Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-08, 17:06   #481
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Integirl - jak oceniasz ta emulsje Olay?
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 20:24   #482
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Integirl - jak oceniasz ta emulsje Olay?
to jest wersja do cery tłustej i mieszanej zalety to ładny delikatny zapach, nie zapycha, ładnie się wchłania , wady : mimo wszystko skóra po jego użyciu sie święci , ale po użyciu pudru lub podkładu ładnie się komponuje i mam wrażenie że dłużej pozostaje matowa, bądź delikatnie się świeci ogólnie jestem na tak , bo filtr 15 jest no i pojemność duża 100ml,ja akurat kupiłam na promocji , a że mój krem na dzień sie skończył to nie żałuję aczkolwiek lubię testować więc pewnie ponownie nie kupię
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 12:57   #483
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Witam
Podglądam wątek od daawna...wieki temu nawet wstawiałam swoje zbiory, sporo się zmieniło, więc czas się zaktualizować
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 13:36   #484
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Esterrek ... bardzo fajny zbior ... nieduzy ale wszystko co potrzeba ... i widze moja ulubiona truskawke z TBS...

powiedz mi co to takie srebrne Clinique ?? ... stoi miedzy produktami Lancome ... i tam sie cos jeszcze schowalo na zdjeciu... na EL... idac tylko gore opakowania ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 13:55   #485
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Esterrek ... bardzo fajny zbior ... nieduzy ale wszystko co potrzeba ... i widze moja ulubiona truskawke z TBS...

powiedz mi co to takie srebrne Clinique ?? ... stoi miedzy produktami Lancome ... i tam sie cos jeszcze schowalo na zdjeciu... na EL... idac tylko gore opakowania ...
Hej , dziękuję....rzeczywiście wreszcie skutecznie udało mi się go zmniejszyć, bo już miejsca w szafkach brakowało .
Truskawkę wzięłam w miniaturach do testowania czy mi podpasuje na dłuższą metę... i jest smakowita, jak zużyję to kupię opakowania pełnowymiarowe . W ogóle lubię produkty TBS do pielęgnacji ciała, zwłaszcza jesienno-zimową porą .

To srebrne Clinique to derma white intense brighening complex, pomogło mi w widoczny sposób rozjaśnić kilka przebarwień

To co się schowało to przeciwzmarszczowe serum Borghese, jeszcze nie używane..
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 14:42   #486
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
To srebrne Clinique to derma white intense brighening complex, pomogło mi w widoczny sposób rozjaśnić kilka przebarwień

oooooo... w zyciu nie slyszalam... a brzmi bardzo interesujaco ... musze poszukac ... u mnie tylko even better dostepny a ten srednio sobie radzi ... przydaloby mi sie cos na przebarwienia co by wspomoglo BB kremy... cos hmmm... mocniejszego a zarazem lagodnego bo zadne kwasy nie wchodza w gre ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 22:12   #487
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Witam
Podglądam wątek od daawna...wieki temu nawet wstawiałam swoje zbiory, sporo się zmieniło, więc czas się zaktualizować
jakie cudowne rzeczy do włosów! Mam pytanie o bananową odżywkę, jeśli dobrze dojrzałam z tbs, jak się spisuje?
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 00:04   #488
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moje nowe nabytki :
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277231

ungia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 00:08   #489
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Witam
Podglądam wątek od daawna...wieki temu nawet wstawiałam swoje zbiory, sporo się zmieniło, więc czas się zaktualizować
Esterr - fiu, fiu, fiu ale zbiór, tylko pogratulować

Prosiłabym o ocenę produktów made by TBS.

I o ocenę kremu do stóp Neutrogeny.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 08:41   #490
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
oooooo... w zyciu nie slyszalam... a brzmi bardzo interesujaco ... musze poszukac ... u mnie tylko even better dostepny a ten srednio sobie radzi ... przydaloby mi sie cos na przebarwienia co by wspomoglo BB kremy... cos hmmm... mocniejszego a zarazem lagodnego bo zadne kwasy nie wchodza w gre ...
Rozejrzyj się, bo to rzeczywiście dobry produkt
A czemu kwasy nie ?

Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
jakie cudowne rzeczy do włosów! Mam pytanie o bananową odżywkę, jeśli dobrze dojrzałam z tbs, jak się spisuje?
Dziękuję
Bananową odżywkę lubię, chociaż hit to żaden nie jest...jest żadka w konsystencji, przyjemnie pachnie bananami (zapach się nie trzyma na włosach) i delikatnie nawilża, wystarczająco by po myciu rozczesać włosy, za słabo jeśli włosy są suche i potrzebują mocniejszego nawilżenia, o odżywieniu czy regeneracji nie wspominając...

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Esterr - fiu, fiu, fiu ale zbiór, tylko pogratulować

Prosiłabym o ocenę produktów made by TBS.

I o ocenę kremu do stóp Neutrogeny.
Dzięki Werka

O odżywce z TBS wyżej...
Masła to mój hicior, jestem im wierna od lat, zwłaszcza sprawdzają się jesienno-zimową porą, wiosną i latem preferuję lżejsze konsystencje . Poza cudownym zapachem, który się utrzymuje na skórze, pięknie natłuszczają i regenerują suchą skórę. W widoczny sposób ją wygładzają i pozostawiają miekką. Żele pod prysznic nie wysuszają i pięknie, apetycznie pachną.
Lotion to bardziej gadżet...ma jak dla mnie, jedynie doraźne działanie, zaletą jest przyjemny zapach i szybka wchłanialność.
Mam jeszcze suchą oliwkę do ciała w sprayu- bardzo fajny produkt, mocno natłuszcza i dość szybko się wchłania, skóra po uzyciu jest mięciutka i gładka...pięknie pachnie i jest wygodna w użyciu .

Krem do stóp Neutrogeny oceniam bardzo dobrze, chyba lepszego nie miałam, Scholle i inne mu nie dorastają. Jak działa nie muszę pisać...to moja kolejna tuba, jedyną wadą jest baardzo tłusta konsystencja i długi czas wchłaniania, dlatego stosuję go na noc (najlepiej założyć jeszcze skarpetki). Jest to typowo zmiękczająco-wygładzający kosmetyk i w tej roli spisuje się doskonale .
__________________
Wymianka

Edytowane przez esterr
Czas edycji: 2010-11-13 o 16:02
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 10:22   #491
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Esterrku bo ja kwasow nie lubie ... probowalam delikatnie zaczac z Avene... masakre mi zrobilo na buzi... tygodniami to doprowadzalam do porzadku ... pozatym nie podoba mi sie opcja wygladania jak waz podczas zmiany skory ... i to wszystko na co trzeba uwazac stosujac kwasy... za duzo kombinacji ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 11:06   #492
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Esterrku bo ja kwasow nie lubie ... probowalam delikatnie zaczac z Avene... masakre mi zrobilo na buzi... tygodniami to doprowadzalam do porzadku ... pozatym nie podoba mi sie opcja wygladania jak waz podczas zmiany skory ... i to wszystko na co trzeba uwazac stosujac kwasy... za duzo kombinacji ...
Ja zaczęłam przygodę z diacnealem w zeszłym roku późną jesienią, na początku 3 x w tyg, potem częściej aż doszłam do codziennej aplikacji i nie łuszczyłam się wcale , teraz znów wracam do diacnealu, stosuję codziennie na noc i nic, żadnego zaczerwienienia, pieczenia, o łuszczeniu nie wspominając...chyba jest dla mnie po prostu za słaby , muszę się przerzucić na coś silniejszego, chociaż perspektywa schodzenia skóry płatami trochę mnie przeraża . No i rzeczywiście przy kwasach/retinoidach filtry to podstawa .
Z drugiej strony bardziej wierzę w przeciwzmarszczkowe czy rozjaśniające działanie kwasów/retinoidów niż duuużo droższych kremów wysokopółkowych ....więc coś za coś .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 11:23   #493
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Z drugiej strony bardziej wierzę w przeciwzmarszczkowe czy rozjaśniające działanie kwasów/retinoidów niż duuużo droższych kremów wysokopółkowych ....więc coś za coś .
to na pewno... tym bardziej ,ze w rozjasnianie kremow wysokopolkowych to ja juz w ogole nie wierze bo one wszystkie sa za delikatne... no chyba, ze Helenka z vit. C ... ale te typowo rozjasniajace nie daja praktycznie nic
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 14:27   #494
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Moje nowe nabytki jak i te stare, nieobecne poprzednim razem
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 14:36   #495
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Witam
Podglądam wątek od daawna...wieki temu nawet wstawiałam swoje zbiory, sporo się zmieniło, więc czas się zaktualizować
ooo... advanced night repair EL, możesz coś napisać o jego działaniu?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 14:50   #496
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Moje nowe nabytki jak i te stare, nieobecne poprzednim razem
Napisz proszę kilka słów o produktach Tołpy

