Sikanie kobiet w miejscach "publicznych" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-28, 18:32   #1
martaaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Cool

Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"


Witam. Mam na imię Marta, mam 24 lata. Jakiś czas temu trafiłam w sieci na filmik zatytułowany "HOW TO PISS IN PUBLIC: For Women", czyli krótki 'poradnik' dla kobiet, jak mogą załatwić swoją potrzebę fizjologiczną, gdy nie ma w pobliżu toalety. Oto on: http://www.youtube.com/watch?v=gxgN22yP1sQ

Przeglądając zagraniczne (najczęściej amerykańskie blogi, fora) można natrafić na zdjęcia czy filmiki, jak kobiety/dziewczyny po prostu sikają na ulicach, w krzakach, na jakichś klatkach schodowych, czy parkingach lub innych dziwnych miejscach, które w Polsce byłyby nie do pomyślenia. Dla nich taki filmik może wydać się śmieszny, a nawet przydatny, bo zdarza im się wykonywać takie czynności.

A jak jest w Polsce? Spotkać siusiającą kobietę to nie lada rzadkość. Wiadomo, że jakaś "pijana małolata" w weekend nocną porą może się przytrafić, ale nie jest to regułą. Poza tym, na pewno Wam też zdarzyło się parę razy sikać w jakimś nietypowym miejscu. Ja bardzo się krępuje i unikam takich sytuacji, ale przykładowo kiedyś po prostu musiałam załatwić swoją potrzebę za śmietnikami w pewnym małym mieście. Ale nie pochwalam takich zachowań.

Cóż, przejdźmy do meritum. Jak myślicie, czy ktoś odważy się zrobić polską wersję tego filmiku? Co w ogóle myślicie na temat kobiet, które oddają mocz "w mieście"? Spotkałyście się kiedyś takim widokiem? A może Wam przydarzyła się taka sytuacja?

Zapraszam do dyskusji, bo temat wydaje się ciekawy.
martaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 19:07   #2
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Jakoś żadna "metoda" mnie nie przekonała...
Mnie się coś takiego nie zdarzyło - no chyba, że w wieku 5 lat podczas zabawy w klasy - ale rozumiem, że czasami trzeba, a publicznych toalet nie widać. Cóż, w takim wypadku poszukałabym odludnego miejsca i załatwiła sprawę na kuckach... Wydaje mi się, że jakby już miał nas ktoś zobaczyć to wtedy poczułby skrępowanie, że nas nakrył lub jeśli ma charakterek zacząłby wywód, ale myślę, że lepsze to niż sikanie stojąc na jednej nodze z drugą podtrzymywaną do góry
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 19:10   #3
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Tak. Zdażyło mi się, że z daleka widziałam jak jakaś kobieta załatwia swoje potrzeby fizjologiczne. Było to przy ruchliwej drodze na chodniku. Raczej nikt nie odważy się nakręcić polskiej wersji.
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 19:14   #4
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

a mi się zdarzyło i to nie raz. ale jak łatwo się domyśleć po pijaku i to mocno wieczorową porą. w dzień na trzeźwo jeszcze publicznego podlewania krzaczków nie praktykowałam ale kto wie, kto wie.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 19:19   #5
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
a mi się zdarzyło i to nie raz. ale jak łatwo się domyśleć po pijaku i to mocno wieczorową porą. w dzień na trzeźwo jeszcze publicznego podlewania krzaczków nie praktykowałam ale kto wie, kto wie.
Po pijaku to chyba najlepiej stosować przedstawioną metodę stania na jednej nodze

A nie pisała czasem jakaś wizażanka kiedyś, że zaproponowano jej czy jej koleżance aby nagrała filmik, na którym sika w miejscu publicznym ?? Nie musiała chyba pokazywać twarzy na tym filmiku (albo ja mam jakieś zwidy)
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 19:21   #6
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
Po pijaku to chyba najlepiej stosować przedstawioną metodę stania na jednej nodze


może kiedyś spróbuję.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 19:26   #7
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Cytat:
Napisane przez martaaa88 Pokaż wiadomość
Witam. Mam na imię Marta, mam 24 lata. Jakiś czas temu trafiłam w sieci na filmik zatytułowany "HOW TO PISS IN PUBLIC: For Women", czyli krótki 'poradnik' dla kobiet, jak mogą załatwić swoją potrzebę fizjologiczną, gdy nie ma w pobliżu toalety. Oto on: http://www.youtube.com/watch?v=gxgN22yP1sQ

