Dobry fryzjer- Piotrków Trybunalski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-19, 12:32   #1
linekerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1

Dobry fryzjer- Piotrków Trybunalski


Witam,
Poszukuję dobrego fryzjera w Piotrkowie Trybunalskim. Macie dziewczyny jakieś swoje typy? Będę wdzięczna za wszystkie informacje. Pozdrawiam.
linekerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 16:19   #2
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Dobry fryzjer- Piotrków Trybunalski

Cytat:
Napisane przez linekerka Pokaż wiadomość
Witam,
Poszukuję dobrego fryzjera w Piotrkowie Trybunalskim. Macie dziewczyny jakieś swoje typy? Będę wdzięczna za wszystkie informacje. Pozdrawiam.
Mam swoją sprawdzoną fryzjerkę panią Basię, obecnie ma zakład przy ul. Łódzkiej. Obie z mamą do niej chodzimy już od wielu lat i obie jesteśmy zadowolone. Polecam również zakład fryzjerki pani Małgosi, pod warunkiem, że ona sama będzie Cię obcinać, również przy Łódzkiej. Zawsze zostaje jeszcze Ateba Podobno rewelacja, ale osobiście się nie wypowiem, wiem tylko, że ceny z kosmosu
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 00:35   #3
ania-pp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer- Piotrków Trybunalski

A mogłabyś napisać gdzie dokładniej ma salon pani Basia?
Jakie są u niej ceny ?
Byłabym wdzięczna za informacje
ania-pp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 08:37   #4
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Dobry fryzjer- Piotrków Trybunalski

Cytat:
Napisane przez ania-pp Pokaż wiadomość
A mogłabyś napisać gdzie dokładniej ma salon pani Basia?
Jakie są u niej ceny ?
Byłabym wdzięczna za informacje
Na ulicy Łódzkiej, w budynku obok punktu PKO, naprzeciw sklepu Kasia.
Z cenami to szczerze mówiąc różnie, ja jakos tała klintka zawsze płacę mniej, ale generalnie ceny są umiarkowane. Zawsze możesz na początek zapytac ile będzie kosztowało obcięcie/farbowanie czy co tam chcesz robic, żeby nie było później zaskoczenia
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 19:53   #5
Consi_
Raczkowanie
 
Avatar Consi_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry fryzjer- Piotrków Trybunalski

Też sprawdzę to na Łódzkiej, a jest ktoś jeszcze z Piotrkowa może kogoś polecić? W tym problem że mam bardzo grube i długie włosy i niektórzy 'fryzjerzy' już jak do mnie dochodzą to się boją
Consi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 21:22   #6
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dobry fryzjer- Piotrków Trybunalski

Polecam Magdę z Ateby strzyżenie kosztuje 50zł ale według mnie warto. Jako jedna z niewielu fryzjerek potrafi ładnie wycieniować długie włosy (ale krótkie fryzurki też robi super).
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 15:15   #7
Pani na D
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer- Piotrków Trybunalski

Halo Halo dziewczyny podbijam!! Gdzie chodzicie do Fryzjera w Piotrkowie?? Chodzi mi o naprawadę dobrego fryzjera- cena nie gra roli, byleby się znał na rzeczy. Ja byłam w Agacie, w klubie fitness Monika (ul. Belzacka, na górze była kiedyś fryzjerka, teraz to nie wiem), przy Słowackiego koło Delty (taki fioletowy szyld- nie pamiętam nazwy) oraz w dwóch salonach koło Polo Marketu przy pętli. Niestety żaden z nich się nie sprawdził, a w większości niestety muszę przyznać, że fryzjerzy mieli technikę jak dla starszych pań. Tragedia! A co powiecie o Gabriel hair spa, salon Monika i coco-clinic? Byłyście tam może?
Pani na D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 07:10   #8
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Dobry fryzjer- Piotrków Trybunalski

Cytat:
Napisane przez Pani na D Pokaż wiadomość
Halo Halo dziewczyny podbijam!! Gdzie chodzicie do Fryzjera w Piotrkowie?? Chodzi mi o naprawadę dobrego fryzjera- cena nie gra roli, byleby się znał na rzeczy. Ja byłam w Agacie, w klubie fitness Monika (ul. Belzacka, na górze była kiedyś fryzjerka, teraz to nie wiem), przy Słowackiego koło Delty (taki fioletowy szyld- nie pamiętam nazwy) oraz w dwóch salonach koło Polo Marketu przy pętli. Niestety żaden z nich się nie sprawdził, a w większości niestety muszę przyznać, że fryzjerzy mieli technikę jak dla starszych pań. Tragedia! A co powiecie o Gabriel hair spa, salon Monika i coco-clinic? Byłyście tam może?
Ja chodzę do Magdy która teraz pracuje w Coco a wcześniej w atebie, jest to jedyna fryzjerka której ufam. Bardzo ważne - jak powiem że chcę np obciąć 5cm to tyle obcina a nie 20
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 09:46   #9
Pani na D
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer- Piotrków Trybunalski

Bardzo dziękuje za odpowiedź może ktoś jeszcze? Haloooo dziewczyny nie chodzicie do fryzjera??
Pani na D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 22:53   #10
malablondi
Raczkowanie
 
Avatar malablondi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdzies w przestrzeni
Wiadomości: 37
Dot.: Dobry fryzjer- Piotrków Trybunalski

Ja tez bylam w Coco u obu pan,z tym ze na czesaniu,modelowaniu i podcieciu grzywki.Na pewno tam wroce.
Bylam tez w kilka razy Atebie u Bozenki.Wg mnie jest najlepsza w salonie w farbowaniu wlosow.Ciecie tez jest OK.
malablondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 12:00   #11
Puska69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry fryzjer- Piotrków Trybunalski

Mam pytanko nie orientujesz się może czy ta fryzjerka nadal pracuje w Coco? Szukam jakiegoś fryzjera i nie mogę się zdecydować
Puska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 08:20   #12
Cytra32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer- Piotrków Trybunalski

Polecam Montownie Fryzur (na jednośći narodowej) tam w tych segmentach naprzeciwko pętli mzk na slowackiego. Fryzjerka Monika naprawde zna sie na rzeczy! Nigdy nie bylam tak zadowolona z farby i obciecia a cena tez ok, no i pierwszy raz u frzyjera na farbie zaproponowano mi kawe wode itp. Polecam
Cytra32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 23:04   #13
Pani na D
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer- Piotrków Trybunalski

W przeciągu ostatniego roku byłam na Jadności i w Coco. Powiem tak: i tu i tu mnie panie nie zachwyciły. W Coco propagują naturalne włosy (fryzjerka w ogóle odradzała mi farbować) i moim zdaniem nie znają się na stylistyce. Fakt, jeśli chodzi o pielęgnację dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy, natomiast obcięcie to moim zdaniem koszmar. Liczyłam na inwencję twórczą fryzjerki i niestety się przeliczyłam - podcięła mi końcówki i wygryzła przód-łaaaał W "Montowni fryzur" byłam dwa razy- raz obcięła mnie super, drugi raz tragicznie więc chyba zależy od dnia... Niestety ciągle szukam idealnego fryzjera....

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Aaaa zapomniałam dodać, że byłam też w Gabriel Hair Spa (teraz Ateba) i niestety też rozczarowanie... Obcinał mnie praktykant (chyba), no i faktycznie nie powiem masaż głowy był świetny, ale...tylko masaż.Włosy wyglądały jak zawsze, a z portfela ubyło 30zł...:/ Na szczęście ze względu na poranną godzinę, trafiłam na promocję.
Pani na D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 00:04:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.