Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-24, 21:45   #31
Mozej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Powiedzcie mi jak to jest z pytaniem odnośnie używek w kwestionariuszu... warto się przyznać do popalania marihuany w LO? może paść takie pytanie na wariografie? ktoś z Was przyznał się, a mimo to został bierze udział w rekrutacji?
Mozej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 21:48   #32
papatya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 95
GG do papatya
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

hej no dzisija nas bylo tylko 2 osoby ja i kolega--tylko my 2 sie dostalismy..a ta reszta co jedzie na szkolenie--nie wiem nie znam ich!!!dam znac jak sie dowiem--jasne szlaki bedziemy wam przecierac!!!oby szybko i waqsze szkolenie bylo!!!!!!!!!!!!!!do milego zobaczenia!!!
papatya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 10:49   #33
frosti75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: NOSG
Wiadomości: 79
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

EdaF,

u mnie tak jak u radiatora idziemy tym samym rzutem, tez cisza po wario ( 3 tyg. ), i czekamy co dalej. Ja podtrzymuje zdanie ze w niedlugim czasie powinno nastapic przyspieszenie dla wszystkich i nabor bedzie wczesniej niz w grudniu moze nawet 2 razy w tym roku, ale to nie sa informacje z "gory" to tylko moje przeczucie subiektywne aczkolwiek na podstawie roznych obserwacji. Juz teraz widac ze skoro przyjeli 30 osob tylko z jednego oddzialu to juz to idzie nazwijmy to "niestandardowym" trybem, co pewnie oznacza ze rozne ilosci osob beda przyjmowane w roznych oddzialach i byc moze w roznych terminach choc z drugiej strony to dziwne bo kursy nie moga sie mijac i powinny isc rownolegle dla wiekszej ilosci osob, co zazwyczaj oznacza ze wszystkich oddzialow. No nic zobaczymy co sie bedzie dzialo...

Mozej

Ten problem o ktory pytasz, to podejrzewam ma jakies 80% kandydatow, tego typu pytanie padalo wielokrotnie na tym forum i zazwyczaj wszyscy radza zeby wpisywac i nic nie ukrywac,chyba ze jestes nalogowcem to znaczy ze masz problem i to wowczas pewnie jest problem... Pisz zgodnie z prawda nie ma ludzi idelanych, wario to zapewne wychwyci...Pamietaj ze te kwestie zapewne beda sie przewijac czesciej bo na poczatek kewstionariusz, potem moga o tym mowic na rozmowie kawalifikacyjnej , napewno bedzie to na testach psychologicznych w ABO i na wario.

Reasumujac jesli byly to incydenty to wydaje mi sie ze ok i wpisz, jesli jestes uzalezniony to masz problem... Pamietaj ze moje wypowiedzi sa subiektywne... Choc teraz przy tak duzej ilosci chetnych kto wie czy nie wykorzystaja wszystkiego przeciwko...Decyzja i konsekwencje naleza do Ciebie...

Pozdrawiam
frosti75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 16:16   #34
nowy24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Witam
jestem tu nowy, mam pytanie jak długo czeka się na wario
nowy24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 16:26   #35
frosti75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: NOSG
Wiadomości: 79
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

nowy24

ale w jakim sensie ile sie czeka? ile na termin badania czy ile po badaniu na wynik, sprecyzuj pytanie... Jesli na badanie wario to do momentu ustalenie tego miedzy Twoim oddzialem a KGSG kiedy nadejdzie Twoja kolejka. Roznie to moze byc ja mialem 2 tyg po psycho, a niektorzy czekali 3 miesiece i wiecej ( pewnie dlatego ze tak trafilem ) ...to wiedza tylko Twoje kadry a moze i nawet one nie... Jesli chodzi o wynik badania jast podobnie, mi badajacy powiedzial zeby sie dowiadywac 2/3 tyg po badaniu ale okazuje sie ze trzeba spokojnie czekac na telefon z kadr badz powiastke listowna, o zakonczeniu I etapu i zaproszenie na II, badz podziekowanie za wspołprace, to jest wszystko baaarrddzzooo elastyczne terminy wlasnie tez. Cierpliwosci...
frosti75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 17:02   #36
nowy24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

dzieki Frosti75 za wyczerpującą odpowiedź
pozdro
nowy24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 09:39   #37
EdaF
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 373
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