Przeglądając zagraniczne (najczęściej amerykańskie blogi, fora) można natrafić na zdjęcia czy filmiki, jak kobiety/dziewczyny po prostu sikają na ulicach, w krzakach, na jakichś klatkach schodowych, czy parkingach lub innych dziwnych miejscach, które w Polsce byłyby nie do pomyślenia. Dla nich taki filmik może wydać się śmieszny, a nawet przydatny, bo zdarza im się wykonywać takie czynności.

A jak jest w Polsce? Spotkać siusiającą kobietę to nie lada rzadkość. Wiadomo, że jakaś "pijana małolata" w weekend nocną porą może się przytrafić, ale nie jest to regułą. Poza tym, na pewno Wam też zdarzyło się parę razy sikać w jakimś nietypowym miejscu. Ja bardzo się krępuje i unikam takich sytuacji, ale przykładowo kiedyś po prostu musiałam załatwić swoją potrzebę za śmietnikami w pewnym małym mieście. Ale nie pochwalam takich zachowań.

Cóż, przejdźmy do meritum. Jak myślicie, czy ktoś odważy się zrobić polską wersję tego filmiku? Co w ogóle myślicie na temat kobiet, które oddają mocz "w mieście"? Spotkałyście się kiedyś takim widokiem? A może Wam przydarzyła się taka sytuacja?

Zapraszam do dyskusji, bo temat wydaje się ciekawy.
No bo po co sikać w miejscu publicznym? Jak to jest mieście to można wejść do pubu, restauracji, uczelni, marketu, gdziekolwiek i skorzystać z WC.
Przy drogach są stacje paliw z WC.
Jedynie gdzieś w głuszy trzeba faktycznie trzeba załatwić to na świeżym powietrzu, ale to zwykle nie są miejsca publiczne

matyldaaaa, nie masz zwidów, też mi się to kojarzy. Ale to chyba była reklama kogoś, bo był podany nawet chyba mail gdzie takie filmiki wysłać.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 19:31   #8
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
Po pijaku to chyba najlepiej stosować przedstawioną metodę stania na jednej nodze
załatwianie potrzeby i test na trzeźwość w jednym
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 19:35   #9
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Mnie jedno rozwala: ogromny park Świerklaniec, jeden chyba z bardziej znanych na Śląsku, przy czym stoi w nim JEDEN toi toi. Gratuluję zarządzającym pomysłowości

W temacie: nie, nie sikam w dziwnych miejscach.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 19:52   #10
Kallinna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 43
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Sikanie na chodniku? Parkingu? Nigdy bym się nie odważyła. Zdarza mi się jakiś krzaczek w długiej podróży samochodem na trasie, jeśli robimy sobie całą rodziną postój właśnie w jakiejś zakrzaczonej okolicy. A córce na obóz harcerski dałam... lejek do sikania, ale nie wiem czy używa
Kallinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 19:57   #11
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Mnie się zdarza, po piwie mam okropnie, okropnie słaby pęcherz, bez piwa zresztą czasem też. A w miastach NIGDZIE nie ma toalet, naprawdę, wieczorem zwłaszcza... oczywiście na Euro w Poznaniu toi-toi był w każdym rogu, no przecież kibice muszą sikać, w odróżnieniu od nas, Poznaniaków, prawda? Tak, po Euro wszystkie kibelki poznikały.
A metody z filmiku dla mnie nieciekawe, wolę standardowo poszukać krzaczków czy czegoś co mnie zasłoni i sobie kucnąć.. żadna przyjemność ale co zrobić.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 20:23   #12
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Zdarzało się pamiętam teraz tylko, że po piwie kiedyś wieczorem siurnęłam na szybkiego pod jedynym drzewem na osiedlu
Ale tak ogólnie to zawsze szukam jakiegoś centrum handlowego.
Toalety publiczne też jak dla mnie sprawę średnio załatwiają, jak mam przy sobie jakąkolwiek kasę to jest święto
Zresztą, nawet jak mam to nie dam jeśli już naprawdę nie muszę, wolę pokuśtykać dalej niż stracić 2,50

