Wypadające włosy cz. V - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-26, 14:46   #241
nettinete
Raczkowanie
 
Avatar nettinete
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 58
Odp: Wypadające włosy cz. V

Czemu pijawki moga spowodowac wypadanie?? Nie slyszalam

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
nettinete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 15:25   #242
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Jest to raczej związane ze specyfiką mojej skóry głowy, która reaguje wypadaniem, na wszystkie rzeczy które w nią wcieram. Wszystko, oprócz pierwszej wersji Jantara, po zmianie receptury jednak tez zaczął powodować wypadanie.
Wszelkie olejki, wcierki, emulsje przeznaczone do skóry głowy docelowo przeciw wypadaniu, nawilżające, łagodzące itp... niestety nigdy nie mogę sprawdzić ich działania, bo wzmagają wypadanie i muszę przerywać stosowanie.
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 17:38   #243
Siempretalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 146
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Niestety ale nowa receptura Jantara, zamiast pomagać tak jak kiedyś (szybszy wzrost, nowe włosy i odbicie włosów od skóry), teraz powoduje wypadanie.
Mam balsam z enzymami pijawek, ale szczerze mówiąc boję się go używać, bo może spowodować przecież wzmożone wypadanie. Po co ja go kupiłam.
Ja też tak niestety mam, że oleje, niektóre wcierki w tym balsam z pijawkami powoduje jeszcze większe wypadanie Nie rozumiem dlaczego tak jest W efekcie mam małe pole manewru, jeśli chodzi o wybór specyfików na wypadanie i za każdym razie boję się, że zamiast mi pomóc, zaszkodzi :/
Ale widzę, że nie tylko ja mam taki problem.
Siempretalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 20:19   #244
Lalita1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 167
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Widzę, że dużo z nas ma ten sam problem, ja zauważyłam że włosy wypadają mi po maskach lub olejach kiedy mam przetłuszczone włosy, ale też zauważyłam, że ciężkie maski i oleje moim włosom wcale nie służą dlatego przerzuciłam się na naftę kosmetyczną która nie jest wcale tłusta i według mnie pomaga
Lalita1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 21:09   #245
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 103
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Od ok 2 tygodni stosuję Ha-Pantoten i faktycznie wypada mi ok. 30% mniej włosów. A to dopiero 2 tygodnie
__________________
Książki 2024: 5

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 12:16   #246
Majdul
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 50
Dot.: Wypadające włosy cz. V

U mnie także wzmaga się wypadanie po nałożeniu jakiegokolwiek specyfiku na skóre... Ale zwykle taki efekt utrzymuje się tylko na poczatku, później jest ok. Zastanawiam się czy może moja "technika" wcierania nie jest nieodpowiednia, może zbyt mocno wcieram i tym samym wyrywam włosy? Ciężko powiedzieć... W każdym bądź razie zbyt wcześnie się ucieszyłam, że wypadanie się ograniczyło...tragedia wróciła

Sama chętnie wypróbuję za jakiś czas ten balsam z pijawek, nie wiecie może gdzie można go dostać?
Majdul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 12:59   #247
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Ja kończę opakowanie ha-pantotenu optima i jakoś jego wpływu na wygląd włosów nie zauważyłam, a na wypadanie to już w ogóle.

Jeśli mamy osłabione włosy to cokolwiek położymy na skalp wpłynie na ich jeszcze większe osłabienie, stąd po maskach, olejach wyciągamy sporo włosów, jak zwykłe pociągnięcie powoduje wypadanie to co to dopiero olejowanie.
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-27, 13:06   #248
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. V

antuanetta
Możesz podać mi linka z filmikiem ,jak robić mezoterapię,ja na YT nie mogę znaleźć.A w ogóle zastanawiam się czy sama nie będę sobie robić tych zabiegówgłówkuje nad tym,ale nie wiem czy nie rzucam się z motyką na słońce
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 13:27   #249
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wypadające włosy cz. V

empress, no sama to może sobie nie rób. Ostatnio czytałam, że można sobie samemu zrobić mezoterapię ciała, taka rolką z igiełkami. Może kiedyś doczekamy się czegoś takiego na skórę głowy.
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 13:37   #250
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. V

mastiff
No ,chciałabym,bo małż nie chce się podjąć zadania pielęgniarza
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 14:08   #251
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Majdul Pokaż wiadomość
U mnie także wzmaga się wypadanie po nałożeniu jakiegokolwiek specyfiku na skóre... Ale zwykle taki efekt utrzymuje się tylko na poczatku, później jest ok. Zastanawiam się czy może moja "technika" wcierania nie jest nieodpowiednia, może zbyt mocno wcieram i tym samym wyrywam włosy? Ciężko powiedzieć... W każdym bądź razie zbyt wcześnie się ucieszyłam, że wypadanie się ograniczyło...tragedia wróciła