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
ooo... advanced night repair EL, możesz coś napisać o jego działaniu?
Używałam go zbyt krótko żeby wypowiadać się nt działania (teraz przerzuciłam się na kwasy i retinoidy a serum czeka wiosny ). Na pewno jest przyjemne, ma rzadką konsystencję, łatwo się aplikuje, szybko wchłania, także można od razu krem nakładać. Nie zapchało mnie, więc na razie jak najbardziej jestem na plus. Mam nadzieję, że nie będzie gorsze od mojego ulubionego Perfectionista, ale o tym przekonam się po kilku miesiącach używania .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 15:11   #497
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

hey skąd masz cleanance takiej małej pojemności? też chce takie :P
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 15:21   #498
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

mała aktualizacja
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 15:28   #499
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dziękuję
Bananową odżywkę lubię, chociaż hit to żaden nie jest...jest żadka w konsystencji, przyjemnie pachnie bananami (zapach się nie trzyma na włosach) i delikatnie nawilża, wystarczająco by po myciu rozczesać włosy, za słabo jeśli włosy są suche i potrzebują mocniejszego nawilżenia, o odżywieniu czy regeneracji nie wspominając...
Dzięki Werka

O odżywce z TBS wyżej...
Masła to mój hicior, jestem im wierna od lat, zwłaszcza sprawdzają się jesienno-zimową porą, wiosną i latem preferuję lżejsze konsystencje . Poza cudownym zapachem, który się utrzymuje na skórze, pięknie natłuszczają i regenerują suchą skórę. W widoczny sposób ją wygładzają i pozostawiają miekką. Żele pod prysznic nie wysuszają i pięknie, apetycznie pachną.
Lotion to bardziej gadżet...ma jak dla mnie, jedynie doraźne działanie, zaletą jest przyjemny zapach i szybka wchłanialność.
Mam jeszcze suchą odżywkę do ciała w sprayu- bardzo fajny produkt, mocno natłuszcza i dość szybko się wchłania, skóra po uzyciu jest mięciutka i gładka...pięknie pachnie i jest wygodna w użyciu .

Krem do stóp Neutrogeny oceniam bardzo dobrze, chyba lepszego nie miałam, Scholle i inne mu nie dorastają. Jak działa nie muszę pisać...to moja kolejna tuba, jedyną wadą jest baardzo tłusta konsystencja i długi czas wchłaniania, dlatego stosuję go na noc (najlepiej założyć jeszcze skarpetki). Jest to typowo zmiękczająco-wygładzający kosmetyk i w tej roli spisuje się doskonale .
Odżywka bananowa będzie dla mnie idealna - mam cienkie włosy, które żadnych obciążaczy nie mogą znieść
A do masełek przekonałaś - jak wykończę maluchy (mam shea, wiśniowe , mango i orzech) to kupię któreś duże, a do żelików też (mam małego wiśniowego ).
I chętnie kupię krem neutrogeny. Mam mocno wysuszone stopy (ciało a'la atopowiec - wrażliwe, swędzące i mega suche)
Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Moje nowe nabytki jak i te stare, nieobecne poprzednim razem
O peeling enzymatyczny Lirene - proszę o opinię

