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Zgodzę sie zupełnie z przedmówczyniami... O ile sam zawsze uważałem że pójście na panienki jest pójściem na łatwiznę, a taki seks niewiele sie różni od masturbacji - o tyle zupełnie rozumiem, że przy pierwszym razie, kiedy brakuje jeszcze wiary w siebie - coś takiego można uznać za rozwiązanie...
Nie ma co panikować - ważne jest to, jak wyglądają Wasze relacje teraz...
Pozdrawiam
Niko Laos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 23:52   #7
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Niko Laos Pokaż wiadomość
Zgodzę sie zupełnie z przedmówczyniami... O ile sam zawsze uważałem że pójście na panienki jest pójściem na łatwiznę, a taki seks niewiele sie różni od masturbacji - o tyle zupełnie rozumiem, że przy pierwszym razie, kiedy brakuje jeszcze wiary w siebie - coś takiego można uznać za rozwiązanie...
Nie ma co panikować - ważne jest to, jak wyglądają Wasze relacje teraz...
Pozdrawiam

to wychodzi na to, ze ja panikuje i przesadzam??
ehh.... ja sie zawiodlam, nie spodziewalam sie tego po prostu....
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 23:54   #8
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

rozumiem, ze to dla Ciebie szok, ale nie ma co sie zloscic, nic takiego strasznego sie nie stalo, nie zdradzil Cie. Musisz to po prostu przetrawic ja mam kumpla ktory mial swoj pierwszy raz z prostytutka, z kumplami poszedl do agencji... tez bylam w szoku, ale faceci chyba tak nie celebruja pierwszego razu jak wiekszosc kobiet...
ja bym sie niczym nie przejmowala
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 00:00   #9
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
rozumiem, ze to dla Ciebie szok, ale nie ma co sie zloscic, nic takiego strasznego sie nie stalo, nie zdradzil Cie. Musisz to po prostu przetrawic ja mam kumpla ktory mial swoj pierwszy raz z prostytutka, z kumplami poszedl do agencji... tez bylam w szoku, ale faceci chyba tak nie celebruja pierwszego razu jak wiekszosc kobiet...
ja bym sie niczym nie przejmowala

no wlasnie i on tak z kumplami poszedl... jej dla mnie sex musi byc z uczuciem itd itp... musze sie z tym pogodzic, ale musialam tez sie wygadac... ale juz mi troche lepiej
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 00:04   #10
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez onaaa333 Pokaż wiadomość
no wlasnie i on tak z kumplami poszedl... jej dla mnie sex musi byc z uczuciem itd itp... musze sie z tym pogodzic, ale musialam tez sie wygadac... ale juz mi troche lepiej
wiesz, ale faceci niekoniecznie mysle o tym, zeby sex byl z uczuciem, oni potrafia oddzielic milosc od sexu chociaz oczywiscie czesto i dla nich to idzie w parze. naprawde nie masz czym sie martwic
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 00:09   #11
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Faceci tez to celebrują ale nie jako uczuciowe i duchowe przeżycie tylko jako wkroczenie do świata mężczyzn .. każdy by chciał pierwszy raz sprobować z kobieta ktora go nie skrytykuje jest w tym dobra i bedzie mogł zrobić znią wszystko na co tylko bedzie miał ochote.. taki pakiet próbny potem wie co lubi a czego nie ;p;p

Ja bym sie tym nie przejeła , najwyżej wysłała na badania czy nie przenosi żadnych chorób wenerycznych
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 00:17   #12
Niko Laos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 169
GG do Niko Laos
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
Faceci tez to celebrują ale nie jako uczuciowe i duchowe przeżycie
Ekhm, ekhm... <chrząka znacząco> No nie wszyscy przepraszam...

http://www.youtube.com/watch?v=8uEGw...e=channel_page

Wspominam o tym mniej więcej w okolicach 1:20 tego filmu
Niko Laos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 00:25   #13
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

ja tu czekam na takiego ktoremu naprawde bede mogla zaufac i stracic z nim dziewictwo a tu poznaje chlopaka ktory robil to tylko z dziwkami... dziwne uczucie...
przejdzie mi zapewne ta zlosc... juz troszke ochlonelam....
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 00:38   #14
foremka001
Rozeznanie
 