Sama chętnie wypróbuję za jakiś czas ten balsam z pijawek, nie wiecie może gdzie można go dostać?
Mam to samo! Przez wcieranie wcierek wypada mi dodatkowe sto włosów. Ostatnio przy wcieraniu je policzyłam i było ich 90-100. Także u mnie wcieranie nie ma sensu, bo tylko trace włosy. Kiedyś tak nie miałam, nie wiem skąd to się bierze. Nie jest to chyba efekt używania nieodpowiedniej wcierki, bo wtedy takie wypadanie trwałoby dłużej, a u mnie one wypadają tylko przy wcieraniu, a na drugi dzień jest OK. Jedna z Was dobrze napisała-chyba tak jest jak się coś wciera w osłabione włosy-one wypadają. Poczekam miesiąc bez wcierania i wtedy spróbuję z jakąś inną wcierką....
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-27, 15:23   #252
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wypadające włosy cz. V

empress, ale ja mu się wcale nie dziwię, wiesz jakie był miał wyrzuty sumienia jakby zrobił Ci przez przypadek krzywdę.

Dziewczyny od 2 tygodni masuję sobie codziennie głowę. I jak na początku wydawało mi się, że jest gorzej, bo szybsze przetłuszczanie, tak teraz wydaje mi się, że leci ich mniej. Jeszcze nie potwierdzam w 100%, bo na to za wcześnie, ale nie lecą mi w ciągu dnia tak bardzo. Więc jakaś mała poprawa jest.
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 15:54   #253
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. V

mastiff
Tia,może i masz rację.

A ile minut poświęcasz na masaż głowy?
Trzymam kciuki za dalsze efekty.
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 16:05   #254
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wypadające włosy cz. V

empress, tak koło 5 min, zawsze zanim nałożę loxon albo balsam z pijawek. Podobno taki masaż poprawia ukrwienie skóry i wtedy się lepiej wchłaniają rzeczy które się aplikuje na skórę.
Ja nabyłam taki masażer co wygląda jak ubijaczka do jajek Na początku to bardziej sobie tym głowę rysowałam niż masowałam, ale chyba już mniej więcej to opanowałam Przy myciu nadal leci tyle ile leciało, ale jakoś właśnie tak w ciągu dnia się mniej ciągną.
Mnie do tego przekonała pewna dama u mnie na blogu. Nie byłam przekonana do tego i w sumie nie mogę powiedzieć, ze to coś pomogło, bo jak wspomniałam nie wiem, ale nie wymaga to żadnego wysiłku, praktycznie zero czasu a jak może pomóc to dlaczego by nie spróbować. Jak przychodzę do domu, ledwo przytomna, siadam na łóżku, zamykam oczy i masuje sobie łepetynę. To nawet tak trochę relaksuje. Dobrze jest to robić raczej przed myciem, bo faktycznie można sobie łojotok za bardzo pobudzić.

jakoś bez ładu napisałam, wybaczcie, mam migrenę dzisiaj i średnio myślę

Edytowane przez mastiff
Czas edycji: 2013-07-27 o 16:06
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 21:39   #255
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Empress http://www.youtube.com/watch?v=5EApe-fiyoY

sama sobie nie dasz rady zrobić, za nic na świecie.
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 07:42   #256
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. V

antuanetta
Tak,myślałam,że samemu to jest awykonalne
A filmik do którego przesłałaś linka widziałam,myślałam,że może jest jakiś inny,ale dzięki.
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 09:15   #257
twojmotyl
Raczkowanie
 
Avatar twojmotyl
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: EL
Wiadomości: 185
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Kupiłam Sorbifer - zaczynam 3miesięczną kurację. (W ogóle to jestem zła bo przepłaciłam za tabletki )
__________________
22-06-13 - AKCJA W
16-07-13 - AKCJA D
17-07-13 - AKCJA C
twojmotyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 13:03   #258
loto_kicia
Przyczajenie
 
Avatar loto_kicia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 29
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Twójmotyl Kupilaś to bez recepty? Ja biorę to już prawie od miesiąca, lekarz kazał mi przyjmować to równocześnie z kwasem foliowym(też na raceptę). Podobno po 2 miesiącach ma uzupełnić sie poziom żelaza(miałam pod kreską).
Jeśli ten za niski poziom żelaza(hemoglobina w normie, a erytrocytów nadmiar) mógł spowodować wypadanie to ciekawe po jakim czasie zastopuje je ta kuracja?

