Jaki depilator wybrać?? - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-04, 23:08   #811
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez purpledot Pokaż wiadomość
w sumie nie sprawdzałam, ale niezależnie od tego - przy szerszej głowicy mniej się namacham
kurczę, teraz zastanawiam się czy nie odłożyć silk epil do następnej wypłaty i nie pojechać na jakieś wakacje w tym miesiącu
niekoniecznie, bo te z wąską też nie łapią wszystkich włosów, a przy szerszej głowicy pesety są szerzej rozstawione

Ja już po pierwszych testach philipsa es-ed50. Na sucho - dałam radę tylko jedno udo. Na mokro - jednego dnia poszło jedno udo i łydka. Trzeba jeździć kilka razy, ale to chyba dlatego, że włoski były zaledwie 1mm (a te nowoczesne depialtory mają łapać nawet te 0,5mm wiedziałam, że to chwyt reklamowy, ale bez przesady...). Potem spróbowałam wydepilować pachy. Bolało, ale udało się Jednak dużo lepiej w wannie. I dużo lepiej jak się ma 48 pęset niż 20, jak mój stary Remington

Nakładki - zbyteczne. Ale lampeczka to super sprawa. Bardzo się przydaje dodam tylko, że dla mnie 40 minut działania to mało :P
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 18:05   #812
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: Jaki depilator wybrać??

do mnie jednak przemawia ta szeroka głowica o matko, serio aż mnie ciarki przechodzą na myśl o depilatorze i pachach aczkolwiek, może bym tak nie krwawiła jak po wosku i zacisnę zęby! ale tylko pod wodą, bo inaczej się chyba nie odważę ...
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 19:36   #813
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez crazygirl90 Pokaż wiadomość
a co polecicie dla osoby która ma wrazliwa skora (po maszynce musze używać spejclanych balsamów bo dostaje uczulenia) i jakiego przedziału się podziewac? Czy zawsze włoski wrastaja ????
Pastę cukrową.

Cytat:
Napisane przez mabelka Pokaż wiadomość
ja zastanawiam się nad kupnem ze wzg na okolice bikini i wrastające włoski. Golenie maszynką jest strasznie uporczywe
tylko nadal też zastanawiam się co wybrać, czytałam że jak na pierwszy raz należy wybrać depilator z małą ilością pęset lub z dyskami, ale nie wiem ile w tym prawdy
Jeśli chodzi o strefę bikini, to zdecydowanie mniej pęset lub nasadka do delikatnych miejsc. Bikini, zwłaszcza brazylijskie, bo same okolice to jeszcze nic, to jest kwestia ogromnego samozaparcia. To jest bardzo duży ból i w dodatku trzeba mieć wyobraźnię, żeby sobie krzywdy nie zrobić.



Mnie zdecydowanie najbardziej boli bikini, 15 lat depiluję i powiem jedno, jeśli chcemy depilować bikini, to najlepiej nie czekać aż wszystkie włosy odrosną, tylko wyrywać regularnie każdy widoczny odrost. Pierwszy raz zdecydowanie może u niektórych być nie do wykonania, zależy od ilości włosów i tak jak ktoś napisał, na początek można ogarnąć u kosmetyczki się woskiem, jeśli włos jest gruby i gęsty. Pachy to dla mnie pryszcz, ale każdy ma inną skórę i odczucia.


Jestem coraz bliżej kupna panasonica, ale mnie jeszcze korci do philipsa.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 13:48   #814
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Też muszę kupić nowy depilator po mój stary się zepsuł, czytam przeglądam i wciąż nie mogę zdecydować. Oczytałam sie do tych różnych gadżetach które często są zbędne i w zasadzie się ich z czasem nie używa, więc szkoda wydawać pieniędzy. I nie wiem co robić w zasadzie mam do depilacji tylko łydki bo bikini i pod pachami-nie dam po prostu rady - nogi jakoś z bólem depiluję. Pomyślałam o tym
Depilator Braun Soft Perfection 3270 BS

prosty, ma dość dużo recenzji, średnia ocen powyżej 4,00 co o tym myślicie? Czy lepiej coś z bajerami kupić?
ebena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 18:05   #815
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez ebena Pokaż wiadomość
Też muszę kupić nowy depilator po mój stary się zepsuł, czytam przeglądam i wciąż nie mogę zdecydować. Oczytałam sie do tych różnych gadżetach które często są zbędne i w zasadzie się ich z czasem nie używa, więc szkoda wydawać pieniędzy. I nie wiem co robić w zasadzie mam do depilacji tylko łydki bo bikini i pod pachami-nie dam po prostu rady - nogi jakoś z bólem depiluję. Pomyślałam o tym
Depilator Braun Soft Perfection 3270 BS

prosty, ma dość dużo recenzji, średnia ocen powyżej 4,00 co o tym myślicie? Czy lepiej coś z bajerami kupić?
pewnie niektóre gadżety zbędne, ale depilacja pod wodą czy łapanie włosków 0,5 mm to raczej mega potrzebne bajery sprawdź recenzje silk epil 9, ja się do niego przymierzam bo chyba ani złego słowa jeszcze nie znalazłam na jego temat
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 11:19   #816
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: Jaki depilator wybrać??