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2010-11-13 o 15:29
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 17:08   #500
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Napisz proszę kilka słów o produktach Tołpy
Peeling jest bardzo dobry, nie licząc mojego ulubieńca czyli hardkorowego algowego z Bielendy, najlepszy jaki miałam. W przeciwieństwie do innych niesypkich peelingów, drobinki nie znikają nie wiadomo gdzie w trakcie mycia, jest ich dużo, sa sredniej wielkości i dość ostre, więc ogólnie dają dobre tarcie. Konsystencja jest galaretowato-gluciasta, wiec dobrze trzyma sie skóry, nic nie spada - nie ma strat i bałaganu w wannie/brodziku. Jeden maly minus - liczyłam że borowinowy peeling bedzie pachniał blotkiem, ale tu przykra niespodzianka - jakieś nijakie cytrusy
Tego kremu redukującego rozstępy jeszcze nie uzywałam, generalnie nie lubie wcierać w siebie żadnych balsamów, tylko 2 razy w rygodniu na najbardziej suche części Pilarix. Kupiłam go tylko dlatego, że był w dwupaku z peelingiem na którym mi zależało...ale pewnie na nowy rok, w ramach krucjaty przeciwko lenistwu zaczne go używać bo jest co redukować

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera
O peeling enzymatyczny Lirene - proszę o opinię
taki sobie, trzymałam już go na twarzy tyle ile zaleca producent, dłużej i dużo dłużej, ale nie usuwa wszystkich suchych skórek, choć niby ma tą papaine wysoko w składzie. Można spróbować (ma całkiem niezłe recenzje na KWC - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ny.html&next=1), ale ja osobiście potrzebuje czegoś wyraźniej działającego
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 17:25   #501
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
taki sobie, trzymałam już go na twarzy tyle ile zaleca producent, dłużej i dużo dłużej, ale nie usuwa wszystkich suchych skórek, choć niby ma tą papaine wysoko w składzie. Można spróbować (ma całkiem niezłe recenzje na KWC - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ny.html&next=1), ale ja osobiście potrzebuje czegoś wyraźniej działającego
A ja potrzebuję czegoś delikatnego, mam delikatną wrażliwą cerę Dlatego chętnie go kupię. Ostre zdzieraki tylko pogarszają sytuację na mojej twarzy.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 18:07   #502
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
A ja potrzebuję czegoś delikatnego, mam delikatną wrażliwą cerę Dlatego chętnie go kupię. Ostre zdzieraki tylko pogarszają sytuację na mojej twarzy.
ja w sumie tez mam wrażliwą cere - straszny pech mieć jednocześnie tłustą, skłonną do trądziku i zaskórników oraz naczynkową. Walcze teraz z zaskórnikami i po Diacnealu i Brevoxylu jest sporo skóry do usuniecia - Lirene nie do końca sobie z tym radzi, dlatego następnym razem zinwestuje w końcu z bromelaine z BU lub mazideł, bo mechanicznych nie powinnam za bardzo używać
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 18:46   #503
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
ja w sumie tez mam wrażliwą cere - straszny pech mieć jednocześnie tłustą, skłonną do trądziku i zaskórników oraz naczynkową. Walcze teraz z zaskórnikami i po Diacnealu i Brevoxylu jest sporo skóry do usuniecia - Lirene nie do końca sobie z tym radzi, dlatego następnym razem zinwestuje w końcu z bromelaine z BU lub mazideł, bo mechanicznych nie powinnam za bardzo używać
U mnie jest gorzej - obecnie jest przesuszona, prawie sucha, zapychająca się masakrycznie (mnie Humektan zapycha ), z resztkami czegoś na brodzie - to przez zapychanie, strasznie kapryśnia - nigdy nie wiem na co zareaguje, naczynka na policzkach i nosie. A kiedyś miałam bez problemową tłustą z pryszczami.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 20:02   #504
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Werka a próbowalaś HOL-a Avene? Mnie nei zapycha i radzi sobie z przesuszoną antytrądzikową kuracją cerą
