Ścieżka kariery w policji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-14, 18:08   #1
pannanikita
Raczkowanie
 
Avatar pannanikita
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 71
Lightbulb

Ścieżka kariery w policji


Witam Was moje Drogie Panie Mogłabym się podłączyć do innego wątku, ale z tego co przejrzałam, wszystkie są o tym, jak dostać się do policji, a mnie interesuje nieco inna kwestia. Otóż mój mąż właśnie został przyjęty do "firmy" i obecnie przebywa w szkole policyjnej. Chciałabym dowiedzieć się, czy wiecie może jak dokładnie wygląda praca po szkoleniu? Wiem, że najpierw trzeba przejść adaptację, ale czy potem również mój mąż będzie musiał chodzić z przysłowiową "pałą"? Niezbyt podoba mi się ten rodzaj pracy, boję się, ze trafi na jakieś gbura, który jedyne co będzie robił to pokazywał mu laski Dodam, że mąż w tym roku otrzymał tytuł magistra i nie chciałby w przyszłości pracować w wydziale prewencji. Bardzo proszę o poważne komentarze Buziaki
pannanikita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 09:14   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Ścieżka kariery w policji

Cytat:
Napisane przez pannanikita Pokaż wiadomość
Witam Was moje Drogie Panie Mogłabym się podłączyć do innego wątku, ale z tego co przejrzałam, wszystkie są o tym, jak dostać się do policji, a mnie interesuje nieco inna kwestia. Otóż mój mąż właśnie został przyjęty do "firmy" i obecnie przebywa w szkole policyjnej. Chciałabym dowiedzieć się, czy wiecie może jak dokładnie wygląda praca po szkoleniu? Wiem, że najpierw trzeba przejść adaptację, ale czy potem również mój mąż będzie musiał chodzić z przysłowiową "pałą"? Niezbyt podoba mi się ten rodzaj pracy, boję się, ze trafi na jakieś gbura, który jedyne co będzie robił to pokazywał mu laski Dodam, że mąż w tym roku otrzymał tytuł magistra i nie chciałby w przyszłości pracować w wydziale prewencji. Bardzo proszę o poważne komentarze Buziaki
że co?
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 09:52   #3
pannanikita
Raczkowanie
 
Avatar pannanikita
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 71
Dot.: Ścieżka kariery w policji

Może wyraziłam się niejasno, a może przesadziłam trochę. Niestety, ale często widuję policjantów, którzy chodząc po ulicy tylko uśmiechają się do lasek. Mój mąż zawsze miał spokojne towarzystwo, byli to nasi wspólni znajomi, którym nie było w głowie obczajanie dziewczyn. Boję się, że to środowisko go zmieni a może przesadzam jednak... Pisząc o tym "gburze" miałam na myśli potencjalnego partnera w pracy. Nie chciałam nikogo obrazić, po prostu zgeneralizowałam, bo mam mętlik w głowie

Edytowane przez pannanikita
Czas edycji: 2016-03-17 o 09:53
pannanikita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 10:00   #4
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Ścieżka kariery w policji

Cytat:
Napisane przez pannanikita Pokaż wiadomość
Może wyraziłam się niejasno, a może przesadziłam trochę. Niestety, ale często widuję policjantów, którzy chodząc po ulicy tylko uśmiechają się do lasek. Mój mąż zawsze miał spokojne towarzystwo, byli to nasi wspólni znajomi, którym nie było w głowie obczajanie dziewczyn. Boję się, że to środowisko go zmieni a może przesadzam jednak... Pisząc o tym "gburze" miałam na myśli potencjalnego partnera w pracy. Nie chciałam nikogo obrazić, po prostu zgeneralizowałam, bo mam mętlik w głowie
wybacz ale tu nie chodzi o to czy bedzie czy nie ale o to ze nie masz do niego zaufania
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 10:26   #5
pannanikita
Raczkowanie
 
Avatar pannanikita
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 71
Dot.: Ścieżka kariery w policji

