wojsko a jednostki wojskowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-14, 21:28   #1
gumka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 295

wojsko a jednostki wojskowe


Orientuje sie ktoś jak jest z mozliwoscia zmiany jednostki. Mam na mysli poruczników. Jakie sa szanse na przeniesienie? czy latwiej sie przeniesc z wiekszych miast do mniejszych czy odwrotnie? jak dlugo to trwa? czy lepiej przenosic sie na poczatku sluzby czy po kilku dobrych latach?jak to uargumentować?sa tu jacys zolnierze zainteresowani tematem? badz znacie kogos kto zmieniał?
gumka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 13:00   #2
Rainbow Cake
Raczkowanie
 
Avatar Rainbow Cake
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 43
Dot.: wojsko a jednostki wojskowe

Cytat:
Napisane przez gumka24 Pokaż wiadomość
Orientuje sie ktoś jak jest z mozliwoscia zmiany jednostki. Mam na mysli poruczników. Jakie sa szanse na przeniesienie? czy latwiej sie przeniesc z wiekszych miast do mniejszych czy odwrotnie? jak dlugo to trwa? czy lepiej przenosic sie na poczatku sluzby czy po kilku dobrych latach?jak to uargumentować?sa tu jacys zolnierze zainteresowani tematem? badz znacie kogos kto zmieniał?
Hej Możliwość jest, ale bardzo ciężko się przenieść - trzeba mieć plecy, albo ogromne szczęście. Niektórym udaje się po pierwszym wniosku, niektórzy piszą latami. Lepiej z większych do mniejszych miast. Jak chcesz pogadać, odezwij się na priv
Rainbow Cake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 21:07   #3
milka1192
Owca
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Żagań
Wiadomości: 21
Dot.: wojsko a jednostki wojskowe

Cytat:
Napisane przez Rainbow Cake Pokaż wiadomość
Hej Możliwość jest, ale bardzo ciężko się przenieść - trzeba mieć plecy, albo ogromne szczęście. Niektórym udaje się po pierwszym wniosku, niektórzy piszą latami. Lepiej z większych do mniejszych miast. Jak chcesz pogadać, odezwij się na priv
Tu się niestety muszę zgodzić, chociaż nie zawsze jest to regułą. Jak się starasz i masz ogarniętych przełożonych to może nie być tak źle. Drugą sprawą jest to, że jest bardzo mało stanowisk dla poruczników. Najlepiej jest zajrzeć na WKU i zapytać, może coś się uda
milka1192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 21:25   #4
Korzunka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 28
Dot.: wojsko a jednostki wojskowe

dokładnie tak jak piszą przedmówcy. Nie jest to łatwa sprawa i często zależna jest od wakatu w jednostce, do której chcesz się przenieść albo od stanu osobowego w obecnej jednostce.
Teraz nawet nie zwracają uwagi na rodzinę mieszkającą na drugim końcu Polski- masz przydział i robisz.
Korzunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 12:06   #5
Adrianna919
Przyczajenie
 
Avatar Adrianna919
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 20
Dot.: wojsko a jednostki wojskowe

Z tego co wiem, to w tym względzie jest niesłychanie trudno. Oczywiście wszystko zależy od jednostki z której się wychodzi i do której się chce przyjść, ale blokuą transfery jak mogą. Na jakieś zadupie do może prędzej, ale już do dużego miasta to masakrycznie trudno. Znajomy się starał parę lat i sobie odpuścił. No, to w końcu takie uroki w WP
Adrianna919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-17, 15:36   #6
AgaPrzerwa
Raczkowanie
 
Avatar AgaPrzerwa
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dęblin
Wiadomości: 67
Dot.: wojsko a jednostki wojskowe

Najlepiej jest znaleźć następcę na stanowisko w zajmowanej jednostce. Wtedy wniosek o przeniesienie przychylniej jest rozpatrywany.
__________________
Takie tam sobie pisanie https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=19456
AgaPrzerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 08:05   #7
pedziwiatrka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9
Dot.: wojsko a jednostki wojskowe

Cześć Dziewczyny! Też jestem Żoną Żołnierza zawodowego. Postanowiłam stworzyć dla nas miejsce w sieci i założyłam stronę www.zonazolnierza.pl . Tam zdradzam tajniki naszego życia, ale też dzielę się tego, czego musiałam nauczyć się sama. Będzie o finansach w wojsku, praktyczne porady mieszkaniowe, dotyczące pracy. Śleździe, aby być na bieżąco również facebook www.facebook.pl/zonazolnierza .
pedziwiatrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-08 08:05:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.