Praca w Policji - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-14, 12:23   #361
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Praca w Policji

Hej. Czy któraś z Was przygotowuje się do rekrutacji do policji?
Ja zabieram się za bieganie i ogólną sprawność, za niedługo też zacznę przygotowaniu do testu z wiedzy.
Czy wiecie, ile mniej więcej czasu mija od złożenia papierów do testu sprawnościowego i pisemnego? Wydaje mi się, że to kilka miesięcy ale nie jestem pewna.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 08:26   #362
dzasq
Raczkowanie
 
Avatar dzasq
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Praca w Policji

Ja się przygotowuje
dzasq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 17:12   #363
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez dzasq Pokaż wiadomość
Ja się przygotowuje
Stawiasz na jakies konkretne cwiczenia, masz jakis plan? Ja narazie sie nie biore za ostre przygotowania, na glowie przez najblizsze 2 tygodnie mam magisterke ale pozniej pewnie powrot do biegania, wytrzymalosc i sila rak.
Masz kogos znajomego w policji czy tak Ci sie po prostu ten zawod spodobal i widzisz sie w nim?
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 09:32   #364
dzasq
Raczkowanie
 
Avatar dzasq
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Stawiasz na jakies konkretne cwiczenia, masz jakis plan? Ja narazie sie nie biore za ostre przygotowania, na glowie przez najblizsze 2 tygodnie mam magisterke ale pozniej pewnie powrot do biegania, wytrzymalosc i sila rak.
Masz kogos znajomego w policji czy tak Ci sie po prostu ten zawod spodobal i widzisz sie w nim?
Jak na razie stawiam na podobne rzeczy jak Ty Czyli ćwiczę, biegam, chodzę na siłownię - generalnie staram wyrobić sobie coraz lepszą kondycję. Później będę stawiała na wiedzę teoretyczną - na razie kompletuję wszystkie materiały. A co do kolejnych pytań, to nie mam nikogo w policji, bo prostu od zawsze chciałam tam pracować i chyba nie darowałabym sobie gdybym chociaż nie spróbowała . Myślę, jeszcze nad zapisaniem się na kurs przygotowawczy do pracach w służbach mundurowych. Taki kurs składa się z dwóch bloków - teoretyczno-psychologicznego oraz sportowego.
dzasq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 22:36   #365
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez dzasq Pokaż wiadomość
Jak na razie stawiam na podobne rzeczy jak Ty Czyli ćwiczę, biegam, chodzę na siłownię - generalnie staram wyrobić sobie coraz lepszą kondycję. Później będę stawiała na wiedzę teoretyczną - na razie kompletuję wszystkie materiały. A co do kolejnych pytań, to nie mam nikogo w policji, bo prostu od zawsze chciałam tam pracować i chyba nie darowałabym sobie gdybym chociaż nie spróbowała . Myślę, jeszcze nad zapisaniem się na kurs przygotowawczy do pracach w służbach mundurowych. Taki kurs składa się z dwóch bloków - teoretyczno-psychologicznego oraz sportowego.
Oo, nie wiedzialam, ze jest taki kurs. Dzieku za informacje, w wolnej chwili cos o nim poczytam.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 09:01   #366
dzasq
Raczkowanie
 
Avatar dzasq
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa
Wiadomości: 104
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez dzasq Pokaż wiadomość
Jak na razie stawiam na podobne rzeczy jak Ty Czyli ćwiczę, biegam, chodzę na siłownię - generalnie staram wyrobić sobie coraz lepszą kondycję. Później będę stawiała na wiedzę teoretyczną - na razie kompletuję wszystkie materiały. A co do kolejnych pytań, to nie mam nikogo w policji, bo prostu od zawsze chciałam tam pracować i chyba nie darowałabym sobie gdybym chociaż nie spróbowała . Myślę, jeszcze nad zapisaniem się na kurs przygotowawczy do pracach w służbach mundurowych. Taki kurs składa się z dwóch bloków - teoretyczno-psychologicznego oraz sportowego.
Oo, nie wiedzialam, ze jest taki kurs. Dzieku za informacje, w wolnej chwili cos o nim poczytam.
Tak jest To kurs organizowany przez Uczelnię Techniczno-Handlową im. H. Chodkowskiej w Warszawie. Na ich stronie internetowej bez problemu znajdziesz informacje na temat wspomnianego przeze mnie kursu.
Ja jak najbardziej jestem zdecydowana, bo chcę jak najlepiej przygotować się do całej tej procedury rekrutacyjnej do policji.
dzasq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 03:50   #367
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: Praca w Policji

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Ja na dniach niose papiery wiec musze przycisnac sie jeszcze bardziej. Tez boje sie psychologa, jak mnie nie zechca, to i tak obleja. Nie wazne czy odpowiem dobrze czy zle. Wydaje mi sie, ze laskom ciezej sie dostac mimo wszystko. Patrza pewnie na nas bardziej nieprzychylnym okiem niz na facetow
Nie zgodze sie z tym, ze laska jest ciezej. Albo sie nadajesz albo nie, wtedy wypad. Niezaleznie od tego czy jestes facetem czy kobieta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-08, 10:24   #368
Krucz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4
Dot.: Praca w Policji

Ja składałam do policji kilka razy papiery. Najgorsze były testy sprawnościowe. Rozmowa kwalifikacyjna jeszcze jakoś. Myślę, że to zalezy też od szczęścia.
Krucz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 16:03   #369
SummerGlow2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 21
Dot.: Praca w Policji

Akurat swera sprawnościowa to wazna sprawa. Jesli testy wstepne ktoś uważa za najgorsze... Mówiąc wprost, testy przy naborze to bułka z masłem w porównaniu do tego co poźniej czeka na szkoleniu podstawowym Warto się dobrze zastanowić, czy chce się pracować w takiej "firmie" i dobrze to przemyśleć.
SummerGlow2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-07, 15:11   #370
b0c53c3076f29d09b4f25bb9d878bd784c694768_634746f2bb838
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Question Dot.: Praca w Policji

Wiecie może jak wyglądają teraz progi punktowe aby się dostać?
Ja osobiście przygotowuję się z tych testów: https://multiselect-policyjny.pl/
I zastanawiam się jak dużo punktów muszę obecnie uzyskać aby się dostać...
b0c53c3076f29d09b4f25bb9d878bd784c694768_634746f2bb838 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-07 15:11:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.