Nocleg dla wszystkich gości ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-14, 12:41   #31
wilpane
Przyczajenie
 
Avatar wilpane
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 11
Dot.: Nocleg dla wszystkich gości ?

Ja tylko miałam dla tych gości którzy przyjechali z daleka, dla innych mieliśmy wynajetych dwóch kierowców i odwozili do domow
wilpane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 13:53   #32
pepuszka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 14
Dot.: Nocleg dla wszystkich gości ?

Ja akurat zapewniałam wszystkim gościom, ale to było małe wesele, a raczej przyjecie na 40 osób
pepuszka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 17:35   #33
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Nocleg dla wszystkich gości ?

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-12 o 20:01
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 10:16   #34
makala26
Przyczajenie
 
Avatar makala26
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 10
Dot.: Nocleg dla wszystkich gości ?

To chyba powiniście zapewnić gościom nocleg bo 300 km to jednak dużo
makala26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 06:57   #35
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Nocleg dla wszystkich gości ?

Z perspektywy gościa:
niedługo mamy wesele - mamy na nie 600 km, więc logiczne że nie wrócimy sobie do domu autem czy taxi. Na zaproszeniu jest informacja, że możemy sobie wykupić nocleg - koszt 200 zł. Dla mnie słabo.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-25, 12:29   #36
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Nocleg dla wszystkich gości ?

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Z perspektywy gościa:
niedługo mamy wesele - mamy na nie 600 km, więc logiczne że nie wrócimy sobie do domu autem czy taxi. Na zaproszeniu jest informacja, że możemy sobie wykupić nocleg - koszt 200 zł. Dla mnie słabo.
Według mnie też. Goście się stroją, kombinują z prezentami, przejeżdżają kilkaset kilometrów, nieraz biorą wolne w pracy, organizują opiekę dla dzieci/psa/krów i jeszcze mają bulić na nocleg... 200zł na prezent, 200zł na nocleg, do tego dojazd, kreacja, ewentualne straty w pracy... W ten sposób gość za jedną noc zabawy, na którą był zaproszony, wydaje znacznie więcej niż organizator za jedną osobę.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 08:36   #37
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Nocleg dla wszystkich gości ?

Cześć dziewczyny a uważacie, że noclegi powinny być koniecznie w pokojach 2-os? Co jeśli w okolicy są domy, które wynajmują pokoje 3-4osobowe? Spotkałam się już z opinią, że to może być niekomfortowe.. dla mnie trochę przesada. Przecież to nie ma być noc all inclusive, tylko miejsce do przespania się w normalnych warunkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-01, 08:46   #38
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Nocleg dla wszystkich gości ?

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny a uważacie, że noclegi powinny być koniecznie w pokojach 2-os? Co jeśli w okolicy są domy, które wynajmują pokoje 3-4osobowe? Spotkałam się już z opinią, że to może być niekomfortowe.. dla mnie trochę przesada. Przecież to nie ma być noc all inclusive, tylko miejsce do przespania się w normalnych warunkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jakbym miała trafić do 3-4 osobowego pokoju z koleżankami, to nie miałabym nic przeciwko. Ale gdybyśmy mieli mieć pokój z inną parą, to czułabym się niekomfortowo. Tu nie chodzi o to, że wymagam super hotelu i świetnych warunków, tylko po prostu nie chciałabym pokazywać się przy innym facecie w piżamie i bez stanika.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 12:28   #39
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Nocleg dla wszystkich gości ?

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny a uważacie, że noclegi powinny być koniecznie w pokojach 2-os? Co jeśli w okolicy są domy, które wynajmują pokoje 3-4osobowe? Spotkałam się już z opinią, że to może być niekomfortowe.. dla mnie trochę przesada. Przecież to nie ma być noc all inclusive, tylko miejsce do przespania się w normalnych warunkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zależy. Umieszczenie w jednym domku dwóch par, które się znają, jest spoko. Podobnie członków rodzin, którzy się znają. Ale 4 zupełnie obcych sobie osób albo dwóch obcych sobie par... no średnio, wszystko zależy od przestrzeni, jak jest rozplanowana.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 08:28   #40
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Nocleg dla wszystkich gości ?

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-12 o 19:54
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 10:35   #41
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Nocleg dla wszystkich gości ?

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-12 o 19:53
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-02, 17:16   #42
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Nocleg dla wszystkich gości ?

Już się wypowiadałam na ten temat, ale napiszę jeszcze raz. Uważam, że jeśli zaprasza się do siebie gości z daleka to należy zapewnić im nocleg, by czuli się dobrze ugoszczeni. I nie ma tu znaczenia czy to wesele, czy urodziny. Logicznym jest, że po całonocnej imprezie nikt nie wsiądzie w samochód i nie pojedzie do domu, zwłaszcza jak impreza jest z alkoholem. Nie wyobrażam sobie powiedzieć komuś bliskiemu żeby przyjechał do mnie świętować ze mną ważne dla mnie wydarzenie, no ale nocleg musi załatwić sobie sam. Uważam też, że jeden nocleg w zupełności wystarczy. Można przecież wyjechać rano tak żeby na spokojnie zdążyć. Lepiej też w związku z tym planować ślub na 15-16. Osobiście gdybym dostała zaproszenie na wesele gdzie sama musiałabym zapłacić za hotel to bym odmówiła. Nie uważam, że to jest aż taka super atrakcja żebym w jedną noc wywalała tyle kasy.

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny a uważacie, że noclegi powinny być koniecznie w pokojach 2-os? Co jeśli w okolicy są domy, które wynajmują pokoje 3-4osobowe? Spotkałam się już z opinią, że to może być niekomfortowe.. dla mnie trochę przesada. Przecież to nie ma być noc all inclusive, tylko miejsce do przespania się w normalnych warunkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też uważam, że to niekomfortowe. Ciężko raczej znaleźć 4 osoby, które będą się dobrze czuły podczas wspólnego spania. To dość intymna czynność. Idąc z chłopakiem mogłabym spać ze znajomą parą lub kuzynostwem, które dobrze znamy, ale nie chciałabym spać np. z moimi rodzicami bo dla rodziców i chłopaka byłoby to krępujące. Nie mówiąc już o tym, że miałabym spać z jakimiś wujkami i ciotkami. Oczywiście, że to nie wczasy all inclusive, ale też przez przesady. Każdy też kończy imprezę o innej godzinie i jedni by spali, a drudzy przyszliby pijani i robili hałas.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 21:59   #43
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Nocleg dla wszystkich gości ?

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Też uważam, że to niekomfortowe. Ciężko raczej znaleźć 4 osoby, które będą się dobrze czuły podczas wspólnego spania. To dość intymna czynność. Idąc z chłopakiem mogłabym spać ze znajomą parą lub kuzynostwem, które dobrze znamy, ale nie chciałabym spać np. z moimi rodzicami bo dla rodziców i chłopaka byłoby to krępujące. Nie mówiąc już o tym, że miałabym spać z jakimiś wujkami i ciotkami. Oczywiście, że to nie wczasy all inclusive, ale też przez przesady. Każdy też kończy imprezę o innej godzinie i jedni by spali, a drudzy przyszliby pijani i robili hałas.
Dokładnie. Ja ostatnio spałam w 4osobowym pokoju, ale właśnie z osobami, które bardzo dobrze znam i z którymi już nie raz spałam w pokoju. Po prostu młodzi fajnie porozdzielali pokoje tak, że każdy czuł się w miarę komfortowo. No i były pokoje 2osobowe przeznaczone zapewne dla tych, co nie mieli takich dobrych kompanów do spania.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-02 22:59:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.