Wojsko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-01, 17:34   #1
Nikola12435
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3

Wojsko


czesc , moj chłopak poszedł dzis do wojska .. strasznie mi z tego powodu smutno i zle ale cóz jego decyzja i zobaczymy jak bedzie dalej . przychodze zas z takim pytaniem , a w zasadzie dwoma pytaniami , jak sie ubrac i czy mozna cos kupic swojemu chłopakowi czy pozwola mu totam zostawic jak mozna to co najlepiej kupic ?
Nikola12435 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 18:28   #2
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wojsko

Cytat:
Napisane przez Nikola12435 Pokaż wiadomość
czesc , moj chłopak poszedł dzis do wojska .. strasznie mi z tego powodu smutno i zle ale cóz jego decyzja i zobaczymy jak bedzie dalej . przychodze zas z takim pytaniem , a w zasadzie dwoma pytaniami , jak sie ubrac i czy mozna cos kupic swojemu chłopakowi czy pozwola mu totam zostawic jak mozna to co najlepiej kupic ?
Chyba nie rozumiem pytania Kto ma się jak ubrać i z jakiej okazji?
A jeśli chodzi o prezenty dla chłopaka, to chyba sama powinnaś wiedzieć z czego by się ucieszył.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 20:31   #3
Nikola12435
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: Wojsko

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;52614245]Chyba nie rozumiem pytania Kto ma się jak ubrać i z jakiej okazji?
A jeśli chodzi o prezenty dla chłopaka, to chyba sama powinnaś wiedzieć z czego by się ucieszył.[/QUOTE]

o jejku dokładnie nie sprecyzowałam na przysiege wojskowa
Nikola12435 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 12:03   #4
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wojsko

ojejku, bo każdy się domyśli jak nie napiszesz połowy myśli, nie?
ubierz się elegancko.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 12:30   #5
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Wojsko

Cytat:
Napisane przez Nikola12435 Pokaż wiadomość
czesc , moj chłopak poszedł dzis do wojska .. strasznie mi z tego powodu smutno i zle ale cóz jego decyzja i zobaczymy jak bedzie dalej . przychodze zas z takim pytaniem , a w zasadzie dwoma pytaniami , jak sie ubrac i czy mozna cos kupic swojemu chłopakowi czy pozwola mu totam zostawic jak mozna to co najlepiej kupic ?

1. Ubierz sie dosc elegancko, ale bez przesady. NIkt na przysiege nie idzie odwalony jak na mature czy studniowke. Jakas elegancka sukienka styknie byle nie bardzo formalna czy balowa.
Ja po burzy mozgów poszlam w ciemnych dżinsach, jasnej marynarce i koszuli w kwiatki i cieszylam sie ze nie wyskoczylam jednak w mega eleganckim stroju bo ludzie byli poubierani naprawde roznie, ale nie bylo ani jednej osoby w bialej bluzce czy garniaku pamietaj że w tym tlumie oglądającym przysięgę jest też tłum gapiów i oni wcale nie są odstawieni.

2. Ja w sumie nic swojemu byłemu nie kupowałam na przysiege. Niektórzy dają jakieś drobiazgi, niektórzy machną się na coś droższego typu zegarek. To już zależy od ciebie.

Dlaczego mieliby mu nie pozwolić?
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 20:25   #6
Nikola12435
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: Wojsko

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
1. Ubierz sie dosc elegancko, ale bez przesady. NIkt na przysiege nie idzie odwalony jak na mature czy studniowke. Jakas elegancka sukienka styknie byle nie bardzo formalna czy balowa.
Ja po burzy mozgów poszlam w ciemnych dżinsach, jasnej marynarce i koszuli w kwiatki i cieszylam sie ze nie wyskoczylam jednak w mega eleganckim stroju bo ludzie byli poubierani naprawde roznie, ale nie bylo ani jednej osoby w bialej bluzce czy garniaku pamietaj że w tym tlumie oglądającym przysięgę jest też tłum gapiów i oni wcale nie są odstawieni.

2. Ja w sumie nic swojemu byłemu nie kupowałam na przysiege. Niektórzy dają jakieś drobiazgi, niektórzy machną się na coś droższego typu zegarek. To już zależy od ciebie.

Dlaczego mieliby mu nie pozwolić?

nie wiem dlatego pytam . wydaje mi sie ze założę czarne badz niebieskie spodnie i jakas koszule do tego marynarka jak Ty.bedzie wporzadku , na swieta moj chłopak wraca na stałe już także nie wiem czy kupowac cos moze juz jak wroci kupić mu cos droższego ?
Nikola12435 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 06:02   #7
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Wojsko

Miałam dwóch braci w wojsku, a że była zima, ubieraliśmy się ciepło. Kiedy Ty chcesz się tak ubrać, na przysiegę? Chyba na prognozie pogody się znasz?Kiedyś kupowało sie flaszkę, nie wiem, jak teraz...
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 21:10   #8
milka1192
Owca
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Żagań
Wiadomości: 21
Dot.: Wojsko

Ja tam na przysięgę nie dostałam nic, moi rodzice byli elegancko ubrani, ponieważ składałam przysięgę na sztandar, więc byli wywoływani przed cały ten tłum ze szpilek raczej zrezygnuj, plac apelowy to przeważnie pobojowisko, więc można stracić zęby
milka1192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-08, 08:06   #9
pedziwiatrka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9
Dot.: Wojsko

Cześć Dziewczyny! Też jestem Żoną Żołnierza zawodowego. Postanowiłam stworzyć dla nas miejsce w sieci i założyłam stronę www.zonazolnierza.pl . Tam zdradzam tajniki naszego życia, ale też dzielę się tego, czego musiałam nauczyć się sama. Będzie o finansach w wojsku, praktyczne porady mieszkaniowe, dotyczące pracy. Śleździe, aby być na bieżąco również facebook www.facebook.pl/zonazolnierza .
pedziwiatrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-08 08:06:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.