Dobry fryzjer w Gliwicach - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-01, 02:16   #301
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

_karolkaaaa_ niech siostra idzie do Trendow do Doroty
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 19:36   #302
famme fatale
Przyczajenie
 
Avatar famme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 23
Smile Dot.: dobry i z niespodzianką :-)

Cytat:
Napisane przez Aramintha Pokaż wiadomość
Byłam ostatnio w Forum zorientować się odnośnie tamtejszego salonu fryzjerskiego( nazwy w tej chwili nie pamiętam), ale zbulwersowały mnie ceny. Za samo modelowanie moich włosów (mam długość do ramion) chcieli 90 zł, a za pasemka jeden kolor 270zl!!
Dla porównania ponoć Leszek Czajka bierze w Wawie za modelowanie tylko 80zł. Czy wiecie dlaczego w Forum jest tak drogo? Czy pracują tam jakieś fryzjerskie sławy, a może używają jakiś specjalnych kosmetyków? Czy to tylko taki lans?? Bo nie zauważyłam żeby mieli tam specjalnie dużo klientów? A może któraś z Was tam była?

tez kiedyś tam zawlokłam męża - i za zwykłe podcięcie koncówek zapłacił
50 zeta - rozbój w biały dzien. Mało sie nie przewróciłam z szoku. I żeby jeszcze jakas super fryzura - pani nawet nie potrafiła odtworzyć przedziałka na głowie szanownego męża! Wyszedł z jakimś dziwnie na bok uczesanym kosmykiem - jak jakas pensjonarka. echh brak słów - ODRADZAM WSZYSTKIM - chyba ze ktos ma za dużo kasy do wyrzucenia.

Ja dalej pozostaje wierna Marcelowi - jak ktoś już wcześniej napisał - jakie ma znaczenie że nie skonczył szkoły - talent ma i dobrze wie jak go wykorzystać. Mi wprawdzie nie robi rewolucji na głowie (bo tego nie chce) ale z cięcia moich niesfornych kłaków jestem bardzo zadowolona.
Włoski długo jeszcze po wizycie fajnie sie same układaja - a do tego sama fryzurka jest super - jeszcze nigdy nie czułam sie tak dobrze w swoich włosach.
Dalej więc polecam !!!
__________________
Życie jest zbyt krótkie aby je tracić na rozstrząsanie nic nie ważnych drobnostek, skup sie na tym co dla Ciebie ważne...
famme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 11:31   #303
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: dobry i z niespodzianką :-)

Potrzebuję Waszej rady. Wybieram się do fryzjera i chyba mój wybór padnie na salon Pani Majki. Mam trudne wlosy - falowano-kręcone, bardzo cienkie i delikatne, takie trochę sianowate. Zapuszczałam rok ale ich wygląd mi sie nie podoba i chcę żeby je ktos profesjonalnie obciął. W tym salonie polecacie głównie Panią Majkę i Panią Anię tak? Zatem do której lepiej mam sie wybrać? Z góry dziękuję.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 18:47   #304
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Szczerze to jeszcze tam nie byłam, ale wszystkie dobre opinie jakie słyszałam to były raczej w stronę Pani Majki
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 19:59   #305
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

mysle ze do Majki mozesz spoko sie wybrac
to jedna z nielicznych juz stylistek,ktora wie co robi z wlosami, bo zna zawod od podszewki i to co robi traktuje profesjonalnie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 09:13   #306
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Po ostatnich perypetiach przerzuciłam się na Salon Viva przy ul. Kozielskiej 115. Ciełam się u pani Ani i było fajowo. Niestety Ania wyjechała zagranicę i wczoraj cięła mnie nowa babka.
Jeśli ktoś kiedyś skorzysta, radzę unikać młodej babki, przy kości, krótko obciętej, średniej blondynki z wadą wymowy (trochę "szuszczy"), niestety nie pamiętam imienia.
Nadanie kształtu fryzurze skończyło się na mocnym skróceniu (stracone 5-6 miesięcy zapuszczania), a potem jeszcze wystrzępieniu szczerbatymi nożyczkami. Jest nierówno, nieciekawie, a z moich loków zostało nastrosozne siano. Odradzam całym sercem.
Ps. Pani wypuściła mnie z mokrą głową, przy -1 stopniach. Na moją uwagę zareagowała głupim komentarzem, że to przecież tylko żel, bo wysuszyła mocno. Fakt, wysuszyła, końcówki, skóra głowy i kilka cm przy głowie było mokre jak po myciu.