U kochani a co tutaj tak puściutko ? Żadnych nowych wieści ? Oj
Może weterani się odezwą
__________________
Kiedy coś uparcie gaśnie - zaufaj iskierce nadziei
EdaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 11:45   #38
Zimcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: MOSG
Wiadomości: 57
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

hej, tak właściwie to ja nie rozumiem juz jak wygląda zakończenie etapu rekrutacyjnego i wcielenie do szkółki, wydawało mi się że szkolenie odbywa się dla wszystkich kandydatów z całej polski w jednym czasie, ale wygląda na to że tak nie jest?! myślalam że dlatego czas rekrutacji tak długo trwa bo trzeba przeegzaminować wszystkich kandydatów żeby ich potem w jednym czasie zaprosić na szkolenie... niech mi ktoś kompetentny i poinformowany wytłumaczy ten zawiły, enigmatyczny proces
__________________
... co obchodzi Cię jak korzystam z szaleństwa,
bez czy w pasach bezpieczeństwa,
obojętnie tak czy siak...
Zimcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 11:59   #39
trident
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Blue Corner
Wiadomości: 67
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mozej Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi jak to jest z pytaniem odnośnie używek w kwestionariuszu... warto się przyznać do popalania marihuany w LO? może paść takie pytanie na wariografie? ktoś z Was przyznał się, a mimo to został bierze udział w rekrutacji?
Jak napisał mój poprzednik, jeśli te zdarzenia miały charakter incydentalny to nie masz sie czym martwic i możesz smiało sie przyznać, przynajmniej zdasz wario , ale jeśli masz nałóg to problem jest raczej nie do przejścia. Nikogo za błędy zyciowe nie dyskwalifikują, musisz sie tylko rozsądnie z tego rozliczyć. Ja się przyznałem, że kilka razy zapaliłem gandzie na studiach i że to kicha była, przyznałem sie tez do tego, że prowadziłem samochód po pijaku w szczególnych okolicznościach i po złożeniu wyjasnień było ok, rekruter stwierdził że moja opinia nie jest nieposzlakowana, ale przydam się w SG i po 1,5 roku dostałem kwit, że pozytywnie przeszedłem rekrutacje, tak więc lepiej dobrze się rozliczyć niż cudownie kręcić

Edytowane przez trident
Czas edycji: 2010-03-26 o 12:13
trident jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 12:04   #40
Olcia2009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: PoOSG
Wiadomości: 204
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Zimcia Pokaż wiadomość
hej, tak właściwie to ja nie rozumiem juz jak wygląda zakończenie etapu rekrutacyjnego i wcielenie do szkółki, wydawało mi się że szkolenie odbywa się dla wszystkich kandydatów z całej polski w jednym czasie, ale wygląda na to że tak nie jest?! myślalam że dlatego czas rekrutacji tak długo trwa bo trzeba przeegzaminować wszystkich kandydatów żeby ich potem w jednym czasie zaprosić na szkolenie... niech mi ktoś kompetentny i poinformowany wytłumaczy ten zawiły, enigmatyczny proces
"Kompetentny i poinformowany"? Takie narzuciłaś kryteria, że chyba nikogo takiego nie znajdziesz
Olcia2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 12:12   #41
trident
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Blue Corner
Wiadomości: 67
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Kompetentny i poinformowany - Komendant Główny SG? Można spróbować, hehe, bo w kadrach próżno szukać
trident jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 18:50   #42
Mozej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 21
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez trident Pokaż wiadomość
Jak napisał mój poprzednik, jeśli te zdarzenia miały charakter incydentalny to nie masz sie czym martwic i możesz smiało sie przyznać, przynajmniej zdasz wario , ale jeśli masz nałóg to problem jest raczej nie do przejścia. Nikogo za błędy zyciowe nie dyskwalifikują, musisz sie tylko rozsądnie z tego rozliczyć. Ja się przyznałem, że kilka razy zapaliłem gandzie na studiach i że to kicha była, przyznałem sie tez do tego, że prowadziłem samochód po pijaku w szczególnych okolicznościach i po złożeniu wyjasnień było ok, rekruter stwierdził że moja opinia nie jest nieposzlakowana, ale przydam się w SG i po 1,5 roku dostałem kwit, że pozytywnie przeszedłem rekrutacje, tak więc lepiej dobrze się rozliczyć niż cudownie kręcić
Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź Dokładnie to chciałem wiedzieć. Zatem spokojnie mogę się rozliczyć z błędów młodości wiedząc, że jednocześnie to mnie nie dyskwalifikuje. Dla uściślenia dodam, że było to jedynie młodzieńcze próbowanie owoców zakazanych, czyli historia sprzed co najmniej 5 lat
Czym prędzej zatem kończę kwestionariusz i... czekam spokojnie na rozwój wydarzeń
Mozej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 21:04   #43
frosti75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: NOSG
Wiadomości: 79
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Mozej,