Avatar foremka001
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 783
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Nie wiem jak dlugo jestescie razem, ale mysle, ze powiedzial Ci to troszke za pozno i stad to zdenerwowanie z Twojej strony. Moj facet tez mial swoj 1 raz z hmm prostytutka, ale od tamtej pory minelo 15 lat a ja jestem z nim 3,5 r...i nie mam do niego zadnych pretensji, to byla jego sprawa, a mnie tylko o tym opowiedzial, jak dobrze pamietam to po ok miesiacu jak sie znalismy. Mowil, ze zrobil to, bo chcial miec to juz za soba jako nastolatek, a byl w jakims tam kraju i chcial z mulatką...i z tego co mowil to nie byla jakas laska z ulicy tylko z jakies agencji czy cos...nie dopytywalam. Nie gmatwaj sobie tym glowy, ciesz sie, ze jest z Toba szczery.
foremka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 00:43   #15
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

nie jestesmy ze soba dlugo, temat sie nawinal to sobie powiedzielismy jak to z nami jest... ale ja nie zniose mysli (jesli dojdzie do czegos) , ze przede mna on robil to ze szmata;/
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 01:03   #16
foremka001
Rozeznanie
 
Avatar foremka001
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 783
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

W takim razie na przyszlosc bedziesz wiedziala jakich tematow unikac A tak powazniej to uwierz mi, ze spotka Cie jeszcze wiele, naprawde wiekszych problemow w zwiazku, a to z kim mial swoj pierwszy raz to pikus. I pamietaj...zwiazek to m.in akceptacja drugiej osoby...jego przeszlosc to ON, jesli Tobie to nie pasuje to nie masz co przy nim robic.
foremka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 01:32   #17
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
... najwyżej wysłała na badania czy nie przenosi żadnych chorób wenerycznych
o tym też pomyślałam ;p
nie panikuj - skoro ci o tym powiedział sam z siebie tzn chce być z tobą szczery tzn pewnie mu zależy na tobie
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 01:41   #18
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez onaaa333 Pokaż wiadomość
wlasnie sie dowiedzialam, ze moj chlopak przezyl swoj 1 raz z k****. jestem w totalnym szoku nie wiem co myslec co zrobic...?
A co masz zrobic?

Cytat:
Napisane przez onaaa333 Pokaż wiadomość
nie jestesmy ze soba dlugo, temat sie nawinal to sobie powiedzielismy jak to z nami jest... ale ja nie zniose mysli (jesli dojdzie do czegos) , ze przede mna on robil to ze szmata;/
Masz dwa wyjscia, albo przejdziesz nad tym do porzadku dziennego, albo jesli Tobie to az tak przeszkadza, to sie zastanow czy to ma sens.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 04:09   #19
campari
Raczkowanie
 
Avatar campari
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 376
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

wiem, że jest Ci ciężko i trudno to do Ciebie dochodzi, ale musisz to przyswoić, to już przeszłość. Coś co minęło, a my jako ludzie nie mamy prawa do przeszłości innych. Jeżeli masz wątpliwości, poproś chłopaka o zrobienie badań, czy nie jest nosicielem jakiejś choroby wenerycznej. Dziewczyny mają rację, że większość mężczyzn aż tak nie celebruje pierwszego razu. To, że dla Ciebie pierwszy raz miał znaczenie, nie oznacza to , że on też tak podszedł. Ale było minęło, nie zdradził Cię, był szczery wobec Ciebie, więć spokojnie przyjmij to do siebie.
__________________


good girls are made of sugar & spice, as for me,
I'm made of vodka & ice.





eat me.
drę koszule, łamię serca.
campari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 06:42   #20
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez onaaa333 Pokaż wiadomość
2 razy i to z dziwka.. s
Cytat:
Napisane przez onaaa333 Pokaż wiadomość
ale ja nie zniose mysli (jesli dojdzie do czegos) , ze przede mna on robil to ze szmata;/
ja Cie proszę, wiem, że prostytutka to niezbyt szanowany zawod, ale to tez czlowiek i moglabys sie inaczej wyrazac niz per dziwka, szmata, kur** strasznie mnie to zdenerwowalo..

co do Twojego chlopaka, uwazam, ze fajnie, ze sam Ci powiedzial... a to, ze sie zadawal z prostytutka? No coz, czasami robimy rozne, niekoniecznie akceptowane przez otoczenie rzeczy...

Wazne, ze nadal nie korzysta z takich uslug...

Kots mi kiedys powiedzal takie powiedzonko: "Co bylo, a nie jest, nie pisze sie w rejestr"

zapomnij....

P.S. ja bym wyslala, go na badania...
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 06:45   #21
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Znaczy się tak. Prawo do partnerów seksualnych przed Tobą miał i nie mozesz miec o to pretensji. Ale jednak rozumiem Twój żal, straciłabym szacunek do każdego mężczyzny z mojego otoczenia któryby korzystał z usług prostytutki.
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 07:47   #22
emme
Raczkowanie
 