Następnym razem spróbuję w Studio 3, u pana Marcela. Tylko wynajdę w odmętach wątku adres. Tel. już odkopałam.

Edit. Już znam i adres, na Fredry 2.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 10:37   #307
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Ja polecam i Majkę i Anię, chodzę do ich salonu juz kilka lat są rewelacyjne
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-16, 11:29   #308
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Dziękuję, zapisałam się do p. Majki - termin dopiero za tydzień, dam znać Pozdrawiam.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 10:59   #309
nesrine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Witajcie a ja mam do Was pytanie bo chce wybrac sie do salonu Studio 3 tylko nie wiem kogo wybrac Marcela, Wiole czy Marte

Mam wlosy dlugosci za lopatki, blond z pasemkami, podniszczone, chcialabym zrobic jakies fajne pasemka w 2 odcieniach blondu lub zafarbowac na 1 odcien blondu w jakiejs fajnej cieplej tonacji pasujacej do mojej urody, troszke podciac kocowki bo zdecydowanie lepiej czuje sie w wlosach dlugich, ale zrobic jakas grzywke inna niz mam (teraz mam przydlugawka cieta bokiem ale juz nie ladna bo nie robilam z nia nic 4 miesiace) zeby cos zmienic w mojej twarzy, chcialabym wygladac inaczej ale nie zeby byla to radyklana zmiana zwiazana z scieciem wlosow bo tego bym nie przezyla i nie interesuja mnie zadne bardzo odwazne metamorfozy raczej cos w czym bede wygladac poprostu ladnie co bedzie do mnie pasowac, w czym poczuje sie piekna bo nie jestem jakas odwazna dzieczyna lubiaca totalne zmiany, raczej taka romantyczka zemnie zeby podpowiedziec to podobaja mi sie ciuchy np w stylu np Victoria Secret takie romantyczne kobiece i zarazem piekne jak modelki tej firmy i tak wlasnie chcialabym wygladac, uff ale sie rozpisalam mam nadzieje ze ktos zrozumial tu o co mi chodzi i doradzi mi kogo wybrac z salonu zeby byc zadowolonym i kto bedzie potrafil wczuc sie w moj gust? dziekuje za uwage
nesrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 12:12   #310
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez nesrine Pokaż wiadomość
Witajcie a ja mam do Was pytanie bo chce wybrac sie do salonu Studio 3 tylko nie wiem kogo wybrac Marcela, Wiole czy Marte
Bylam u Wioli . Mialam wlosy obcinane , farbowane i pasemka . Ona doradzila kolor. Efekt wspanialy . Farba trzyma do dzis , z fryzura troche gorzej , bo odrosla i wymaga korekty.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 08:17   #311
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

W studio3 pojawił się jakiś nowy fryzjer... Mężczyzna :d Jestem ciekawa kto pierwszy sie do niego wybierze
Ja bylam u Marcela. Od razu wybił mi z głowy mój pomysł ścięcia włosów za co teraz jestem mu bardzo wdzięczna:P
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-25, 08:23   #312
lookata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 16
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

A ja wczoraj poraz kolejny byłam na kopernika w tej niepozornej budce o której wspominałam wcześniej i znowu jestem zadowolona Pani Teresa na prawde potrafi ścinać, komu jej bym nie poleciła, to każdy u niej zostaje.

Przyjeżdżają do niej ludzie z różnych części miasta. Nie wiem czy jest aż tak dobra jak sławny Pan Marcel, ale ścięła mnie za 20 zł co prawda bez modelowania, ale po takim ścięciu nie trzeba modelować

Polecam jezeli ktoś szuka niedrogiego fryzjera i fryzury myślę, że bez większych szaleństw, chociaż podejrzewam, że z róznymi pomysłami można się wybrać na kopernika.