Ja Cie tu nie namawiam do klamania w kwestionariuszu, nie zrozum mnie zle, ale pamietaj ze trident byl przyjmowany jesli dobrze rozumiem ( domyslam sie ) w okresie... nazwijmy to mniejszego "cisnienia" stawianego kandydatom ze wzgledu na ilosc przyjec, ilosc chetnych itd, obecnym czasie jest troszke inaczej ( jest bardzo duzo chetnych ), dlatego zwroc uwage na to co napisalem na koncu swojego wywodu poprzedniego w tym temacie. Glownie chodzi mi o to ze gdyby cos poszlo nie tak czego oczywiscie Ci nie zycze zebys nie obarczyl nas odpowiedzialnoscia ze zasugerowalismy Ci sie przyznac do tego czy owego, zasada jest ze powinno sie pisac prawde, bo wario to wychwyci na pozniejszym etapie a kilka skrętow kiedys tam dla sprobowania to chyba nie koniec swiata, ale z opinii ktore pojawialy sie juz tu na forum zaczyna wynikac ze kandydaci zostaja juz odrzucani na podstawie samych zlozonych dokumentow, bez szczegolnych powodow, wiec to roznie moze byc, miej tego swiadomosc... i oby bylo ok.

trident,

uzyles pojecia nieposzlakowana opinia, owszem jest to jeden z warunkow formalnych przyjec do sluzby, aczkolwiek jest to pojecie bardzo trudne do "sztywnego" zdefiniowania a tym bardziej do oceny jesli nie ma ewidentnych przeslanek przeciwko kandydatowi, chodzi mi glownie o charakter jak i ciezar przewinienia etyczno-moralnego. Uwazam ze to pojecie to akurat jest "bramka" dla kard w danej formacji/jednostce. ( Informacyjnie tylko ) odsylam do fachowej oceny prawnej KGP... http://lex.pl/czasopisma/bpkgp/nieposzlak.html

Zimcia,

Ja ani kompetentny ani poinformowany ale z obserwacji z lat ubieglych w stosunku do osob przyjmowanych do tej formacji wlasnie tego typu system obowiazywal, zbieralo sie kandydatow przeegzaminowalo ich, skumulowalo odpowiednia ilosc "opracowanych" osob, i w momencie kiedy pojawialy sie etaty, z calej Polski ludzie byli przyjmowani i jechali na szkolke. Ale jak sie juz zorienotowalas w ostatnim czasie cos sie zmienilo i 30 osob ( tylko ) z Nadodrzanskiego zostalo przyjetych i jada na szkolke. Wiec tak jak napisal trident... najpewniej wiedze na ten temat maja Komendant Glowny i "gora" osrodkow szkolenia, bo rozplanowanie jakies musza miec... Ale tego sie nie dowiemy...mozemy tylko sie domyslac, obserwowac co sie dzieje jak rowniesz czekac na nasz czas.... Pozdrawiam
frosti75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 22:32   #44
trident
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Blue Corner
Wiadomości: 67
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Mozej, każdy ma swoje powody żeby coś powiedzieć lub nie, być może jak coś zataisz to nie dostaniesz takiego pytania na wario i sie Tobie upiecze, a być może o czymś powiesz za wczasu i Cie odwalą, decyzja należy do Ciebie, jak napisał Frosti, teraz jest większe ciśnienie, wiec różnie może być, ja np. przyznałem się do wszystkiego bo założyłem sobie że jak mnie odwalą na początku to będe miał z głowy, a strasznie bym się wkurzył jeśli np. odwaliliby mnie na wario 6 czy 8 miesięcy poźniej tylko dlatego, że sie nie przyznałem wcześniej, po prostu chciałem sobie zaoszczędzić czasu, pieniędzy i fatygi, ale na szczęście tak sie nie stało, szybko sprostuje mój wybryk jazdy po pijaku (abyś miał jakiś punkt odniesienia), raz mi sie zdarzyło i policja mnie nie zatrzymała, więc w świetle prawa jestem czysty, ale też nie jechałem po kolejną flaszke tylko na ratunek, miałem dzień wolny i mialem prawo sobie chlapnąć, mam za soba wiele lat służby w morskiej jednostce ratunkowej (jestem tez odznaczony za narażenie życia na akcji), więc potraktowali mnie ulgowo w temacie i mógłbym te wyjasnienia zlożyć na wario, tak więc pamiętaj kolego, że każdy przypadek jest ropatrywany bardzo indywidualnie, musisz sam ocenić co warto powiedziec, a co nie i potem ewntualnie ponieść tego konsekwencje

