Wesele? T/N - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-06-03, 14:34   #1
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204

Wesele? T/N


Co myślicie o tej kiecce na wesele? Ja już jestem zdesperowana, wesele za tydzień, a ta sukienka nawet nieźle leżała i nienajgorzej się w niej czułam. Jedna z niewielu która nie wyglądała jak ciążowa. No i czy pasuje do bladziocha jakiego widzicie na zdjęciu? (nie wolno mi się opalać, więc taki kolor skóry musi zostać;P) Nie jestem przekonana, zdjecie jest z przymierzalni [stąd jakość]. Kiecka była ostatnia w sklepie, więc wypadałoby się zdecydować czykończyć poszukiwania, czy szukać dalej... A jesli tak to co do niej? Jaka biżuteria, jakie bolerko, buty, torebka? (nie przepadam za tymi krótkimi bombko-grzybkami na wierzch szczerze mówiąc... takiego czegoś: http://www.allegro.pl/item640733861_...anckich_ m.html absolutnie w żyiu na siebie nie włożę ) Wczoraj wymyslilam ze bez+elementy zlotego by sie nadaly, ale teraz to juz sama nie wiem... [jakby ktoś pytał - mam figurę coś pomiędzy kolumną a klepsydrą: z jednej strony chuda blada tyczka z kościstymi ramionami, a z drugiej - biust jakiś tam mam ;P (a nie mały jak u kolumny) i talia, którą lubię podkreślać, stąd mój wstręt do modnych ostatnio sukienek odciętych pod biustem i od tamtego miejsca rozkloszowanych...(na zdjęciu mam spodnie pod sukienką, stąd te fałdy z przodu :P)]

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 14:43   #2
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wesele? T/N

Nieźle wyglądasz, na wesele się nadaje. Gdybym miała wesele za tydzień to bym się nie zastanawiała, tylko kupiła i zaczęła dobierać dodatki No i smarować się samoopalaczem, bo rzeczywiście nieco blado w niej wyglądasz, mogłabyś się lekko zbrązowić jakimś balsamem Ja też się nie opalam, ale przez weselem na które miałam kieckę w mocnym kolorze się sparowałam kilka dni i efekt był ładny

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-06-03 o 14:44
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 14:45   #3
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Wesele? T/N

sukienka ok, dobrze na tobie lezy,podkresla twoja zgrabna figurke
szkoda ze tylko wystaje tam cos przy dekoldzie, w innym odcieniu zieleni..., ale od bidy mozna to zaakceptowac...
wg mnie absolutbie NIE zlote dodatki!
pas ma chyba "cos" srebrnego wiec jakies srebrne pantofle i kolczyki i tyle ic wiecej bym tu nie dodawala
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 14:46   #4
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Wesele? T/N

Kiecka nawet ladna, ladnie lezy ale odcien skory w tym kolorze masz wrecz siny.

Zainwestuj w samoopalacz/balsam brazujacy lub opalanie natryskowe.
Poczujesz sie lepiej a nie zaszkodzi to Twojej skorze.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 14:46   #5
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Wesele? T/N

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Nieźle wyglądasz, na wesele się nadaje. Gdybym miała wesele za tydzień to bym się nie zastanawiała, tylko kupiła i zaczęła dobierać dodatki No i smarować się samoopalaczem, bo rzeczywiście nieco blado w niej wyglądasz, mogłabyś się lekko zbrązowić jakimś balsamem Ja też się nie opalam, ale przez weselem na które miałam kieckę w mocnym kolorze się sparowałam kilka dni i efekt był ładny
a czym sie smarowlas jesli mozna zapytac ?
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 14:53   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wesele? T/N

Smarowałam się takim https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...czuplanie.html
bo akurat to miałam w domu, a w ostatniej chwili się zdecydowałam na smarowanie i nie miałam czasu kupować już niczego Co prawda to jakaś niby wyszczuplająca wersja slim, ale co tam Może mnie gdzieś wyszczupliło Jest też niewyszczuplająca wersja, ale jej nie próbowałam.
Ładnie się wchłaniał, zapach nie był zły i ma fajne drobinki, bardzo drobne, ładnie rozświetlają.

Kupiłam wersję do ciemniejszej skóry, żeby efekt był szybciej

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-06-03 o 14:55
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 15:08   #7
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Wesele? T/N

jak założysz czarne szpilki to może być nawet marynarka ładnie Ci w niej i normalnie możesz tak iść tylko rajstopy nie czarne, a cieliste
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 15:15   #8
hryzotemis
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 709
Dot.: Wesele? T/N

Bardzo ładnie wyglądasz i prawda biust masz
Skóra rzeczywiście wygląda bardzo blado.
Możesz postawić na klasyczne czarne dodatki.
hryzotemis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 15:23   #9
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Wesele? T/N

no właśnie te świecidełka przy sukience są złote, a nie srebrne...