Nie, nie chodzi o zaufanie ufam mu, wiem, ze nic nie zrobi. Chodzi mi bardziej o to, że będzie przebywał w takim środowisku i chcąc nie chcąc będzie słuchał jaka to poszła laska. A wiadomo, że niezbyt bym chciała żeby codziennie tak miała wygladać jego robota :P Nie obrażając nikogo, facet po studiach wyższych, w dodatku po naprawdę renomowanej uczelni, powinien robić coś więcej niż latać z "pałą" po ulicach... Ale on twierdzi, że przez jakiś czas niestety będzie musiał łazić lub jeździć po ulicach. Sam z siebie nie chciałby, zależy mu na tym żeby jak najszybciej zmienić stanowisko, ale mimo wszystko mam pewne obawy...

Edytowane przez pannanikita
Czas edycji: 2016-03-17 o 10:27
pannanikita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 12:15   #6
Pomika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 165
Dot.: Ścieżka kariery w policji

eee ty tak serio? Może zajmij się swoją pracą,albo co. Naprawdę to są twoje powody do zamartwiania się? O____o

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Ja (za chwile) mam mgr inż na prestiżowej uczelnii i siedze sobie na kasie, aż nie znajdę czegoś porządniejszego... I czasem podchodzą przystojni faceci i nie widzę nic złego w tym, że na nich patrzę O__________o
Pomika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 13:10   #7
LittleBabyBlue
Raczkowanie
 
Avatar LittleBabyBlue
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 30
Dot.: Ścieżka kariery w policji

Ty tak na poważnie? Mój też jest aktualnie w szkole, ale ma przyjaciela który pracuje w "Firmie" już dobrych kilka lat, i tak; na poczatku musi odsłużyć swoje, czy to w prewencji czy drogówce- zależy gdzie dostanie przydział (bez względu na wykształcenie). No i przede wszystkim nie jest to w żaden sposób uwłaczające. Jeśli będzie sie sprawował to o przeniesienie może starać sie po roku, ale zasada jest taka,że pierwsze 3 lata to służba przygotowawcza i wcale tego przeniesienia może nie dostać.
LittleBabyBlue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-03, 17:05   #8
pannanikita
Raczkowanie
 
Avatar pannanikita
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 71
Dot.: Ścieżka kariery w policji

Cytat:
Napisane przez LittleBabyBlue Pokaż wiadomość
Ty tak na poważnie? Mój też jest aktualnie w szkole, ale ma przyjaciela który pracuje w "Firmie" już dobrych kilka lat, i tak; na poczatku musi odsłużyć swoje, czy to w prewencji czy drogówce- zależy gdzie dostanie przydział (bez względu na wykształcenie). No i przede wszystkim nie jest to w żaden sposób uwłaczające. Jeśli będzie sie sprawował to o przeniesienie może starać sie po roku, ale zasada jest taka,że pierwsze 3 lata to służba przygotowawcza i wcale tego przeniesienia może nie dostać.
Dziękuję za odpowiedź o to właśnie mi chodziło, po jakim czasie może ewentualnie starać się o przeniesienie. Tak na marginesie- serio tylko mi przeszkadza, że będzie chodził w sumie bez celu z pałką i kolegą latem kiedy wokół tyle lasek? Co innego jazda do pracy, a co innego łażenie po ulicy i obczajanie dziewczyn. Nie mówię, że robiłby to sam z siebie, ale nie wiadomo na jakiego partnera trafi... Nie przeszkadza Ci taka wizja? Tak szczerze
pannanikita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 10:25   #9
Krucz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4
Dot.: Ścieżka kariery w policji

Czy potrzebne sa studia, żeby pracować w policji? Wiem, że niektórzy robię bezpieczeństwo wewnętrzne. Co Wy o tym myślicie? Opłaca się to?
Krucz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 16:55   #10
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Ścieżka kariery w policji

Cytat:
Napisane przez Krucz1 Pokaż wiadomość
Czy potrzebne sa studia, żeby pracować w policji? Wiem, że niektórzy robię bezpieczeństwo wewnętrzne. Co Wy o tym myślicie? Opłaca się to?
zeby sie dostac do policji wystarczy średnie.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-08 16:55:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.