Pozdrawiam
lookata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 15:02   #313
famme fatale
Przyczajenie
 
Avatar famme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 23
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Ja ide w piątek na farbowanie do Marcela, przy okazji obczaje tego nowego. Ale Marcela na pewno nie zdradze pod tym względem. Pierwszy raz w zyciu mam fryzjera któremu nie musze szczegółowo tłumaczyc co che (a i tak nigdy nie masz tego co powiesz), siadam mówie "maestro czyń swoje" i wychodze szcześliwa.
__________________
Życie jest zbyt krótkie aby je tracić na rozstrząsanie nic nie ważnych drobnostek, skup sie na tym co dla Ciebie ważne...
famme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 17:43   #314
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez famme fatale Pokaż wiadomość
Ja ide w piątek na farbowanie do Marcela, przy okazji obczaje tego nowego. Ale Marcela na pewno nie zdradze pod tym względem. Pierwszy raz w zyciu mam fryzjera któremu nie musze szczegółowo tłumaczyc co che (a i tak nigdy nie masz tego co powiesz), siadam mówie "maestro czyń swoje" i wychodze szcześliwa.
To dobrze obserwuj! O ile ten nowy będzie w tym samym czasie co Marcelinio...
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 15:34   #315
famme fatale
Przyczajenie
 
Avatar famme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 23
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

ok, zlecenie przyjęte! ;-)
nio ja ide na 12, wiec raczej powinnam trafic...
__________________
Życie jest zbyt krótkie aby je tracić na rozstrząsanie nic nie ważnych drobnostek, skup sie na tym co dla Ciebie ważne...
famme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 18:18   #316
dziunia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 20
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Witam...
Jeśli chodzi Ci o pasemka albo balejaż to zdecydowanie p.Marta robi na prawdę cuuuuuuuuudne pasemka,p.Wioli nie miałam okazji sprawdzić,ale co do pasemek robionych przez p.Marcela to radziłabym się grubo zastanowić,widziałam te "panterkę" w jego wykonaniu i nie polecam,fryzury może i fajne robi ale nic poza tym....
Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru
dziunia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 15:52   #317
olagliwice
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Chcialam sie dzisiaj umowic do pani Majki - niestety dowiedzialam sie ze wizyta bedzie mozliwa dopiero w styczniu
olagliwice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 16:00   #318
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Nie wiem, co Wam się uwidziało z tym nowym fryzjerem w Studio 3, ale nikogo takiego tam nie ma Moja mama była ostatnio u Marcela i go spytała
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 22:23   #319
carroll
Raczkowanie
 
Avatar carroll
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 50
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

A co z salonem Crazy Head na ul Ziemowita. Pani Iwona cuda robi na glowie!
carroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-04, 15:25   #320
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Nie wiem, co Wam się uwidziało z tym nowym fryzjerem w Studio 3, ale nikogo takiego tam nie ma Moja mama była ostatnio u Marcela i go spytała
No to chyba, że Marcel przeszedł metamorfozę :P
Dwa razy przechodziłam i dwa razy widziałam jakiegoś faceta :/
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 20:29   #321
dziunia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 20
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez carroll Pokaż wiadomość
A co z salonem Crazy Head na ul Ziemowita. Pani Iwona cuda robi na glowie!
cuda,cuda ale za jaką kasę??? i w jakiej atmosferze???
dziunia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-04, 23:14   #322
carroll
Raczkowanie
 
Avatar carroll
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 50
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

No tak... Kasa... Ale jak to mawiaja w domu mody Gucci: Jakosc pamieta sie dluzej niz cene.
A co do atmosfery to ja nie moge nic zlego powiedziec. Moze od kilku lat dopisuje mi szczescie i trafiam na dobry nastroj fryzjerek
carroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 19:03   #323
famme fatale
Przyczajenie
 