I cieszę się, że Pl pod tym względem to jeszcze nie hameryka, nie wyobrażam sobie chodzić po czyichś szczochach na chodniku i ich wąchać


A swoją drogą - nie rozumiem słowa "siusianie". Czy normalne, polskie, dorosłe "sikanie" jest wulgarne?
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 20:51   #13
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Ja mam słaby pęcherz i częste problemy z nim, jednak nie zdarzyło mi sie nigdy że musiałam sie wysikać w miejscu publicznym. Nauczyłam sie robic tak(po kilku razach gdy musiałam biec do toalety) że np. przed wyjściem z domu nawet gdy bardzo nie sie nie chce robię siku, gdy wychodzę z galerii handlowej i wiem że czeka mnie dluzsza podroz tez ide siku a gdy jestem na mieście i czuje że juz troche mi sie chce to ide na stacje, do hipermarketu/galerii/toalet publicznych-pierwszego miejsca gdzie moge siku zrobić zeby pozniej nie kombinować albo żeby wlasnie nie musieć gdzies gołym tylkiem po krzakach świecić. Kiedyś na allegro przypadkiem natknęłam sie na jakis przyrząd ktory mial pomagać sikać kobietom w miejscach publicznych(jakis chinski wynalazek) ale juz nie pamietam jak to mialo działać.
__________________
"Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 21:37   #14
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
oczywiście na Euro w Poznaniu toi-toi był w każdym rogu, no przecież kibice muszą sikać, w odróżnieniu od nas, Poznaniaków, prawda?

no co ty, nie opowiadaj, że Poznaniacy sikają
Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
A swoją drogą - nie rozumiem słowa "siusianie". Czy normalne, polskie, dorosłe "sikanie" jest wulgarne?
Nie uważam, żeby było wulgarne, ale też nie rozumiem nierozumienia słowa "siusianie"
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 21:42   #15
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
(...)
Nie uważam, żeby było wulgarne, ale też nie rozumiem nierozumienia słowa "siusianie"

A bo ja to widzę jako zdrobnienie. I nie podoba mi się to
Zawsze mówię, że sikam, czasem nawet doję, ale siusiać to mi się jeszcze nie zdarzyło no, może za dzieciaka
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 21:43   #16
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Mnie się zdarza, po piwie mam okropnie, okropnie słaby pęcherz, bez piwa zresztą czasem też. A w miastach NIGDZIE nie ma toalet, naprawdę, wieczorem zwłaszcza... oczywiście na Euro w Poznaniu toi-toi był w każdym rogu, no przecież kibice muszą sikać, w odróżnieniu od nas, Poznaniaków, prawda? Tak, po Euro wszystkie kibelki poznikały.
A metody z filmiku dla mnie nieciekawe, wolę standardowo poszukać krzaczków czy czegoś co mnie zasłoni i sobie kucnąć.. żadna przyjemność ale co zrobić.
W Poznaniu kilka jest. Nowiutkie postawili przed Euro. Nie ma tylko oznaczeń i kierunkowskazów.
http://poznan.naszemiasto.pl/artykul...ecia,id,t.html


Co do tematu. To w trasie w lesie oczywiście zdarza mi sie załatwiać w krzakach. W mieście nigdy.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 21:52   #17
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Nie pamiętam żebym kiedyś sikała w miejscu bardzo publicznym - bo krzaki podczas spaceru albo powrotu z imprezy za miastem raczej do takowych nie należą. Ogólnie jestem wyczulona na to czy chce mi się siku i przed wyjściem staram się mało pić i "wycisnąć" z siebie jak najwięcej. A na mieście są urzędy, sklepy, przychodnie, publiczne toalety, już nie biedujmy i nie mówmy że trzeba obsikiwać mur
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 21:53   #18
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Uważam, że sikanie po bramach, ulicach, za śmietnikami jest żenujące... i bardziej kojarzy mi się z facetami niż z kobietami. Może jestem nietolerancyjna, bo pęcherz to chyba mój najsprawniej działający organ
Moja kuzynka wynajmuje mieszkanie w centrum miasta, nie ma tam żadnej bramy i na podwórko może wejść każdy z ulicy. Ostatnio jak u mniej nocowałam to późnym wieczorem jakieś zawiane panny przyszły za potrzebą. Jedna z nich sikając recytowała Szekspira....
Dla mnie sikanie w miejscu publicznym to po prostu brak wychowania. Tyle i kropka.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.