kurcze, teraz już w ogóle nie wiem na co się zdecydować! odkryłam, że silk epil 9 ma jeszcze zestaw z epilatorem do twarzy, któraś z Was używała czegoś takiego? warto?
słaba jestem w podejmowaniu decyzji
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 12:31   #817
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez purpledot Pokaż wiadomość
kurcze, teraz już w ogóle nie wiem na co się zdecydować! odkryłam, że silk epil 9 ma jeszcze zestaw z epilatorem do twarzy, któraś z Was używała czegoś takiego? warto?
słaba jestem w podejmowaniu decyzji
Czytałam same rewelacje na jego temat, tylko kurczę drogie
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 13:13   #818
okularnica83
Raczkowanie
 
Avatar okularnica83
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 30
Dot.: Jaki depilator wybrać??

od 7 lat używam broun silk i jest spoko. polecam
okularnica83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 09:07   #819
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Czytałam same rewelacje na jego temat, tylko kurczę drogie
No niestety, ale jestem w stanie odżałować kaskę jeśli ma rzeczywiście działać elegancko lubię inwestować w takie sprzęty, potem przynajmniej dłużej mi służą, ciężka decyzja - tyle opcji do wyboru
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 09:29   #820
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Wklejam recenzję Braun 9: http://www.callmeblondieee.pl/kosmet...a-silk-epil-9/
Zwróciłam na nią uwagę, bo jest inna niż wszystkie, pomimo, że blogerka depilator dostała od firmy za darmo, to jej opinia wydaje się po prostu szczera.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 09:01   #821
Ettelie
Raczkowanie
 
Avatar Ettelie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 257
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cześć,
co myślicie o tym depilatorze? http://www.euro.com.pl/depilatory/re...latory|product (Remington Smooth&Silky EP7030)
Mam starego Philipsa, ale chciałabym coś, co ma więcej pęset i da się włożyć pod wodę. A na Brauna umiarkowanie mnie stać... Ten ma 40 pęset, lampkę, opcję depilacji na mokro i generalnie wydaje się być przyjemny, a do tego ma fajną cenę.
__________________
62 - 60 - 59 -58 -57 -56 - 55 [kg]
zapuszczam włosy!
ruszam się
Ettelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-19, 18:38   #822
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Przeczytałam, ale ten fragment jakoby szybkość odrastania włosków była winą depilatora to trochę absurdalne, no bo przecież to u każdego kwestia indywidualna - włos wyrwany z cebulką i na tym kończy się zadanie sprzętu
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 19:00   #823
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez purpledot Pokaż wiadomość
Przeczytałam, ale ten fragment jakoby szybkość odrastania włosków była winą depilatora to trochę absurdalne, no bo przecież to u każdego kwestia indywidualna - włos wyrwany z cebulką i na tym kończy się zadanie sprzętu
W sumie masz wiele racji, ale z drugiej strony może być tak, że depilator nie wyrywa z cebulką, a tylko urywa włos. Skoro dziewczyna nie widzi za specjalnie różnicy ze starym modelem, który obecnie kosztuje pewnie niecałą stówkę, a nawet chyba twierdzi, że tamten stary usuwał włosy na dłużej, to po co płacić za ten 600 czy 700zł
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 04:46   #824
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
W sumie masz wiele racji, ale z drugiej strony może być tak, że depilator nie wyrywa z cebulką, a tylko urywa włos. Skoro dziewczyna nie widzi za specjalnie różnicy ze starym modelem, który obecnie kosztuje pewnie niecałą stówkę, a nawet chyba twierdzi, że tamten stary usuwał włosy na dłużej, to po co płacić za ten 600 czy 700zł

By moc sie na niego wkurzać w wannie czy pod prysznicem
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 08:36   #825
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
By moc sie na niego wkurzać w wannie czy pod prysznicem
Haha no dla mnie to jest główny argument i nie wydaje mi się, że nie wyrywa włosków z cebulką, przecież firma ta sama - technologia poszła do przodu chyba że za długie włoski miała przed testowaniem, wtedy mogą się urywać, tak samo jak przy woskowaniu
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 09:24   #826
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez okularnica83 Pokaż wiadomość
od 7 lat używam broun silk i jest spoko. polecam
Gratuluję trafienia na porządny model z solidną ładowarką. Miałam parę lat temu Brauna, któryś tam Silk Epil, wytrzymał jakieś 4 lata, padł zasilacz, a właściwie łączenie kabelka przy wtyczce - ten sam problem co zawsze miałam z większością słuchawek.
Teraz od 2 lat mam Philipsa Satinelle i znowu zaczyna się robić to samo, więc pewnie niedługo pójdzie do wymiany, bo z tego co mi wiadomo producent nie wymienia zasilacza, a nowy do Philipsa kosztuje w autoryzowanym sklepie 70 złotych.

