Praca w policji. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-27, 17:27   #1
najadaa135
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 11

Praca w policji.


Witam. W tym roku kończę LO i mam znajomego, który chce iść do policji, problem jednak ze sprawnościowymi sprawami nie jest jakimś ostatnim łamagą, szczupły, szybki, całą szkołę nie ćwiczył na wf pewnie z lenistwa , tak więc może i te sprawnościowe by zdał ale z tego co wiem trzeba przynieść książeczkę wojskową a on ma chyba kat. D albo E i właśnie w tym problem, czy jak zobaczą tę kategorię to czy go nie wyśmieją i nie odeślą z kwitkiem. On chciałby być w sumie bardziej policjantem kryminalnym więc nie wiem czy trzeba tam dużo ruchu bo się nie znam, ale może da się jakoś ominąć te sprawnościowe, a jak nie to czy jest jakaś szansa że go przyjmą z tą niską kat. wojskową? Z góry dziękuję za wszelką pomoc
najadaa135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 21:46   #2
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Praca w policji.

http://bip.kgp.policja.gov.pl/kgp/na...ji.html#pyt_02
Zgodnie z tymi informacjami - jeśli kategoria D to może, jeśli E to nie.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 10:43   #3
misscaramel
Raczkowanie
 
Avatar misscaramel
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 57
Dot.: Praca w policji.

Cytat:
Napisane przez najadaa135 Pokaż wiadomość
Witam. W tym roku kończę LO i mam znajomego, który chce iść do policji, problem jednak ze sprawnościowymi sprawami nie jest jakimś ostatnim łamagą, szczupły, szybki, całą szkołę nie ćwiczył na wf pewnie z lenistwa , tak więc może i te sprawnościowe by zdał ale z tego co wiem trzeba przynieść książeczkę wojskową a on ma chyba kat. D albo E i właśnie w tym problem, czy jak zobaczą tę kategorię to czy go nie wyśmieją i nie odeślą z kwitkiem. On chciałby być w sumie bardziej policjantem kryminalnym więc nie wiem czy trzeba tam dużo ruchu bo się nie znam, ale może da się jakoś ominąć te sprawnościowe, a jak nie to czy jest jakaś szansa że go przyjmą z tą niską kat. wojskową? Z góry dziękuję za wszelką pomoc
Test sprawności fizycznej musi przejść, podobnie jak inne etapy zanim dostanie się na szkołę. O ile test sprawności fizycznej jakiś ciężki nie jest (choć co dla kogo)to już na szkółce bez kondycji może być ciężko

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Nie wiem czy jakoś pomogłam, bo co do kategorii to nie umiem nic odpowiedzieć ;/ jedynie to, że do wf przywiązują dużą wagę na szkółce, niezależnie od tego gdzie potem chciałoby się wylądowac
misscaramel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-29 10:43:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.