Edytowane przez NaturalWomen
Czas edycji: 2012-07-28 o 21:58
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 22:06   #19
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
W Poznaniu kilka jest. Nowiutkie postawili przed Euro. Nie ma tylko oznaczeń i kierunkowskazów.
http://poznan.naszemiasto.pl/artykul...ecia,id,t.html


Co do tematu. To w trasie w lesie oczywiście zdarza mi sie załatwiać w krzakach. W mieście nigdy.
A jednak coś zostawili, bardzo milo z ich strony widziałam tylko ten przy Królowej Jadwigi ale on jest popsuty, myślałam, że po Euro ktokolwiek przestał się interesować. Tylko nie wiem po co drugi kibelek w Parku Sołackim...
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 22:15   #20
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość

A bo ja to widzę jako zdrobnienie. I nie podoba mi się to
Zawsze mówię, że sikam, czasem nawet doję, ale siusiać to mi się jeszcze nie zdarzyło no, może za dzieciaka
to chyba może być wulgarne
ja słyszałam już wiele odmian sikania, siusiana, psisiania - nic mnie już nie zdziwi
ale zawsze robiłam tak: gdy współlokatorka z mieszkania wybiegała na korytarz, dobijała się do łazienki ktokolwiek w niej był i darła się na cały głos: "sikuuuu"
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 22:22   #21
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
to chyba może być wulgarne
ja słyszałam już wiele odmian sikania, siusiana, psisiania - nic mnie już nie zdziwi
ale zawsze robiłam tak: gdy współlokatorka z mieszkania wybiegała na korytarz, dobijała się do łazienki ktokolwiek w niej był i darła się na cały głos: "sikuuuu"
Aa, to i ja się zgodzę, że to raczej kloszardzkie
Nie wiem co się tego siusiania uczepiłam

Hehe nie opowiadałaś o tej koleżance na wątku o nawykach współlokatorów? bo mam wrażenie, że mi się mignął ten tekst i też piałam
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 22:30   #22
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
Hehe nie opowiadałaś o tej koleżance na wątku o nawykach współlokatorów? bo mam wrażenie, że mi się mignął ten tekst i też piałam
Si, uwielbiam dziewczynę, to nie mogę przestać o niej opowiadać
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 22:33   #23
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

hmmm, w miejscu publicznym...jeśli zawiera się w tym las/pole/park to zdarzało mi się, kiedy nie mogłam wytrzymać ,a wokół żadnego WC,ale jeśłi jest to ulica/klatka schodowa itp. nie zdarzyło mi się nigdy,bo zwykle w takich miejscach są gdzieś toalety a sikania na klatce schodowej sobie kompletnie nie wyobrażam
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 22:43   #24
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Odpowiedź- jak byłam w ciąży pod koniec zdarzyło mi się sikać pod mostem. Tak gdzieś się daaaaaleko chowam.

Apropo poradnika - niektorych to podnieca, nawet się to fachowo nazywa
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 07:10   #25
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Uważam, że sikanie po bramach, ulicach, za śmietnikami jest żenujące... i bardziej kojarzy mi się z facetami niż z kobietami. Może jestem nietolerancyjna, bo pęcherz to chyba mój najsprawniej działający organ
Moja kuzynka wynajmuje mieszkanie w centrum miasta, nie ma tam żadnej bramy i na podwórko może wejść każdy z ulicy. Ostatnio jak u mniej nocowałam to późnym wieczorem jakieś zawiane panny przyszły za potrzebą. Jedna z nich sikając recytowała Szekspira....
Dla mnie sikanie w miejscu publicznym to po prostu brak wychowania. Tyle i kropka.

jasne, lepiej się zsikać w majtki ale być dobrze wychowanym.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 09:51   #26
przeklete_pragnienia
Zakorzenienie
 