Nie widzę różnicy pomiędzy tymi dwoma modelami w kwestii skuteczności, depilację muszę robić co tydzień. Tyle że ten stary Braun był cięższy, Philips prawie nic nie waży.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 11:41   #827
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: Jaki depilator wybrać??

tak sobie myślę, że w tych bezprzewodowych modelach nie ma tego problemu, bo kabelek się nie eksploatuje przy depilacji
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 12:00   #828
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez purpledot Pokaż wiadomość
tak sobie myślę, że w tych bezprzewodowych modelach nie ma tego problemu, bo kabelek się nie eksploatuje przy depilacji
Za to pewnie są problemy z samym akumulatorem Bo z czasem się wyczerpie, nawet jeśli silnik jest wciąż dobry.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 18:56   #829
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez purpledot Pokaż wiadomość
Haha no dla mnie to jest główny argument i nie wydaje mi się, że nie wyrywa włosków z cebulką, przecież firma ta sama - technologia poszła do przodu chyba że za długie włoski miała przed testowaniem, wtedy mogą się urywać, tak samo jak przy woskowaniu

Ja tam mam silk epil 7 i go kocham na poczatku miałam wrażenie, ze urywa, ale teraz nauczyłam sie poprawnie depilować (a niby to takie proste) i juz tydzien cieszę Die gładka noga. A dla mnie tydzien to sukces, a 4tygodnie gładkości to mozna miedzy bajki włożyć
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 23:25   #830
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Za to pewnie są problemy z samym akumulatorem Bo z czasem się wyczerpie, nawet jeśli silnik jest wciąż dobry.
no ale to tak w zasadzie ze wszystkim można by było gdybać, z każdą firma, każdym modelem
no ja po sobie wiem, że odpowiednia długość włoska jest kluczem - ani za długie, ani za krótkie, nigdy chyba depilator nie urywał mi włosków może są jakieś kobiety u których odrastanie trwa 4 tygodnie ;D u mnie są to 2, mam przyjaciółkę, szczęściarę która ma wolne aż 3 tygodnie
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 04:31   #831
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Jaki depilator wybrać??

U mnie około 2,5tygodnia to czas, gdy włoski juz czuje, widze pod światło, ale normalnie są niezauważalne. Zawsze sie zastanawiałam, czy te obiecane cztery tygodnie to czas na dorośniecie całych długich włosków, czy moment, w którym nogi juz nie sa gładkie
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 06:17   #832
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
Ja tam mam silk epil 7 i go kocham na poczatku miałam wrażenie, ze urywa, ale teraz nauczyłam sie poprawnie depilować (a niby to takie proste) i juz tydzien cieszę Die gładka noga. A dla mnie tydzien to sukces, a 4tygodnie gładkości to mozna miedzy bajki włożyć
Czyli depilowac jak? Mam dwa depilatory(dużo starsze modele jeden braun drugi philips sensitive)
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 08:12   #833
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: Jaki depilator wybrać??