W zasadzie wszystko inne odpada: prolaktynę miałam ponad normę, ale już też się ustabilizowała(badam kontrolnie co kilka miesięcy), odżywiam sie przyzwoicie...a włosy lecą. Przy myciu(nie licząc szczotkowania i włosów wypadających w ciągu dnia) zgubiłam ich 270... zakola mam już prawie na pół głowy

Tak sobie pomyślałam, że jak skończę przyjmować to żelazo to zacznę brać tabletki dla kobiet w ciąży jako suplement diety.
__________________
Piękne włosy, to zdrowe włosy

Edytowane przez loto_kicia
Czas edycji: 2013-07-28 o 13:07
loto_kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 15:16   #259
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Wczoraj stwierdziłam, że ostatni, ale to absolutnie ostatni raz podchodzę do tematu kozieradki. Wczoraj i przedwczoraj prawie nie leciały mi włosy. Przygotowałam napar z kozieradki: łyżeczka na tak 2/3 szklanki. Nałożyłam na 1,5 h po czym umyłam głowę i nałożyłam Emolium, żeby nawilżyć skórę(na wszelki wypadek jaby jednak coś za mocno ta kozierdka wysuszyła skórę). Dzisiaj rano Loxon. Włosy mi lecą tak, że nie nadążam ich zbierać ze stołu. Czy można być uczulonym na kozieradkę? Bo w tym momencie to już nie rozumiem tego. Wczoraj miałam Loxon i w ciągu dnia poleciało mi może z 4 włosy.
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 15:41   #260
loto_kicia
Przyczajenie
 
Avatar loto_kicia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 29
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Mastiff może Twoja skóra źle reaguje na wszelkie wcieranie? U mnie wszystko co próbowałam wetrzeć w skórę głowy(a wcale jakoś namiętnie nie tarłam) powodowało zwiększenie wypadania. Jedynym wyjątkiem był loxon 5%. Kozieradki nawet nie odważę się nałożyć po przygodach z imbirem:P

Teraz "cuduję" jak najmniej: szampon dermena, odżywka tylko pomerdać i spłukać, a na koniec odzywka bez spłukiwania (dosłownie kapka). Zastanawiam się czy ja się nie załatwiłam przez używanie olei...bo moje intensywne dbanie o włosy przypada na jakieś 3 miesiące przed atakiem wypadania.
__________________
Piękne włosy, to zdrowe włosy
loto_kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:07   #261
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Kicia zauważyłam, że moja skóra reaguje źle na wiele rzeczy. Szampon aktualnie akceptuje cały jeden, masek i odżywek teraz nie używam za bardzo, bo mam krótkie włosy, ale faktycznie było tak, że jak nakładałam na włosy na długości, to musiałam uważać, żeby nie przedobrzyć. Natomiast nakładanie na skórę: co będzie zabawne, nic naturalnego. Kozierdka, płukanki naturalne(oprócz kawy), szampon z jajka. Mam po tym masakrę. Loxon który robi na skórze przecież niezłe kuku nie funduje mi takich atrakcji.
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 16:42   #262
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 556
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Przywiozłam do rodziców swój niezużyty szampon dermena, kilka dni temu moja mama umyła nim włosy i szok. Powiedziała jak ja myję czymś takim włosy to mam się nie dziwić, że mi wypadają. Kobieta nie ma problemu z wypadaniem, a po dermenie szczotka pełna włosów

Przypomniałam sobie, że najfajniejsze włosy miałam po szamponach Avonu i odżywce kallos placenta

Empress, no nie da się samemu, bo boli jak jasna ch..... ale efekt jest namacalny.
Antuanetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 12:25   #263
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez loto_kicia Pokaż wiadomość
Mastiff może Twoja skóra źle reaguje na wszelkie wcieranie? U mnie wszystko co próbowałam wetrzeć w skórę głowy(a wcale jakoś namiętnie nie tarłam) powodowało zwiększenie wypadania. Jedynym wyjątkiem był loxon 5%. Kozieradki nawet nie odważę się nałożyć po przygodach z imbirem:P