Avatar przeklete_pragnienia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Prosto z serca
Wiadomości: 4 650
GG do przeklete_pragnienia
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Cytat:
Napisane przez martaaa88 Pokaż wiadomość
Witam. Mam na imię Marta, mam 24 lata. Jakiś czas temu trafiłam w sieci na filmik zatytułowany "HOW TO PISS IN PUBLIC: For Women", czyli krótki 'poradnik' dla kobiet, jak mogą załatwić swoją potrzebę fizjologiczną, gdy nie ma w pobliżu toalety. Oto on: http://www.youtube.com/watch?v=gxgN22yP1sQ

Przeglądając zagraniczne (najczęściej amerykańskie blogi, fora) można natrafić na zdjęcia czy filmiki, jak kobiety/dziewczyny po prostu sikają na ulicach, w krzakach, na jakichś klatkach schodowych, czy parkingach lub innych dziwnych miejscach, które w Polsce byłyby nie do pomyślenia. Dla nich taki filmik może wydać się śmieszny, a nawet przydatny, bo zdarza im się wykonywać takie czynności.

A jak jest w Polsce? Spotkać siusiającą kobietę to nie lada rzadkość. Wiadomo, że jakaś "pijana małolata" w weekend nocną porą może się przytrafić, ale nie jest to regułą. Poza tym, na pewno Wam też zdarzyło się parę razy sikać w jakimś nietypowym miejscu. Ja bardzo się krępuje i unikam takich sytuacji, ale przykładowo kiedyś po prostu musiałam załatwić swoją potrzebę za śmietnikami w pewnym małym mieście. Ale nie pochwalam takich zachowań.

Cóż, przejdźmy do meritum. Jak myślicie, czy ktoś odważy się zrobić polską wersję tego filmiku? Co w ogóle myślicie na temat kobiet, które oddają mocz "w mieście"? Spotkałyście się kiedyś takim widokiem? A może Wam przydarzyła się taka sytuacja?

Zapraszam do dyskusji, bo temat wydaje się ciekawy.

Często bywam na portalu jakim jest kafeteria i zdarzają się tam być zakładane tematy o identycznej tematyce, nakłaniające kobiety do oddawania moczu w miejscach publicznych.
Nie wiem, ten temat kojarzy mi się właśnie z jakimś facetem o dziwnych upodobaniach, chcącym przekonać się, czy ma szansę zobaczyć taki widok w rzeczywistości
Tylko ja mam takie podejrzenia o "czystość intencji" autorki?
__________________
Postanowiłam w tym roku zrzucić 10 kg. Zostało mi jeszcze 13
przeklete_pragnienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 10:19   #27
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Cytat:
Napisane przez przeklete_pragnienia Pokaż wiadomość
Często bywam na portalu jakim jest kafeteria i zdarzają się tam być zakładane tematy o identycznej tematyce, nakłaniające kobiety do oddawania moczu w miejscach publicznych.
Nie wiem, ten temat kojarzy mi się właśnie z jakimś facetem o dziwnych upodobaniach, chcącym przekonać się, czy ma szansę zobaczyć taki widok w rzeczywistości
Tylko ja mam takie podejrzenia o "czystość intencji" autorki?
Zgłosiłam wczoraj ten wątek, bo też naszły mnie wątpliwości. Szczególnie po tym jak matyldaaa przypomniała inny, podobny, wątek.
"Jestem Marta, mam 24 lata" to już wygląda na Zbyszka, 64.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2012-07-29 o 10:21
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 12:53   #28
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 675
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Dziewczyny nie straszcie, że to kogoś kręci bo się będę bała i mi pęcherz pęknie Jak już nie mogłam i szłam w te krzaki to sobie zawsze myślałam, że nawet jak ktoś zobaczy to raz, że i tak tyłek już widział i to pewnie niejeden, a dwa, że przecież się gapić nie będzie... ja nie chcę żeby ktoś się napalał widząc jak sikam, fuuuuj!
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 13:06   #29
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Narazie się napala czytając o tym.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 13:26   #30
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Sikanie kobiet w miejscach "publicznych"

Cytat:
Napisane przez Kfiatuszek1987 Pokaż wiadomość
Kiedyś na allegro przypadkiem natknęłam sie na jakis przyrząd ktory mial pomagać sikać kobietom w miejscach publicznych(jakis chinski wynalazek) ale juz nie pamietam jak to mialo działać.
to nie były takie "stożki"? żeby przykładać i sikać na stojąco jak facet?
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.