Nawrót stulejki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-05, 10:43   #1
pawel1357
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3

Nawrót stulejki


Cześć
Sporo tu tematów o tym problemie więc zapytam i ja na tym forum.
W wieku nastoletnim miałem problem ze stulejką, i lekarza (niestety) zalecił-rozciąganie, ćwiczenie, zwał jak zwał. I tak zrobiłem. Dziewczyny nie miałem więc nie spieszyło mi się aby być od razy zdrowym-był to czas dojrzewania, więc nie czas na seks czy związki, i tak ćwiczyłem miesiącami a może nawet latami 2-3 lata, bo nawet nie pamiętam kiedy pozbyłem się tego problemu, kiedy poznałem dziewczynę nie wiedziałem co to stulejka- nie miałem jej już. Potem uprawiałem seks bardziej lub mniej regularnie.

Mam teraz 32 lata, i stulejka powróciła-od miesiąca nie uprawiałem seksu/masturbacji, bo akurat nie mam dziewczyny.

Cwiczenia znów chyba nie mają sensu, bo po 1 nie wiadomo ile czasu będzie to trwać (poznałem już kogoś) po drugie, zwyczajnie mi się nie chcę być nałogowym onanistą (ćwiczyć raczej trzeba codziennie) i najważniejsze to boli, przy ściąganiu napletka w czasie wzwodu.
Chyba pozostaje zabieg, tylko teraz, czy nie wstyd w ogóle iść do lekarza w tym wieku? Co on sobie o mnie pomyśli? Że zaniedbałem ale tak nie było do końca, bo kiedyś byłem, i na X lat problem zniknął.
Druga sprawa, jeśli zabieg to na nfz, czy prywatnie, w ogóle to jakaś różnica poza okresem oczekiwania? Dodam że w moim mieście te same osoby wykonują w gabinetach prywatnych, co i w szpitalu na nfz, więc prywatnie będzie lepiej skoro i tak wykona ta sama osoba?
No i mój wiek...duży wstyd w tym wieku?
pawel1357 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 12:41   #2
arczi1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5
Dot.: Nawrót stulejki

Po prostu idź i zrób z tym porządek.
Mam 32 lata i poddałem się zabiegowi obrzezania jakoś 3 lata temu... może 4. Stulejka była nabyta ale dość długo z tym zwlekałem. Miałem całkowitą, zacząłem czytać o problemach z tym związanych... głównie to o braku higieny i konsekwencjach z tym związanymi
I uwierz mi że też się wstydziłem z tym iść. Byłem prywatnie.
arczi1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 13:21   #3
pawel1357
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3
Dot.: Nawrót stulejki

Pomimo wstydu z wiekiem, raczej pójdę, tylko zastanawiam się czy na nfz czy prywatnie, jaka jest różnica w tym, zwłaszcza, że lekarz prywatnie i tak są ci sami i pracują na na nfz. Czy może prywatnie bardziej się starają?

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

A w ogóle jak sądzicie w tym wieku, mówić o tym problemie to duży wstyd? No i poznałem dziewczynę, na razie jest to dobre koleżeństwo, ale zapowiada się na coś więcej, i jak nie zdążę z tym zrobić porządku, a raczej nie, bo nawet później trzeba odczekać, to czy jej powiedzieć o tym? Krępuje mnie jej reakcja że w tym wieku.....taki problem.
pawel1357 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 13:24   #4
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Nawrót stulejki

Może najpierw jednak sterydem to rozciagniesz? Dzieciom teraz przepisuje się krem sterydowy, który wspaniale działa. Miesiąc i po sprawie.
I tak będziesz czekał trochę na zabieg, więc zanim cię pokroją- smaruj się na zdrowie

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 13:48   #5
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Nawrót stulejki

Idz, to szybki zabieg i mezczyzni ok 30 tez go maja. Zapisz sie do urologa i on cie pokieuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 13:56   #6
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Nawrót stulejki

Cytat:
Napisane przez pawel1357 Pokaż wiadomość
Cześć
Sporo tu tematów o tym problemie więc zapytam i ja na tym forum.
W wieku nastoletnim miałem problem ze stulejką, i lekarza (niestety) zalecił-rozciąganie, ćwiczenie, zwał jak zwał. I tak zrobiłem. Dziewczyny nie miałem więc nie spieszyło mi się aby być od razy zdrowym-był to czas dojrzewania, więc nie czas na seks czy związki, i tak ćwiczyłem miesiącami a może nawet latami 2-3 lata, bo nawet nie pamiętam kiedy pozbyłem się tego problemu, kiedy poznałem dziewczynę nie wiedziałem co to stulejka- nie miałem jej już. Potem uprawiałem seks bardziej lub mniej regularnie.

Mam teraz 32 lata, i stulejka powróciła-od miesiąca nie uprawiałem seksu/masturbacji, bo akurat nie mam dziewczyny.

Cwiczenia znów chyba nie mają sensu, bo po 1 nie wiadomo ile czasu będzie to trwać (poznałem już kogoś) po drugie, zwyczajnie mi się nie chcę być nałogowym onanistą (ćwiczyć raczej trzeba codziennie) i najważniejsze to boli, przy ściąganiu napletka w czasie wzwodu.
Chyba pozostaje zabieg, tylko teraz, czy nie wstyd w ogóle iść do lekarza w tym wieku? Co on sobie o mnie pomyśli? Że zaniedbałem ale tak nie było do końca, bo kiedyś byłem, i na X lat problem zniknął.
Druga sprawa, jeśli zabieg to na nfz, czy prywatnie, w ogóle to jakaś różnica poza okresem oczekiwania? Dodam że w moim mieście te same osoby wykonują w gabinetach prywatnych, co i w szpitalu na nfz, więc prywatnie będzie lepiej skoro i tak wykona ta sama osoba?
No i mój wiek...duży wstyd w tym wieku?
Warto zabieg zrobić, to na pewno. Wstydzić się nie ma czego.

Co do tego, czy prywatnie, czy na NFZ, ryzyko powikłań to samo. Różni się czas oczekiwania, rozeznaj się.

Wybierz dobrego lekarza
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 14:00   #7
pawel1357
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3
Dot.: Nawrót stulejki

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Może najpierw jednak sterydem to rozciagniesz? Dzieciom teraz przepisuje się krem sterydowy, który wspaniale działa. Miesiąc i po sprawie.
I tak będziesz czekał trochę na zabieg, więc zanim cię pokroją- smaruj się na zdrowie

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
Serio taki krem działa, również u dorosłych?
pawel1357 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-05, 15:02   #8
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Nawrót stulejki

Zamykam troll-wątek.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-05 16:02:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.