też jest strasznie ważne, żeby niczym wcześniej nie być posmarowanym też mam starego braunika, tyle razem przeszliśmy no ale czas podążać za technologią, jak można męczyć się mniej to czemu nie skorzystać
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 08:24   #834
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Ja słyszałam, że efekt depilacji jest najdłuższy, gdy depilujemy w odpowiednim momencie cyklu wzrostu włosa, podobno najlepiej depilować między 3-4 tygodniem od ostatniej depilacji i w sumie u mnie się to sprawdza, bo gdy depiluję krótkie włoski, to po tygodniu już są od nowa, a gdy poczekam 3-4 tygodnie, to nogi są dłużej gładkie. Podobnie w druga stronę, jeśli miałam długą przerwę, bo np zamiast wyrywać to goliłam, to po pierwszej depilacji właściwie mam efekt zerowy, po tygodniu włosy mają już bardzo konkretną długość.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 12:28   #835
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez purpledot Pokaż wiadomość
no ale to tak w zasadzie ze wszystkim można by było gdybać, z każdą firma, każdym modelem
no ja po sobie wiem, że odpowiednia długość włoska jest kluczem - ani za długie, ani za krótkie, nigdy chyba depilator nie urywał mi włosków może są jakieś kobiety u których odrastanie trwa 4 tygodnie ;D u mnie są to 2, mam przyjaciółkę, szczęściarę która ma wolne aż 3 tygodnie
To są dane teoretyczne tzn pod warunkiem, że idealnie wszystkie włosy są wyrwane, ale wiadomo, że one odrastają w różnym tempie. Po pierwsze z tego powodu, że niektóre są urwane, a nie wyrwane, po drugie dlatego że ogólnie włosy w różnych miejscach mają różne tempa wzrostu, na głowie też jedne pasma mogą rosnąć szybciej a inne wolniej.
Więc to jest tak samo jak z każdą inną obietnicą producenta, czyli działa, ale jak zostaną spełnione odpowiednie warunki, które normalnie nie są przeważnie spełnione.
Ja po 4 tygodniach bez depilacji mam już pełne futro na łydkach i nie dałabym rady tyle czekać, bo to się mija z celem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 19:21   #836
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Czyli depilowac jak? Mam dwa depilatory(dużo starsze modele jeden braun drugi philips sensitive)

Wolniutko i partia skory po partii, a nie ziuuu i juz, wazne ze przejechane
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 11:21   #837
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Czy istnieje depilator, którego można używać w wodzie, a przy tym ma zasilanie sieciowo-akumulatorowe?
Czy depilatory wet&dry mają zasilanie tylko akumulatorowe?
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 12:11   #838
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Czy istnieje depilator, którego można używać w wodzie, a przy tym ma zasilanie sieciowo-akumulatorowe?
Czy depilatory wet&dry mają zasilanie tylko akumulatorowe?
Niektóre Philipsy z tej serii z szeroką głowicą mają tę opcję, na pewno jeden z nich.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 11:34   #839
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Halo, czy ktoś tu jeszcze zagląda
Odgrzebuję wątek, bo u mnie właśnie zapadła decyzja i nie jest to ani depilator Philips, ani Panasonic, ani żaden mechaniczny. Postanowiłam wypróbować na sobie depilację domowym IPL. Padło na Remington i-light Pro IPL6250, czaiłam się na niego od jakiegoś czasu, aż w końcu trafiła mi się okazja i rabat. Czekam na dostawę. Zapłaciłam za niego z własnych pieniędzy, więc opinia będzie najrzetelniejsza w całych internetach. Mam tylko nadzieję, że sklep mnie nie zawiedzie, bo nigdy nic w nim jeszcze nie kupowałam (morele.net).

Nie chciałam się decydować po raz kolejny na depilator mechaniczny, głównie z tego powodu, że mam problem z podrażnieniami, wrastaniem włosów i wiem, że jakiekolwiek pieniądze na najlepsze modele niczego by nie zmieniły w tej kwestii.

Mam nadzieję, że się nie rozczaruję. Już nawet nie chodzi o trwałość zabiegu, co po prostu o brak podrażnień, a jeśli efekt gładkich nóg utrzyma się choćby 2 tygodnie, to będę zadowolona, taki mam zarost, że w cuda już po prostu nie wierzę
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 13:03   #840
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Halo, czy ktoś tu jeszcze zagląda
Odgrzebuję wątek, bo u mnie właśnie zapadła decyzja i nie jest to ani depilator Philips, ani Panasonic, ani żaden mechaniczny. Postanowiłam wypróbować na sobie depilację domowym IPL. Padło na Remington i-light Pro IPL6250, czaiłam się na niego od jakiegoś czasu, aż w końcu trafiła mi się okazja i rabat. Czekam na dostawę. Zapłaciłam za niego z własnych pieniędzy, więc opinia będzie najrzetelniejsza w całych internetach. Mam tylko nadzieję, że sklep mnie nie zawiedzie, bo nigdy nic w nim jeszcze nie kupowałam (morele.net).

Nie chciałam się decydować po raz kolejny na depilator mechaniczny, głównie z tego powodu, że mam problem z podrażnieniami, wrastaniem włosów i wiem, że jakiekolwiek pieniądze na najlepsze modele niczego by nie zmieniły w tej kwestii.

Mam nadzieję, że się nie rozczaruję. Już nawet nie chodzi o trwałość zabiegu, co po prostu o brak podrażnień, a jeśli efekt gładkich nóg utrzyma się choćby 2 tygodnie, to będę zadowolona, taki mam zarost, że w cuda już po prostu nie wierzę
Ok koniecznie potem daj znać
Masz ciemne,twarde włoski?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-25 14:46:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.