A co do opalania - nie jestem przekonana, bo jak - wysmaruję się cała, a twarz zostawię białą? (Mało co mnie nie zapycha, na testy nie ma czasu, bo musze doleczyć to, co wyskoczyło do tej pory, a w dodatku mam teraz silną kurację złuszczającą, więc smarowanie twarzy odpada- bo jeśli coś nawet w miarę złapie, to przy złuszczaniu placki murowane :/)

hm.. mówicie , że czarne? Nie wiem czy nie bałabym się przytłoczyć tej kiecki, bo ona taka zwiewna i lekka, a czerń kojarzy mi się z ciężkością...
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-06-03 o 15:25
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 15:29   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wesele? T/N

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
no właśnie te świecidełka przy sukience są złote, a nie srebrne...

A co do opalania - nie jestem przekonana, bo jak - wysmaruję się cała, a twarz zostawię białą? (Mało co mnie nie zapycha, na testy nie ma czasu, bo musze doleczyć to, co wyskoczyło do tej pory, a w dodatku mam teraz silną kurację złuszczającą, więc smarowanie twarzy odpada- bo jeśli coś nawet w miarę złapie, to przy złuszczaniu placki murowane :/)

hm.. mówicie , że czarne? Nie wiem czy nie bałabym się przytłoczyć tej kiecki, bo ona taka zwiewna i lekka, a czerń kojarzy mi się z ciężkością...
Puder brązujący na twarz
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 15:35   #11
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wesele? T/N

jestem na tak;d
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 15:59   #12
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: Wesele? T/N

Już lepsze te co dałaś linka -sukienki na samym dole w auckji.
Tę co masz na sobie poleciłabym pani po 50tce, a może i nawet nie bo nawet ładna nie jest... tylko straszna, więc nie będę doradzać co by do niej pasowało
Szukaj dalej i Poszukaj czegoś ładnego.
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 16:32   #13
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Wesele? T/N

na pierwszy rzut oka - nieciekawie ale jestem pewna, że jak przymierzysz ją w domu, założysz tak jak powinno być - bez spodni i połączysz z dodatkami to odmieni się o 180 stopni
śmiało możesz w niej iść, tym bardziej, że dobrze się w niej czujesz i Ci 'lezy'
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 16:56   #14
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Wesele? T/N

e no wg mie wcale nie jest zła ładnie leży i nawet jest fajnaTylko czy nie da się jakoś pozbyc tego materialu u gory na przodzie? tego co jest pod spodem, na piersiach bo bez niego wydaje mi sie ze byloby ladniej A dodatki to sama nie wiem... czarne jak zawsze pasują a jeśli za 'cięzkie' a te ozdoby są złote to moze rzecyzwiscie cos w tych odcieniach... ale ja złotych butów nie lubię
__________________
Moje paznokcie
ZAPRASZAM!
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 17:08   #15
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Wesele? T/N

Bardzo mi sie podoba (wcale nie jest strasznie).
Masz swietne ramiona i biust- na pierwszy rzut oka myslalam, ze to zdjecie sukienki na manekinie.
Bladosc sama w sobie pasuje do zieleni- wiec nie panikowalabym z jej powodu.(vide zalacznik- wiem, ze to odrobine inny odcien, ale chodzi o sama bladosc+zielen) Postaralabym sie tylko ocieplic karnacje, by nie sprawiala wrazenia sinej- uzywajac na wyjscie rozswietlajacego balsamu/kremu/lotionu ze zlotymi drobinkami.
Ponczochy dobralabym tez jasne, by nogi byly w odcieniu reszty ciala, a nie np. opalono-brazowe
Skoro ozdoby na sukience sa zlote, w dodatkach trzymalabym sie tego koloru i czerni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg amanda seyfried_080630_1.jpg (123,7 KB, 57 załadowań)

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2009-06-03 o 17:10
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 17:12   #16
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: Wesele? T/N

fajna sukienka, ciekawa odmiana w końcu po inny kreacjach weselnych w szafie, myślałam nad srebrnymi dodatkami- buty albo torebka ale jak widzę pasek ma złote elementy
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 17:36   #17
MartaKW
Rozeznanie
 
Avatar MartaKW
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hasienda/Ranczo:)Hi
Wiadomości: 586
Thumbs up Dot.: Wesele? T/N

Bardzo fajna sukienka,jak najbardziej na wesele.Sama taką podobną miałam zamiar kupić,ale w moim beznadziejnym mieście były same w kosmicznych cenach!Kolorek jest super!
MartaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 17:42   #18
rzapka
Raczkowanie
 
Avatar rzapka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 232
Dot.: Wesele? T/N

ładna i mysle, ze w sam raz na wesele
rzapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 17:57   #19
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wesele? T/N

Bardzo ładna i pasuje na wesele.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 19:09   #20
lovelyy888
Raczkowanie
 
Avatar lovelyy888
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 199
Dot.: Wesele? T/N

ładnie
__________________
nic mi nie zostanie,
prócz uczucia niedosytu,
wspomnień dobrych chwil,


a jednak jakieś były...








prysła bańka szczęścia...
lovelyy888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:12   #21
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Wesele? T/N