Teraz "cuduję" jak najmniej: szampon dermena, odżywka tylko pomerdać i spłukać, a na koniec odzywka bez spłukiwania (dosłownie kapka). Zastanawiam się czy ja się nie załatwiłam przez używanie olei...bo moje intensywne dbanie o włosy przypada na jakieś 3 miesiące przed atakiem wypadania.
Stosowałaś oleje na skórę głowy, czy tylko na długości?
Wcześniej to nie miało u mnie znaczenia, ale gdy zaczęło się wypadanie i obserwacja włosów, zauważyłam że oleje stosowane nawet tylko na długości, powodują przy zmywaniu wypadanie większej ilości włosów. :/ Jak to wytłumaczyć.

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Pokaż wiadomość
Przywiozłam do rodziców swój niezużyty szampon dermena, kilka dni temu moja mama umyła nim włosy i szok. Powiedziała jak ja myję czymś takim włosy to mam się nie dziwić, że mi wypadają. Kobieta nie ma problemu z wypadaniem, a po dermenie szczotka pełna włosów

Przypomniałam sobie, że najfajniejsze włosy miałam po szamponach Avonu i odżywce kallos placenta

Empress, no nie da się samemu, bo boli jak jasna ch..... ale efekt jest namacalny.
Ja też zaczęłam niedawno stosować dermenę. Już nie wiem, co tak naprawdę jest przyczyną. Przy stosowaniu oleju przed myciem, ilość jaka wypada jest przeciętna, a przy myciu, dosłownie wyciągam małe pasemka, wiec może to wina szamponu...

Odstawie chyba wszystko oprócz inneov i lnianego do picia. Nie zaczynam nawet stosować tego balsamu z enzymami pijawek. W takim razie odstawiam dermenę i wracam do sprawdzonego szamponu Fitomed z mydlnicą. Myślałam, że wypadają mi przez Jantar, ale odstawiłam już tydzień temu i nie widać zmian, może skóra musi się uspokoić.

Daje sobie spokój z olejami, mycie, odżywka na chwilę, płukanka i koniec. Im więcej nakładam na włosy (nawet bez skóry głowy!), tym więcej potem wyczesuję włosów. Raz umyłam włosy bez olejowania, dałam tylko maskę i płukankę od połowy długości i włosów wypadło zdecydowanie mniej! ..a może to był przypadek

Musze sobie kupić Falvit, bo może włosy wypadają mi przez rozregulowany cykl. Nie wiem, ale kiedyś już mi pomogły te tabletki. Drogie nie są, kupię i może coś mi to da, a jak nie to przynajmniej wyeliminuje jedną z możliwych przyczyn.

Ach, mam mętlik w głowie. Wczoraj przy myciu wyczesałam kłęby włosów, zapchały odpływ, ale postanowiłam, że nie będę nad tym rozmyślać, po prostu je wyrzuciłam starając się nie patrzeć.

Edytowane przez 201801220933
Czas edycji: 2013-07-29 o 12:29
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 21:38   #264
loto_kicia
Przyczajenie
 
Avatar loto_kicia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 29
Dot.: Wypadające włosy cz. V

[QUOTE="niusia";42000519]Stosowałaś oleje na skórę głowy, czy tylko na długości?
Wcześniej to nie miało u mnie znaczenia, ale gdy zaczęło się wypadanie i obserwacja włosów, zauważyłam że oleje stosowane nawet tylko na długości, powodują przy zmywaniu wypadanie większej ilości włosów. :/ Jak to wytłumaczyć.

Ja też zaczęłam niedawno stosować dermenę. Już nie wiem, co tak naprawdę jest przyczyną. Przy stosowaniu oleju przed myciem, ilość jaka wypada jest przeciętna, a przy myciu, dosłownie wyciągam małe pasemka, wiec może to wina szamponu...

Odstawie chyba wszystko oprócz inneov i lnianego do picia. Nie zaczynam nawet stosować tego balsamu z enzymami pijawek. W takim razie odstawiam dermenę i wracam do sprawdzonego szamponu Fitomed z mydlnicą. Myślałam, że wypadają mi przez Jantar, ale odstawiłam już tydzień temu i nie widać zmian, może skóra musi się uspokoić.

