Wada wzroku a praca w policji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-13, 16:26   #1
xostreetdancexo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 12

Wada wzroku a praca w policji


Hej, z tego co czytałam to z wadą wzroku cię nie przyjmują do służb mundurowych. Ale czy jak ktoś ma powiedzmy -0,5 to też odpada?
Ja mam więcej , a w tym wieku już mi się nie poprawi, bo pytałam okulistki. Czy jeśli poddałabym się zabiegowi laserowemu ( tak wiem,droga rzecz) to czy nie będą mieć żadnych przeciwwskazań, bym mogła zacząć służbę?
Uprzedzam, że nie chce pracować w cywilu, praca w służbach mundurowych to jedyna praca, którą chcę wykonywać w życiu.

Edytowane przez xostreetdancexo
Czas edycji: 2016-10-13 o 16:28
xostreetdancexo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-17, 16:20   #2
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 245
Dot.: Wada wzroku a praca w policji

Cytat:
Napisane przez xostreetdancexo Pokaż wiadomość
Hej, z tego co czytałam to z wadą wzroku cię nie przyjmują do służb mundurowych. Ale czy jak ktoś ma powiedzmy -0,5 to też odpada?
Ja mam więcej , a w tym wieku już mi się nie poprawi, bo pytałam okulistki. Czy jeśli poddałabym się zabiegowi laserowemu ( tak wiem,droga rzecz) to czy nie będą mieć żadnych przeciwwskazań, bym mogła zacząć służbę?
Uprzedzam, że nie chce pracować w cywilu, praca w służbach mundurowych to jedyna praca, którą chcę wykonywać w życiu.
Chyba nie czytałaś odpowiedniego rozporządzenia, które o tym mówi.
Masz w nim wszelkie informacje dot. wad wzroku i innych.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 245 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-17 16:20:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.