Avatar famme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 23
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

byłam w piątek u marcela na farbowaniu, siedziałam tam dwie godziny i nikogo nie zauwazyłam. z farbowania jestem bardzo zadowolona a masaż głowy podczas mycia jaki mi zrobił marcel poprostu mnie rozwalił... w styczniu ide na pasemka. jak zwykle jestem mega zadowolona i wszyscy chwalą moje włosy i fryzurke.
__________________
Życie jest zbyt krótkie aby je tracić na rozstrząsanie nic nie ważnych drobnostek, skup sie na tym co dla Ciebie ważne...
famme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-05, 21:41   #324
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez famme fatale Pokaż wiadomość
byłam w piątek u marcela na farbowaniu, siedziałam tam dwie godziny i nikogo nie zauwazyłam. z farbowania jestem bardzo zadowolona a masaż głowy podczas mycia jaki mi zrobił marcel poprostu mnie rozwalił... w styczniu ide na pasemka. jak zwykle jestem mega zadowolona i wszyscy chwalą moje włosy i fryzurke.
To ja chyba następnym razem muszę się upomnieć o ten masaż, bo normalnie czuję się zaniedbywana
Ehh a przez moją uczelnię do świąt nie mam czasu nawet pomyśleć o tym, żeby spędzić u Marcela 2 godzinki na farbowaniu i strzyżeniu A włosy żyją własnym życiem, przynajmniej podrosną trochę Muszę się zapisać na "po świętach"...
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 16:34   #325
nesrine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 10
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

witam
ja dzwonilam wczoraj i umowilam sie na piatek przed swietami do Marty na pasemka imoze podetne koncowki, moze tez zrobie grzywke jak wroce dam znac co i jak i czy jestem zadowolona bo ide tam pierwszy raz POZDRAWIAM
nesrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 16:59   #326
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Hehe widać Marta nie cieszy się zbytnim powodzeniem - tydzień temu chciałam się zapisać do Marcela na "po świętach" i okazało się, że najbliższy wolny termin ma 7 stycznia
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-16, 23:46   #327
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

scinalam sie ostatnio w salonie u majki - u moniki. zadowolona jestem bardzo
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 06:53   #328
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Przepraszam za spóźnioną odpowiedź, jakoś wyleciało mi z głowy, że miałam się pochwalić jak było u p. Majki A więc przede wszystkim atmosfera..ciepła, swojska, przyjazna. P. Majka była wyraźnie zainteresowana co by tu zrobić z moimi trudnymi włosami. Ze ścięcia jestem zadowolona, chociaż żeby było tak pięknie jak w salonie musiałabym używac prostownicy, ale cóż, taka natura kręconych włosów. Zapłaciłam 45 zł
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 20:57   #329
famme fatale
Przyczajenie
 
Avatar famme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 23
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Hehe widać Marta nie cieszy się zbytnim powodzeniem - tydzień temu chciałam się zapisać do Marcela na "po świętach" i okazało się, że najbliższy wolny termin ma 7 stycznia
kurde to ja moze juz sie lepiej tez dowiem o jakis wolny termin na styczen, bo potem sie moge obudzic z ręką w nocniku... a juz sie napaliłam na te pasemka.
__________________
Życie jest zbyt krótkie aby je tracić na rozstrząsanie nic nie ważnych drobnostek, skup sie na tym co dla Ciebie ważne...
famme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 21:02   #330
dziunia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 20
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Hehe widać Marta nie cieszy się zbytnim powodzeniem - tydzień temu chciałam się zapisać do Marcela na "po świętach" i okazało się, że najbliższy wolny termin ma 7 stycznia
no,no tez to słyszałam tyle ze do tego 7 stycznia ma urlop!!! hehe...
a co do Marty to "nesrine" musiała miec farta albo ktos poprostu sie wypisal,bo moja kumpela dzwonila w zeszłą środę i kobieta powiedziała jej ze moze przyjść dopiero po nowym roku! Ja jestem jej stałą klientką i na pewno jej nie zdradze,bo ta dziewczyna ma "MISTRZA"w koloryzacji!!! "nesrine" spokojna głowa! oddajesz sie na prawde w rece prawdziwego fachowca!....
dziunia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-01 21:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.