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Frosti, z tym "nieposzlakowana" to faktycznie jest to niezłe pole do interpretacji, ale też o to chodzi, żeby wszystkich nie wrzucać do jednego wora
trident jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 22:40   #45
Zimcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: MOSG
Wiadomości: 57
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

hehe widze ze wszyscy wzieli sobie do serca tę "kompetencje" :P - taki żarcik słowny ;P
__________________
... co obchodzi Cię jak korzystam z szaleństwa,
bez czy w pasach bezpieczeństwa,
obojętnie tak czy siak...
Zimcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 12:53   #46
Narzecz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 76
GG do Narzecz
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

A takie pytanie...co oni rozumieją przez pojęcie kontakt z narkotykami ? bo jeśli widziałem i przebywałem z ludźmi którzy jarają zielone to co ? teoretycznie kontakt był ?? bo jak krótko zapytaja na wario o kontakt to co powiedzieć ?? ;P
Narzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 14:05   #47
zamer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 60
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Zdaje się, że już niedługo część osób może spotkać miła niepodzianka.
zamer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 15:57   #48
dziadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: granica zewnętrzna
Wiadomości: 210
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez zamer Pokaż wiadomość
Zdaje się, że już niedługo część osób może spotkać miła niepodzianka.
O czyżby kolega miał jakieś informacje? czy tylko tak dla ożywienia forum???
__________________
Lepiej to już było.
dziadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 16:14   #49
Zimcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: MOSG
Wiadomości: 57
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Narzecz Pokaż wiadomość
A takie pytanie...co oni rozumieją przez pojęcie kontakt z narkotykami ? bo jeśli widziałem i przebywałem z ludźmi którzy jarają zielone to co ? teoretycznie kontakt był ?? bo jak krótko zapytaja na wario o kontakt to co powiedzieć ?? ;P
wydaję mi się że chodzi tu o bezpośredni kontakt z narkotykami czyli czy brałes, handlowałeś itp
__________________
... co obchodzi Cię jak korzystam z szaleństwa,
bez czy w pasach bezpieczeństwa,
obojętnie tak czy siak...
Zimcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 16:19   #50
zamer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 60
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez dziadzia Pokaż wiadomość
O czyżby kolega miał jakieś informacje? czy tylko tak dla ożywienia forum???
Powiedzmy, że mam przeczucie. Dobrze się składa, że zastałem Cię na forum. Może orientujesz się, czy PoOSG może jechać na szkolenie do Koszalina? Czy może takich udziwnień się Podlasianom nie funduje i zawsze dostają szkolenie bliżej domu (tj.Kętrzyn)? Już mnie to od paru dni gryzie.
zamer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 16:27   #51
dziadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: granica zewnętrzna
Wiadomości: 210
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez zamer Pokaż wiadomość
Powiedzmy, że mam przeczucie. Dobrze się składa, że zastałem Cię na forum. Może orientujesz się, czy PoOSG może jechać na szkolenie do Koszalina? Czy może takich udziwnień się Podlasianom nie funduje i zawsze dostają szkolenie bliżej domu (tj.Kętrzyn)? Już mnie to od paru dni gryzie.
Może jechać do Koszalina, swego czasu chłopaki jeździli nawet do Cieszyna Muszę przyznać, że Twój poprzedni post i obecne pytanie o Koszalin dziwnie mnie zaintrygowały, może uchylisz rąbka tajemnicy?
__________________
Lepiej to już było.