Cytat:
Napisane przez MissHuffy Pokaż wiadomość
Już lepsze te co dałaś linka -sukienki na samym dole w auckji.
Tę co masz na sobie poleciłabym pani po 50tce, a może i nawet nie bo nawet ładna nie jest... tylko straszna, więc nie będę doradzać co by do niej pasowało
Szukaj dalej i Poszukaj czegoś ładnego.
tyko widzisz, nie każdemu pasuje bombka do połowy uda. Ja w takich sukienkach wyglądam śmiesznie i groteskowo. Nie mówiąc już o kieckach bez ramiączek - źle się w nich czuję i też to nie bardzo wygląda.
Ni ejestem przekonana do tej sukienki, dlatego jej nie kuiłam, ale krew mnie zalewa jak myślę jeszcze o chodzeniu po sklepach i przedzieraniu się przez kiecki, które wyglądają jak za krótkie albo ciążowe (bo mogłabym mieć w nich wielki piwny brzuch, a wyglądałabym tak samo)

teraz mam czas tylko gdybać, bo mam w tym tygodniu 5 kolokwiów i egzamin (połowa za mną), więc już się chwytam brzytwy.
W efekcie najwyżej nic nei kupię, pójdę w kiecce, w której byłam na weselu 2 lata temu... :x
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-06-03 o 19:16
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:17   #22
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Wesele? T/N

Na Twoim miejscu kupilabym te sukienke Tym bardziej, ze nie zamierzasz sie opalac/przyciemniac.
(Btw tez nie znosze tych a la ciazowych fasonow i nie bardzo rozumem zachwytu nad takimi workami. Nie po to dbam o plaski brzuch, by go pozniej optycznie szpecic)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:23   #23
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Wesele? T/N

Jest piękna, podkreśla ci super talie i biust.... Ale na twoim miejscu nie smarowałabym się żadnym samoopalaczem. Masz ładny kolor skóry. Ja jestem za bladziochami!
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:29   #24
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Wesele? T/N

jest dobrze ja bym zlikwidowała tą podszewkę przy biuście ja tez na ostatnią chwile kupiłam sukienkę czasu i i kasy mało kupiłam ją na szybko a teraz się ciesze bo mało za nią dałam.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:39   #25
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Wesele? T/N

myślałam o usunieciu tej 'podszewki', ale niestety ta część na szyję będzie wtedy prześwitywać :/ jedyne co ew. możnaby z niej usunąć to te ramiączka (trzeba by je odpruć i przerzucić przez szyję. .tak myślę) albo zlkiwidować tą górę co jest na szyję (nie satynową), ale druga opcja zupełnie zmieniałaby wygląd sukienki, więc nie wiem czy to dobra koncepcja.
ew cos pokombinować, żeby w dekolcie nie był ten spód tak widoczny... jakoś rozciąć, przeszyć? Jak ją zobaczę jeszcze (o ile zobaczę) to ocenię.
Nie wiem, no nie wiem.
W piątek będę miała więcej czasu to jeszcze pojadę i obym się ostatecznie zdecydowała. Bo tak w ogóle, to jak ona jest przed kolano a nie chociaż do linii kolan (teraz to nawet tego nie jestem pewna) to też stanowczo odpada ;P

Dziękuję w każdym razie wszystkim za opinie Bo sama jak patrzyłam na to zdjęcie to momentami miałam wrażenie, że sukienka jest trochę 'wsiuńska', a z drugiej strony chyba nie miałam takiego wrażenia jak to foto robiłam ;P

z 'opalaniem' ciut spróbuję, mam jakieś resztki dove summer glow, ale dosłownie odrobinę, bo ja nawet tym ustrojstwem cienko nałożonym potrafię sobie zrobić smugi... O.o
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-06-03 o 19:41
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 20:50   #26
lacrymose
Wtajemniczenie
 
Avatar lacrymose
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 328
GG do lacrymose
Dot.: Wesele? T/N

Świetna jest! Bardzo dobrze w niej wyglądasz, kolor idealny dla bladziocha (sama jestem : ))
lacrymose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 21:04   #27
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Wesele? T/N

mnie sie podoba, wiec Tak
poza tym taka zielen pasuje bladziuszkom
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 21:11   #28
usemka
Raczkowanie
 
Avatar usemka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 62
Thumbs up Dot.: Wesele? T/N

sukienka jest bardzo ładna i ładnie na tobie wygląda. Nie przesadzałabym z dodatkami bo w sukni jest bardzo dużo "smaczków". Ale jakieś fajne klasyczne kolczyki jak najbardziej. Buty i torebka albo w kolorze srebrnym , ewentualnie w czarnym.
usemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 21:12   #29
magda0145
Raczkowanie
 
Avatar magda0145
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Wesele? T/N

Nie przekonuje mnie ani ten kolor ani to zdobienie a talii, ale Ty wyglądasz w niej bardzo kobieco. Rewelacyjnie podkreśla Ci figure i jak najbardziej mozesz w niej iść na wesele
magda0145 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 21:19   #30
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Wesele? T/N

Ładnie na Tobie ta sukienka wygląda Myślę, że możesz śmiało w niej iść, tylko zrezygnowałabym z czarnych rajstop, bo strasznie podkreślają bladość skóry - za duży kontrast.
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.