Avatar emme
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tam gdzie brak świeżego powietrza...
Wiadomości: 30
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Naprawdę się nie dziwię Twojej reakcji, dla mnie też to byłby prawdziwy szok, gdybym dowiedziała się, że mój partner korzystał z usług prostytutki. Jednak co racja to racja, mężczyźni swój pierwszy raz traktują jak przejście w dorosłość i większość nie wiąże tego z prawdziwym uczuciem. To jakby taki test dojrzałości. Dużo też zależy od chłopaka, znam takiego, który bardzo żałował, że swój pierwszy raz stracił ot tak okazyjnie stwierdzając przy tym, że seks bez miłości to nic przyjemnego.... ale to wyjątek heh a wyjątki potwierdzają regułę

Jeśli Ci na nim zależy lepiej, żebyś pogodziła się z tą myślą, jego przeszłości i tak nie zmienisz. Może Ty też kiedyś zrobiłaś coś co by się jemu nie spodobało, może nie do tego stopnia jak przyjemności z panią lekkich obyczajów, ale pamiętaj o tym, że mężczyźni zupełnie inaczej postrzegają rzeczywistość niż MY - wdzięczne, pełne uroku kobietki

pozdrawiam serdecznie i staraj się to jakoś przetrawić w sobie
emme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 08:02   #23
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Zawsze mialam uprzedzenie do chlopakow, ktorym zalezy tylko na zaliczeniu panienek... zawsze takich krytykowalam... a teraz spotykam sie z osoba, i dowiaduje sie, ze ona taka byla... Sam powiedzial, ze nie mial dziewczyny, mial tylko przelotne znajomosci i to w jednym celu...
Wszystkiego moge sie po nim spodziewac i troche mnie to przeraza, chociaz wobec mnie narazie jest w porzadku. powiedzial, ze poczeka na mnie tyle, ile bede potrzebowala...
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 08:34   #24
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Ehm... dla mnie facet korzystający z takich usług, to dno dna, a Frytka nawet od spodu nie puka Mi byłoby okropnie z taką świadomością... najpierw wysłałbym na badania, bo strach pomysleć jakim gratisem mogły go poczęstować
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 08:58   #25
Ivy123
Zadomowienie
 
Avatar Ivy123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 452
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Gdybym się dowiedziała o czymś takim od mojego faceta, to raczej bym tego nie zaakceptowała i... Mam pewne zasady.
Ivy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 09:05   #26
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Ivy123 Pokaż wiadomość
Gdybym się dowiedziała o czymś takim od mojego faceta, to raczej bym tego nie zaakceptowała i... Mam pewne zasady.



w koncu ktos rozumie co poczulam.... wszyscy, zebym sie nie przejmowala.... :| a to mnie bardzo zabolalo.... rozplakalam sie jak mi to powiedzial
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 09:08   #27
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

No i co z tego? Było minęło. Ważne że TERAZ ma Ciebie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 09:12   #28
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

a skad mam wiedziec, ze jak mu sie zechce to nie poleci do takiej?
wiem, ze to kwestia zaufania, ale... no ale skoro jest do tego zdolny, skoro sex dla niego nic nie znaczy i moze to robic z taka pania.... (zeby gorzej nie mowic, bo juz ktos na mnie nakrzyczal )
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 09:14   #29
mes-bijoux
Rozeznanie
 
Avatar mes-bijoux
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 613
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Mój exTŻ niedługo po naszym zerwaniu podobno dość często korzystał z usług takich pań. Dla mnie był to przejaw jego totalnej niedojrzałości emocjonalnej, mimo stosownego do takiej dojrzałości, przynajmniej częściowo, wieku. Z tego, co wiem,kiedy zerwaliśmy, był prawiczkiem. Zrobiło mi się bardzo smutno, bo uważałam go za uczuciowego, wrażliwego i dojrzałego faceta, więc rozumiem Twój żal. Jednak teraz, z perspektywy czasu... zastanowiłabym się nad tym, czy takie zachowanie faceta nie jest wynikiem jakiejś desperacji, żeby mieć to już za sobą, żeby się sprawdzić, żeby czuć się prawdziwym mężczyzną. Może bał się oceny ze strony pierwszej prawdziwej (czyt. niepłatnej) partnerki i chciał czuć - "ok, najtrudniejszy pierwszy krok (raz), teraz będzie lepiej - nie dam plamy". Może też robić to pod wpływem kolegów lub otoczenia. W końcu niektóre dziewczyny też traktują swoje dziewictwo jak coś, co trzeba jak najszybciej stracić i często tracą je z byle kim. Tyle mojego zdania
__________________
Moje Biżu - kolekcja ślubna w lipcu

Razem od 08.02.2008
Zaręczona 20.08.2008r.
odliczanie do Wielkiego Dnia
8.08.2009
mes-bijoux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 09:16   #30
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Oj dziewczyno,przeżywasz. Jeśli mu ufasz i dobrze wam razem,a w seksie nie macie problemów to nadal nie widzę problemu

a facet który przeżył pierwszy raz z ukochaną to na pewno nie pójdzie do dziwki? nie twórzmy jakiś dziwnych regułek.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.