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 20:27   #505
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
mała aktualizacja
jak sprawdza się masło Dax? ładnie pachnie?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 20:42   #506
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Werka a próbowalaś HOL-a Avene? Mnie nei zapycha i radzi sobie z przesuszoną antytrądzikową kuracją cerą
HOl ma trójglicerydy, silkony i oleje, więc na dłuższą metę może mnie zapchać - jedynym kremem, ale nie idealnym - bo potrafi mnie też zapchać - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ne.html&next=1 - ze względu na kilka rodzaje gliceryn, ale to jest najlżejszy krem jaki próbowałam. Mnie prawie wszystkie oleje, gliceryny, silikony, trójglicerydy zapychają.
U mnie tego typu kremy odpadają, więc de facto jestem w kropce. Bo praktycznie, rzecz ujmując na polskim rynku nie ma kremu dobrego dla mnie. Nawet Humektan, który ma wybitnie prosty skład potrafi mnie zapchać... Mam cerę typu CzarnyElf - ją praktycznie wszystko zapycha..
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 20:55   #507
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
jak sprawdza się masło Dax? ładnie pachnie?
Zapach jak dla mnie mdły i taki troche sztuczny, konsystencja super taka twarda, super sie rozsmarowywuje i wchłania bez pozostawiania tłustej warstwy. Ale ja go juz więcej nie kupię
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 21:28   #508
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Mnie prawie wszystkie oleje, gliceryny, silikony, trójglicerydy zapychają.
U mnie tego typu kremy odpadają, więc de facto jestem w kropce. Bo praktycznie, rzecz ujmując na polskim rynku nie ma kremu dobrego dla mnie. Nawet Humektan, który ma wybitnie prosty skład potrafi mnie zapchać... Mam cerę typu CzarnyElf - ją praktycznie wszystko zapycha..
to jak byś chciała kupić ten peeling z Lirene to uważaj, bo trzy pierwsze miejsca w składzie po wodzie to gliceryna, paraffinum liq. i izoparafina, a ciężko go zmyć samą wodą
co do kremów nawilżających, próbowałaś moze takich robionych na zamówienie, przepisanych przez derma, specjalnie do twoich potrzeb?
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 21:36   #509
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
to jak byś chciała kupić ten peeling z Lirene to uważaj, bo trzy pierwsze miejsca w składzie po wodzie to gliceryna, paraffinum liq. i izoparafina, a ciężko go zmyć samą wodą
co do kremów nawilżających, próbowałaś moze takich robionych na zamówienie, przepisanych przez derma, specjalnie do twoich potrzeb?
No nie, ale chyba się znowu wybiorę do mojej derm. Peelingi mnie nie zapchają, to raczej sprawa kremów... Lirene co najśmieszniejsze mnie nie uczula, mimo że zawiera konserwant który normalnie mnie podrażnia - u mnie to na serio jest rosyjska ruletka z tym co mnie podrażnia. Na przykład nie mogę całkowicie stosować AA czy Ziai, a Lirene mogę... więc to chyba zależy od większej liczby czynników. Ale znowu... z Ziai mogę używać żel oliwkowy mimo konserwantu, wiec de facto ja do końca nie wiem co mnie uczula, a co zapycha
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 22:49   #510
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość


Dziękuję
Bananową odżywkę lubię, chociaż hit to żaden nie jest...jest żadka w konsystencji, przyjemnie pachnie bananami (zapach się nie trzyma na włosach) i delikatnie nawilża, wystarczająco by po myciu rozczesać włosy, za słabo jeśli włosy są suche i potrzebują mocniejszego nawilżenia, o odżywieniu czy regeneracji nie wspominając...



.
dziękuję Ci bardzo w takim razie podziękuję
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-04 19:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.