Edytowane przez dziadzia
Czas edycji: 2010-03-27 o 16:33
dziadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 16:53   #52
zamer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 60
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Nie ma żadnej tajemnicy. Już raz tutaj przyszli funkcjonariusze ładnie wszystko podliczyli, kiedy zwolnią się miejsca w Koszalinie i Kętrzynie po obecnym kursie i na kiedy mamy przygotowywać się do wyjazdu, a wczoraj doszły mnie słuchy, że coś tam już drgnęło i myślę, że nie będziemy długo czekać, żeby przekonać się, czy to prawda.
zamer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 16:58   #53
dziadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: granica zewnętrzna
Wiadomości: 210
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez zamer Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej tajemnicy. Już raz tutaj przyszli funkcjonariusze ładnie wszystko podliczyli, kiedy zwolnią się miejsca w Koszalinie i Kętrzynie po obecnym kursie i na kiedy mamy przygotowywać się do wyjazdu, a wczoraj doszły mnie słuchy, że coś tam już drgnęło i myślę, że nie będziemy długo czekać, żeby przekonać się, czy to prawda.
W takim razie pozostaje mi tylko życzyć powodzenia i oby Kętrzyn nie Koszalin
__________________
Lepiej to już było.
dziadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 21:34   #54
Dzieciol
Moderator
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: MOSG
Wiadomości: 386
GG do Dzieciol
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Nawet tak nie kracz dziadzia, 540km mam do Kętrzyna
__________________
Ponad 20 miesięcy i 7000km przejechane, by dostać się do SG... To jeszcze nie koniec ...

Dzieciol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 21:40   #55
dziadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: granica zewnętrzna
Wiadomości: 210
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dzieciol Pokaż wiadomość
Nawet tak nie kracz dziadzia, 540km mam do Kętrzyna
To było dla tych z podlaskiego, którzy do Koszalina mają jeszcze dalej A powodzenia oczywiście wszystkim
__________________
Lepiej to już było.

Edytowane przez dziadzia
Czas edycji: 2010-03-27 o 21:42
dziadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 21:43   #56
Dzieciol
Moderator
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: MOSG
Wiadomości: 386
GG do Dzieciol
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

ee tam, na to samo wychodzi, ja z dolnośląskiego ;] Albo ja albo oni, takie nasze życie niesprawiedliwe No chyba, że rozbiją na dwa ośrodki, ale to zbyt daleko idące dywagacje jak na razie.
Tak naprawdę nawet jak mnie rzucą do Kentucky to będę happy
__________________
Ponad 20 miesięcy i 7000km przejechane, by dostać się do SG... To jeszcze nie koniec ...

Dzieciol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 22:02   #57
BAzyl2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: MOSG
Wiadomości: 19
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

nieważne gdzie byle szybko a tobie Dzieciol kiedy ci przepadają wariograf i psycholog?? niewiesz jak to w MOSG jest jak przepadają??
BAzyl2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 22:04   #58
dziadzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: granica zewnętrzna
Wiadomości: 210
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

Cytat:
Napisane przez Dzieciol Pokaż wiadomość
ee tam, na to samo wychodzi, ja z dolnośląskiego ;] Albo ja albo oni, takie nasze życie niesprawiedliwe No chyba, że rozbiją na dwa ośrodki, ale to zbyt daleko idące dywagacje jak na razie.
Tak naprawdę nawet jak mnie rzucą do Kentucky to będę happy
Tym z podlaskiego jest wiele bliżej do Kętrzyna niż do Koszalina dlatego im tego życzę, ale myślę że jak ich rzucą do Koszalina to też będą happy Możliwość rozbicia na dwa ośrodki zawsze istnieje a i cała dyskusja rozpoczęła się od tego, że Zamer zapytał mnie czy podlaski mogą wysłać do Koszalina, czy raczej do Kętrzyna dlatego życzyłem mu tego drugiego nie wykluczając pierwszego
__________________
Lepiej to już było.
dziadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 23:29   #59
pio77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 58
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

jak to dobrze ze ja juz ten cyrk i tą nerwówke mam za sobą.pozdro
pio77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 08:05   #60
papatya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 95
GG do papatya
Dot.: Straż graniczna - przykładowe testy poszukuje, cz. 2

hej wszystkim ja dzisiaj jade do koszalina-!!!bede sie odzywala w miare mozliwosci!!!zycze wszystkim powodzenia!!!misia??odezw ij sie--macckey!!!czekam na wiadomosci.papappa
papatya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-24 15:54:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.