Daje sobie spokój z olejami, mycie, odżywka na chwilę, płukanka i koniec. Im więcej nakładam na włosy (nawet bez skóry głowy!), tym więcej potem wyczesuję włosów. Raz umyłam włosy bez olejowania, dałam tylko maskę i płukankę od połowy długości i włosów wypadło zdecydowanie mniej! ..a może to był przypadek

Musze sobie kupić Falvit, bo może włosy wypadają mi przez rozregulowany cykl. Nie wiem, ale kiedyś już mi pomogły te tabletki. Drogie nie są, kupię i może coś mi to da, a jak nie to przynajmniej wyeliminuje jedną z możliwych przyczyn.

Ach, mam mętlik w głowie. Wczoraj przy myciu wyczesałam kłęby włosów, zapchały odpływ, ale postanowiłam, że nie będę nad tym rozmyślać, po prostu je wyrzuciłam starając się nie patrzeć. [/QUOTE]
[B]"niusia" ->[/B]Stosowałam na skalp i na długości. Niby samo dobro:amla(waliła jak diabli), arganowy i kokosowy. Zawsze przy spłukiwaniu wypadało mi więcej włosów, ale wcześniej nie były to takie ilości żebym się martwiła...to co teraz się dzieje przebija wszystko co miałam do tej pory.

Ja też wyciagam kłęby przy myciu, czesaniu, w ciągu dnia jak przejadę ręką po włosach. Zakola mnie już dobijają...niby coś tam kiełkuje, ale przy takim tempie wypadania te włosy nie zdążą odrastać.


Dermenę też na jakis czas zawieszam, spróbuję ze zwykłą barwa z czarna rzepa i zobaczę czy będzie poprawa.

Za to od wczoraj zaczęłam kurację pokrzywą i czekam na efekty(tzn. wiem, że nie będą natychmiastowe i muszę uzbroić się w cierpliwość).[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

[/COLOR]Umyłam włosy i...miła niespodzianka - wypadła 1/3 tego co ostatnio było normą
Nie używałam dzisiaj dermeny, ale nie chce siać wrogiej propagandy i nie wiem czy był to chwilowy kaprys moich włosów. Pozostanę przy takiej pielęgnacji jeszcze jakiś czas i zobaczymy co z tego wyniknie...może faktycznie "mniej znaczy więcej"
__________________
Piękne włosy, to zdrowe włosy
loto_kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 08:34   #265
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Ja się wczoraj szarpnęłam na maseczkę z olejkiem rycynowym i to chyba nie był dobry pomysł dla moich włosówPrzepis miałam tak długo,że chciałam w końcu go wykorzystać,ale eee,nie dla mnie to chyba.
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 08:41   #266
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Oj, rycyna to w ogole jest ciezka w stosowaniu...przez ta jej "lepkosc". Ja jedyne na co daje rade ja nalozyc to brwi i zakola...tam sobie nie robie masakry
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 08:48   #267
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: Wypadające włosy cz. V

quleczka
No,ja wiem ,że rycyna strasznie gęsta ,lepka etc. Zmywać mi się,źle nie zmywało,ale włosów poszło więcej w zapomnienie,niż poprzednim razem przy myciuAle właśnie myślałam,aby tylko na jedno zakole wypróbować.
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 10:28   #268
nettinete
Raczkowanie
 
Avatar nettinete
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 58
Odp: Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Oj, rycyna to w ogole jest ciezka w stosowaniu...przez ta jej "lepkosc". Ja jedyne na co daje rade ja nalozyc to brwi i zakola...tam sobie nie robie masakry
Mi rycyna zrobila tragiczna ucieczke wlosow i teraz tez stosuje ja na zakola :thumbup:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
nettinete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 18:18   #269
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Dziewczyny, a Wy zawsze miałyście tak, że wypadały Wam włosy od stosowania wcierek? Mi kiedyś wcierki pomagały, rosły nowe włosy. Teraz nie mogę ich używać, bo wypada mi około 100 włosów przy takim wcieraniu. Mam nadzieję, że to minie, albo że to kwestia złej wcierki (Joanna rzepa).
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 21:42   #270
Siempretalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 146
Dot.: Odp: Dot.: Wypadające włosy cz. V

Niestety, stosowanie wcierek może, paradoksalnie, zwiększać wypadanie włosów. Sama tego nie raz doświadczyłam. Zresztą nie tylko wcierek, u mnie wypadanie nasilają także oleje a nawet maski/odżywki. Cóż, chyba wypadające włosy nie lubią kosmetyków, nawet takich, które mogą im pomóc. Nie rozumiem tego, ale tak jest ;(
Siempretalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-20 13:09:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.